Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Baicoi 05.11.2011 open+amatori+copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Baicoi 05.11.2011 open+amatori+copii

    TURNEU A BAICOI 05 NOIEMBRIE 2011
    Turneu A in cadrul AmaTuR
    Indicatii de acces : Daca veniti dinspre Brasov pe DN 1, in dreptul localitatii Baicoi (Paralela 45) virati stanga ,mergeti inainte aproximat1Km,pe dreapta in Parcul Strandului se afla sala de sport (sala tip Nastase) langa birourile Schelei Baicoi( o cladire mare de caramida rosie). ATENTIE: Daca veniti dinspre Bucuresti pe DN 1, se fac trei drumuri la dreapta catre Baicoi,intrati pe al treilea drum la dreapta (pe indicator scrie Baicoi cartier Schela) mergeti 1Km.iar pe partea dreapta in Parcul Strandului se vede sala de sport (de altfel si singura din oras).
    DATA:SAMBATA 05 NOIEMBRIE 2011
    ORA:08.30 ultima inscriere
    SALA DE SPORT A ORASULUI BAICOI
    NR MESE: 20 (DONIC WALDNER CLASIC 25 )
    TAXA PARTICIPARE: 35 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe , medalii,, diplome.
    ORGANIZATORI: Victor Foca 0741 211800, Lucian Bozga 0757 671 786,si Dan Bodeanu 0722 653355
    VOM ASIGURA;mingi de joc, sandwich-uri dimineata, masa de pranz , apa minerala sau plata, cafea.
    INSCRIERI PE FORUM SAU TELEFONIC
    ULTIMA INSCRIERE VINERI 04.11.2011 ORA 20.00.CEI CARE NU SE VOR INSCRIE PANA LA ACEA ORA NU VOR PUTEA PARTICIPA!!!
    DESFASURARE:

    1 Turneu OPEN - ORA DE INCEPERE 13.00(CONFIRMAREA PARTICIPARII ORA 12.30 )
    2 Turneu AMATORI-ORA DE INCEPERE - 09.00
    3 Turneu separat pentru copiii cu varsta pana la 14 ani-ORA DE INCEPERE 09.00

  • #2
    Clasament OPEN:

    1 Rusu Cristian Bucuresti
    2 Traistaru Marius Topoloveni
    3--4 Radu Costica Galati
    3--4 Valceanu Daniel Topoloveni
    5--8 Enciu Alexandru Slobozia
    5--8 Motoroi Costi Bucuresti
    5--8 Bodeanu Mihai Bucuresti
    5--8 Tigau Laurentiu Bucuresti
    9--12 Leorda Rares Reghin
    9--12 Constantinescu Marius Bucuresti
    9--12 Vasiliu Remus Mioveni
    9--12 Lungu Cosmin Bucuresti
    13--18 Dinca Dorinel Calarasi
    13--18 Fratea Aurel Constanta
    13--18 Ceacarescu Cristian Slobozia
    13--18 Parvan Radu Topoloveni
    13--18 Tomica Silviu Bucuresti
    13--18 Pietris Nicusor Bucuresti
    19--24 Botirca Sorin Topoloveni
    19--24 Ciuca Dan Pitesti
    19--24 Bodeanu Dan Bucuresti
    19--24 Airimioaiei Andrei Topoloveni
    19--24 Wischegg Robert Galati
    19--24 Botezatu Onelus Galati
    25--26 Toma Iulian Braila 3v
    25--26 Iancu George Ploiesti 3v
    27--30 Bozga Lucian Baicoi 2v
    27--30 Lungu Sandel Braila 2v
    27--30 Mircea Valentin Bucuresti 2v
    27--30 Corcoz Costin Focsani 2v
    1 Rusu Cristian Bucuresti
    2 Traistaru Marius Topoloveni
    3--4 Radu Costica Galati
    3--4 Valceanu Daniel Topoloveni
    5--8 Enciu Alexandru Slobozia
    5--8 Motoroi Costi Bucuresti
    5--8 Bodeanu Mihai Bucuresti
    5--8 Tigau Laurentiu Bucuresti
    9--12 Leorda Rares Reghin
    9--12 Constantinescu Marius Bucuresti
    9--12 Vasiliu Remus Mioveni
    9--12 Lungu Cosmin Bucuresti
    13--18 Dinca Dorinel Calarasi
    13--18 Fratea Aurel Constanta
    13--18 Ceacarescu Cristian Slobozia
    13--18 Parvan Radu Topoloveni
    13--18 Tomica Silviu Bucuresti
    13--18 Pietris Nicusor Bucuresti
    19--24 Botirca Sorin Topoloveni
    19--24 Ciuca Dan Pitesti
    19--24 Bodeanu Dan Bucuresti
    19--24 Airimioaiei Andrei Topoloveni
    19--24 Wischegg Robert Galati
    19--24 Botezatu Onelus Galati
    25--26 Toma Iulian Braila 3v
    25--26 Iancu George Ploiesti 3v
    27--30 Bozga Lucian Baicoi 2v
    27--30 Lungu Sandel Braila 2v
    27--30 Mircea Valentin Bucuresti 2v
    27--30 Corcoz Costin Focsani 2v
    31--34 Lazaroiu Adrian Targoviste 1v
    31--34 Totpal Marius Busteni 1v
    31--34 Zainescu Corneliu Galati 1v
    31--34 Staicu Adrian Galati 1v
    35--39 Mihaila Nicolae Breaza 0v
    35--39 Ene Dragos Ploiesti 0v
    35--39 Grigore Alexandru Campina 0v
    35--39 Panaitescu Stefan Izvoarele 0v
    35--39 Preda Mircea Topoloveni 0v

