Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Cluj-Napoca 17 martie 2012 Open - Amatur CUPA BT DIRECT - editia I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• da lu boby de ce nu i-ai facut poza, dom-zedler?!?
    iar ma bate unu mar și ajunge în finala...! nu știu ce fac, cred ca am pe mine vreo alifie!!!
    de acum încolo, amaturiști, rugați-va sa fiți cu mine în grupele inferioare, iar primul serviciu dați-l „balon”, sa ma loveasca mingea neaparat...se umple cu alifia aia și precis ajungeți în primii 4!
    mrrrrrrr!!! nu mai scriu poezii... :P :P :P :P

Comentariu

• Felicitari celor 4 clujeni de pe podium. Toti au jucat foarte bine

Comentariu

• da lu boby de ce nu i-ai facut poza, dom-zedler?!?

I-am facut, Aline, dar nu le-am postat pe toate. Imi cer scuze, ia ceva timp...
        Scuze imi cer si de la Boby Simion, caruia, din graba, i-am "schimbat" numele de familie, mancandu-i o litera..

O saptamana buna tuturor !

Comentariu

• Cu vreo zece mantinele si sase becuri mai mult ar fi fost perfect. Totusi aceste amanunte nu ma vor impiedica insa sa revin cu drag in orasul studentiei mele, ori de cate ori Amaturul ma va chema la apel.
          Felicit castigatorii, mai ales pe Cosmin ! Lovituri curate, gandire in joc si din pacate..absolut imun la "iarba" ! Categoric a atins nivelul Open asa ca... La mai mare!
          Felicitari tuturor concurentilor de la Lamont in frunte cu Boby, un extraordinar jucator, un luptator de exceptie!
          Ultima editare de laky; 18.mar.2012, 22:56.
          Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
          Lemn Levi SIC Balsa. OFF-: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

• .....felicitari!
            ...am urmarit evolutia turneului si mi-am putut forma o parere fata de organizatori....ok foarte frumos,am sa incerc sa va fiu oaspete....iar d-lui florin bn multe aplauze pentru caseta tehnica a inf ,sup si fazei eliminatorie.......inca odata felicitari d-le florin!
            as recomanda tuturor organizatorilor sa procedeze la fel........in masura puterintei ,va urez succes!

Comentariu

• Felicitari pentru organizare.. Foarte reusit turneu.
              Felicitari Cosmin, Boby, Nelu si Vali. Bravo voua.
              LEMN: DONIC Waldner Dotec Carbon
              FH: DONIC Baracuda 2.0
              BH: XIOM Omega IV Elite

Comentariu

• Inconvenientele marunte resimtite oarecum de catre participantii la acest turneu(lumina soarelui pana dupa-masa la unele mese,iluminat redus, spre seara, la multe mese,gardurile lipsa intre mese) palesc in fata LECTIEI DE VIATA si SPORTIVITATE pe care ne-au transmis-o componentii lotului de la Lamont!Ma inchin in fata modestiei si talentului lor cu deosebit respect si profunda admiratie!CHAPEAU, stimati colegi!
                Felicitari invingatorilor,cei mai buni dintre cei buni,felicitari invinsilor,felicitari organizatorilor care,in ciuda numarului mare de participanti,au dus pana la capat in mod exemplar acest turneu!Felicitari Mihai,tie si echipei de colaboratori,in special lui Florin care a "transmis in direct" turneul pentru cei de "acasa"!
                Va salut cu respect !
                I love table tennis !

Comentariu

• Multe asemenea reusite organizatorilor si colaboratorilor,cinste participantilor si felicitari laureatilor.

Comentariu

• Ce 'mnezo sa fac sa nu mai iasa asa inchise? La mine pe computador se vad ok! Trimiteti va rog care stiti, mp. Multumesc!
                    Ultima editare de Flam; 19.mar.2012, 15:59.
                    Viscaria
                    Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

Comentariu

• Bine ca i ai facut poze la Mitica

Comentariu

• Postat în original de Flam Vezi post
                        .
                        Ce 'mnezo sa fac sa nu mai iasa asa inchise? La mine pe computador se vad ok! Trimiteti va rog care stiti, mp. Multumesc!
                        Se vad foarte bine,cel putin la mine,posteaza cu incredere

Comentariu

• Salut , Am lasat la organizatori mai multe poze, si ceva filmulet cu finala open. Daca mai doriti mai am . Cu respect Dan Turda

Comentariu

• Puneti-le aici.
                            Globe999 BS/ DHS Skyline II
                            TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
                            T05

Comentariu

• Secvente finala open:
                              Ultima editare de Hades; 19.mar.2012, 20:13.
                              Blade: Butterfly Schlager Carbon
                              FH:TENERGY 05
                              BH:TENERGY 05

Comentariu

• Bravo pentru turneul reusit. Felicitari la toti organizatori.

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X