LOCATIE,NR MESE MOD DESFASURARE:Salile de sport ale Colegiilor"M.Bacescu" si "Nicu Gane" aflate in apropiere una de alta.Se va juca pe 9 mese amplasate in doua sali aflate la 3 min de mers pe jos una de alta.
Concursul de AMatori si cel de copii vor incepe la ora 100
Concursul la Open va incepe la ora 12 30
TAXA DE CONCURS; 25 lei adultii,15 lei participantii de la copii
SE ASIGURA;cafea,ceai,vin fiert,mici,carnaciori,covrigi,alune
PREMII;
Fiecare concurent va primi cate un cadou pe care il va putea pune sub pom pt persoana draga si o diploma de participare.Se vor premia cu plachete si medalii locurile 1-4 la O si A
Se vor acorda premii speciale pt activitatea amaturistilor in 2011
-Organizatorilor de turnee nou implicati in Amatur in 2011
-Jucatorilor de valoare care au intrat in AmatUR in 2011
-Amaturistilor care au inregistrat cele mai mari progrese in jocul lor in 2011
-Jucatorii din zona cu cele mai multe participari la turneele din tara
-Cea mai buna amaturista din Moldova
Amaturistilor care isi sustin copiii in participarea in Amatur
-Capitanii echipelor care joaca in concursurile de la Fălticeni
-Oldboys nepremiati la alte sectiuni
-Come-backul anului 2011
-Dlui Paul Ciubotaru,posesorul celei mai bogate colectii de mingi de tenis de masă
-Dlui Sengoz Mehmet care a conferit componenta internationala a concursurilor de pe aici
Premii vor consta in diplome si DVD uri cu meciuri faimoase din istoria tenisului de masa [avem vreo 4 tipuri DVD uri de acest fel ]si un DVD in care mai toti jucatorii faimosi ai momentului va invata cum sa servitiDVD vor fi personalizate gratie unui amic expert IT
Inscrieti-va din timp pe forum sau la tel 0744544610.Usurati munca organizatorilor!!
CLASAMENTE
AMATORI
1.HAGATIS ANDREI-V DORNEI
2.ROSCA NECULAI-GALANESTI
3-4
BULUBASA NICUSOR-COMANESTI
TIGANASU MIHAI-RADAUTI
5-8
VLAISAN VASILE-VICOV
MARCU VASILE-V DORNEI
GEORGIU DRAGOS-V.DORNEI
URSULEAN VASILE-STRAJA
9-16
HETRIUC PETRICA-SUCEAVA
RUSU RADU-Fălticeni
MARTZ SEBASTIAN-COMANESTI
FOCA DORIN-RADAUTI
HURJUI DOREL-FRATAUTI
VOLOSTIUC MARIUS-SUCEAVA
CORNEANU SORIN-Botoșani
ROSU GABRIEL-COMANESTI
loc 3 gr SUP
HURJUI DOREL JR-FRATAUTI
SOFIAN CORNEL-SV
COSTEA SABIN-PASCANI
ALEXIU ANDREI-Fălticeni
CIUBOTARU ION-PREUTESTI
ROSCA ADELA -GALANESTI
FIRU CRISTIAN-V.DORNEI
ALDEA IULIAN-Fălticeni
VOLOSCIUC TIBERIU-V.DORNEI
LOC 4 GR SUP
CONSTANTINESCU BOGDAN-CLUNG MOLD
DANILA CALIN-Fălticeni
CUCOLAS LAURENTIU-Fălticeni
FERARU SEBASTIAN-Fălticeni
VOLOSCIUC CATALIN-SUCEAVA
HRITULEAC CTIN-RADAUTI
AVRAM GABRIEL-RADAUTI
POLOCOSER-SUCEAVA
UNGUREANU FLORIN-SUCEAVA
3V GR INF
DANILA ANTON
2V GR INF
ALEXANDRESCU MARIAN-COMANESTI
MUNTEANU SILVIU-SUCEAVA
