Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul Dan Staicu, Club Eden Constanța - 27/28.06.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Sannicolau Mare iar pe podium chiar si la Constanța ..... felicitari campionului Mitar Marius Tiberiu si tuturor participantilor !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comentariu


    • #77
      Felicitări laureaților de la Ediția I a Memorialului Dan Staicu, precum și tuturor participanților pentru disponibilitate la efort, dorință de victorie și corectitudine! „Fii tu schimbarea pe care vrei să o vezi în lume„. (Mahatma Ghandi)




      DONIC Waldner Senso Carbon
      fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
      BH - DONIC Acuda Blue P2

      Comentariu


      • #78
        Postat în original de Eusebiu Lovin Vezi post
        Felicitări prietenului meu George Lica, pt organizarea unui Turneu extrem de tare, cu jucători foarte valoroși! îmi pare tare rău că nu am putut ajunge, sper că data viitoare sa nu-l mai ratez!
        Felicitari și lui Adrian Tiganisteanu pt argint !
        Multumesc, Eusebiu ! Te asteptam cu drag, oricand !
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de Aurel Fratea Vezi post
          Mulțumim,Club Eden pentru frumoasa găzduire a Turneului B Memorialul Dan Staicu Ediția - I - .
          Mulțumim de asemenea tuturor participanților,Felicitări Laureaților.

          P.S: Clasamente postul 4.
          Multumim si tie, Aurica, pentru implicare ! Impreuna, cu totii, am reusit sa cinstim cum se cuvine memoria prietenului nostru, Dan Staicu !
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de Ana Anna Vezi post
            Un turneu frumos! Felicitari, castigatorilor si organizatorilor! Sa speram ca faceti cat mai des posibil, si alte turnee, ne au lipsit!

            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
            Multumim!
            Cautam sa facem lunar turnee B.
            Vara, eu sunt mai ocupat, dar proprietarii salii au disponibilitate, iar organizatori priceputi avem (Aurel Fratea, Andrei Leolea, Aihan Velula).
            PS "Memorialul Dan Staicu" o sa-l organizam anual, in perioada aceasta a anului, fie in sala Eden, fie in cea de la LPS.
            Xiom -Mitzutani - Xiom

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X