Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul George Vaduva -Turneu B 01 oct 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Open

    1 ciobanu alex ciuca dan dinu gheorghe nicolae paul rada catalin stoinea ioana
    2 enciu alexandru botirca sorin tomica silviu bejinariu alexandra dasoveanu liviu angelescu mihai
    3 toma florin ceacarescu cristian parvan radu grigore alexandru fodoran cosmin zamfir mihai ionut
    4 boaca valentin leorda rares ghetu gabriel petrov danut lipan alexandru dona eugen
    5 teodor cristian traistaru marius jr lungu cosmin tigau laurentiu codreanu adrian cristache george
    6 motoroi costi valceanu daniel cionoiu cristian coroianu mircea macelaru eugen costachescu albert

    Comentariu


    • #77
      Amatori

      1 gorum adrian nicolae alexandru papacu bejoli dima cristian dutu marius bilanici mircea gramaticu sorin
      2 airimioaiei andrei presura eugen dobritoiu dragos uta cosmin berindei cristi stan marius laurentiu vaduva andrei
      3 constantin teodor gherasim costel vasilica adrian niculae dan jr tomica andrei dumitrescu matei vaduva filip
      4 mihalcea dumitru sobetkii arcadi constantin alex visan alex patra stefan dena corneliu dima nicu
      5 micuda mihai nitu victor voinea alexandru tepelea ioana preda emilian serban marian iordache mihai
      6 clapa danut constantin gabriela frasineanu adrian dumbrava doru iacob lucian stefan teodor pacuraru radu lesprit philipe
      7 cristescu cristian vasilescu remus niculae dan dragan andrei uta adrian ghita alexandru tanasescu florin postolache florin
      8 vranceanu mihai dica constantin milciu florin ionita dan surcel alexandru marin constantin moldovan andrei pricopie andrei

      Comentariu


      • #78
        I Ciobanu Alex
        II Valceanu Daniel
        III Traistaru Marius
        Stoinea Nela
        5-8
        Nicolae Paul
        Tigau Laurentiu
        Ceacarascu Cristian
        Leorda Rares
        9-12
        Toma Florin
        Enciu Aleandru
        Parvan Radu
        Ciuca Dan
        Amatori
        I Airiomioaiei Andrei
        II Constantin Teodor
        III Clapa Danut
        III Mihalcea Dumitru
        5-8
        Gorum Adrian
        Nitu Victor
        Micuda Mihai
        Dumbrava Doru
        9-16
        Doritoiu Dragos
        Dima Cristi
        Bilanici Mircea
        Vasilescu Remus
        Sobietki Arcadi
        Frasineanu
        Papacu Bejoli
        Constantin Alex
        Voi completa deseara restul clasamentului!
        Ultima editare de leordarares; 03.oct.2011, 08:20.

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de leordarares Vezi post
          Amatori
          5-8
          Gorum Adrian
          Nitu Victor
          Mihalcea Dumitru
          Dumbrava Doru
          In loc de Mihalcea Dumitru e Micuda Mihai, ca Mihalcea e de 2 ori..
          Blade: Viscaria
          FH: Tenergy05
          BH: Tenergy05

          Comentariu


          • #80
            memorial vaduva george

            in numele meu si al familiei vaduva multumim tuturor participantilor la concurs si ne bucuram ca si anul acesta s-au strans suficienti competitori incat sa realizam cata lume la iubit pe george....cine a castigat acest turneu conteaza mai putin.......poate acum realizam ca omul trebuie respectat mai mult in viata....si nu dupa....nu in ultimul rand multumim pentru sprijinul acordat celor de la amatur(merci rares!!!) si celor de la top tenis arena!!!!
            george ne-a vazut acolo de sus si ne multumeste!!!!

            Comentariu


            • #81
              Felicitari speciale lui RARE? care a muncit foarte mult la organizarea acestui memorial ,l-am vazut cat s-a agitat pentru ca toata lumea sa fie multumita .?mi cer scuze ca te-am dezamagit in privinta locului pe care mi-ai spus ca il voi ocupa la finalul turneului. Multumiri Top Tenis Arena pentru disponibilitatea de a organiza asemenea evenimente sportive!!!

              Comentariu


              • #82
                Dumnezeu sa-l odihneasca! ne-a fost ca un frate si plangem inca dupa el... stiu insa ca e acolo sus si ne vede. George, te iubim!

                multumiri organizatorilor si Top Tenis Arena.

                Comentariu


                • #83
                  Dumnezeu sa-lodihneasca!

                  Comentariu


                  • #84
                    Odihneasca-se in pace .
                    Ar trebui programat si prins in calendar pentru 2012 .

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de leordarares Vezi post

                      Voi completa deseara restul clasamentului!
                      Rares, Completeaza te rog si restul clasamentului!

                      Multumim,

                      Comentariu


                      • #86
                        Clasamentul complet se gaseste pe prima pagina!

                        Comentariu


                        • #87
                          rares te rog frumos modifica la inscrieri open fodoran vasile cu fodoran cosmin.....fiul.....nu de alta dar se rasuceste fratele nostru in mormant cand vede ca a jucat vasile la memorialul lui......a jucat si el cu mine,cu dona si nu in ultimul rand cu angelescu dan la o masa unde si lui george ii placea mult sa joace......prietenii stiu....
                          dumnezeu sa-l ierte pe georgica!!!
                          scuze acum am vazut ca e trecut si cosmin stergel pe vasile.....o zi buna!!!

                          Comentariu


                          • #88
                            Paulica ,la inscrieri apar amandoi trecuti deoarcece nea Vasile si-a manifestat si el dorinta vineri sa joace la open.
                            Dupa cum bine zici , voi ati jucat pana la urma la cealalta masa



                            Ma bucur ca prezenta a fost numeroasa si ca ne-am indeplinit obiectivul ,acela de a ajuta familia Vaduva cu banii stransi din inscrieri.

                            Dumnezeu sa-l odihneasca pe George !

                            Comentariu


                            • #89
                              Chiar daca nu am fost prezent si nu l-am cunoscut personal pe George, am fost alaturi de voi(ca si anul trecut pe 7 august la Curtea de Argeș-cu un moment de reculegere..)
                              Dumnezeu sa-l odihneasca !.

                              Comentariu


                              • #90
                                Felicitari pt. organizare.
                                Te rog corecteaza "Patra Stefab" := "Patra Stefan".
                                Merci

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X