Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A LA PIATRA-NEAMT 22 SEPTEMBRIE ,07

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A LA PIATRA-NEAMT 22 SEPTEMBRIE ,07

    TURNEU A LA PIATRA-NEAMT 22 SEPTEMBRIE '07 urmeaza detalii

  • #2
    inainte de circuitul amatour (DE A STII ) faceam si noi multe cupe (le ziceam) care se lasau cu gratare cu mici si fluvii de bere, insotite de cantari specifice(care au fost pe la noi au vazut cam ce gratar avem ,faci intr-o singura tura cam cati vin la un turneu A BUN)

    Comentariu


    • #3
      nu cred ca are vreo relevanta sala in care se joaca.daca spatiul de joc e bun si iti place tenisul de masa totul e ok.
      BLADE:Kreanga Aeros
      BH:Tibhar Torpedo
      FH: Globe National

      Comentariu


      • #4
        nicidecum (acolo daca punem 8 mese una peste alta) sala tip nastase

        Comentariu


        • #5
          deci am specificat SALA TIP NASTASE POT PUNE 8 MESE

          Comentariu


          • #6
            ,,Nu conditiile bune dau categoria unui turneu".
            BLADE:Kreanga Aeros
            BH:Tibhar Torpedo
            FH: Globe National

            Comentariu


            • #7
              Si poate o sa particip si eu la un turneu A,ca m-ai ambitionat.
              BLADE:Kreanga Aeros
              BH:Tibhar Torpedo
              FH: Globe National

              Comentariu


              • #8
                [color=red]SUNTETI BINEVENITI IN PERLA MOLDOVEI MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT.Sala de sport unde se va desfasura concursul este situata in cadrul Colegiului Calistrat Hogas,langa Posta centrala sau vis a vis de serviciul de pasapoarte .In sala vor fi 8 mese.Pentru cei care vin cu o zi mai devreme locuri de cazare sunt berechet pentru toate buzunarele. Asteptam cu drag o participare cat mai mare. cat despre premii: medalii, cupe,diplome si sa vedem ceva sponsori. Taxa de participare 15-20 ron.Vom avea si gustari+apa .ANDREI DAN TEL.0744379756 ORA DE INCEPERE 9

                Comentariu


                • #9
                  salut

                  ceva oferta de cazare va rog pt baietii din Cluj,daca sint liber si nu lucrez

                  Comentariu


                  • #10
                    eu am sa va dau cateva repere pt. cazare, dar va rog sa imi spune-ti din timp pt. rezervare(vorbim de grupuri). Centrul de agrement cozla ,camere 4-6-8 paturi 26 lei, H .Ceahlau 190 lei cam. 2 paturi(pt. grupuri reducere) ,pensiunea Aris ,cam.2 loc.70 lei,cam. 3 loc. 90 lei ,4 loc.120 lei(toate cu baie in camera, pretul este pe camera),cam.2 loc. 50 lei, fara baie(baie pe hol)....ATAT DEOCAMDATA...R E V I N, aici numarul pensiunilor si hotelurilor depaseste (cred) numarul de locuitori (a, uitam si bancile),am mai vazut asa ceva pe valea Prahovei si in Apuseni

                    Comentariu


                    • #11
                      ca sa captez si mai mult interesul pot spune ca orasul se transforma (pt. cei care-l stiu) cu 360 grade,incepand de la telecabina partii de schi,sanius(sa speram ca vom mai prinde ani cu ninsoare),toata infrastructura schimbata,stadion de ***** ,este situat intre munti pe valea Bistritei,manastiri la tot pasul,ctitori ale lui Stefan si nu numai

                      Comentariu


                      • #12
                        ce pot sa apreciez e ca am devenit S E N I O R

                        Comentariu


                        • #13
                          Beeeton! Venim si din Bistrița citiva.
                          Care ar fi varianta mai fara gropi Bistrița-Piatra N.?
                          La ora 9 incepe inscrierea sau meciurile?
                          Pensiunea Aris (camera cu 2 paturi - 70ron ) e departe de sala?
                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            o varianta buna ar fi prin Reghin,Gheorgheni chei, nu e cu multi km. mai lunga decat prin Tihuta, V-Dornei.Chestia cu inscrierea sau inceperea meciurilor,nu cred ca se pune problema sa vina omul de la sute de km. anuntat si sa-i spui ca nu participa(la un drum se pot intampla multe, ma refer la o pana de cauciuc),toate hotelurile si pensiunile sunt in zona(nu este București) ,am sa revin in cursul zilei de maine cu alte pensiuni si alte preturi

                            Comentariu


                            • #15
                              salut

                              multumim deocamdata si vorbim mai incolo,deci am inteles ca drumul prin cheile bicazului e bun

                              Comentariu


                              • #16
                                Rugaminte

                                Pentru cei care au filee bune, va rugam sa ne ajutati si sa aduceti cu voi.
                                Cu despartitoarele am rezolvat.
                                Multumim anticipat!
                                Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  iasul o sa fie prezent...
                                  TB ALC/05FX

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Daca totul merge bine si Reghinul va fi sub Pietricica.Mai mult ca sigur vom duce cel putin patru filee, poate cinci.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Daca totul merge bine si Reghinul va fi sub Pietricica.Mai mult ca sigur vom duce cel putin patru filee, poate cinci.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        super.Revin dupa cum am promis cu alt loc bun de cazare:Hotel in cadrul Grupului scolar economic(h.nou) camera 2paturi 60 lei cu baie in camera ,va rog sa-mi spune-ti din timp.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          De la Adjud vom fi trei crai mititei

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            premii

                                            Acestea sunt cupele si speram ca nu vor fi goale[/img]
                                            Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                            FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                            BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              salut

                                              din pacate din cluj nu participa nimeni din motive tehnice si nici de la centru Lamont nu vine,dar s-ar putea sa vina domnul Sargu tot de la Lamont,lasam sa cistige cei din bistrita, sa nu zica ca iara ca se fac aranjamentes si cistiga numai clujeni.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                de la Suceava 3-4 participanti

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: salut

                                                  Postat în original de NICOVALA CUGIR
                                                  din pacate din cluj nu participa nimeni din motive tehnice si nici de la centru Lamont nu vine,dar s-ar putea sa vina domnul Sargu tot de la Lamont,lasam sa cistige cei din bistrita, sa nu zica ca iara ca se fac aranjamentes si cistiga numai clujeni.
                                                  Pacat, mi-ar fi placut sa te bat iar in semifinala, dar poate te prind data viitoare la Constanța. :P
                                                  Din Bistrița pina la urma ne-am hotarit sa venim 6, fara cazare ... venim, batem si plecam.
                                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X