Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Cluj-Napoca 17 martie 2012 Open - Amatur CUPA BT DIRECT - editia I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari pentru organizare.. Foarte reusit turneu.
    Felicitari Cosmin, Boby, Nelu si Vali. Bravo voua.

    Comentariu


    • Inconvenientele marunte resimtite oarecum de catre participantii la acest turneu(lumina soarelui pana dupa-masa la unele mese,iluminat redus, spre seara, la multe mese,gardurile lipsa intre mese) palesc in fata LECTIEI DE VIATA si SPORTIVITATE pe care ne-au transmis-o componentii lotului de la Lamont!Ma inchin in fata modestiei si talentului lor cu deosebit respect si profunda admiratie!CHAPEAU, stimati colegi!
      Felicitari invingatorilor,cei mai buni dintre cei buni,felicitari invinsilor,felicitari organizatorilor care,in ciuda numarului mare de participanti,au dus pana la capat in mod exemplar acest turneu!Felicitari Mihai,tie si echipei de colaboratori,in special lui Florin care a "transmis in direct" turneul pentru cei de "acasa"!
      Va salut cu respect !
      I love table tennis !

      Comentariu


      • Multe asemenea reusite organizatorilor si colaboratorilor,cinste participantilor si felicitari laureatilor.

        Comentariu



        • Ce 'mnezo sa fac sa nu mai iasa asa inchise? La mine pe computador se vad ok! Trimiteti va rog care stiti, mp. Multumesc!
          Ultima editare de Flam; 19.mar.2012, 16:59.
          Viscaria
          Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • Bine ca i ai facut poze la Mitica

            Comentariu


            • Postat în original de Flam Vezi post
              .
              Ce 'mnezo sa fac sa nu mai iasa asa inchise? La mine pe computador se vad ok! Trimiteti va rog care stiti, mp. Multumesc!
              Se vad foarte bine,cel putin la mine,posteaza cu incredere

              Comentariu


              • Salut , Am lasat la organizatori mai multe poze, si ceva filmulet cu finala open. Daca mai doriti mai am . Cu respect Dan Turda

                Comentariu


                • Puneti-le aici.
                  Hurricane III (by Nittaku)
                  Jun Mizutani ZLC
                  Nittaku Hammond Z2

                  Comentariu


                  • Secvente finala open:
                    Ultima editare de Hades; 19.mar.2012, 21:13.
                    Blade: Butterfly Schlager Carbon
                    FH:TENERGY 05
                    BH:TENERGY 05

                    Comentariu


                    • Bravo pentru turneul reusit. Felicitari la toti organizatori.

                      Comentariu


                      • Multumesc celor care m-au felicitat pentru castigarea turneului.A fost un turneu bine organizat si pana la urma organizatorii au oferit si mingi de joc,deci am avut si cu ce sa jucam.
                        Domnule Laky sa stiti ca nu sunt chiar "imun" la iarba si meciul cu dvs. si apoi cu domnul Radu Serban a fost dificil.Oricum meciurile impotriva aparatorilor sunt interesante pentru mine.
                        Ma bucur ca unii jucatori considera ca sunt la nivel de Open,insa personal cred ca am foarte multe carente in joc,iar dupa ceea ce am vazut cu totii ca se joaca la Open,nu cred ca reusesc sa fac fata cu brio.
                        Ma uit cu admiratie la jocul Openistilor si imi doresc ca intr-o zi sa ajung la acel nivel de joc.
                        Numai bine tuturor.
                        Blade: Bty Primorac Carbon off+
                        Bh:Tenergy 80 fx
                        Fh:Tenergy 80 fx

                        Comentariu


                        • Cateva poze:
                          Blade: Butterfly Schlager Carbon
                          FH:TENERGY 05
                          BH:TENERGY 05

                          Comentariu


                          • Postat în original de Flam Vezi post




                            Ce 'mnezo sa fac sa nu mai iasa asa inchise? La mine pe computador se vad ok! Trimiteti va rog care stiti, mp. Multumesc!
                            Sunt eu prea negru la suflet, din cauza aia am iesit asa Stai linistit c-am iesit mai bine ca-n realitate. Multumesc mult !

                            Comentariu


                            • Stati linistit domnule Matei dmvs arata ti bine,as vrea eu sa arat asa la varsta dmvs,si apoi jucatori de tenis nu sint negri la suflet nu am cum,aici e vorba de fotograf si de aparat cel care a facut pozele nu se prea pricepe trebuie sa il iertam

                              Comentariu


                              • draga prietene dorinta noastra a celor mai slabi este sa te vedem cit mai rapid pe locul 50 si apoi restul va fi istorie la sectia amatori,Inca o data felicitari si o alergare cit mai usoara spre Open,,,Salutari familiei mai ales ingerasului,,,.de la Alba un super salut,,,, LONG LIVE ROCK AND ROLL
                                ---------- Post added 20.03.2012 at 10:01 ----------
                                mesajul este pentru prietenul Coznin,dar cum uni dintre noi am facut scoala de IT sovietica ne mai prindem urechile intre taste

                                Comentariu


                                • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                  Sunt eu prea negru la suflet, din cauza aia am iesit asa Stai linistit c-am iesit mai bine ca-n realitate. Multumesc mult !
                                  Uite Titi! Eu stiu ca nu esti negru la suflet!
                                  Ultima editare de FlorinBN; 20.mar.2012, 19:34.
                                  Viscaria
                                  Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                                  Comentariu




                                  • Ultima editare de Flam; 20.mar.2012, 19:55.
                                    Viscaria
                                    Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de muntean mircea Vezi post
                                      Stati linistit domnule Matei dmvs arata ti bine,as vrea eu sa arat asa la varsta dmvs,si apoi jucatori de tenis nu sint negri la suflet nu am cum,aici e vorba de fotograf si de aparat cel care a facut pozele nu se prea pricepe trebuie sa il iertam
                                      Multumesc frumos ! Dau o bere
                                      ---------- Post added 20.03.2012 at 22:44 ----------
                                      Postat în original de Flam Vezi post
                                      Uite Titi! Eu stiu ca nu esti negru la suflet!



                                      Bine ar fi sa aiba aceeasi parere si Mihaly de la Reghin, cu care am avut o disputa, nu prea academica. Sa speram ca totul s-a intimplat din cauza presiunii psihice la care am fost supusi.
                                      Multumesc frumos pentru poze !

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X