    Clasament amatori:

    1 Codreanu Adrian Bucuresti
    2 Voicu Corneliu Brasov
    3--4 Tudorache Constantin Targoviste
    3--4 Aftenii Daniel Bucuresti
    5--8 Petrov Danut Bucuresti
    5--8 Nitu Victor Slobozia
    5--8 Balan Mihai Ploiesti
    5--8 Batog George Buzau
    9--16 Bodin Ion Tecuci
    9--16 Pitac Ovidiu Brasov
    9--16 Rosu Dan Brasov
    9--16 Micuda Mihai Bucuresti
    9--16 Micu Cosmin Targoviste
    9--16 Gheorghe Neculai Galati
    9--16 Pascu Paul Tecuci
    9--16 Pislaru Ionel Focsani
    17--32 Motisan Dragos Mangalia
    17--32 Tutoveanu Razvan Brasov
    17--32 Mostovoi Andrei Campina
    17--32 Medeleanu Stefan Mangalia
    17--32 Clapa Danut Bucuresti
    17--32 Popescu Valentin Bucuresti
    17--32 Cristescu Cristian Bucuresti
    17--32 Vranceanu Mihai Bucuresti
    17--32 Dica Constantin Craiova
    17--32 Vestineanu Ionut Slobozia
    17--32 Zamfir Ionel Bucuresti
    17--32 Bacanu Paulian Brasov
    17--32 Pribeagu Claudiu Pitesti
    17--32 Dima Victor Azuga
    17--32 Codreanu Laurentiu Buzau
    17--32 Preda Gheorghe Cocorastii Mislii
    33--48 Nica Ionut Brasov
    33--48 Mihalcea Dumitru Slobozia
    33--48 Micu Iulian Targoviste
    33--48 Bozga Razvan Baicoi
    33--48 Foca Victor Plopeni PH
    33--48 Ivan Valentin Campina
    33--48 Papacu Bejoli
    33--48 Grama Mihai Azuga
    33--48 Barbu Cristian Maneciu
    33--48 Trif Florin Cocorastii Mislii
    33--48 Barbu Gabriel Azuga
    33--48 Pascu Dorin Moreni
    33--48 Preda Anca Breaza
    33--48 Dragoi Andrei Azuga
    33--48 Sultan Valentin Bucuresti
    33--48 Pop Alexandru Campina
    49--64 Hutanu Alin Brasov
    49--64 Rusea Gheorghe Breaza
    49--64 Dinca Alexandru Calarasi
    49--64 Vladoiu Gelu Brasov
    49--64 Presura Eugen Slobozia
    49--64 Medeleanu Radu Mangalia
    49--64 Arion Costel Marasesti
    49--64 Holban Dumitru Buzau
    49--64 Popescu Adrian Valcanesti
    49--64 Mihaila Robert Breaza
    49--64 Popa Alexandru Campina
    49--64 Iordache Ioana Pitesti
    49--64 Visan Alexandru Baicoi
    49--64 Stan Dragos Pitesti
    49--64 Presura Marin Slobozia
    49--64 Raportaru Viorel Bucuresti
    65 Stanciu Andrei Bucuresti 3v
    66--72 Vladescu Alexandru Pitesti 2v
    66--72 Dena Corneliu Giurgiu 2v
    66--72 Olaru Viorel Cocorastii Mislii 2v
    66--72 Panait Genu Teisani 2v
    66--72 Toma Theodor Valenii de Munte 2v
    66--72 Popescu Alexandru Valcaneti 2v
    66--72 Lazar Alin Breaza 2v
    73--82 Margescu Bogdan Campina 1v
    73--82 Parvu Nicolae Campina 1v
    73--82 Tomica Andrei Bucuresti 1v
    73--82 Chivu Adrian Slobozia 1v
    73--82 Medeleanu Ionut Mangalia 1v
    73--82 Iacob Lucian Bucuresti 1v
    73--82 Neacsu Gabriel Cocorastii Mislii 1v
    73--82 Grigore Marian Cocorastii Mislii 1v
    73--82 Dogaru Georgica Breaza 1v
    73--82 Dinu Adrian Darmanesti 1v
    83--98 Lefter Costel Galati 0v
    83--98 Rizescu Gheorghe Mioveni 0v
    83--98 Pescarus Aura Pitesti 0v
    83--98 Stoica Mihai Mioveni 0v
    83--98 Ene Diana Pitesti 0v
    83--98 Neagoe Isabela Nistoresti 0v
    83--98 Suciu Gabriel Moinesti 0v
    83--98 Capatana Petrica Buzau 0v
    83--98 Banica Dan Ploiesti 0v
    83--98 Marin Mircea Bucuresti 0v
    83--98 Marin Alexandru Bucuresti 0v
    83--98 Drenea Daniel Bucuresti 0v
    83--98 Dinu Monica Ploiesti 0v
    83--98 Drenea Calin Bucuresti 0v
    83--98 Mocanu Ionut Slanic 0v
    83--98 Balan Madalina Ploiesti 0v

