Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneul Amatur “Cupa Unirii” - Iași, 21.01.2012 – Categoria A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A fost primul concurs Amatur la care am participat si prima data cand am vazut atatia jucatori de tenis de masă la un loc Frumoasa atmosfera, multumiri organizatorilor, felicitari castigatorilor si tuturor participantilor!
    Jun Mizutani
    Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • Open:
      Finala mare: Roman-Litovcenco 3-1 (de la 0-1)
      Finala mica: Macovei Liviu - Cretu Florin 0-3 (de la 0-0)
      Clasament 1-4:
      1. Roman Iulian
      2. Litovcenco Gheorghe
      3. Cretu Florin
      4. Macovei Liviu
      Amatori:
      Finala mare: Ursulean Vasile - Nistor Florin 3-2
      Finala mica: Marcu Vasile - Onufrei Ciprian 1-3
      Clasament Amatori:
      1. Ursulean Vasile
      2. Nistor Florin
      3. Onufrei Ciprian
      4. Marcu Vasile
      Felicitari tuturor participantilor! Multumesc tuturor! Celor de pe drum: sa ajungeti sanatosi acasa!
      Lucian Apostol
      Adrian Vilcu
      Am sa revin cu clasamentul complet pe cele 3 sectiuni ale turneului Amatur "Cupa Unirii" Iași, 21.01.2012
      Blade: Timo Boll Spirit
      Fh:Tibhar Genius 2.0
      Bh:Tibhar Genius 2.0
      materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

      Comentariu


      • super turneu......super organizare....super....super
        bravo celor de la Iași

        Comentariu


        • Felicitari organizatorilor . A fost super ! Sper sa se mai organizeze prin Moldova astfel de turnee . Numai bine.
          Lemn : Yasaka Sweeden Classic
          Fh : Butterfly bryce
          Bh : Butterfly bryce

          Comentariu


          • Felicitari participantilor, felicitari organizatorilor!
            Asa cum Iașiul este capitala Unirii, iata cum, peste noapte a devenit si capitala tenisului de masa din Moldova!
            Un numar impresionant de participanti au tinut sa fie aproape de organizatorii turneului si de aceasta miscare numita Amatur!
            Felicitari Lucian Apostol, felicitari Adrian Valcu! Multumiri Mr Pong!
            La mai mare si nu uitati: peste 3 saptamani la tenis& ski, in Gura Humorului!

            Comentariu


            • Felicitari IASI
              Un pas mare pe harta amatur ,care lipsea avand in vedere traditia in T.M.
              Multumim participantilor ,organizatorilor ,tuturor care au pus umarul la acest eveniment si mai ales dl. Cozma.

              Comentariu


              • Felicitari organizatorilor concursului de la Iași si tuturor participantilor! Concurs reusit din toate punctele de vedere(OPEN, AMATORI, COPII).De remarcat prezenta competitorilor veniti din aproape toata tara.
                ZORO

                Comentariu


                • Multumim organizatorilor pentru acest concurs.
                  Felicitari si pentru organizarea concursului pentru copii. Stimularea competitionala ajuta pe acestia sa lupte pentru a deveni mai buni si de a iubi acest sport atat de frumos.
                  Speram pe viitor ca si ceilalti organizatori sa ia in calcul sectiune dedicata copiilor.
                  Bafta si pe la mai mare.

                  Comentariu


                  • Poze nu a postat nimeni ?
                    " Sa faci capitane o tara ca soarele sfant de pe cer ! " Corneliu Zelea Codreanu

                    Comentariu


                    • Multumim pentru aprecieri!

                      Va multumim pentru participare, fair-play, intelegere dar mai ales, pentru prietenia voastra!
                      Blade: Timo Boll Spirit
                      Fh:Tibhar Genius 2.0
                      Bh:Tibhar Genius 2.0
                      materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                      Comentariu


                      • multumim frumos pentru un asa frumos turneu, din toate punctele de vedere...
                        felicitari...si speram sa nu fie ultimul...
                        mie mi-a placut , in special faptul ca a functionat sistemul de incalzire toata ziua, fapt care a dus la eliminarea condensului (cred eu) , ventilatoarele respective a pastrat uscata suprafata de joc, si condensul a fost putin doar pe margini care nu a deranjat...
                        BRAVO...BRAVO...BRAVO...si ...LA MAI MARE !
                        ---------- Post added 23.01.2012 at 00:27 ----------
                        Postat în original de PenkTennis Vezi post
                        Poze nu a postat nimeni ?
                        am eu cateva poze de slaba calitate, dar s-au mai facut poze la calitate mai buna(sper) , si speram sa le posteze...
                        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                        FH: Tenergy 05 FX
                        BH: Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • felictari domnule vilcu,pentru organizarea acestui concurs.am auzit ca a fost peste asteptari felicitari si la mai multe concursuri.imi pare rau ca nu am putut sa fiu si eu printre concurenti.am o fetita mica de 5 ani si nu am avut cu cine sa o las.poate data viitoare o sa fiu si eu prezent cu voi.cu respect ..,,,cioli==,,uraganul forhand.
                          ---------- Post added 23.01.2012 at 01:00 ----------
                          bravo vasile.ai inceput bine anul.felicitari si la cit mai multe cupe.bafta.

                          Comentariu


                          • Iasul va figura in calendarul Amatur cu inca un turne A in toamna,29.09 e data probabila.Impactul acestui turneu a fost peste asteptari in randul celor de aici(jucatori,spectatori,oficialitati)
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • Orarasul de sub Tampa, bine reprezentati prin cei doi [URSI] care si-au scos ghearele de la inceput de an.
                              Felicitari Iulian R. si Liviu M. tot asa mai departe !

