Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Targoviste 10 martie , Amatori si OPEN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Targoviste 10 martie , Amatori si OPEN

    Turneu "A" TARGOVISTE Cupa 10 Martie


    DATA:10.03.2012
    Ora: 9,30 Amatori
    Ora: 14,00 OPEN
    Va rugam sa va prezentati pentru confirmarea participarii pana la ora 9.00 (amatori) si 13,30 (OPEN);;
    Turneul OPEN : Participa jucatorii amatori cu media turneelor A de minim 19p, jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MA 13-18 (care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN) Numarul maxim de participanti 64.
    Turneul AMATORI : Participa orice jucator amator cu media turneelor A mai mica sau egala cu 18. Numarul maxim de participanti 130.
    LOCUL:Sala Sala de sport a scolii generale nr13 Matei Basarab TARGOVISTE
    Spatiu foarte bun, lumina buna, si incalzire prin ventiloconvectoare
    NUMAR DE MESE: 20 DONIC Waldner 25
    SPATIU DE JOC:Foarte bun; lumina, caldura, spatiu, despartitoare;
    MATERIAL DE PREMIERE:Cupe ,Medalii, Diplome
    TAXA JUCATOR: Doamnele si domnisoarele au participarea gratuita, drept cadou de 8 martie; pentru baietii sub 14 ani taxa este 10 lei;
    Pentru ceilalti participanti 25 lei+cotizatie AmaTur pe 2012 (cine nu a platit);
    MASA:Se asigura un sandwich inclus in pret, meniu contra cost, prin catering. Doritorii sunt rugati sa comande meniul la inscriere.
    SISTEMUL DE JOC:Grupe inferioare (6 sau 7 jucatori)+grupe superioare+eliminatorii
    Turneul de consolare pentru jucatorii eliminati in turneul de amatori (in limita timpului disponibil);
    NR.DE CAPI DE SERIE: Conform clasamentului AmaTur la zi;
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Forum sau telefonic

    ATENTIE !!!
    Lista de inscrieri va fi inchisa vineri 9 martie ora 20 astfel incat grupele sa fie realizate de vineri seara.
    Participantii inscrisi in liste care nu se prezinta la turneu si nu-si anunta retragerea pana vineri ora 20,vor fi inregistrati prezenti si vor acumula 0 puncte.
    Organizatori: Cosmin si Iulian Micu 0722172976, Tudorache Constantin 0723966951 Ilie Marian 0768290354 ; Dan Bodeanu 0745 340 668;
    POSIBILITATI CAZARE Vom reveni cu oferte
    Ultima editare de Dan2; 08.mar.2012, 13:19.

