Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Cluj-Napoca 17 martie 2012 Open - Amatur CUPA BT DIRECT - editia I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • jorjuca
    a răspuns
    Jorjuca Ioana / Amatori / Cluj Napoca

    Lasă un comentariu:


  • anitei marcel
    a răspuns
    Cu respect pentru toate polemicile de pe forum impreuna cu organizatorii am luat hotararea sa ASIGURAM MINGI ,,DONIC,, sa ne vedem cu bine.

    Lasă un comentariu:


  • soft
    a răspuns
    Postat în original de mmihai Vezi post
    Chiar nu va pot intelege.... cand am asigurat mingi au disparut ca ciupercile, cand am pus la dispozitie mingi nu au fost bune ca dece sunt mingi de antrenament si nu sunt de trei stele. Am observat ca doar la Cluj sunt intotdeauna probleme si doar la Cluj multa lume are cate ceva de comentat(in sens rau). Chiar imi pare rau dar doar rautate exista din partea anumitor persoane. Daca chiar vreti bazin langa sala de sport ii bazinu olimpic si puteti merge acolo.
    ma rog si ce daca dispar mingile? pana la urma sunt niste consumabile si chiar daca costa ceva sunt platite de catre cei care participa!((binenteles ca este un fapt urat daca cineva baga mana)...si legat de bazinul cu apa..la care faci referire e foarte clar ca n-ai inteles ce-am vrut sa zic .oricum motivul cu furtul...trei stele,mere pere sau ciuperci este cel mult penibil indiferent de fanii lui.

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    Alexandra Silveira/Cluj/Amatori

    Lasă un comentariu:


  • cata_60
    a răspuns
    Postat în original de anomis Vezi post
    Mihai, eu am o propunere: dati mingi la fiecare cap de serie. Daca de la o grupa nu se intoarce mingea, il trageti de urechi pe responsabilul grupei.
    .
    ROFL...juma de an s-a dezbatut aici pe forum ce masuri trebuiesc luate pt a reduce taxa de inscriere.Multi deja au uitat sau i-a durut la basca de discutii si acum iar se pune pe tapet problema mingilor de joc.Cu toate ideile trasnite aferente acestei teme.

    Lasă un comentariu:


  • benimiron
    a răspuns
    Mihai, eu am o propunere: dati mingi la fiecare cap de serie. Daca de la o grupa nu se intoarce mingea, il trageti de urechi pe responsabilul grupei.
    Daca lasati sa joace fiecare cu mingea personala se vor isca tot felul de discutii. Un jucator vrea sa joace cu donicul lui, iar adversarul vrea cu nittakul lui.
    Nah ca m-am bagat si eu in seama. Dar te asigur ca nu din rautate.
    Mult suces cu organizarea.

    Lasă un comentariu:


  • mmihai
    a răspuns
    Chiar nu va pot intelege.... cand am asigurat mingi au disparut ca ciupercile, cand am pus la dispozitie mingi nu au fost bune ca dece sunt mingi de antrenament si nu sunt de trei stele. Am observat ca doar la Cluj sunt intotdeauna probleme si doar la Cluj multa lume are cate ceva de comentat(in sens rau). Chiar imi pare rau dar doar rautate exista din partea anumitor persoane. Daca chiar vreti bazin langa sala de sport ii bazinu olimpic si puteti merge acolo.

    Lasă un comentariu:


  • anitei marcel
    a răspuns
    Are dreptate suny ca dara in 10 decembrie am asigurat eu mingile de joc si nu mi-a venit nici macar una inapoi,si nu e singurul concurs unde nu se dau mingi.Sa ne vedem cu bine

    Lasă un comentariu:


  • toth laszlo
    a răspuns
    Daca nu va convine sa nu veniti,si povestiile cu mingile de joc parca nu le stim cu totii. din 30 mingi se intorc 0. cum sa pedepsim pe cei care fura mingile de joc ?

    Lasă un comentariu:


  • simonfery
    a răspuns
    Eu nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar la turneul trecut (28 ianuarie 2012) am parcurs 300 km sa vad cum este la Cluj dar nici buna ziua nu mi sa dat, am iertat si nu am comentat fiindca nu ma cunostea nimeni, dar putea sa ma intrebe macar ce caut acolo cel putin.
    Asa nu ma mai mir de mingi daca pentru buna ziua nu ajunge.M-am convins ca nu are rost sa fac 600 km dus - intors si sa joc cu diferite mingi si fara sa ma baga nimeni in seama.

