Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Turneu A "Cupa DEVA" - Editia I - 02 iulie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mateidumitru
    a răspuns
    FLORINE, eu am avut doua victorii in gr. superioara, la fel ca si CRISTEA VIOREL, dar am avut victorie asupra lui, deci, ar trebui sa fiu pe locul 3 in grupa.
    Te rog verifica daca este asa !
    Ultima editare de FlorinBN; 03.iul.2011, 14:50.

    Lasă un comentariu:


  • MaLong
    a răspuns
    A fost un lucru deosebit de a vedea concursul LIVE TEXT!!!!!!!!

    Lasă un comentariu:


  • anomis
    a răspuns
    BRAVO COSMIN.
    BRAVO VALENTIN.
    Excelenta treaba!!!

    Lasă un comentariu:


  • Antal Denes
    a răspuns
    Felicitari Deva , felicitari participantilor si in speciall premiantilor ,cat si organizatorilor .
    Multumim pentru promtitudinea cu care am fost tinuti aproape si cei de acasa .

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Clasament AMATORI
    1 - 4
    Pop Cosmin - Turda
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Zsok Arpad - Deva
    Teica Radu - Tg.Jiu
    5 - 8
    Crainic Adrian - Orastie
    Andone Claudiu - Cugir
    Gitman Laurentiu - Tg.Jiu
    Apostol Adrian - Timisoara
    9 - 16
    Diaconu Dan - Hunedoara
    Bradusca Cornel - Tg.Jiu
    Mirza Sorin - Arad
    Nagy Zoltan - HU
    Banceanu Radu - Hunedoara
    Cruceru Sergiu - Tg.Jiu
    Iusan Razvan - Hunedoara
    Gheorghe Nicu - Tr.Severin
    17 - 24 - loc 3 gr.sup.
    Ghise Sorin - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Gipsi King - Alba Iulia
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Szakacs Raul - Deva
    Pasare Mihnea - Hunedoara
    Balaban Sorin - Tr.Severin
    Furca Alexandru - Hunedoara
    25 - 32 - loc 4 gr.sup.
    Minzat Mircea - Saliste
    Neiconi Sabin - Hateg
    Tincu Catalin - Hunedoara
    Cristea Viorel - Orastie
    Varga Mihai - Lugoj
    Tatar Dorel - Calan
    Undvari Tibor - Deva
    Szendy Csaba - HU
    33 - 40 - loc 5 gr.sup.
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Nascu Horea - Cluj Napoca
    Ticu Sorin - Lugoj
    Puscas Gabriel - Hateg
    Horvath Mircea - Orastie
    Poputa Nicolae - Orastie
    Suciu Razvan - Deva
    Dumitriu Corneliu - Deva
    41 - 43 - 3v gr.inf.
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Bacila Cristian - Lugoj
    Bekesi Zsolt - Arad
    44 - 51 - 2v
    Comsa Dan - Sibiu
    Zidaru Stefan - Sibiu
    Blaga Gratian - Deva
    Androne Daniel - Petrila
    Blaga Iulian - Deva
    Mandru Adrian - Hunedoara
    Sicomas Florin - Deva
    Ifrim Nicolae - Deva
    52 - 62 - 1v
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Neiconi Florin - Hateg
    Botian Radu - Sibiu
    Boznea Daniel - Deva
    Cornean Dragos - Deva
    Potor Marcel - Deva
    Suciu Cristi - Deva
    Achirei Paul - Simeria
    Cobzaru Radu - Deva
    David Cosmin - Hunedoara
    Toma Tudor Calin - Deva
    63 - 72 - 0v
    Tiruta Ioan - Hateg
    Neiconi Calin - Hateg
    Marchis Ioan Ovidiu - Deva
    Marta Dacian - Timisoara
    Muresan Florin - Deva
    Paran Gabriel - Deva
    Crisan Ionut - Deva
    Domide Mimi - Deva
    Igret Mircea - Deva
    Kovacs Calin - Deva
    Ultima editare de FlorinBN; 03.iul.2011, 15:00.