                              Comentariu


                              • aloha dragilor...,vreau pentru inceput sa salut din toata inima Oastea Moldovei,in frunte cu Adi Vilcu... ,care s-a comportat exemplar,RESPECT TOTAL,din Ardeal...,m-am simtit excelent ,la prima iesire in orasul Iași,,,,vreau sa fac o precizare ,pentru toti prieteni care mi-au reprosat ca ,turneul a fost doar un pretext ,,,,si ca adevarata mea deplasare la Iași a fost programata de o intilnire secreta cu Elena Udrea,...nu dragilor s-a intimplat sa fim amindoi in acelas timp intr-un super oras..,in rest totul e un pamflet vorba lui Badea,,, Dar daca ma intreaba cineva ce m-a surprins cel mai mult la Iași o sa spun fara nici o ezitare,,,zecile de fete frumoase,,,Cu promisiunea ca oricind se iveste o portita si cu ajutorul lui TATA DOAMNE DOAMNE ,,ne-om vedea sanatosi la Iași...de la Alba Iulia un salutul voios.. LONG LIVE ROCK AND ROLL ....

                                Comentariu


                                • d-le gipsy king...toata lumea avea tricouri butterfly,adidas sau joola numai dumneata aveai cu ac/dc ...cand ati inteles ca treaba-i serioasa,in sfarsit l-ati schimbat cu unul cu kiss...desi nu-s un mare fan al turneelor amatur, nu pot sa nu remarc organizarea si oamenii de calitate...
                                  tibhar def plus jumulita
                                  gambler reflectoid 1,0
                                  dawei 388 D-1 ox

                                  Comentariu


                                  • Long live rock and roll

                                    dragul meu ,dupa 45 de ani de rock,pentru mine muzica asta este deja RELIGIE,iar treaba cu Adidas si alte firme e doar , un joc de glezna ,frumusetile patriei ,dar mai ales o multime de prieteni si oameni faini..,si ca sa pastrez nota de umor in continuare,daca TATA DOAMNE DOAMNE ,n-e tine sanatosi ne-om vedea la turneul de la Gura Humorului ,unde promit voi incerca sa port tot un tricou negru,conform regulamentului,dar de data asta cu idolul meu de capatai JIMI HENDRIX...sa n-e vedem sanatosi....de la Alba Iulia un drag..... LONG LIVE ROCK AND ROLL

                                    Comentariu


                                    • clasamnetul final al turneului cand apare? cu respect ionut cbt
                                      Blade: TIMO BOLL ZLC
                                      Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
                                      Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Ciubotariu Ioan Vezi post
                                        clasamnetul final al turneului cand apare? cu respect ionut cbt
                                        Buna seara! Voi incerca sa fac clasamentele finale la cele 3 categorii si sa le postez in cursul zilei de maine(marti). Cu prietenie, Adrian.
                                        Blade: Timo Boll Spirit
                                        Fh:Tibhar Genius 2.0
                                        Bh:Tibhar Genius 2.0
                                        materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de gipsy king Vezi post
                                          dragul meu ,dupa 45 de ani de rock,pentru mine muzica asta este deja RELIGIE,iar treaba cu Adidas si alte firme e doar , un joc de glezna ,frumusetile patriei ,dar mai ales o multime de prieteni si oameni faini..,si ca sa pastrez nota de umor in continuare,daca TATA DOAMNE DOAMNE ,n-e tine sanatosi ne-om vedea la turneul de la Gura Humorului ,unde promit voi incerca sa port tot un tricou negru,conform regulamentului,dar de data asta cu idolul meu de capatai JIMI HENDRIX...sa n-e vedem sanatosi....de la Alba Iulia un drag..... LONG LIVE ROCK AND ROLL
                                          Sa nu zici ca melodia ta preferata e Jimmy Hendrix+ Janis Joplin = Summertime ca atunci ma vad nevoit sa te provoc la un tenis la Gura Humorului...
                                          Andro Rasanter 48
                                          Butterfly Timo ALC
                                          Andro Rasanter 48​

                                          Comentariu


                                          • O bijuterie:
                                            Timo Boll Spirit
                                            Sriver G3
                                            Ci tari!

                                            Comentariu


                                            • Clasamentele de la Juniori si Open afisate in primul post. Urmeaza cel de la Amatori.
                                              Blade: Timo Boll Spirit
                                              Fh:Tibhar Genius 2.0
                                              Bh:Tibhar Genius 2.0
                                              materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                                              Comentariu


                                              • Va salut,
                                                E gata si videoclipul de prezentare al turneului de la Iași. Daca v-a placut orasul, pe jucatorii regionali(dar nu numai) ii asteptam la unul mai micut, de tip B, prin februarie, la Mr.Pong. Dam de stire.

                                                Vasile
                                                Mr.Pong

                                                Comentariu


                                                • Mulțumim Adi, mulțumim Lucica, mulțumim și celor mai puțin vizibili în organizarea acestui turneu superreușit. Sa ne țina sanatoși Dumnezeu sa participam la cel puțin înca 1000 de turnee organizate de voi
                                                  TB ZLF & T05/T05FX

                                                  Comentariu


                                                  • Multumesc Vasile pentru filmuletul facut de voi! Acesta va fixa definitiv acest turneu in istoria tenisului de masa Amatur Romanesc!
                                                    Blade: Timo Boll Spirit
                                                    Fh:Tibhar Genius 2.0
                                                    Bh:Tibhar Genius 2.0
                                                    materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X