Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Miercurea-Ciuc 18 februarie 2012

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Miercurea-Ciuc 18 februarie 2012

    DATA:18 Februarie 2012, Sambata
    Locatie:Sala de sport tip "Borbely"(Sovata, Reghin etc.) a Scolii Generale „József Attila”, cartierul Tudor Vladimirescu, B-dul Fratiei nr. 20
    Ora de incepere: 9.00
    Nr.de mese: 10, 10 buc.Butterfly Playback Indoor Rollaway
    Spatiu de joc: excelent
    Timp de joc alocat: pâna se termina.
    Organizare: la gramada, grupe inferioare cu capi de serie prestabiliti, grupe superioare si eliminatorii
    Premii: cupe si diplome
    Inscrieri pe forum, telefonic la organizatori sau la sala.
    Taxa de inscriere:15 RON
    Organizator: Erdos Ferenc 0742087985, Pal Zoltan 0752505353
    Va asteptam cu drag!
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  • #2
    Clasament final
    1.Bedo Norbert-Sfantu Gheorghe
    2.Pal Zoltan-Miercurea-Ciuc
    3.Erdos Ferenc-Miercurea-Ciuc
    4.Balazs Lorant-Sfantu Gheorghe
    5-8
    Denes Ferenc-Praid
    Nistor Iosif-Siculeni
    Szakali Csaba-Miercurea-Ciuc
    Biro Attila-Miercurea-Ciuc
    9-16
    Orosz Attila-Miercurea-Ciuc
    Tamas Nagy Jeno-Miercurea-Ciuc
    Szasz Erno-Sfantu Gheorghe
    Olah Oliver-Sfantu Gheorghe
    Keresztes Arpad-Miercurea-Ciuc
    Demeter Arpad-Miercurea-Ciuc
    Laszlo Zsolt-Odorheiu Secuiesc
    Fancsali Kalman-Lunca de Sus
    17-24
    Todor Laszlo-Gheorgheni
    Ujica Daniel-Miercurea-Ciuc
    Borbely Karoly-Miercurea-Ciuc
    Gliga Traian-Miercurea-Ciuc
    Biro Istvan-Reghin
    Sass Imre-Miercurea-Ciuc
    Kelemen Laszlo-Miercurea-Ciuc
    Petres Tivadar-Miercurea-Ciuc
    25-32
    Keresztes Attila-Miercurea-Ciuc
    Szocs Istvan-Siculeni
    Lakatos Zsolt-Miercurea-Ciuc
    Keresztes Zoltan-Gheorgheni
    Szabo Tamas-Miercurea-Ciuc
    Nistor Szilard-Siculeni
    Balazs Gergo-Sfantu Gheorghe
    Gyorfy Szabolcs-Gheorgheni
    33-40
    Nyaguly Geza-Bixad
    Vitos Istvan-Miercurea-Ciuc
    Darvas Attila-Bixad
    Bodor Tibor-Lunca de Sus
    Stecbauer Arpad-Bixad
    Csordas Lajos-Miercurea-Ciuc
    Imecs Attila-Miercurea-Ciuc
    Pirampel Robert-Bixad
    41-48
    Bogacs Ervin-Miercurea-Ciuc
    Pirampel Gabor-Bixad
    Lorinczi Bela-Gheorgheni
    Bacs Ervin-Bixad
    Orza Antal-Bixad
    Predescu Levente-Siculeni
    Molnar Istvan-Miercurea-Ciuc
    Benedek Alex-Gheorgheni
    49-56
    Kovacs Zsombor-Miercurea-Ciuc
    Muller Janos-Bixad
    Niczuly Gyorgy-Bixad
    Orza Aron-Bixad
    Simon Robert-Gheorgheni
    Kerekes Agoston-Bixad
    Csaki Zsolt-Carta
    Szanto Akos-Miercurea-Ciuc
    57-62
    Csiszer Akos-Miercurea-Ciuc
    Fazakas David-Miercurea-Ciuc
    Zold Kalman-Miercurea-Ciuc
    Albert Balazs-Gheorgheni
    Kerekes Tamas-Bixad
    Sandor Istvan-Miercurea-Ciuc
    Ultima editare de zoltikaa; 21.feb.2012, 11:09.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

    Comentariu


    • #3
      Din Siculeni se anscriu Nistor Josifsi fiul Nistor Szilard la (open)
      Blade:Carbon Hinoki OFF+(made by Levi)
      FH:Xiom Vega Pro 2.0
      BH:Hexer Powersponge 2.1

      Comentariu


      • #4
        Tot din Siculeni Predescu Levente (masters )
        BL: Der Materialspezialist Revolution All+
        FH: Andro Rasant Grip 1,9
        BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

        Comentariu


        • #5
          Se mai anscrie si Szocs Jstvan din Siculeni (la orice categorie)
          Blade:Carbon Hinoki OFF+(made by Levi)
          FH:Xiom Vega Pro 2.0
          BH:Hexer Powersponge 2.1

          Comentariu


          • #6
            Din Bixad se inscriu:
            Orza Antal
            Orza Aron
            Niczuly Gyorgy
            Muller Janos
            Nyaguly Arpad
            Nyaguly Geza
            Rapolti Lukacs
            Pirampel Robert
            Pirampel Gabor
            Darvas Attila
            Bacs Ervin
            Stecbauer Arpad
            Din Miercurea-Ciuc
            Incze levente
            Tamas Nagy Jeno
            Fazakas David
            Szanto Akos
            Biro Attila
            Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
            Backhand> Yasaka Raksa 9
            Forehand> Yasaka Raksa 7

            Comentariu


            • #7
              Asteptam cu mult drag si pe cei din Gheorgheni,Lunca de Sus,Sfantu Gheorghe,Baraolt,Batanii Mari,Odorhei,Brasov,Agnita,Cristur,Sighisoara si pe toti cei care au chef la un concurs...
              Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
              Backhand> Yasaka Raksa 9
              Forehand> Yasaka Raksa 7

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Ujica Daniel din M-Ciuc(Amatori)

                Comentariu


                • #9
                  Din Odorheiu Secuiesc: Laszlo Zsolt

                  Comentariu


                  • #10
                    Lakatos Zsolt din Miercurea Ciuc
                    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                    Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                    Comentariu


                    • #11
                      Miercurea-Ciuc:
                      Keresztes Arpad
                      Borbely Karoly
                      Imecs Attila
                      Orosz Attila
                      Karda Ervin
                      Demeter Arpad
                      Sass Imre
                      Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                      Backhand> Yasaka Raksa 9
                      Forehand> Yasaka Raksa 7

                      Comentariu


                      • #12
                        Szabó Tamás din Miercurea-Ciuc

                        Comentariu


                        • #13
                          Miercurea-Ciuc:
                          Gliga Traian
                          Simon Norbert
                          Gergely Arpad
                          Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                          Backhand> Yasaka Raksa 9
                          Forehand> Yasaka Raksa 7

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Bixad se mai inscrie Kerekes Agoston

                            Comentariu


                            • #15
                              Fancsali Kalman Lunca de Sus
                              ---------- Post added 16.02.2012 at 21:28 ----------
                              Bodor Tibor Lunca de sus
                              FH - Andro HEXER
                              Butterfly Schlager Carbon OFF+
                              BH - Andro HEXER Powersponge
                              Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X