Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Callatis 2011 Editia a II-a - 03 SEPTEMBRIE 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • da...felicitari pentru Ionut..
    blade: Zhang Jike Super ZLC
    fh: Butterfly Tenergy 05
    bh: Dr. Neubauer Killer

    Comentariu


    • Felicitari Erdin !
      de acum va incepe greul"este mai usor sa devii campion,decat sa te mentii"..vorba Otiliei
      Felicitari Mangalia !
      "Regele a murit, Traiasca regele ! "
      Ultima editare de Vali Suta; 05.sep.2011, 14:00.

      Comentariu


      • Postat în original de amedeo Vezi post
        Pentru cei ce nu stiu, pozele de mai sus au fost facute si postate, cu efort si pasiune, de Dl. Staicu Adrian.
        Va multumim D-le Staicu!
        multumesc, dragos!
        ---------- Post added 05-Sep-2011 at 16:05 ----------
        Postat în original de GABRIELA Vezi post
        Buna ziua,
        Va rog imi puteti spune cum pot descarca pozele cu mine? Va multumesc!
        pentru ca am primit mailuri de la colegi, tin sa clarific urmatoarele: eu am urcat pozele la rezolutia originala de 10 megapixel ( circa 2mb poza), dar administratorii din motive obiective probabil, le-au redimensionat.
        pentru a copia o poza , mai intai dati click stinga pe poza ptr a o deschide, apoi click dreapta ptr salvare in propriu calculator.
        Ultima editare de adisor35; 05.sep.2011, 15:20.
        0751840078, stadinadi@yahoo.com
        G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

        Comentariu


        • Pe postimage.org trebuie selectata optiunea "Do not resize my image", altfel pozele sint micsorate automat chiar daca au fost incarcate la rezolutie mare.
          ....

          M-am uitat mai bine si de fapt ele sint la 3800x2500, trebuie dat click stanga inca o data dupa ce s-a deschis poza.
          Ultima editare de FlorinBN; 05.sep.2011, 16:00.
          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • Postat în original de dinicescuion Vezi post
            rezultat inversat MUNTEANU OCTAVIAN /DINICESCU ION 3 / 0 .Meci fff dificil pt. OCTAVIAN puncte in toate cele 3 seturi pt mine 6.FELICITARI Dle MUNTEANU.
            Multumesc frumos! Felicitari tuturor participantilor si multumiri organizatorilor!

            Comentariu


            • Un weekend f frumos la mare ...cu o singura exceptie...o durere constanta la masea care nu mi-a trecut cu nici un medicament ( nici macar dentistii din mangalia nu au vrut sa ma trateze )

              Legat de turneu, reusit ca de fiecare data, insa o mica observatie....a fost parca prea cald in sala...

              Sa ne vedem sanatosi !
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • aveai tu temperatura de la durerea de masea.apropous,eu ti-am dat leac de durere dar daca tu nu stii in ce cadru medical sa te increzi...
                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                Comentariu


                • Poze

                  Foarte frumoasa organizarea, abia asteptam sa ne revedem iar la Mangalia, de tura asta am facut si poze care cum a apucat , mai bune mai rele, le postam aici pe acest forum de pasionati.

                  Comentariu


                  • Mutumim anticipat!

                    Comentariu


                    • Comentariu


                      • Domnilor..... un turneu foarte reusit.
                        La o buna vedere.

                        Ionut


                        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                        Comentariu


                        • Domnul din imagine este ''vinovatul'' pentru pozele de mai sus.
                          Il ''pedepsim'' deconspirandu-l si multumindu-i frumos!

                          Comentariu


                          • Cu regretul de a nu fi putut participa la acest turneu,adresez felicitari organizatorilor(Bravo Bila si Dragos,"DJ" Chiurtu si ca de obicei din "umbra" Fane Medeleanu !!),castigatorilor celor doua sectiuni care s-au dovedit a fi cei mai in forma in acel moment(a doua oara consecutiv cand "rechinul" este muscat de "ursul" de pe Tampa!Bravo Lulu),tuturor participantilor pentru contributia adusa la reusita deplina a turneului.O remarca in plus pentru performanta "pescarusului"Sucuri,Bravo tinere!Este meritul tau dar si al colegilor tai de antrenament de la malul marii!Mangalia,CHAPEAU!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • multam! imi place mai mult incognito , am pus o droaza de poze (124) dar cine stie cunoaste si face diferenta dintre o poza si o fotografie, totusi cea cu dragos in genunchi arbitrand nu trebuia stearsa- dar e parerea mea.....

                              Comentariu


                              • Nu a fost stearsa nici o poza.
                                Din contra, am admirat arta fotografului pe care il si felicit pentru ce a realizat.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • Scuze pt off topic,unde se joaca tenis in Mangalia si Constanța? De luni pana miercuri seara voi fi in zona si as vrea sa joc cateva seturi ...
                                  Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                  "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de jhon Vezi post
                                    Scuze pt off topic,unde se joaca tenis in Mangalia si Constanța? De luni pana miercuri seara voi fi in zona si as vrea sa joc cateva seturi ...
                                    Daca te uiti pe prima pagina gasesti si nr.tel.

                                    Comentariu


                                    • Multumesc
                                      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X