Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa UNIRII - București 21 ianuarie Turneu A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Wooaaaauuuuuu!Mama ce turneu a fost pe-acolo!Lume multa si buna!!!
    Felicitari ORGANIZATORILOR pentru performanta de a fi gestionat in mod fericit desfasurarea acestui adevarat "turneu final"!!
    Felicitari castigatorilor!felicitari tuturor participantilor(Andra,Gabriela,brasovenilor,"marin arilor",si celorlalti prieteni )!
    O remarca deosebita pentru "manjii" de la Topoloveni(care incep sa "faca" legea la Open) si un SUPER BRAVO lui Bogdan Cristian,copilul minune al Amaturului,pentru performantele obtinute!!Felicitari antrenorului!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • Adaug si eu multumiri organizatorilor, Dan Bodeanu si Rares Leorda, care, alaturi de personalul salii au depus un efort consistent si permanent pentru a tine sub control concursul. Trebuie remarcat ca ei s-au sacrificat pentru organizare, nu au intrat la joc. Multumiri lui Vali pentru poze si pentru toate celelalte, lui Costi pentru pizza si manifestantilor ca n-au blocat Grozavestiul si am putut ajunge asa de multi la sala.
      TsE

      Comentariu


      • felicitari tuturor organizatorilor pentru gestionarea unui turneu de 300 de oameni in total, aproximativ, care culmea s-a desfasurat in timp precum unul de 160 .

        Comentariu


        • Inca un album cu poze a fost adaugat la https://www.facebook.com/media/set/?...3282749&type=1
          Filmuletele cu finalele + o semifinala se pot viziona la http://www.youtube.com/user/toptenis...?feature=watch
          Multumim tuturor participantilor!

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor, avand in vedere numarul mare de participanti. In mod special copiilor care au captat interesul general chiar de la inceput. Cred ca ar fi interesant de urmarit un film (daca exista) cu jocul copiilor, incredibil ca nivel de joc si performanta.

            Comentariu


            • Miron Lucian din București are 1 victorie la Amatori , va rog sa o aveti in vedere pentru clasament dl. Dan .
              Multumesc .
              Are victorie cu 3-0 cu dl. Stuparu , e posibil sa fi inversat rezultatul pe foaie .
              Ultima editare de valigti; 23.ian.2012, 10:44.
              Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
              Fete de palete tenis de masa
              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

              Comentariu


              • Postat în original de valigti Vezi post
                Miron Lucian din București are 1 victorie la Amatori , va rog sa o aveti in vedere pentru clasament dl. Dan .
                Multumesc .
                Are victorie cu 3-0 cu dl. Stuparu , e posibil sa fi inversat rezultatul pe foaie .
                Rezultatul inregistrat este Miron-Stuparu 0-3.

                Intotdeauna rezultatul pe foaie trebuie trecut de catre invingator. Daca l-ai lasat pe partener, ti-ai asumat si riscul greselii...
                Poate ca Lucian Stuparu iti citeste mesajul si il confirma...

                Comentariu


                • Asteptam filmuletele.....merci. Scuze, le-am gasit....felicitari pentru organizare.
                  Timo Boll ALC
                  FH: Tenergy 05 2.1
                  BH: Tenergy 05 FX 2.1

                  Comentariu


                  • Cotizatia incasata de la 213 participanti va intra maine in cont.
                    O data cu aceasta, va fi platita si taxa pentru site-ul Amatur, in valoare de 320 lei. Banii pentru plata au fost donati de Top Tenis Arena. Multumim.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Dan2 Vezi post
                      Cotizatia incasata de la 213 participanti va intra maine in cont.
                      O data cu aceasta, va fi platita si taxa pentru site-ul Amatur, in valoare de 320 lei. Banii pentru plata au fost donati de Top Tenis Arena. Multumim.
                      Multumim TOP TENIS ARENA!!!
                      Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                      Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                      Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                      Comentariu


                      • Eu (Mureșan Andrei-Sibiu) am fost trecut cu 1 victorie dar n-am castigat niciun meci. la un turneu A de anul trecut am fost trecut cu 0 victorii desi am avut o victorie, asa ca punctajul meu este corect dar n-ar fi corect fata de cel neindreptatit din acest turneu. (am fost in grupa 13 la amatori.)

                        Comentariu


                        • Rezultat eronat

                          Salut,

                          Confirm ca rezultatul a fost inversat din greseala.
                          Mentionez ca nu am trecut eu rezultatul ci un alt jucator.

                          Lucian Stuparu



                          Postat în original de Dan2 Vezi post
                          Rezultatul inregistrat este Miron-Stuparu 0-3.

                          Intotdeauna rezultatul pe foaie trebuie trecut de catre invingator. Daca l-ai lasat pe partener, ti-ai asumat si riscul greselii...
                          Poate ca Lucian Stuparu iti citeste mesajul si il confirma...

                          Comentariu


                          • Multumesc Lucian!
                            L

                            Comentariu


                            • Lucian, ai vazut ca lucrurile se rezolva cavalereste! Din aceasta cauza putem sa ne intilnim asa multi, pentru ca exista intelegere.
                              PS Cum mai stai cu spatele?
                              TsE

                              Comentariu


                              • Postat în original de Andrei Mureșan Vezi post
                                Eu (Mureșan Andrei-Sibiu) am fost trecut cu 1 victorie dar n-am castigat niciun meci. la un turneu A de anul trecut am fost trecut cu 0 victorii desi am avut o victorie, asa ca punctajul meu este corect dar n-ar fi corect fata de cel neindreptatit din acest turneu. (am fost in grupa 13 la amatori.)
                                Am verificat lista si nu a fost nedreptatit nimeni.
                                (at) Lucian M: Pentru rezutatul de mai sus vom face modificarea necesara.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                  Lucian, ai vazut ca lucrurile se rezolva cavalereste! Din aceasta cauza putem sa ne intilnim asa multi, pentru ca exista intelegere.
                                  PS Cum mai stai cu spatele?
                                  Nici nu mi-am pus problema ca nu se rezolva
                                  Spatele nu e f bine, ar fi trebuit sa abandonez, dar ...
                                  Sper sa fiu ok pana pe 25 ca sa merg la turneu.
                                  Multumesc!
                                  L

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X