Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A PITESTI - TURNEUL FLORIILOR - simbata 7 aprilie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • dl SMEUREANU nu este cazul sa va cereti scuze pt ca cei care au urmarit partida au inteles gestul dvs. Probleme desebite la masa de joc au avut toti adversarii puternici a dl MOCANU.

    Comentariu


    • Poze? Video?

      Comentariu


      • la multi ani Tomita (Toma Florin)si la toti din amatur care isi serbeaza astazi ziua de nume

        Comentariu


        • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020722.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,5 KB 
ID:	765885Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020728.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,2 KB 
ID:	765886Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020727.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,4 KB 
ID:	765887

          Comentariu


          • Am avut o victorie in inferioare [ 3-1 cu Ene Dragos], iar in clasament apar cu 0 victorii.

            Comentariu


            • Postat în original de coco68 Vezi post
              Am avut o victorie in inferioare [ 3-1 cu Ene Dragos], iar in clasament apar cu 0 victorii.
              Am corectat. Scuze pt greseala

              Comentariu


              • Va multumesc si tin sa va urez un sincer '' La multi ani" si puterea de-a organiza inca multe turnee si de-acum incolo.

                Comentariu


                • doar cele 3 poze?!? Cineva a filmat o parte din meciul meu cu Dl Poenaru! Platesc in "tuica grea" pt filmuletul ala!

                  Comentariu


                  • Postat în original de Lucian M Vezi post
                    doar cele 3 poze?!? Cineva a filmat o parte din meciul meu cu Dl Poenaru! Platesc in "tuica grea" pt filmuletul ala!
                    Mai sunt si alte poze, inclusiv premierea, o sa le puna Sorin cit de curind.
                    Cit despre cel ce v-a filmat, nu stiu cine este, dar daca vede mesajul dvs, poate i se face sete....

                    Comentariu


                    • ma alatur si eu la "tuica grea

                      Postat în original de Lucian M Vezi post
                      doar cele 3 poze?!? Cineva a filmat o parte din meciul meu cu Dl Poenaru! Platesc in "tuica grea" pt filmuletul ala!
                      "............si eu parca retin ca la meciul cu david mocanu a filmat cineva..........dar nu mai retin cine...........a fost un meci al ""cho-urilor"sau "show-urilor"....
                      daca .......as vrea sa-l revad si sa-l am...........
                      multumiri anticipate

                      Comentariu


                      • Propun achizitionarea unui aparat de filmat, cu o rezolutie acceptabila, de catre Amatur. Aparat care sa fie folosit la turneele mari din Amatur.
                        Sa vizionam si noi, cei ce n-am putut participa, macar finalele. Iar cei care au particpat, cu succes, sa aiba amintiri placute.
                        Rudius

                        Comentariu


                        • Postat în original de titicostel Vezi post
                          Propun achizitionarea unui aparat de filmat, cu o rezolutie acceptabila, de catre Amatur. Aparat care sa fie folosit la turneele mari din Amatur.
                          Sa vizionam si noi, cei ce n-am putut participa, macar finalele. Iar cei care au particpat, cu succes, sa aiba amintiri placute.
                          Asta ar fi problema cea mai mica! Problema mare este cine se ofera sa se ocupe de filmat, de montat, de urcat pe net (toate astea voluntar, evident!)?
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • Pozele de la turneu!
                            http://s333.photobucket.com/albums/m397/sorin167/
                            www.clubarena08.ro

                            Comentariu


                            • poze frumoase ,amintiri deosebite..........

                              Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                              ........multumesc pentru poze......sarbatori fericite!

                              Comentariu


                              • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                multumesc pt instantanee SARBATORI PLACUTE.
                                Felicitari pt. primplanurile reusite cu dl CIUCA DAN far sapca.

                                Comentariu


                                • Eu am filmat cateva secvente (Mihai Stoica din Mioveni). Voi face un DVD pe care il voi avea la mine la urmatorul turneu A la care voi participa - s-ar putea sa fie chiar la Sf. Gheorghe. In legatura cu propunerea de mai sus: eu am sculele, am stiinta filmarii, sunt dispus sa filmez, dar cine se ofera sa le posteze pe internet pt. ca nu ma pricep.
                                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                  FH: Butterfly - Dignics 80
                                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                  Comentariu


                                  • sa nu radeti!

                                    Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                    Eu am filmat cateva secvente (Mihai Stoica din Mioveni). Voi face un DVD pe care il voi avea la mine la urmatorul turneu A la care voi participa - s-ar putea sa fie chiar la Sf. Gheorghe. In legatura cu propunerea de mai sus: eu am sculele, am stiinta filmarii, sunt dispus sa filmez, dar cine se ofera sa le posteze pe internet pt. ca nu ma pricep.
                                    .......se pare ca problema celor care doresc sa se revada in poze si filmuletze este ca si rezolvata......problema postarii pe forum este cea mai minora.......in mod sigur vom gasi solutii..........bunavointa sa avem si le rezolvam.......probabil acesta este primul pas spre infiintarea postului de televiziune PV-TT-TV........
                                    .....SA NU RADETI DE MINE! Si eu cind editez aceste randuri zambesc si visez sa fiu pe grila de canale rds-digi-upc-dolce-akta-sicareormaifi..........hahahahah

                                    .....desi,unii spun ca visatori=perdanti...cred eu ca intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat se va realiza acest lucru.......dar,oricum SORIN a zis :Asta ar fi problema cea mai mica! Problema mare este cine se ofera sa se ocupe de filmat, de montat, de urcat pe net (toate astea voluntar, evident!)? [COLOR="#FF0000"][COLOR="#000000"]............iata ca jumatate din problema este rezolvata.........o zi frumoasa!.....si asteptam voluntari pentru partea finala a actiunii..........zambiti ,dar sa nu radeti!....de mine!

                                    Comentariu


                                    • S-au incasat 170 lei, cotizatie pe anul 2012, de la urmatorii:
                                      1 Busu Adrian Brezoi
                                      2 Butan Marius Stefanesti-Argeș
                                      3 Chirita Florin Mioveni
                                      4 Filipoiu Bogdan Rm-Valcea
                                      5 Gitman Laurentiu Tg-Jiu
                                      6 Hrehoret Adrian Rm-Valcea
                                      7 Melnerovici Daniel Stefanesti-Argeș
                                      8 Mihancea Mugur București
                                      9 Mustocea Andrei Petrila
                                      10 Niculescu Daniel Pitești
                                      11 Ontoiu Catalin Pitești
                                      12 Plesan Constantin Malaia
                                      13 Tanase Adrian Moravita
                                      14 Macelaru Eugen București
                                      15 Migea Cornel Sibiu
                                      16 Temelie Dragos Sibiu
                                      17 Voinea Cosmin Slatina
                                      Banii au fost predati lui Sorin Botirca

                                      Comentariu


                                      • Eu voi participa sambata la Topoloveni la Turneul pe echipe. Poate ne intalnim acolo si mai discutam unele amanunte. La buna vedere!
                                        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                        FH: Butterfly - Dignics 80
                                        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X