Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Basarabilor- Curtea de Arges 10 septembrie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Avand in vedere numarul mare de participanti, faptul ca turneul s-a terminat in aceeasi zi, chiar daca abia cu vreo 20 de minute inainte de miezul noptii, reprezinta un motiv de lauda pentru organizatori.
    Turneul a fost foarte puternic - 553 de puncte daca am calculat bine, al 3-lea turneu A ca valoare din acest an, dar s-au inregistrat foarte multe rezultate surpriza, din care amintesc :
    • Eliminarea din faza grupelor inferioare a castigatorului de la Drobeta, Marius Traistaru
    • Eliminarea din faza grupelor inferioare a lui Vasile Mircea, in grupa caruia primii 5 clasati au avut acelasi nr de victorii, toti au fost 2-2 contra celorlati, iar departajarea finala s-a facut la setaveraj
    • Eliminarea din faza grupelor superioare a lui Cozma Catalin si a lui Macovei Liviu
    • Traseul fulminant din eliminatorii a dl Novacoiu cu victorii la Toma Florin si Rodica Sicoe
    • Victoria absolut neasteptata a lui Lopatica contra lui Gabi Farkas (sincer daca as fi fost casa de pariuri cota ar fi fost de cel putin 7:1)

Cei care nu au apucat sa manance la Restaurantul Sarbesc ar face bine sa-l includa la vizitele viitoare prin Curtea de Arges, dar cum Rares este un gurmand declarat o sa il las pe el sa laude mancarea de acolo.
    Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
    BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

Comentariu

• Motoul acestui turneu pentru cei care au lipsit si nu l-au aflat inca
      ''Vali SUTA ne-a promis ca ne duce la Paris''
      Normal daca am fost cuminti ,acuma sa vedem !

Comentariu

• Am doua filme pentru doritori :
        Xiom Strato / Tenergy 05 fx

Comentariu

• Bravo vali suta!
          Din punctul meu de vedere toate au fost super ok,avand in vedere sala pe care ai avut-o la dispozitie.
          Vreau sa remarc inspiratia ta de a incepe cu ambele sectiuni dimineata,chiar daca te-au injurat aproape toti inclusiv eu,turneul s-a terminat in parametri normali avand in vedere numarul de participanti si de mese.
          Trebuie sa realizezi ca amaturisti chiar te apreciaza si chiar o meriti!
          Inca o data bravo vali suta!
          P.s. Multumesc pentru premiu!
          La buna vedere!

Comentariu

• Cand reusesti sa postezi clasamentele ?

Comentariu

• http://www.interesargesean.ro/sport/...sarabilor.html

Comentariu

• Interesant interviul si foarte bine punctate ideile legate de campionatul national si pasii necesari in initierea copiilor in tenis.
                Un singur minus, atat in prezentarea turneului, cat si in interviu si care poate fi usor remediat:
                Nu se sufla un cuvant despre AmaTuR, initiatorul, organizatorul, participantul si platitorul acestui turneu.
                Circuitul AmaTuR a devenit un brand, care merita si el sa fie respectat prin alaturarea de Basarab si de Otilia Badescu, pentru ca este catalizatorul acestei miscari si ofera posibilitatea unei colaborari benefice cu marea noastra Campioana.
                Ultima editare de Dan2; 12.sep.2011, 09:56.

Comentariu

• ..Daca nu ma insel ( si nu cred ca ma insel ) este a 3-a oara cand "Lopatica" il bate pe G. Farcas..asa ca trebuie revizuita cota pusa de tine Cristi !
                  Postat în original de rflash Vezi post
                  Avand in vedere numarul mare de participanti, faptul ca turneul s-a terminat in aceeasi zi, chiar daca abia cu vreo 20 de minute inainte de miezul noptii, reprezinta un motiv de lauda pentru organizatori.
                  Turneul a fost foarte puternic - 553 de puncte daca am calculat bine, al 3-lea turneu A ca valoare din acest an, dar s-au inregistrat foarte multe rezultate surpriza, din care amintesc :
                  • Eliminarea din faza grupelor inferioare a castigatorului de la Drobeta, Marius Traistaru
                  • Eliminarea din faza grupelor inferioare a lui Vasile Mircea, in grupa caruia primii 5 clasati au avut acelasi nr de victorii, toti au fost 2-2 contra celorlati, iar departajarea finala s-a facut la setaveraj
                  • Eliminarea din faza grupelor superioare a lui Cozma Catalin si a lui Macovei Liviu
                  • Traseul fulminant din eliminatorii a dl Novacoiu cu victorii la Toma Florin si Rodica Sicoe
                  • Victoria absolut neasteptata a lui Lopatica contra lui Gabi Farkas (sincer daca as fi fost casa de pariuri cota ar fi fost de cel putin 7:1)

Cei care nu au apucat sa manance la Restaurantul Sarbesc ar face bine sa-l includa la vizitele viitoare prin Curtea de Arges, dar cum Rares este un gurmand declarat o sa il las pe el sa laude mancarea de acolo.
                  Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                  DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                  Just do it !

Comentariu

• Intr-adevar ciudata aceasta omisiune!

De preferat ar fi fost sa existe un view prealabil !

In fine NU totul este perfect! Perfectibil insa este cu siguranta !

A se avea in vedere la urmatorul interviuri care vor exista cu siguranta!

Comentariu

• Postat în original de Dan2 Vezi post
                      Interesant interviul si foarte bine punctate ideile legate de campionatul national si pasii necesari in initierea copiilor in tenis.
                      Un singur minus, atat in prezentarea turneului, cat si in interviu si care poate fi usor remediat:
                      Nu se sufla un cuvant despre AmaTuR, initiatorul, organizatorul, participantul si platitorul acestui turneu.
                      Circuitul AmaTuR a devenit un brand, care merita si el sa fie respectat prin alaturarea de Basarab si de Otilia Badescu, pentru ca este catalizatorul acestei miscari si ofera posibilitatea unei colaborari benefice cu marea noastra Campioana.
                      rezolvat
                      http://www.interesargesean.ro/compon...html?task=view

Comentariu

• ceva poze...

Multumesc Vali si multumesc si prietenilor din Sibiu care au facut sa fie posibila prezenta mea la acest turneu. Eu personal m-am simtit bine si cred ca avand in vedere sala si nr. destul de mare de participanti s-a facut tot ce era posibil si turneul a iesit bine. Alaturat ceva poze..

Comentariu

• Multumim pentru prim-planurile foarte sugestive lui Gabi Tipser care reuseste sa imbine in mod fericit pasiunea pentru tenis de masa cu arta fotografica!Preferata mea ramane cea a "nazdravanului"Bogdan Cristian!
                          I love table tennis !

Comentariu

• de departe cea mai sugestiva imagine a turneului
                            Felicitari Gabi Tipser pentru acest instantaneu !

Comentariu

• Felicitari Vali pentru concurs. Urmeaza poze
                              Blade: MICHAEL MAZE
                              Rubbers: DONIC BARACUDA MAX

Comentariu

• Pun poze in mai multe ture
                                Fișiere atașate
                                Blade: MICHAEL MAZE
                                Rubbers: DONIC BARACUDA MAX

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...