  • #2
    Clasament Amatori
    Loc Nume si prenume Localitate
    1 Aftenii Daniel Bucuresti
    2 Szasz Erno Sf.Gheorghe
    3--4 Micu Cosmin Targoviste
    3--4 Oprea Nicolae Brasov
    5--8 Petrov Danut Bucuresti
    5--8 Cruceru Sergiu Tg.Jiu
    5--8 Pitac Ovidiu Brasov
    5--8 Mos Florin Filipesti Targ
    9--16 Tudorache Constantin Targoviste
    9--16 Micuda Mihai Bucuresti
    9--16 Gheorghe Nicu Tr.Severin
    9--16 Bradusca Cornel Tg.Jiu
    9--16 Dumitru Gheorghe Bucuresti
    9--16 Panaitescu Stefan Izvoarele
    9--16 Ivan Valentin Campina
    9--16 Olah Oliver Sf.Gheorghe
    17--32 Nica Ionut Brasov
    17--32 Dinu Gheorghe Bucuresti
    17--32 Mostovoi Andrei Campina
    17--32 Marandici Adrian Brasov
    17--32 Bacanu Paulian Brasov
    17--32 Raducan Bogdan Craiova
    17--32 Duca George Curtea de Arges
    17--32 Zamfir Ionel Bucuresti
    17--32 Dinca Alexandru Calarasi
    17--32 Bogdan Cristian Amarastii de Sus
    17--32 Popescu Adrian Valcanesti
    17--32 Panait Genu Teisani
    17--32 Banaru Stefan Moreni
    17--32 Iordache Marian Dragasani
    17--32 Marin Adrian Bucuresti
    17--32 Pop Alexandru Campina
    33 Pop Cornel Sf.Gheorghe 2v
    34--48 Farkas Bence Tg.Mures
    34--48 Tutoveanu Razvan Brasov
    34--48 Popa Mircea Brasov
    34--48 Vladoiu Gelu Brasov
    34--48 Grigore Alexandru Campina
    34--48 Bozga Razvan Baicoi
    34--48 Presura Eugen Slobozia
    34--48 Pribeagu Claudiu Pitesti
    34--48 Ionescu Tudor Pitesti
    34--48 Trocan Nicolae Mioveni
    34--48 Bogdan Dorel Amarastii de Sus
    34--48 Barbu Cristian Maneciu
    34--48 Margescu Bogdan Campina
    34--48 Darmaz Ion Targoviste
    34--48 Manea Alexandru Comarnic
    49 Cristescu Cristian Bucuresti 1v
    50--64 Teodorescu Andu Bucuresti
    50--64 Gorum Adrian Topoloveni
    50--64 Medeleanu Stefan Mangalia
    50--64 Dica Constantin Craiova
    50--64 Rusea Gheorghe Breaza
    50--64 Sultan Valentin Craiova
    50--64 Vladescu Alexandru Pitesti
    50--64 Arion Costel Marasesti
    50--64 Suditu Andrei Campina
    50--64 Florea Marian Targoviste
    50--64 Marin Puiu Amarastii de Sus
    50--64 Jianu Lucian Sinaia
    50--64 Costache Claudiu Calarasi
    50--64 Vasile Gelu Iulian Bucuresti
    50--64 Ivan Sorin Ioan Targoviste
    65--68 Hutanu Alin Brasov 4v
    65--68 Safta Alexandru Targoviste 4v
    65--68 Manoiu Claudiu Targoviste 4v
    65--68 Anitei Dorel Brasov 4v
    69--75 Tarau Vasile Brasov 3v
    69--75 Popescu Valentin Bucuresti 3v
    69--75 Vranceanu Mihai Bucuresti 3v
    69--75 Suta Valeriu Curtea de Arges 3v
    69--75 Oprea Ionela Pitesti 3v
    69--75 Paun Daniel Bucuresti 3v
    69--75 Borosoiu Laurentiu Sinaia 3v
    76--91 Micu Iulian Targoviste 2v
    76--91 Patru Alin Curtea de Arges 2v
    76--91 Lefter Costel Galati 2v
    76--91 Medeleanu Radu Mangalia 2v
    76--91 Stan Dragos Pitesti 2v
    76--91 Ene Diana Pitesti 2v
    76--91 Naulea Stefania Rm.Valcea 2v
    76--91 Alexandru Cristian Calinesti Arges 2v
    76--91 Luta Petre Bucuresti 2v
    76--91 Mihaila Robert Breaza 2v
    76--91 Bratescu Adrian Targoviste 2v
    76--91 Parvu Nicolae Campina 2v
    76--91 Miron Lucian Bucuresti 2v
    76--91 Chivu Adrian Slobozia 2v
    76--91 Ion Cristian Cocorastii Mislii 2v
    76--91 Olaru Cristian Targoviste 2v
    92--108 Nicolae Silviu Bucuresti 1v
    92--108 Papacu Bejoli Bucuresti 1v
    92--108 Rizescu Gheorghe Mioveni 1v
    92--108 Marina Emil Rm.Valcea 1v
    92--108 Stoica Mihai Mioveni 1v
    92--108 Balazs Gergo Sf.Gheorghe 1v
    92--108 Trif Florin Cocorastii Mislii 1v
    92--108 Olaru Viorel Cocorastii Mislii 1v
    92--108 Trocan Alexa Mioveni 1v
    92--108 Banica Dan Ploiesti 1v
    92--108 Vladoiu Bogdan Brasov 1v
    92--108 Dima Nicu Bucuresti 1v
    92--108 Preda Gheorghe Cocorastii Mislii 1v
    92--108 Popa Bogdan Bucuresti 1v
    92--108 Grigore Marian Cocorastii Mislii 1v
    92--108 Naulea Gabriela Rm.Valcea 1v
    92--108 Iordache George Bucuresti 1v
    109--127 Hoinaru Mihai Slobozia 0v
    109--127 Iordache Ioana Pitesti 0v
    109--127 Pescarus Aura Pitesti 0v
    109--127 Cernoiu Cristian Targoviste 0v
    109--127 Matei Razvan Bucuresti 0v
    109--127 Poenaru Adrian Bucuresti 0v
    109--127 Toma Theodor Valenii de Munte 0v
    109--127 Vranceanu Gabriel Bucuresti 0v
    109--127 Preda Anca Breaza 0v
    109--127 Neacsu Gabriel Cocorastii Mislii 0v
    109--127 Ionita Bogdan Bucuresti 0v
    109--127 Ion Dumitru Cocorastii Mislii 0v
    109--127 Lazar Marius Samir Campina 0v
    109--127 Draghici Diana Targoviste 0v
    109--127 Lica Alexandra Targoviste 0v
    109--127 Timaru Adrian Targoviste 0v
    109--127 Iugulescu Ionut Targoviste 0v
    109--127 Beldica Dragos Comarnic 0v
    109--127 Moise Alexandru Ploiesti 0v
    Clasament OPEN

