Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B" - Cluj-Napoca - Amatori-"A" + OPEN - 16.07.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Un turneu reusit ,,,felicitari Organizatorului Rusu Stefan si Clubului de tenis de masă gazda ,, TCD ,, din Cluj-Napoca.
    Ultima editare de zolidavid; 16.iul.2011, 19:31.
    BTY-----Fx 05

    Comentariu


    • #27
      Pozele cand vor fi postate?

      Comentariu


      • #28
        Sper ca astazi dar cel tarziu maine o sa le vedem
        BTY-----Fx 05

        Comentariu


        • #29
          uraa ,,am ajuns cu bine acasa,am fost la cluj la turneu,,, multumim fane rusu pentru gazduire,a fost super ,mai ales revederea cu fratele gabi constantinescu ,pe care il felicit pentru locul 3,dar mai ales ca nu a picat cu mine in nici o etapa,astazi,,,,asi dori daca se poate sa se faca o rectificare in clasament si gipsy king sa fie trecut pe pozitia a cincea,,,asa scrie la mine pe diploma care m-ia fost inminata personal de pretenul meu fane,,,,iar daca TATA DOAMNE DOAMNE,n-e tine sanatosi ne-om vedea cu drag la dej la sfirsitul luni,...de acasa de la Alba Iulia mii de multumiri inca o data prietenului costi pralea pentrul gestul cu masina.si inchei cu traditionalul LONG LIVE ROCK AND ROLL

          Comentariu


          • #30
            Domnilor azi jucand la Open am avut placerea de a descoperi jucatori foarte buni,persoane de la care intr-adevar am avut ce sa invat.
            Pe de alta parte am avut si neplacerea de a juca cu un jucator(Urian Nicusor) care nu prea are nici o treaba cu tensiul de masa si care efectiv tot meciul a servit din mana si uda intentionat mingea cand servea.Meciul a fost o adevarata aventura pt. mine incercand sa descopar unde este mingea si cat de uda este.Chiar si cand i-am aratat paleta mea cu urma evidenta de apa de pe minge imediat dupa ce a servit acest las nu a dorit sa rejucam punctul fiindu-i frica.Sunt dezamagit cand vad ca exista astfel de oameni care doresc sa castige chiar si furand adversarul pe fața si ascunzand neputinta lor prin diverse metode(furt).
            Intr-un alt meci,cand tot acest personaj(Urian) ca jucator nu este,lovea cu piciorul in masa de joc exprimandu-si neputinta a fost atentionat de organizatori sa inceteze ca va fi scos la plimbare.Acesta este un om fara onoare....punct.
            Ma incanta faptul ca organizatorii au fost la inaltimea asteptarilor si au organizat inca o data un turneu frumos.
            Blade: Bty Primorac Carbon off+
            Bh:Tenergy 80 fx
            Fh:Tenergy 80 fx

            Comentariu


            • #31
              Poze turneu

              Ultima editare de zolidavid; 17.iul.2011, 19:53.
              BTY-----Fx 05

              Comentariu


              • #32
                felicitari pt organizatori.a fost un turneu foarte reusit din toate punctele de vedere.stima si respect pt organizatori.

                Comentariu


                • #33
                  cand o sa afisati un clasament al acestui concurs?

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de spaller Vezi post
                    cand o sa afisati un clasament al acestui concurs?
                    l-au afisat la postul 25 si cam de multisor timp!
                    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                    Comentariu


                    • #35
                      Clasamentul s-a afisat chiar dupa terminarea turneului.
                      BTY-----Fx 05

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X