Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA"- Reghin 12 Mai - Turneu A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul "DAN LEORDA"- Reghin 12 Mai - Turneu A

    MEMORIALUL “DAN LEORDA” TURNEU A REGHIN 12 MAI
    EDITIA A IV-A
    LOCALITATEA: Reghin
    DATA: 12 mai 2012
    ORA: 09:00 (inscrierea se va efectua la ora 8:30 )
    TAXA : 30 Lei
    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)
    Indicatii de acces:

    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Elecrtica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)

    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL,iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL,iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras,stanga in dreptul benzinariei Lukoil ,iar in capatul cartierului Unirii,vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.

    NR MESE : 24 (ittf approved)
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - dupa sistemul 3 din 5
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi
    INSCRIERI: Pe forum sau telefonic pina vineri 11 mai ora 18.00


    MINGI : DONIC 3* - oferite gratuit prin amabilitatea domnului Gelu Popescu
    MATERIALUL DE PREMIERE:

    AMATORI:
    Premiile la categoria AMATORI sunt acordate de catre Firma Androgir Bucuresti ,prin amabilitatea domnului GELU POPESCU –importator direct XIOM si DONIC
    http://www.tenismasa.ro/

    LOCUL I – Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 200 RON
    LOCUL II – Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 150 RON
    LOCURILE III-IV – Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 75 RON
    LOCURILE V-VIII – Cupe + diplome


    OPEN:
    AMATORI:
    Premiile la categoria OPEN sunt acordate de catre Firma BUTTERFLY ROMANIA ,prin amabilitatea domnului RASVAN CRISAN –importator direct BUTTERFLY
    http://www.tt-shop.ro/
    LOCUL I – Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 200 RON
    LOCUL II – Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 150 RON
    LOCURILE III-IV – Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 75 RON
    LOCURILE V-VIII – Cupe + diplome

    Se vor organiza 2 turnee:

    OPEN –ORA DE INCEPERE 13:00
    participa jucatorii clasati pe primele 60 de locuri,cei cu media turneelor de minim 19p.,jucatorii legitimati in divizia B precum si jucatorii amatori cu MA 13-18 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN.

    AMATORI – ORA DE INCEPERE 9:00
    Participa orice jucator amator cu media turneelor A mai mica sau egala cu 18.

    MASA: (masa de dimineata si pranzul sunt incluse in taxa de participare)

    Dimineata: Produse de patiserie , mere , apa plata ,apa minerala , suc de mere
    (la discretie)

    Pranz:

    Vom organiza langa sala o “masa campeneasca” acoperita ,astfel incat sa nu avem emotii cu vremea.
    Se vor pregati la ceaun 4 feluri de tocanite ardelenesti , urmand ca fiecare participant sa-si poata aleaga ce doreste sa serveasca in functie de preferinte.
    Se vor servi tocanite de miel ,vitel ,porc ,si copanele de pui.


    ORGANIZATORI:

    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Fișiere atașate
    Ultima editare de leordarares; 08.mai.2012, 14:27.

  • #2
    Oferte de cazare:
    Deoarce in weekendul 11-13 Mai sunt mai multe evenimente in oras,exista o criza a locurilor de cazare (Hotelul Marion din Padurea Rotunda este ocupat in totalitate)
    Am reusit cu greu sa rezervam doua hoteluri foarte bune!Hotelurile se afla vis a vis,sunt situate exact in centrul orasului, si beneficiaza de restaurante proprii.
    Camerele sunt duble, iar pretul pentru ambele locatii e de 90 lei camera pe noapte (45 lei/ pers)
    Va rog sa faceti rezervarile doar la mine ,astfel incat sa pot centraliza mai usor lista!
    http://www.hotelcentralreghin.ro/http://www.casablancareghin.ro/
    Rezervari:
    2 camerere duble -Mangalia Fane Medeleanu
    1 camera dubla - Curtea de Arges Vali Suta
    1 apartament + 1 camera dubla - Focsani Costi Corcoz
    2 camere duble - Targoviste Adrian Lazaroiu
    3 camere duble - Cluj Toth Shuni
    1 camera dubla - Galati Radu Costica
    1 camera dubla - Sibiu Dragos Temelie
    1 camera dubla - Bucuresti Marius Constantinescu
    2 camere duble - Braila Dr Toma (1 camera de 3)
    1 camera dubla - Bucuresti Gelu Popescu
    1 apartament - Paulica
    1 loc Targoviste
    Ultima editare de leordarares; 10.mai.2012, 09:35.

