Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa DEVA" - Editia I - 02 iulie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de &1c Vezi post
    FINALA AMATORI POP COSMIN- MAXIM VALENTIN
    o filmare la fel de nereusita, dar la fel de edificatoare
    Cred ca ar fi necesar sa-l inparti ,la incercarea vizionari apare ca este prea lung ?

    Comentariu


    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
      FLORINE, eu am avut doua victorii in gr. superioara, la fel ca si CRISTEA VIOREL, dar am avut victorie asupra lui, deci, ar trebui sa fiu pe locul 3 in grupa.
      Te rog verifica daca este asa !
      No, aseara era cam tarziu si nu mi-am dat seama, dar si la Cristea scrie ca a castigat cu 3-2 la dvs.
      Daca ziceti ca l-ati batut, inseamna ca el are doar o victorie - o sa corectez si clasamentul.
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • Postat în original de bogdanel Vezi post
        bravo marius, felicitari
        Cumva aceste felicitari i se adreseaza pentru ca SCUIPA PE JOS si apoi STERGE CU ADIDASUL?Mai cunoasteti cumva vreun precedent de acest gen?Cu atat este de condamnat ,deoarece are PROSOP in dotare ,precum si tricoul cu care este imbracat si uneori se foloseste si de acesta sa se stearga.Domnule SORIN ,mai educati-l acum cat este tanar,ca talent tenisistic are.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • pana deseara voi pune si finala amatori.
          dupa cum vezi, e prea lung si trebuie aranjat un pic
          4/3 din oameni au probleme cu fractiile

          Comentariu


          • In cazul in care podeaua este alunecoasa iar la masa nu exista o carpa umeda pe care sa te stergi , se poate folosi lichidul din dotare . Cred ca de asta scuipa Marius pe jos, ca sa se stearga pe adidasi sa nu mai alunece....

            Oricum felicitarile mele pt domnitza Rodica !!!
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • Postat în original de Alex.C Vezi post
              In cazul in care podeaua este alunecoasa iar la masa nu exista o carpa umeda pe care sa te stergi , se poate folosi lichidul din dotare . Cred ca de asta scuipa Marius pe jos, ca sa se stearga pe adidasi sa nu mai alunece....
              Am mai aflat inca un lucru pe care nu-l stiam referitor la proprietatile ANTIDERAPANTE ale SALIVEI.Ni-l puteti recomanda si iarna sa ;scuipam;cauciucurile sa nu derapam?Oricum aceasta varianta ar fi mai ieftina decat lanturile si cumparatul cauciucurilor de iarna .Marea problema ar fi sa avem si suficienta saliva in ;dotare;.
              Oricum felicitarile mele pt domnitza Rodica !!!
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                Cumva aceste felicitari i se adreseaza pentru ca SCUIPA PE JOS si apoi STERGE CU ADIDASUL?Mai cunoasteti cumva vreun precedent de acest gen?Cu atat este de condamnat ,deoarece are PROSOP in dotare ,precum si tricoul cu care este imbracat si uneori se foloseste si de acesta sa se stearga.Domnule SORIN ,mai educati-l acum cat este tanar,ca talent tenisistic are.
                Din pacate domnule doctor nu pot sa va dau dreptate. Gestul este unul urat dar este cat se poate de eficient. Podeaua salii era din parchet lustruit cu ceara si aluneca destul de rau in cazul unor deplasari bruste. Trebuia pus un prosop umed ca sa se poata umezi talpile adidasilor, ca o alternativa la acest gest urat, numai ca pe moment ne-a luat valul calificarii in finala si nu ne-am mai dat seama. Cred ca faptul ca ITTF a aprobat suprafetele de cauciuc si nu cele de lemn spune destul de multe legat de treaba asta.
                Marius are anumite gesturi care pot fi interpretate. Pot sa va spun ca lucram si la educatia copiilor, domnule doctor, chiar daca nu ma credeti pe cuvant!

                Toate bune!
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                  No, aseara era cam tarziu si nu mi-am dat seama, dar si la Cristea scrie ca a castigat cu 3-2 la dvs.
                  Daca ziceti ca l-ati batut, inseamna ca el are doar o victorie - o sa corectez si clasamentul.
                  Poate ca, de suparat ce a fost, o fi scris 3-2 pentru el, dar a fost 3-2 pentru mine.

                  Comentariu


                  • Felicitari dnei Rodica pentru victoria finala,confirmand forma buna in care se afla!Felicitari Valentin pentru finala,de cand o astepti!?
                    Felicitari tuturor,invingatori si invinsi,pentru contributia adusa la reusita turneului.Felicitari lui Dragos si amicilor sibieni!
                    Bravo Deva!Felicitari Leo,Florin si Sorin pentru organizare!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • Finala la amatori se poate ....inregistrarea video,,,,mersi
                      BTY-----Fx 05

                      Comentariu


                      • Ultima editare de FlorinBN; 03.iul.2011, 18:35.
                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • Am dat o cutie de speed glue de 250 ml la un prieten si, din greseala, in loc s-o puna la loc in sacosa mea, a pus-o in alta sacosa.
                          Gasitorului recompensa !!!... Multumesc !

                          Comentariu


                          • A fost un turneu frumos si bine organizat.
                            Felicitari organizatorilor si multumiri sponsorilor(pe care, cu modestie,Leo abia i-a mentionat intr-un post scurt) pentru premiile oferite.
                            Hurricane III (by Nittaku)
                            Jun Mizutani ZLC
                            Nittaku Hammond Z2

                            Comentariu


                            • Felicitari mai Vali. Si la mai mare

                              Comentariu


                              • Multumesc Beni.
                                Hurricane III (by Nittaku)
                                Jun Mizutani ZLC
                                Nittaku Hammond Z2

                                Comentariu


                                • nu l-am mai editat. l-am impartit in doua
                                  finala amatori
                                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                  Comentariu


                                  • Bravo Marius ! Felicitari !

                                    Comentariu


                                    • si partea a doua
                                      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                      Comentariu


                                      • Bravo Rodica!
                                        Esti prima fata care castiga un turneu A AmatuR! Felicitari si asteptam rezultate si mai buine! Arata-le baietilor ca esti mai buna decat ei!

                                        Comentariu


                                        • super meci ,,,, meci de open
                                          BTY-----Fx 05

                                          Comentariu


                                          • Multumim mult ,ambele finale de nota 10 ,,daca rulati la 480p si lumina este foarte buna .

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                              Bravo Rodica!
                                              Esti prima fata care castiga un turneu A AmatuR! Felicitari si asteptam rezultate si mai buine! Arata-le baietilor ca esti mai buna decat ei!
                                              E posibil ca si Luminita din Constanța sa fi castigat nu stiu sigur dar nu va contrazic oricum fetele nu s-au facut niciodata de ras in Amatur!!!Toata stima

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X