Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa BTT - Club Mercury București - turneu B (Open+Amatori) 29-10-2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Se poate si cateva rezultate ?

    Comentariu


    • #27
      inca se joaka , nu avem rezultate ...
      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
      Fete de palete tenis de masa
      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

      Comentariu


      • #28
        Multumin Vali pentru poze. O sa pun si eu cateva.
        Amatorii au terminat:
        I- Aftenii Daniel
        II- Tudose Andrei
        III- Vranceanu Mihai
        IV- Dica Constantin
        Felicitari castigatorilor.
        La Open erau in carti George Durdun, Cristi Teodor, Vali Boaca si Lungu Cosmin, fara sa fie acesta clasamentul final.
        Ma Lex era doar in trecere.
        Ultima editare de Emil Tudor; 31.oct.2011, 00:05.
        TsE

        Comentariu


        • #29
          Multumim domnului Emil Tudor si lui Tudose Marius pentru un turneu frumos. Felicitari lui Daniel Aftenii.

          Comentariu


          • #30
            Rezultate de la OPEN:
            Finala: Durdun George - Teodor Cristian - 3-1
            Finala mica: Boaca Valentin - Lungu Cosmin - 3-1
            Semifinale: Durdun George - Lungu Cosmin - 3-2 / Teodor Cristian - Boaca Valentin - 3-0
            PS: Multumim domnului Emil Tudor si lui Tudose Andrei pentru organizarea turneului.
            DHS Hurricane King - FL
            FH: Tenergy 05 - 2.1
            BH: Donic Barracuda - 2.1

            Comentariu


            • #31
              Piranha strikes again !!!
              Se pare ca in lipsa rechinului, a fost cam liniste in acvariu.
              Observ si o mica baracuda ce apare tot mai des in fazele finale.
              Felicitari !
              Ultima editare de Serban; 29.oct.2011, 20:23.
              Joc oricand cu oricine.
              Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
              paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
              nivel: petarda spre pocnitoare

              Comentariu


              • #32
                Felicitari si multumim Emil Tudor si lui Tudose Andrei pentru organizarea turneului.
                Multumim Ovidelu pentru tot!
                ---------- Post added 30-Oct-2011 at 00:21 ----------
                Postat în original de sevraj Vezi post
                Multumim domnului Emil Tudor si lui Tudose Marius pentru un turneu frumos. Felicitari lui Daniel Aftenii.
                Mersi Mihai
                Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                Comentariu


                • #33
                  Clasament Amatori "B", 29.10.2011, Bucharest Table Tennis - Vergului, București
                  1. Aftenii Daniel, B
                  2. Tudose Andrei
                  3. Vrînceanu Mihai
                  4. Dica Constantin, Craiova
                  5-8
                  ON HO
                  Dumitru Gheorghe, B loc 108 amatur
                  Tudor Emil
                  Dobritoiu Dragos
                  9-12
                  Achimescu Ovidiu
                  Papacu Bejoli, IF
                  Filoteanu Adrian
                  Ganga Alexandru
                  2v:13
                  Dumitrescu Razvan
                  1v: 14-16
                  Vranceanu Gabriel
                  Dena Corneliu
                  Tonciu Mihai
                  0v: 17-19
                  Tudose Gabriel
                  Postolache Florin
                  Radulescu Codrut

                  S-au jucat 3 grupe inferioare de 6-7, 4 grupe superioare de 3, eliminatorii de 8.
                  Eliminatoriile au fost foarte disputate, majoritatea partidelor fiind decise in cate 5 seturi.
                  Castigatorul a defilat...cedand foarte putine seturi. Plus partidele de biliard din pauze... Felicitari pentru primele doua diplome.....urmeaza Open si pozele.
                  TsE

