Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu la Constanța pe 25 august

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu la Constanța pe 25 august

    Data concursului - sambata 25 august 2007, incepand cu ora 9.00
    - Spatiu de joc foarte bun
    - Locatie - LSP Constanța lânga Casa de Cultura
    - Numar si tip de mese - 8, Butterfly
    - Taxa probabila de fiecare jucator - 15 Ron
    - Sistem probabil de joc - 4 sau 8 grupe cu capi de serie in functie de numarul de participanti
    - Premiile oferite - diplome, eventual bani daca vor fi sponsori.
    Eu sunt un simplu participant, rugat sa postez anuntul pe forum si sa dau startul la inscrieri.
    Detalii legate de turneu puteti afla de la organizator, in persoana dl Fratea Aurel, tel. 0726.686.175.

  • #2
    moama! intre 19 si 26 is la mamaia si ct pe langa nu ? tare as veni si eu! daca ajung cu bine si pot sa ma rup o zi vin sa iau niste bataie
    M. Maze FL
    FH:Roundell Soft 1.9
    BH: Tenergy 80 1.9

    Comentariu


    • #3
      asa da

      am ajuns acasa dupa cateva luni de preumblare prin lume. si uite ca se face si un turneu in ctza
      cu sigurantza ma voi inscrie

      why not?

      sper sa imi vina si sculele din belgia pana atunci...
      Kreanga Carbon
      Bryce Fx PowerSponge

      Comentariu


      • #4
        Re: Turneu la Constanța pe 25 august

        Din Drobeta Turnu-Severin Trandafir Liviu. Blade:M.Maze Off
        FH:Butterfly Sriver FX 2.1
        BH:Butterfly Sriver FX 2.1

        Comentariu


        • #5
          cam subtire cu constance

          Comentariu


          • #6
            hai sa va vad .Am o propunere ,2 zile constans ,2 zile un pescuit in delta cine este deacord sa faca propuneri (zilele nu conteaza),asa ne cunoastem mai bine (nu neaparatpescuit)

            Comentariu


            • #7
              E interesant cum se pot imbina cele dou? pl?ceri, pentru cei care le au, dar mai interesant este initial, cred eu, comportamentul la masa indiferent de nivelul de joc pe care-l are fiecare. Si daca interactiunile chimice ?i neuronale corespund dupa o confruntare pe care o dorim cat mai fair-play, atunci probabil in particular se poate lansa si o astfel de invitatie pentru cei care au si alte pasiuni nu neaparat legate de pescuit.Deocamdata hai sa tinem cont totusi ca discutiile si invitatiile de pe acest forum sunt legate in cel mai mare procentaj de acest sport - TENIS DE MASA.

              Comentariu


              • #8
                DE LA ROMAN VINE :PRICOPE ANDREI
                Blade: TBS Old Tag
                Fh:XIOM Vega Pro
                Bh:XIOM Vega Pro

                Comentariu


                • #9
                  Salutare !


                  Sant la mamaia si am adus si sculele se facut pingpong dar ma uit pe forum si nu prea vad lume inscrisa, oare merita sa stric o zi din vacantza?

                  Comentariu


                  • #10
                    eu cred ca merita tenisul de masa fiind un supliciu pentru cei care-l practica

                    Comentariu


                    • #11
                      din vrancea ,vin si eu victor grama
                      timo boll zl
                      tenergy fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Bucovina Anton Florin va fi prezent
                        Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                        Comentariu


                        • #13
                          De la Piatra Neamț venim
                          Andrei Dan
                          Gatea Marius
                          Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                          FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                          BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Am ajuns acasa.
                            Departe tare Constanța asta, de unde si interesul " foarte mare " acordat acestui turneu.
                            Noroc ca unii mai sunt in concediu si mai imbina, sau incearca ma rog, utilul cu placutul.
                            In rest totul a fost bine ( am reusit sa nu mai avem discutii pe sistemul de joc ), a fost cald, am avut apa rece, unii bere rece, n-am avut nici un sandwich, etc.
                            Oficial a fost f. bine.
                            Felicitari organizatorilor!
                            Felicitari si castigatorilor bineinteles!
                            Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                            FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                            BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                            Comentariu


                            • #15
                              Nici un sandwich? La Drobeta a fost atata mancare ca nu sa putut manca. O placinta de-aia tip dobrogeana cu branza sarata ca daca nu erai atent, puteai sa-ti apuci si degetele... Si altele....tot asa de bune.
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #16
                                cine a castigat turneul?
                                TB ALC/05FX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Cine a meritat; Toth Laszlo.
                                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    am facut o foame adevarata nici nu am avut timp sa-mi cumpar ceva asa de des se juca fiind multi jucatori :P

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de selectia naturala
                                      am facut o foame adevarata nici nu am avut timp sa-mi cumpar ceva asa de des se juca fiind multi jucatori :P
                                      mai bine v ati gandi sa faceti un turneu la voi decat sa i barfiti pe cei care se straduiesc intr un fel sau altul sa faca un turneu!
                                      TB ALC/05FX

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        vom face dar sa facem rost de mese (la anul care vine)

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          e adevarat ca cei de la piatra nu prea se ingramadesc sa organizeze si ei un turneu.au destule valori,nu se gaseste chiar nici unul sa poata organiza un turneu?
                                          BLADE:Kreanga Aeros
                                          BH:Tibhar Torpedo
                                          FH: Globe National

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Imi poate si mie spune ce turneu a fost asta A sau b
                                            Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              A.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                coditiile au fost bune dar cam putin jucatori nu eu decid ce turneu a fost dar eram curios de raspuns
                                                Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: TURNEU CONSTANTA

                                                  Postat în original de mircea.garaz
                                                  FLORINE,
                                                  Nu conditiile bune dau categoria unui turneu.
                                                  Turneu A:minim 32 de participanti,33% sau 10 jucatori din afara localitatii,min.60% jucatori inscrisi in circuit.Acestea sunt conditiile impuse de REGULAMENTUL inca in vigoare.
                                                  Mai exista o conditie ceea a bunului simt in care nu poti sa trimiti un jucator la Constanța la un turneu A si sa zici dupa aia ca nu a intrunit conditiile si sa-l declari B. Deci turneele din calendar anuntate ca A raman A indiferent de numarul de jucatori. Paragraful din regulament se refera la turnee care nu sunt in calendarul competitional. De ex. anul trecut s-a facut la Bistrița turneu, si datorita faptului ca intrunea conditiile de A l-am declarat A chiar daca nu a fost anuntat ca A, deci hotararile se iau in beneficiul si nu impotriva jucatorilor.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X