    Clasament copii:

    1 Neagoe Isabela Nistoresti
    2 Stan Dragos Pitesti
    3--4 Dinca Alexandru Calarasi
    3--4 Voinea Alexandru Bucuresti
    5--8 Mihaila Robert Breaza
    5--8 Ene Diana Pitesti
    5--8 Visan Alexandru Baicoi
    5--8 Voicu Catalin Pitesti
    9--16 Nicolae Alexandru Ploiesti
    9--16 Iordache Ioana Pitesti
    9--16 Voicu Razvan Pitesti
    9--16 Tomica Andrei Bucuresti
    9--16 Toma Theodor Valenii de Munte
    9--16 Ibala Marius Baicoi
    9--16 Iacob Bogdan Bucuresti
    9--16 Dinu Alexandru Moreni
    17--19 Preda Daniel 2v
    17--19 Drenea Calin Bucuresti 2v
    17--19 Stan Cristina Scorteni 2v
    20--28 Irimia Madalin Baicoi 1v
    20--28 Comsa Sabin Baicoi 1v
    20--28 Dumitrescu Matei Bucuresti 1v
    20--28 Anton Bogdan Baicoi 1v
    20--28 Nicolae Andreea Scorteni 1v
    20--28 Talanga Alexandru Scorteni 1v
    20--28 Nicolae Alexandru Bucuresti 1V
    20--28 Pupaza Robert Scorteni 1v
    20--28 Petcu Florin Scorteni 1v
    29--35 Poteca Luiza Baicoi 0v
    29--35 Mihai Bianca Pitesti 0v
    29--35 Constantin David Moreni 0v
    29--35 Plopeanu Denisa Scorteni 0v
    29--35 Stanescu Alex Moreni 0v
    29--35 Craciun Valentin Moreni 0v
    29--35 Abaza Ioana Breaza 0v
    Ultima editare de Dan2; 07.nov.2011, 20:11.

    Comentariu


    • #3
      Micuda Mihai, Bucuresti, amatori
      Blade: Viscaria
      FH: Tenergy05
      BH: Tenergy05

      Comentariu


      • #4
        Micu Cosmin / Targoviste / Open
        Micu Iulian / Targoviste / Amatori
        FH/Butterfly Tenergy 05
        Blade/DHS Hurricane King
        BH/Butterfly Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          Din Targoviste la amatori Safta Alexandru
          Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
          Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
          Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

          Comentariu


          • #6
            Iata ca se mai gandeste cineva si la copii!!!
            Mult succes Luci in organizarea turneului,sper sa fie prezenti cel putin atatia copii cat au fost ultima data,daca nu si mai multi!
            Incerc sa fac demersurile necesare ca si copii din Agnita sa poata fi prezenti la acest turneu.
            Va doresc un turneu reusit!
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #7
              La copii nu se plateste taxa de inscriere,doar daca cineva doreste meniu.

              Comentariu


              • #8
                ma grabesc la inscriere,sectiunea open

                Comentariu


                • #9
                  Banica Dan, din Ploiesti, la Amatori.

                  Comentariu


                  • #10
                    Aftenii Daniel,Bucuresti,amatori
                    Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                    Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                    Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Targoviste la amatori Sandu Gabriel!
                      Fh: Rakza X
                      Blade: Bty Innerforce ULC
                      Bh: Rakza X Soft

                      Comentariu


                      • #12
                        Dan Petrov,Codreanu Adrian

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de dantim Vezi post
                          Dan Petrov,Codreanu Adrian

                          din ce localitate...si la ce categorie va inscrieti?
                          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                          FH - TENERGY 64
                          BH - XIOM VEGA EUROPE

                          Comentariu


                          • #14
                            Inscriere

                            POP CORNEL din SF.GHEORGHE,amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              se vede pe id bucale si unde ne da voie dupa clasament
                              ---------- Post added 24-Oct-2011 at 19:22 ----------
                              cu toate ca sint din Timisoara eu
                              ---------- Post added 24-Oct-2011 at 19:23 ----------
                              acum este bine prietene

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X