                  Comentariu


                  • #34
                    Clasament OPEN "B", 29.10.2011, Bucharest Table Tennis - Vergului, București
                    1. Durdun Gheorghe
                    2. Teodor Cristian
                    3. Boaca Valentin
                    4. Lungu Cosmin
                    5-8
                    Cionoiu Cristian
                    Petrov Danut
                    Codreanu Adrian
                    Macarenco Mario
                    9-12
                    Motoroi Costi
                    Rada Catalin
                    Micuda Mihai
                    Dinulescu Tanase
                    13-14 2v
                    Coroianu Mircea
                    Tudor Florin
                    15-17 1v
                    Dumitru Traian
                    Dinu Gheorghe
                    Philippe
                    18-19 0v
                    Stanciu
                    Uta Adrian
                    Aici ierbarii n-au avut sanse de promovare in grupele superioare, si au mai fost si alte surprize, cu exceptia podiumului.
                    In afara concursului au venit sa asiste mai multe personalitati locale al tenisului de masa. Atmosfera de concurs mare. Felicitari castigatorului si tuturor participantilor.
                    TsE

                    Comentariu


                    • #35
                      http://s946.photobucket.com/albums/a...view=slideshow
                      Poze.
                      Lipseste premierea amatori loc 3-4 si OPEN.
                      Ultima editare de Emil Tudor; 30.oct.2011, 13:41.
                      TsE

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                        Clasament OPEN "B", 29.10.2011, Bucharest Table Tennis - Vergului, București
                        1. Durdun Gheorghe
                        2. Teodor Cristian
                        3. Boaca Valentin
                        4. Lungu Cosmin
                        5-8
                        Cionoiu Cristian
                        Petrov Danut
                        Codreanu Adrian
                        Macarenco Mario
                        9-12
                        Motoroi Costi
                        Rada Catalin
                        Micuda Mihai
                        Dinulescu Tanase
                        13-14 2v
                        Coroianu Mircea
                        Tudor Florin
                        15-17 1v
                        Dumitru Traian
                        Dinu Gheorghe
                        Philippe
                        18-19 0v
                        Stanciu
                        Uta Adrian
                        Aici ierbarii n-au avut sanse de promovare in grupele superioare, si au mai fost si alte surprize, cu exceptia podiumului.
                        In afara concursului au venit sa asiste mai multe personalitati locale al tenisului de masa. Atmosfera de concurs mare. Felicitari castigatorului si tuturor participantilor.
                        Domnule Tudor Emil lasa domle laudele ca nu a fost chiar asa!
                        De ce sa ne mintim in halul asta asa pe fata fara sa ne punem nici macar un semn de intrebare?
                        Toate astea doar pentru a da bine fata de salile care sunt in circuit si au astfel de turnee.
                        De exemplu de ce domul Popescu Valentin nu a participat desi l-am vazut in poze?
                        Asta este un mare semn de intrebare si este foarte ciudat care trebuie notat.
                        De ce se joaca table si nu sah?
                        Asta iar este un alt semn.
                        Eu cred ca dvs nu puteti raspunde la aceste intrebari ci doar anul 2012 sa tineti minte asta
                        Lasand gluma, turneu frumos cu voie buna si distractie ca de obicei, im pare rau ca nu am putut participa si eu
                        Felicitari si la cat mai multe turnee reusite data viitoare vin sa joc direct cu castigatorul dl Aftenii sa-l ard in grupele inferioare sa nu aiba sanse mai apoi decat la table ))).