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Clasament OPEN
    1 - 4
    Sicoe Rodica - Cugir
    Traistaru Marius Jr - Topoloveni
    Farkas Gabor - Tg.Mures
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    5 - 8
    Apian Florin - Bistrita
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Popovici Cornel - Petrila
    Iusan Mircea - Cluj Napoca
    9 - 12
    Temelie Dragos - Sibiu
    Papp Dezso - HU
    Gergely Anton - Oradea
    Mandru Bogdan - Hunedoara
    13 - 18 - loc 3 gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Florescu Eleodor - Deva
    Marta Gheorghe - Timisoara
    Papp Jolt - HU
    19 - 24 - loc 4 gr.sup.
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    Stancu Tiberiu - Deva
    Parvan Radu - Topoloveni
    Istrate Cristian - Timisoara
    Crisanov Aurel - Timisoara
    Catinean Vasile - Petrila
    25 - 3v
    Zbancu Leo - Deva
    26 - 31 - 2v
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Tic Ioan - Oradea
    Avram Victor - Arad
    Peiov Petru - Timisoara
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Kiss Dionisie - Petrila
    32 - 37 - 1v
    Migea Cornel - Sibiu
    Tascianu Cristian - Oradea
    Zidaru Razvan - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Murariu Virgil - Deva
    Budes Alin - Timisoara
    38 - 42 - 0v
    Moldovan Ioan - Cluj Napoca
    Motoroiu Marcel - Dej
    Dondera Vasile Marius - Tg.Jiu
    Brabete Ion Danut - Deva
    Mustocea Andrei - Petrila

    Lasă un comentariu:


  • soft
    a răspuns
    Rodica a confirmat pana la urma cine e jupanul din ardeal la acest turneu....felicitari si mult succes mai departe!

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Felicitari marius !
    ---------- Post added 02-Jul-2011 at 22:54 ----------
    Felicitari Marius !

    Lasă un comentariu:


  • furca alexandru
    a răspuns
    Felicitari Organizatorilor.Foarte frumos!!!
    ---------- Post added 02-Jul-2011 at 19:35 ----------
    .. si niste poze am vrea

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Bravo Cosmin.

    Lasă un comentariu:


  • rflash
    a răspuns
    Postat īn original de FlorinBN Vezi post


    Semifinale OPEN
    Farkas Gabor - Sicoe Rodica = 0-3



    A filmat cineva meciul ca tare as vrea sa-l vad.

    Oricum, felicitari pentru Rodica

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Finala OPEN
    Sicoe Rodica - Traistaru Marius jr. = 3-1

    Finala AMATORI
    Pop Cosmin - Maxim Valentin = 3-2
    Ultima editare de FlorinBN; 02.iul.2011, 21:15.

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Haide Clujul .....Haide Turda

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Sferturi OPEN
    Farkas - Popovici = 3-2
    Sicoe - Apian = 3-0
    Nascu - Traistaru = 0-3
    Iusan - Gogu = 1-3

    Sferturi Amatori
    Pop Cosmin - Crainic Adi = 3-0
    Gitman - Zsok = 2-3
    Maxim V - Andone = 3-1
    Teica - Apostol = 3-1


    Semifinale OPEN
    Farkas Gabor - Sicoe Rodica = 0-3
    Traistaru Marius - Gogu Gabriel = 3-2

    Semifinale Amatori
    Pop Cosmin - Zsok Arpad = 3-2
    Maxim Valentin - Teica Radu = 3-1
    Ultima editare de FlorinBN; 02.iul.2011, 20:22.

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Grupe superioare OPEN - au inceput la 16.30
    1
    FARKAS GABOR
    DANELIUC GABI
    VALCEANU DANIEL
    GERGELY ANTON
    2
    GOGU GABRIEL
    POPOVICI CORNEL
    PAPP JOLT
    CRISANOV AUREL
    3
    IUSAN MIRCEA
    SICOE RODICA
    STANCU TIBERIU
    FLORESCU ELEODOR
    4
    TRAISTARU MARIUS JR
    MARTA GHEORGHE
    TEMELIE DRAGOS
    ISTRATE CRISTIAN
    5
    NASCU SERBAN
    MANDRU BOGDAN
    PARVAN RADU
    GOVOREANU FLORIN
    6
    APIAN FLORIN
    TOMA FLORIN
    CATINEAN VASILE
    PAPP DEZSO

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X