    Comentariu


    • #3
      123 participanti
      Loc Nume Oras
      61 Toma Iulian Braila BR
      64 Antal Denes Brasov BV
      69 Marin Floricel Brasov BV
      72 Stancu Tiberiu Deva HD
      79 Ciobanu Gabriel Vatra Dornei SV
      94 Purcaru Nasta Cluj Napoca CJ
      98 Andone Claudiu Cugir AB
      101 Marandici Adrian Brasov BV
      102 Tipser Gabriel Sighisoara MS
      105 Pitac Ovidiu Brasov BV
      106 Popa Mircea Brasov BV
      112 Padurariu Costel Brasov BV
      115 Marcu Vasile Vatra Dornei SV
      116 Bacanu Paulian Brasov BV
      125 Lakatos Zsolt Miercurea Ciuc HR
      138 Ghise Sorin Sibiu SB
      139 Nistor Iosif Siculeni HR
      154 Maxim Valentin Cluj Napoca CJ
      155 Medeleanu Stefan Mangalia CT
      163 Pizlaru Ionel Focsani VN
      164 Tarau Vasile Brasov BV
      174 Simion Boby Cluj Napoca CJ
      184 Moldovan Ioan Cluj Napoca CJ
      187 Grecu Gheorghe Bistrita BN
      193 Radu Serban Cluj Napoca CJ
      224 Szakali Csaba Miercurea Ciuc HR
      227 Marian Florin Reghin MS
      230 Oltean Dorel Nasaud BN
      240 Vita Istvan Reghin MS
      247 Spaller Tiberiu Nasaud BN
      249 Georgiu Dragos Vatra Dornei SV
      254 Predescu Levente Siculeni HR
      275 Biro Istvan Reghin MS
      278 Groza Florin Cluj Napoca CJ
      298 Muntean Mircea Baia Mare MM
      302 Farkas Bence Tg.Mures MS
      306 Pop Danut Dej CJ
      312 Tira Viorel Bistrita BN
      313 Pop Zoltan Dej CJ
      322 Kriszta Arpad Lorand Sanpaul MS
      329 Marian Calin Reghin MS
      335 Ban Peter Cluj Napoca CJ
      336 Medeleanu Radu Mangalia CT
      339 Parcalab Mihai Bistrita BN
      342 Suta Valeriu Curtea de Arges AG
      351 Poleac Aurelian Cluj Napoca CJ
      353 Anitei Marcel Cluj Napoca CJ
      361 Crainic Adrian Orastie HD
      363 Iaru Horatiu Cluj Napoca CJ
      364 Kulcsar Lorand Sanpaul MS
      368 Lorincz Ferenc Sanpaul MS
      389 Maximciuc Felix Baia Mare MM
      393 Maerean Claudiu Bistrita BN
      401 Nagy Mihaly Reghin MS
      408 Pusca Sergiu Braila BR
      416 Oltean Silviu Nasaud BN
      426 Patap Vladimir Braila BR
      444 Muresan Dorel Cluj Napoca CJ
      457 Capra Arthur Vatra Dornei SV
      478 Volosciuc Tiberiu Vatra Dornei SV
      489 Hotico Ciprian Sighetul M. MM
      503 Campean Ioan Reghin MS
      509 Silveira Alexandra Cluj Napoca CJ
      523 Ifrosa Petru Cluj Napoca CJ
      524 Catricicau Adrian Baia Mare MM
      525 Nistor Szilard Siculeni HR
      553 Darmaz Ion Targoviste DB
      560 Serban Liviu Onesti BC
      567 Vari Bela Cluj Napoca CJ
      574 Hurloi Vlad Cluj Napoca CJ
      583 Ciascai Alin Baia Mare MM
      584 Maxim Dacian Cluj Napoca CJ
      594 Ciucur Laurentiu Sibiu SB
      636 Horvath Mircea Orastie HD
      659 Florea Vasile Sighetul M. MM
      663 Cindea Cosmin Sibiu SB
      681 Onet Nicolae Sighisoara MS
      689 Kezdi Janos Corund HR
      699 Nicolae Alexandru Bucuresti B
      703 Imecs Attila Miercurea Ciuc HR
      708 Nicula Dumitru Agnita SB
      719 Tihan Silviu Braila BR
      764 Oancea Paul Agnita SB
      772 Dobos Albert Cristuru Sec. HR
      784 Lapadat Eugen Sighisoara MS
      792 Maxim Cristian Bistrita BN
      809 Zsigmond Miklos Reghin MS
      822 Medve Mihai Reghin MS
      836 Turdean Ionut Bistrita BN
      851 Sava Sinel Focsani VN
      881 Moldovan Iulia Ludus MS
      917 Opris Dora Ludus MS
      963 Filipoiu Bogdan Rm.Valcea VL
      1104 Pascu Gabriel Braila BR
      1107 Zedler Iuliu Blaj AB
      1108 Holonec Constantin Bistrita BN
      1164 Ticala Sorin Aiud SV
      1168 Pop Petru Anghel Reghin MS
      1273 Szavaly Attila Cristuru Sec. HR
      1363 Ujica Daniel Siculeni HR
      1472 Jorjuca Ioana Cluj Napoca CJ
      1484 Dumbrava Daniel Focsani VN
      1499 Preda Sile Focsani VN
      1554 Samoila Florin Sighisoara MS
      1560 Tintas Adrian Sighetul M. MM
      1634 Farcas Vlad Cluj Napoca CJ
      1939 Ngorn Moi SB
      2006 Bordan Patricia Ludus MS
      2043 Istrate Laurentiu Vatra Dornei SV
      2395 Tintas Pavel Sighetul M. MM
      2501 Dragomir Irina Sibiu SB
      2604 Rus Mihai Bistrita BN
      2605 Papp Dezso jr Ungaria
      2605 Andrasi Zoltan Ungaria
      2606 Barabas Boglarka Tg Mures MS
      2607 Csatlos Renata Tg Mures MS
      2608 Gal Robert Tg Mures MS
      2609 Peterfi Boglarka Tg Mures MS
      2610 Cseke Alexandru Tg Mures MS
      2611 Toth Csenge Tg Mures MS
      2612 Ordog Attila Tg Mures MS
      2613 Barabas Botond Tg Mures MS
      2614 Szakascs Bela Deva HD
      OPEN : 43 inscrisi
      3 Nascu Serban Cluj Napoca
      5 Gogu Gabriel Cluj Napoca
      6 Nistor Dorel Bistrita
      7 Farkas Gabor Tg.Mures
      9 Apian Florin Bistrita
      12 Toma Florin Pitesti
      17 Daneliuc Gabi Sibiu
      18 Florescu Eleodor Deva
      21 Constantinescu Marius Bucuresti
      22 Fratea Aurel Constanta
      38 Migea Cornel Sibiu
      40 Miron Mihai Cluj Napoca
      44 Lazaroiu Adrian Targoviste
      51 Denes Ferenc Praid
      52 Lungu Sandel Braila
      53 Motisan Dragos Mangalia
      58 Corcoz Costin Focsani
      73 Pop Cosmin Turda
      107 Temelie Dragos Sibiu
      137 Kantor Imre-Zoltan Reghin
      140 Zidar Victor Reghin
      179 Zamblau Ionut Cluj Napoca
      202 Toth Laszlo Cluj Napoca
      220 Sipos Renata Oradea
      245 Toncean Mircea Reghin
      252 Zidaru Razvan Sibiu
      259 Soos Dezso Campia Turzii
      272 Dascalasu Viorel Bucuresti
      328 Nicolae Paul Bucuresti
      391 Sterea Viorel Mangalia
      448 Sipos Ferenc Tg.Mures
      517 Papp Dezso Ungaria
      603 Benyovszki Bela Sibiu
      892 Bende Norbert Tg.Mures
      900 Fodor Adrian Ludus
      2615 Sipos Nandor Tg Mures
      2616 Pop Calin Tg Mures
      2617 Daniel Istvan Tg Mures
      2618 Olajos Laszlo Ungaria
      2619 Nagy Balazs Ungaria
      2620 Balazs Bencze Ungaria
      2621 Kigyos Gabor Ungaria
      2622 Toro Zoltan Ungaria
      Ultima editare de leordarares; 11.mai.2012, 13:32.