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de taiegatu Vezi post
                          Domnule Tudor Emil lasa domle laudele ca nu a fost chiar asa!
                          De ce sa ne mintim in halul asta asa pe fata fara sa ne punem nici macar un semn de intrebare?
                          Toate astea doar pentru a da bine fata de salile care sunt in circuit si au astfel de turnee.
                          De exemplu de ce domul Popescu Valentin nu a participat desi l-am vazut in poze?
                          Asta este un mare semn de intrebare si este foarte ciudat care trebuie notat.
                          De ce se joaca table si nu sah?
                          Asta iar este un alt semn.
                          Eu cred ca dvs nu puteti raspunde la aceste intrebari ci doar anul 2012 sa tineti minte asta
                          Lasand gluma, turneu frumos cu voie buna si distractie ca de obicei, im pare rau ca nu am putut participa si eu
                          Felicitari si la cat mai multe turnee reusite data viitoare vin sa joc direct cu castigatorul dl Aftenii sa-l ard in grupele inferioare sa nu aiba sanse mai apoi decat la table ))).
                          Oricand cu placere dl Clapa,dar ca sa jucati cu mine si sa castigati aveti nevoie de urmatoarele:
                          1.sa va prezentati
                          2.sa stiti sa pierdeti
                          3.sa stiti sa dati in iarba
                          4.sa treceti de grupe.....
                          5.......eliminatoriu
                          6.si finala tot eu o castig
                          Inedit mod de a ma felicita,(bine ca te cunosc.
                          numai bine!!!
                          Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                          Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                          Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                          Comentariu


                          • #38
                            Felicitari pentru turneul reusit atat participantilor cat si organizatorilor.
                            Daniel ai inceput sa te obisnuiesti cu podiumul,continua tot asa!

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                              Oricand cu placere dl Clapa,dar ca sa jucati cu mine si sa castigati aveti nevoie de urmatoarele:
                              1.sa va prezentati
                              2.sa stiti sa pierdeti
                              3.sa stiti sa dati in iarba
                              4.sa treceti de grupe.....
                              5.......eliminatoriu
                              6.si finala tot eu o castig
                              Inedit mod de a ma felicita,(bine ca te cunosc.
                              numai bine!!!
                              sa raspundem la supiect si precis ca de aia sunt o fire tehnica
                              raspuns:
                              1. daca sefa mea (nevasta) ma lasa si nu-mi da un ciomag dupa cap ca sa am o scuza pertinenta de neparticipare (din seria, ma doare capu, nu am chef etc ) MA PREZINT - aici sfatul ar este sa nu te insori )
                              2. Daca nu as stii sa pierd asta inseamna ca locul I mi-ar apartine todeuna - da parese ca lipsa de skill este din belsug si-mi aduce aceasta stiinta fara prea mult efort sa capat asa ceva
                              3. Stiu sa o culeg, sa o usuc, sa o depozitez, sa bag furca-n ea, ce o fi asa mare chestie sa dau si cu mingea in ea?
                              4. Eu trec de grupe toata treaba e sa nu treaca ele de mine )) si ca bun prieten ce esti ma ajuti tu sa trec de vreme ce ai iesit campion (ma bazez pe asta )) )
                              5. idem la eliminare banuiesc ca vrei sa ma ajuti cu eliminarea )
                              6. nu am cum sa nu te las sa castigi finala pt ca eu am inima buna si nu pot sa indur sa vad chinul unui prieten, asa ca cel mai bun cedeaza )
                              7. Inedit mod de a ma felicita,(bine ca te cunosc. - Sunt baiat destept si ma mandresc cu asta si nu-mi plac monotoniile asa ca multumesc pentru compliment eram sigur ca te prinzi )
                              8. numai victorii )

