Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A LA PIATRA-NEAMT 22 SEPTEMBRIE ,07

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    atunci ma pun bine pe langa tine sa-mi pui si mie ceva mai gras de pasti am sa vin pe la tine sa-mi dai un miel ca ai mancat un R de la nume la calendar turnee

    Comentariu


    • #52
      Turneu reusit, ma bucur pentru atmosfera AmaTOUR-ului.Acest spirit de competitie in limitele Fair Play-ului ne face sa" crestem" valoric si numeric de la un turneu la altul. Felicitari organizatorilor si participantilor.

      Comentariu


      • #53
        salut

        ceva poze de la turneu sau imagini va rugam

        Comentariu


        • #54
          Am sa te rog sa stergi punctele si am sa rog toti organizatorii: NU PUNETI PUNCTAJELE TURNEELOR ci numai clasamentul. Nu este corect ca din 50 de participanti sa dai la 20 cate 5 puncte. Punctajele turneelor le fac eu.[/quote]


          Am sters punctele asa cum ai cerut am lasat doar aditionalele de 3pct ca sa-ti fie mai usor.
          Am vazut abia acum ca ai punctat altfel turneul de la Cimpia Turzii.
          Ma uitasem doar pe regulament, nici acum nu stiu de unde ai luat sistemul de punctaj?
          Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
          FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
          BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

          Comentariu


          • #55
            In regulament scrie ca turneele cu peste 60 de jucatori se puncteaza dublu (ca cel de la Campia Turzii).

            De obicei punctez turneele dupa numarul de jucatori, astfel incat sa nu fie multi jucatori cu 5 puncte (pentru o departajare mai buna), deci intr-un fel punctez un turneu de 40 in altfel unul de 50 si in altfel unul de 60 sau mai multi.

            Am sa te rog sa postezi si cum s-a desfasurat turneul (sistemul de organizare) pentru a sti cum sa punctez jucatorii.

            Comentariu


            • #56
              PT.NICOVALA CUGIR ,MARE PACAT CA N-AI FOST (JOCURI DE JOCURI),una e sa pleci odihnit de acasa si alta sa bati 2-3-4 sute de km.,cand ajungeam cu Puiu (MARIUS OPINCARU),aveam 4-5 opriri de dat mancare la ratuste,si dupa aia joaca tenis pana la ora 17-18(daca s-ar face pe la pranz o pauza de o ora ar fii lux caci atunci mi se sting lampile),asa au patit unii acum,erau tare cumintei pe banci

              Comentariu


              • #57
                ca sa mai incit putin spiretele mai sunt catva jucatori buni in oras dar au venit tarziu unii, altii au avut alte probleme si nu au putut veni.Abia asteptam BISTRITA venim cu o zi inainte

                Comentariu


                • #58
                  [quote="filo"]Am sa te rog sa postezi si cum s-a desfasurat turneul (sistemul de organizare) pentru a sti cum sa punctez jucatorii.[/quote]


                  Sistemul dupa care s-a desfasurat turneul a fost cel CLASIC
                  8 grupe inferioare (6gr. de 6 jucatori si 2gr. de 7 jucatori) dupa care
                  8 grupe superioare s-a tras la sorti varianta de desfasurare si dupa aceea Eliminatoriu de 16.
                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #59
                    salut

                    imi pare rau ca n-am putut veni, dar nu-i nimic poate la anul o sa ajung si eu acolo,dar ne vedem la bistrita

                    Comentariu


                    • #60
                      AM UN SFAT PENTRU B I S T R I T A ANTRENATI-VA FOARTE BINE MERGEM PRIN SELECTIA NATURALA (secretul vi-l spun la prima intalnire)

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X