Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Turneu "A" Editia a III-a - Medias - 5 Noiembrie 2011 - Amatori + Open

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antal Denes
    a răspuns
    Multumim Mediasi,multumim participantilor si grupului de organizatori cu mare suflet care si-au facut simtita prezenta pe tot parcursul turneului asigurand cele mai bune conditi la un numar mare de participanti cat si premiantilor pentru lupta acerba de care au dat dovada.
    In mod deosebit multumiri dl.Apian Florin asigurand logistica si cursivitatea turneului combinat cu rezultatul obtinut ,felicitari.
    Sa ne revedem la urmatoarea editie cu sanatate. !!!

    Lasă un comentariu:


  • Cosnic
    a răspuns
    Multumim domnule Apian pentru promptitudine! Multumim organizatorilor!

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Multumim Florin pentru Live text.

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Bravo Silviu !!!!

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Haide Silviu !!!!

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Finala Open
    Garduli Silviu - Farkas Gabor 3-0
    Ultima editare de FlorinBN; 06.nov.2011, 00:04.

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Semifinale open:
    Gogu Gabriel - Garduli Silviu 1-3
    Apian Florin - Farkas Gabor 1-3
    Ultima editare de FlorinBN; 05.nov.2011, 23:50.

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Eliminatorii Open:
    Gogu Gabriel - Rusu Stefan 3-0
    Florescu Eleodor - Garduli Silviu 2-3
    Iusan Mircea - Apian Florin 2-3
    Govoreanu Florin - Farkas Gabor 1-3
    Ultima editare de FlorinBN; 05.nov.2011, 23:21.

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Iata primii 8 clasati la amatori:
    1.Balazs Lorant
    2.Smeureanu Nicolae
    3.Marin Floricel
    4.Zavricescu George
    5.Tipser Gabriel
    6.Moldovan Ovidiu
    7.Simion Boby
    8.Lorincz Jozsef

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Semifinale Amatori:
    Zavricescu Geo - Smeureanu Nicolae 2-3
    Mrin Floricel - Balazs Lorant 2-3
    Ultima editare de FlorinBN; 05.nov.2011, 22:22.

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Eliminatorii Amatori:

    1 DENES FERENC
    32 bye

    17 POP CORNEL
    16 ZAVRICESCU GEORGE

    9 CRAINIC ADRIAN
    24 WEISS SIMONA

    25 bye
    8 LORINCZ JOZSEF



    5 URIAN NICUSOR
    28 bye

    21 MOLDOVAN OVIDIU
    12 MOLDOVAN LIVIU

    13 ANTAL DENES
    20 RADU SERBAN

    29 bye
    4 SMEUREANU NICOLAE


    3 LAKATOS ZSOLT
    30 bye

    19 BANU NICOLAE
    14 MARIN FLORICEL

    11 VITAN VASILE
    22 BENYOVSZKI BELA

    27 bye
    6 SIMION BOBY


    7 TAMAS NAGY JENO
    26 bye

    23 BALAZS LORANT
    10 POP OVIDIU

    15 POPA MIRCEA
    18 MATEI DUMITRU

    31 bye
    2 TIPSER GABRIEL

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Superioare OPEN
    1
    Gogu Gabriel
    Florescu Eleodor
    Barbu Dan
    Aron Darie
    2
    Farkas Gabor
    Daneliuc Gabi
    Apian Florin
    Migea Cornel
    3
    Iusan Mircea
    Binta Claudia
    Govoreanu Florin
    Mathe Mihai
    4
    Garduli Silviu
    Rusu Stefan
    Mandru Bogdan
    Catinean Vasile

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Superioare AMATORI
    1
    Tamas Nagy Jeno
    Pop Mihai
    Grecu Gheorghe
    Pop Cornel
    2
    Benyovszki Bela
    Lorincz Jozsef
    Fancsali Kalman
    Oniga Petre
    3
    Denes Ferenc
    Matei Dumitru
    Andone Claudiu
    Szakacs Iosif
    4
    Popa Mircea
    Mustocea Andrei
    Tipser Gabriel
    Puiulet Iosif
    5
    Crainic Adrian
    Rozenfeld Cristian
    Banu Nicolae
    Bodor Tibor
    6
    Balazs Lorant
    Dragomir Mitica
    Lapadat Eugen
    Urian Nicusor
    7
    Pop Ovidiu
    Marin Floricel
    Csiki Alexandru
    Dragoman Cristian
    8
    Vitan Vasile
    Moldovan Ovidiu
    Pasare Mihnea
    Cindea Cosmin
    9
    Maxim Valentin
    Radu Serban
    Moldovan Liviu
    Anitei Marcel
    10
    Lakatos Zsolt
    Zavricescu George
    Simon Ferenc
    Predescu Levente
    11
    Padurariu Costel
    Simion Boby
    Iaru Horatiu
    Antal Denes
    12
    Smeureanu Nicolae
    Weiss Simona
    Bulea Ovidiu
    Suta Valeriu

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Inferioare OPEN
    1
    Gogu Gabriel
    Mandru Bogdan
    Migea Cornel
    Kantor Imre-zoltan
    Ghise Sorin
    Mitzea Alexandru
    Binta Claudia
    2
    Farkas Gabor
    Barbu Dan
    Rusu Stefan
    Mathe Mihai
    Vita Istvan
    Tincu Laurentiu
    Todarcea Ioan
    3
    Apian Florin
    Florescu Eleodor
    Iusan Mircea
    Zidar Victor
    Radu Constantin
    Zidaru Razvan
    Catinean Vasile
    4
    Daneliuc Gabi
    Govoreanu Florin
    Miron Mihai
    Pop Cosmin
    Iancu Sorin
    Garduli Silviu
    Aron Darie

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Multumim Florin !!! Asteptam cu nerabdare si grupele superioare.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X