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                Felicitari pentru turneul reusit atat participantilor cat si organizatorilor.
                                Daniel ai inceput sa te obisnuiesti cu podiumul,continua tot asa!
                                Multumesc frumos!
                                ---------- Post added 01-Nov-2011 at 02:07 ----------
                                Postat în original de taiegatu Vezi post
                                sa raspundem la supiect si precis ca de aia sunt o fire tehnica
                                raspuns:
                                1. daca sefa mea (nevasta) ma lasa si nu-mi da un ciomag dupa cap ca sa am o scuza pertinenta de neparticipare (din seria, ma doare capu, nu am chef etc ) MA PREZINT - aici sfatul ar este sa nu te insori )
                                2. Daca nu as stii sa pierd asta inseamna ca locul I mi-ar apartine todeuna - da parese ca lipsa de skill este din belsug si-mi aduce aceasta stiinta fara prea mult efort sa capat asa ceva
                                3. Stiu sa o culeg, sa o usuc, sa o depozitez, sa bag furca-n ea, ce o fi asa mare chestie sa dau si cu mingea in ea?
                                4. Eu trec de grupe toata treaba e sa nu treaca ele de mine )) si ca bun prieten ce esti ma ajuti tu sa trec de vreme ce ai iesit campion (ma bazez pe asta )) )
                                5. idem la eliminare banuiesc ca vrei sa ma ajuti cu eliminarea )
                                6. nu am cum sa nu te las sa castigi finala pt ca eu am inima buna si nu pot sa indur sa vad chinul unui prieten, asa ca cel mai bun cedeaza )
                                7. Inedit mod de a ma felicita,(bine ca te cunosc. - Sunt baiat destept si ma mandresc cu asta si nu-mi plac monotoniile asa ca multumesc pentru compliment eram sigur ca te prinzi )
                                8. numai victorii )
                                8" multumesc asemenea!
                                P.S. ai facut pe multi sa sufere cu mesajul asta)
                                Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                Comentariu


                                • #41
                                  am talent de aia.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    astept sa iti vad talentul in continuare(viva))
                                    Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                    Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                    Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Doamnelor si domnilor trebuie sa scriu acest post pentru ca nu pot refuza dorinta arzatoare a domnului Aftenii de a afla toata lumea de pe forum ca dansul in data de 2 Noiembrie 2011 ma invins la meciuri in cadrul disputei de la VIVA din aceata data cu scorul de 2-1. Din cate gandesc eu pt dansul este o mare realizare de vreme ce ce a avut aceasta dorinta arzatoare.
                                      Trebuie sa mai consemnez dupa cum domnul Daniel a dorit ca meciurile s-au incheiat dupa cum urmeaza:
                                      meciul 1 - 3-1 pt domnul Aftenii setul 1 14-12 setul 2 11-6 setul 3 11-9
                                      meciul 2 - 3-0 pentru mine setul 1 11-6 setul 2 11-9 setul 3 11-4
                                      meciul 3 - 3-1 pentru domnul aftenii setul 1 13-11 setul 2 11-7 setul 3 11-9
                                      tin sa-i adresez sincere felicitari pe aceasta cale si mai mentionez ca de data aceasta a fost mai bun.
                                      pana la confruntarea viitoare numai succesuri, eshece, almanahe si mult bafta.
                                      ---------- Post added 03-Nov-2011 at 12:44 ----------
                                      Postat în original de taiegatu Vezi post
                                      Doamnelor si domnilor trebuie sa scriu acest post pentru ca nu pot refuza dorinta arzatoare a domnului Aftenii de a afla toata lumea de pe forum ca dansul in data de 2 Noiembrie 2011 ma invins la meciuri in cadrul disputei de la VIVA din aceata data cu scorul de 2-1. Din cate gandesc eu pt dansul este o mare realizare de vreme ce ce a avut aceasta dorinta arzatoare.
                                      Trebuie sa mai consemnez dupa cum domnul Daniel a dorit ca meciurile s-au incheiat dupa cum urmeaza:
                                      meciul 1 - 3-1 pt domnul Aftenii setul 1 14-12 setul 2 11-6 setul 3 11-9
                                      meciul 2 - 3-0 pentru mine setul 1 11-6 setul 2 11-9 setul 3 11-4
                                      meciul 3 - 3-1 pentru domnul aftenii setul 1 13-11 setul 2 11-7 setul 3 11-9
                                      tin sa-i adresez sincere felicitari pe aceasta cale si mai mentionez ca de data aceasta a fost mai bun.
                                      pana la confruntarea viitoare numai succesuri, eshece, almanahe si mult bafta.
                                      am uitat sa adaug si seturile din meciurile 1 si 3 da pe care dl Aftenii le-a pierdut cu 11-8 respectiv 11-9 recuperare spectaculoasa a mea de la 7-1 pentru dl Aftenii

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X