      Comentariu


      • #4
        Radu Serban-Cluj-AMATORI-Loc.193, MA-16

        Comentariu


        • #5
          Cozma Catalin-Open
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Denes Ferenc - Praid - loc 51

            Comentariu


            • #7
              Din Cluj-Napoca:
              Gogu Mihnea, Amatori
              Gogu Gabriel, Open

              Comentariu


              • #8
                Pitesti:
                Florin Rada
                Curtea de Arges:
                Vali Suta

                amatori

                cazarea asa cum am vorbit la telefon

                Comentariu


                • #9
                  Muntean Micea Baia Mare amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    De la FOCSANI :
                    -CORCOZ COSTIN, open
                    -Pizlaru Ionel, Sava Sinel, Preda Sile, Dumbrava Daniel- amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      De la VATRA DORNEI:
                      MARCU VASILE - AMATORI - 115
                      GEORGIU DRAGOS - AMATORI - 249
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #12
                        adrian catricicau - baia mare - amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei , amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Apian Florin - Bistrita
                            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                            Rule no.1 - The ball must reach the table
                            Rule no.2 - The ball will return on the table


                            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                            Comentariu


                            • #15
                              Marin Floricel
                              Popa Mircea
                              Antal Denes
                              Padurariu Costel
                              Brasov - amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X