Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Mos Craciun"-Editia a patra -Fălticeni 17.12.2001

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    ok voi corecta..nu am gasit toate foile eu fiind plecat in cealalta sala.Nu aveai de asteptat 3 ore intrucat amatorii au continuat sa joace grupele superioare ,initial pe 2 mese..e posibil sa mai fie greseli
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #77
      initial pe 2 mese dar eu eram pe celelate 2 mese ocupate de jucatorii de open iar cei care-au intrat pe aceste mese au asteptat 3h1/2
      ---------- Post added 18-Dec-2011 at 14:10 ----------
      la masa la care eram eu repartizat s-a intrat la joc peste 3h1/2 deoarece au jucat intai cei de la open si era ocupat

      Comentariu


      • #78
        bine ma ca pe gagici le`ati avut doar voi in sala ailalta..si eu nu am nimerit sala..
        Yasaka Mark V GPS/:TSP Blazze off- :\Yasaka Mark V GPS

        Comentariu


        • #79
          Felicitari organizatorilor!!!

          Ati reusiti sa aduceti la Fălticeni foarte multi concurenti foarte valorosi. A fost un concurs cu un nivel ridicat din punct de vedere competitional.
          Dupa parerea mea putea intra foarte usor in categoria """A+++++"""
          Multumim ca ati sprijinit si cu concursul pentru copii. Este o arma foarte importanta pentru parintii care vor sa imprime copiilor frumusetea tenisului. Mai ales ca in zona cluburile de tenis de masă cam lipsesc ...
          Bravo Fălticeni ...

          Comentariu


          • #80
            ..........si clasamentul........

            Comentariu


            • #81
              Clasamentele,postate deja de duminica dimineata la pag 5 le gasiti acum si in pag 1,primul post
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #82
                de la Comănești va felicitam pentru turneu la mai multe(si pt. lichidul galben care circula prin sala la sfarsit mmmm..)
                Blade: Xiom Strato
                FH: Tenergy 05
                BH: Tenergy 05

                Comentariu


                • #83
                  Otonel, tata, daca nu eram eu nu venea domnu cata cu lichidul galben. Te rog precizeaza! Hai ca glumesc. A fost un turneu tare, dar pe viitor la un numar mare de participanti ar trebui cautate mai multe mese. Nu-i un repros, doar ca eu de exemplu pentru meciurile eliminatorii am asteptat 3 ore. Eu am avut ce face, un sprit, o tuica, alea alea, dar altul care nu le are... Oricum atmosfera a fost faina. Mai venim.
                  Blade: Timo Boll Spirit FL
                  FH: Tenergy05
                  BH: Tenergy05

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X