SPALLER TIBERIU-NASAUD
GHIUREA VIOREL-P NEAMT
1VICT GR INF
VACULISTEANU ANA-SUCEAVA
ZAMFIROAIA IONEL-PREUTESTI
COTOARA TOADER-SUCEAVA
DASCALU DENIS-V DORNEI
0 VICT GR INF
COSTEA FLORIN-PASCANI
CORNEANU GABRIEL-Botoșani
CONDUR IULIAN-SUCEAVA
MOROSAN MARIAN-SUCEAVA
COLESSA OVIDIU-SUCEAVA
BALAN CONSTANTIN-GALANESTI
CRETU CRISTIAN-P NEAMT
ALDEA NELU-Fălticeni
VIZITIU IULIAN-PREUTESTI
OPEN
1 MOSNEAGU MARIUS-Fălticeni(ORG)
2.COZMA CATALIN-Fălticeni(ORG)
3-4
URSULEAN FLORIN-STRAJA
PURDILA DAN-Fălticeni
5-8
CARPOVICI BORIS-Fălticeni
CIOBANU GABRIEL-V DORNEI
ORZA CATALIN-SV
MOROSANU VASILE-SV
9-12
DAVID DORIN-BARLAD
CALIN MIHAI-BARLAD
NEMTOI GABRIEL-SV
RUSTI CATALIN-SV
LOC 3 GR SUP
SENGOZ MEHMET-Botoșani
BULARDA IULIAN-BARLAD
BUJOREANU NICU-Fălticeni
TARPAN STEFAN-SUCEAVA
ILIES IOAN-RADAUTI
SPANU VASILE-VICOV
LOC4 GR SUP
ONUFREI CIPRIAN-Botoșani
DAVID MADALINA-BARLAD
DAN ANDREI-PIATRA NEMAT
SUBCINSKI ALEXANDRU-SUCEAVA
VACULISTEANU IONUT-SV
CALMATUIANU...-BARLAD
1VICT GR INF
PURDILA VALENTIN-Fălticeni
MIRONESCU ADI-Botoșani
OVICT GR INF
MOTOROIU MARCEL-DEJ
VALCU ALIN-Botoșani
CHIRAP DAN-G.HUMOR
CONSTANTINOVICI CIP-SV
DAMIAN ALEXANDRA-BARLAD
MALAESCU ELENA-BARLAD
Concursul de AMatori si cel de copii vor incepe la ora 100
Concursul la Open va incepe la ora 12 30
TAXA DE CONCURS; 25 lei adultii,15 lei participantii de la copii
SE ASIGURA;cafea,ceai,vin fiert,mici,carnaciori,covrigi,alune
PREMII;
Fiecare concurent va primi cate un cadou pe care il va putea pune sub pom pt persoana draga si o diploma de participare.Se vor premia cu plachete si medalii locurile 1-4 la O si A
Se vor acorda premii speciale pt activitatea amaturistilor in 2011
-Organizatorilor de turnee nou implicati in Amatur in 2011
-Jucatorilor de valoare care au intrat in AmatUR in 2011
-Amaturistilor care au inregistrat cele mai mari progrese in jocul lor in 2011
-Jucatorii din zona cu cele mai multe participari la turneele din tara
-Cea mai buna amaturista din Moldova
Amaturistilor care isi sustin copiii in participarea in Amatur
-Capitanii echipelor care joaca in concursurile de la Fălticeni
-Oldboys nepremiati la alte sectiuni
-Come-backul anului 2011
-Dlui Paul Ciubotaru,posesorul celei mai bogate colectii de mingi de tenis de masă
-Dlui Sengoz Mehmet care a conferit componenta internationala a concursurilor de pe aici
Premii vor consta in diplome si DVD uri cu meciuri faimoase din istoria tenisului de masa [avem vreo 4 tipuri DVD uri de acest fel ]si un DVD in care mai toti jucatorii faimosi ai momentului va invata cum sa servitiDVD vor fi personalizate gratie unui amic expert IT
Inscrieti-va din timp pe forum sau la tel 0744544610.Usurati munca organizatorilor!!
