Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Campia Turzii 4 august 2007

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

salut

atit de des va clasati in primele locuri de la sfirsit ca nici nu ne cunoastem,imi pare rau de voi dar nu sinteti nici naturali si nici
    dirijati. sau daca sinteti atit de bine naturi atunci de ce nu participati in Transilvania la toate turneele de Amatour va astept la Cimpia Turzii sa va bat natural si dirijat.

Comentariu

una din probleme ar fi drumul cu capcane pana la reghin ,al doilea aspect drumul prea lung,al treilea cand ajungem acolo de oboseala (plecand la 3 dim.)nu stiu ce tenis am mai juca,al 4-lea eu sunt momentan mult mai departe ,cand am fost la cluj am plecat la ora0 si am rezistat pana la 17 basca drumul spre casa poate cand se face autostrada iasi tg.mures

Comentariu

cat despre bataie m-au batut altii si mai slabi(fig.) asa ca de unul bun ca tine nu mi-e frica imi pare chiar rau ca nu vin(daca eram acasa)

Comentariu

bucuresti, via Hangu (Neamt)

Vin si eu, sunt din Bucuresti, dar in weekendul respectiv vin dintre Hangu. Rog pe dl. din Piatra Neamt care m-a sunat sa se pregateasca pt. o plecare in jur de 5.30. Am 3 locuri libere in masina.
          One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
          (Benjamin Franklin)

Comentariu

De ce prin Reghin?

Postat în original de selectia naturala
            una din probleme ar fi drumul cu capcane pana la reghin ,al doilea aspect drumul prea lung,al treilea cand ajungem acolo de oboseala (plecand la 3 dim.)nu stiu ce tenis am mai juca,al 4-lea eu sunt momentan mult mai departe ,cand am fost la cluj am plecat la ora0 si am rezistat pana la 17 basca drumul spre casa poate cand se face autostrada iasi tg.mures
            Nu cunosc zona, cred ca voi merge prin Bicaz / Gheorgeni / Sovata / Fantanele / Tg Mures - de ce prin Reghin?
            One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
            (Benjamin Franklin)

Comentariu

bun si traseul asta PT.NICOVALA CUGIR ,nu multi te-au papat pe inteligenta

Comentariu

in loc de papat citeste pupat

Comentariu

de la gheorgheni mergi spre praid traversezi praidu(muntele)si faci la dreapta spre sovata -tg .mures-ludus-c.turzii

Comentariu

o sa fie primul meu turneu de amatori,deci cei care nu ma cunosc:GRIJA MARE!!! :P de la hunedoara vin,sper sa ne intalnim cu bine,csabi
                    csabi

Comentariu

cu clasamentul de la focsani mai usor

Comentariu

prima data cand voi juca tenis mai serios
                        un om de la jibou

Comentariu

Din Vatra Dornei venim 2 sau 3 persoane ...o sa intru si maine sa confirm cate persoane venim sigur ..
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

Comentariu

salut

voi din Moldova numai papat sau cum vreti(pupat pe undeva) stiti sau sa scrieti pe forum numai prostii.V-am zis eu ca cu tenisul stati cam prost asta e, nu aveti unde sa jucati numai in spatele blocului

Comentariu

fara comentarii

Comentariu

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X