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Postat în original de soft Vezi post
    chiar nu pot crede ( nu se asigura mingi de concurs)si nu este pt prima data....pai maine poimaine nu se mai asigura nici mese nici sala de sport( E e ca si cum participam la un concurs de natatie si nu se asigura apa in bazin)....bai fratilor de ce mai faceti daca nu puteti asigura? pt beneficiu personal?...normal prezenta e facultativa...si ce-mi place cel mai mult adresa e foarte exacta ora de incepere...binenteles taxa de participare...fara de care !?pacat ca pe zi ce trece in loc sa ridicam cu totii nivelul in loc de mingi de competitie oferim saleuri, cornulete...si conditii excelente,nr de participanti,,nelimitat...si ar fi multe de zis....personal n-am ceva de impartit cu nimeni dar cred ca un turneu a si chiar b se respecta asigurand material ceea ce stim cu totii.
    Asta, ca sa te inveti minte, sa nu mai dai asa tare in minge... ca sunt scumpe

    Lasă un comentariu:


  • soft
    a răspuns
    Postat în original de toth laszlo Vezi post
    Rezervat clasament
    chiar nu pot crede ( nu se asigura mingi de concurs)si nu este pt prima data....pai maine poimaine nu se mai asigura nici mese nici sala de sport( E e ca si cum participam la un concurs de natatie si nu se asigura apa in bazin)....bai fratilor de ce mai faceti daca nu puteti asigura? pt beneficiu personal?...normal prezenta e facultativa...si ce-mi place cel mai mult adresa e foarte exacta ora de incepere...binenteles taxa de participare...fara de care !?pacat ca pe zi ce trece in loc sa ridicam cu totii nivelul in loc de mingi de competitie oferim saleuri, cornulete...si conditii excelente,nr de participanti,,nelimitat...si ar fi multe de zis....personal n-am ceva de impartit cu nimeni dar cred ca un turneu a si chiar b se respecta asigurand material ceea ce stim cu totii.

    Lasă un comentariu:


  • anitei marcel
    a răspuns
    Anitei marcel cluj

    Lasă un comentariu:


  • gabi.gogu
    a răspuns
    din Cluj-Napoca: Gogu Mihnea (Amatori) si Gogu Gabriel (Open)

    Lasă un comentariu:


  • hakahaka
    a răspuns
    Din NAPOCA, VARI BELA zis si hakahaka sau priza fierastrau.

    Lasă un comentariu:


  • zolidavid
    a răspuns
    David Zoltan /Amatori/Cluj-Napoca

    Lasă un comentariu:


  • toth laszlo
    a răspuns
    Rezervat clasament

    Lasă un comentariu:


  • TURNEU A Cluj-Napoca 17 martie 2012 Open - Amatur CUPA BT DIRECT - editia I

    LOCALITATEA: CLUJ-NAPOCA jud.CLUJ
    Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN + AMATUR
    DATA: 17 martie 2012
    ORA: 9.00
    SALA: SALA DE SPORT GHEORGHE ROMAN din parcul sportiv prof.dr. IULIU HATIEGANU (fosta Victor Babes)
    ADRESA+INDICATII ACCES: Linga Sala sporturilor + piscina olimpica, STR. PANDURILOR
    NR. MESE: 10 Donic + 6 Joola
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - pana la 23.00
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: nelimitat
    TAXA PARTICIPARE: - 25 ron / jucator + si se va stringe si cotizatie pe anul 2012
    - 5 ron / copil

    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe loc.1-2-3-4 OPEN+AMATORI, diplome loc 1-8 si medalii locurile 5-8 , si premii surprize pt locurile 1-4 OPEN + AMATORI si va fi premiat cel mai tinar si cel mai varstnic jucator sau jucatoara

    SISTEMUL DE JOC: Sistemul clasic, cu grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu (seturi 3 din 5).
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, telefonic pana vineri ORELE 20 (16 martie 2012)
    ORGANIZATORI: Purcaru Nasta, Miron Mihai si Toth Laszlo (0751-357706 & 0740-264046 & 0749-136110)
    PERSOANELE CU DIZABILITATI SINT SCUTITI DE TAXA DE PARTICIPARE
    Se asigura mingi de joc.
    Se va asigura cafea,apa
    Ultima editare de toth laszlo; 11.mar.2012, 08:07.
Who has read this thread:
Procesare...
X