CLASAMENTE
AMATORI
1.HAGATIS ANDREI-V DORNEI
2.ROSCA NECULAI-GALANESTI
3-4
BULUBASA NICUSOR-COMANESTI
TIGANASU MIHAI-RADAUTI
5-8
VLAISAN VASILE-VICOV
MARCU VASILE-V DORNEI
GEORGIU DRAGOS-V.DORNEI
URSULEAN VASILE-STRAJA
9-16
HETRIUC PETRICA-SUCEAVA
RUSU RADU-Fălticeni
MARTZ SEBASTIAN-COMANESTI
FOCA DORIN-RADAUTI
HURJUI DOREL-FRATAUTI
VOLOSTIUC MARIUS-SUCEAVA
CORNEANU SORIN-Botoșani
ROSU GABRIEL-COMANESTI
loc 3 gr SUP
HURJUI DOREL JR-FRATAUTI
SOFIAN CORNEL-SV
COSTEA SABIN-PASCANI
ALEXIU ANDREI-Fălticeni
CIUBOTARU ION-PREUTESTI
ROSCA ADELA -GALANESTI
FIRU CRISTIAN-V.DORNEI
ALDEA IULIAN-Fălticeni
VOLOSCIUC TIBERIU-V.DORNEI
LOC 4 GR SUP
CONSTANTINESCU BOGDAN-CLUNG MOLD
DANILA CALIN-Fălticeni
CUCOLAS LAURENTIU-Fălticeni
FERARU SEBASTIAN-Fălticeni
VOLOSCIUC CATALIN-SUCEAVA
HRITULEAC CTIN-RADAUTI
AVRAM GABRIEL-RADAUTI
POLOCOSER-SUCEAVA
UNGUREANU FLORIN-SUCEAVA
3V GR INF
DANILA ANTON
2V GR INF
ALEXANDRESCU MARIAN-COMANESTI
MUNTEANU SILVIU-SUCEAVA
SPALLER TIBERIU-NASAUD
GHIUREA VIOREL-P NEAMT
1VICT GR INF
VACULISTEANU ANA-SUCEAVA
ZAMFIROAIA IONEL-PREUTESTI
COTOARA TOADER-SUCEAVA
DASCALU DENIS-V DORNEI
0 VICT GR INF
COSTEA FLORIN-PASCANI
CORNEANU GABRIEL-Botoșani
CONDUR IULIAN-SUCEAVA
MOROSAN MARIAN-SUCEAVA
COLESSA OVIDIU-SUCEAVA
BALAN CONSTANTIN-GALANESTI
CRETU CRISTIAN-P NEAMT
ALDEA NELU-Fălticeni
VIZITIU IULIAN-PREUTESTI
OPEN
1 MOSNEAGU MARIUS-Fălticeni(ORG)
2.COZMA CATALIN-Fălticeni(ORG)
3-4
URSULEAN FLORIN-STRAJA
PURDILA DAN-Fălticeni
5-8
CARPOVICI BORIS-Fălticeni
CIOBANU GABRIEL-V DORNEI
ORZA CATALIN-SV
MOROSANU VASILE-SV
9-12
DAVID DORIN-BARLAD
CALIN MIHAI-BARLAD
NEMTOI GABRIEL-SV
RUSTI CATALIN-SV
LOC 3 GR SUP
SENGOZ MEHMET-Botoșani
BULARDA IULIAN-BARLAD
BUJOREANU NICU-Fălticeni
TARPAN STEFAN-SUCEAVA
ILIES IOAN-RADAUTI
SPANU VASILE-VICOV
LOC4 GR SUP
ONUFREI CIPRIAN-Botoșani
DAVID MADALINA-BARLAD
DAN ANDREI-PIATRA NEMAT
SUBCINSKI ALEXANDRU-SUCEAVA
VACULISTEANU IONUT-SV
CALMATUIANU...-BARLAD
1VICT GR INF
PURDILA VALENTIN-Fălticeni
MIRONESCU ADI-Botoșani
OVICT GR INF
MOTOROIU MARCEL-DEJ
VALCU ALIN-Botoșani
CHIRAP DAN-G.HUMOR
CONSTANTINOVICI CIP-SV
DAMIAN ALEXANDRA-BARLAD
MALAESCU ELENA-BARLAD
Comentariu