    Loc Nume si prenume Localitate
    1 Roman Iulian Brasov
    2 Durdun George Bucuresti
    3--4 Dumitra David Targoviste
    3--4 Radu Costica Galati
    5--8 Valceanu Daniel Topoloveni
    5--8 Traistaru Marius Topoloveni
    5--8 Dondera Vasile Marius Tg.Jiu
    5--8 Dinu Gica Bucuresti
    9--16 Farkas Gabor Tg.Mures
    9--16 Dinca Dorinel Calarasi
    9--16 Lungu Cosmin Bucuresti
    9--16 Parvan Radu Topoloveni
    9--16 Ciuca Dan Pitesti
    9--16 Ilie Marian Targoviste
    9--16 Cristache George Bucuresti
    9--16 Bedo Norbert Sf.Gheorghe
    17 Enciu Alexandru Slobozia
    18--24 Toma Florin Pitesti
    18--24 Ceacarescu Cristian Slobozia
    18--24 Bodeanu Mihai Bucuresti
    18--24 Lazaroiu Adrian Targoviste
    18--24 Mihaila Nicolae Breaza
    18--24 Teica Radu Tg.Jiu
    18--24 Alexandrescu Marius Bucuresti
    25--32 Boaca Valentin Bucuresti
    25--32 Bodeanu Dan Bucuresti
    25--32 Bozga Lucian Baicoi
    25--32 Smeureanu Nicolae Rm.Valcea
    25--32 Totpal Marius Busteni
    25--32 Botezatu Onelus Galati
    25--32 Barbulescu Bogdan Pitesti
    25--32 Popa Ionut Moreni
    33--40 Motisan Dragos Mangalia
    33--40 Cionoiu Cristian Bucuresti
    33--40 Airimioaiei Andrei Topoloveni
    33--40 Tecuschi Dan Brasov
    33--40 Lepadatu Marius Topoloveni
    33--40 Soare Valentin Valenii De Munte
    33--40 Ilie Florian Bucuresti
    33--40 Nestor Dragos Bucuresti
    41 Botirca Sorin Topoloveni 2v
    42 Barbu Dan Rm.Valcea 1v
    43--45 Balazs Lorant Sf.Gheorghe 1v
    43--45 Marin Floricel Brasov 1v
    43--45 Coman Emil Campina 1v
    46 Sterea Viorel Constanta 4v retras
    47--52 Antal Denes Brasov 0v
    47--52 Constantin Teodor Bucuresti 0v
    47--52 Stolearenco Igor Galati 0v
    47--52 Foca Victor Plopeni PH 0v
    47--52 Preda Mircea Topoloveni 0v
    47--52 Dumitrache Lucian Bucuresti 0v
    Ultima editare de Dan2; 12.mar.2012, 21:55.

    Comentariu


    • #3
      Anulat
      Ultima editare de Dan2; 12.mar.2012, 01:42.

      Comentariu


      • #4
        Din Targoviste la Amatori Sandu Gabriel si Safta Alexandru
        Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
        Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
        Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

        Comentariu


        • #5
          Vasile Gelu - Bucuresti, amatori

          Comentariu


          • #6
            Claudiu Manoiu/ Amatori
            Draghici Diana/ Amatori
            Negulescu Carmen/ Amatori
            Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
            FH - Yasaka Mark V Max
            BH- Yasaka Mark V Max

            Comentariu


            • #7
              Vad Ca sunteti pus pe treaba D Prof
              Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
              Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
              Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

              Comentariu


              • #8
                Asa trebuie, tot Liceul 3 la tenis!!!!
                Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                FH - Yasaka Mark V Max
                BH- Yasaka Mark V Max

                Comentariu


                • #9
                  Lucian Miron - Bucuresti- Amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    se poate o adresa exacta a salii de sport?
                    Sc 13 se numeste Matei Basarab, si este pe Str Spirescu nr.1, iar Constantin Brincoveanu este un grup scolar pe Bv. Unirii

                    Comentariu


                    • #11
                      asta este adresa iar unde scrie polivalenta este fosta sala in care s-a tinut amaturul trecut

                      Comentariu


                      • #12
                        Vranceanu Mihai, Bucuresti, amatori
                        Vranceanu Gabriel, Targoviste, amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Lica Alexandra-amatori -Targoviste
                          ---------- Post added 28.02.2012 at 21:45 ----------
                          Ilie Marian -Targoviste- open

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Bucuresti la amatori:
                            Bogdan Ionita
                            Adrian Tibichi
                            Zamfir Ionel
                            Popescu Valentin
                            Aftenii Daniel
                            Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                            Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                            Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                            Comentariu


                            • #15
                              Tudorache Constantin - Targoviste - Amatori
                              FH/Butterfly Tenergy 05
                              Blade/DHS Hurricane King
                              BH/Butterfly Tenergy 05

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X