Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Covid 19+, București - 1/2/3/4.07.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări, Eugen, pentru locul 3 la Open!

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Postat în original de Bejan Alexandru Vezi post
      Felicitări tuturor!!!
      As dori sa solicit organizatorului sa comunice mai departe comitetului Amatur atitudinea nesportiva a jucătorului Docan Cristi care în urma pierderi meciului dintre noi a început să vorbească foarte ur?t și să mă înjure in toate felurile,nu vreau sa enumar deoarece mie rușine de rușinea lui!!! Am preferat sa nu dau curs acestei răbufniri din respect pentru grupul din care fac parte și față de ceilalți jucatori deoarece ar fi excaladat destul de ur?t având în vedere cuvintele adresate de acest individ fara respect!!
      Mi-a fost sugerat de către Istrate sa scriu persoanele care au fost de față ,dar fiind o sala mică s-a putut auzi aproape de toată lumea destul de clar,până și doamna de la bar a strigat la el sa înceteze cu injuraturile ,totuși voi menționa persoanele din grupa 1 din care am făcut parte și anume Bălașa Ion,Catana Claudiu,Ghiuratan Răzvan poate și Costantin Surscilov care era acolo și mulți alti care nu îmi vin in minte !
      Mulțumesc frumos!

      Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk
      Buna ziua,
      Din start recunosc ca am avut o atitudine nesportiva fata de Domnul Bejan, asta in primul rand pentru a nu mai fi nevoie de a pune in situatii neplacute pe unii participanti pentru a confirma cele relatate.
      Zilele trecute am avut tendinta de a ma retrage din concurs, stiind ca voi fi in aceeasi grupa cu Domnul Bejan, insa bucuria reintalnirii cu oamenii din competitia Amatur a fost hotaratoare.
      In decursul timpului petrecut la concursuri am asistat la cateva evenimente nedorite in care Domnul Bejan era actor principal. La concursul de la Cheile Gradistei de anul trecut l-am surprins pe acesta cum il ameninta pe Guluta Florin la final de meci pierdut, Guluta avandu-i alaturi pe sotie si pe copil. Acum 2 ani la București, chiar Domnul Bejan m-a rugat pe la jumatatea meciului impotriva dlui Iordache Eugen din Galați, sa arbitrez invocand un joc neregulamentar al acestuia. S-a dovedit la final ca fair play-ul si corectitudinea acestuia din urma au ramas nestirbite. La un alt meci la Giurgiu Domnul Bejan a oprit meciul cu Marian Dragos invocand ca acesta din urma are fete neregulamentare, iar organizatorul Dena nu a fost de acord cu el. Toate aceste tertipuri si discutii deplasate in timpul si dupa desfasurarea meciului sunt tactici nesportive ce genereaza tensiuni.
      In perioada starii de urgenta impusa de pandemie in care cu totii am avut de suferit in a relationa, ma gandeam ca trebuie in viitor sa profitam si sa ne bucuram cu totii de aceste clipe frumoase oferite de acest sport prin intermediul fenomenului Amatur si ca ar fi bine sa renuntam la animozitati ieftine.
      Cu toate acestea, am cazut in capcana si am derapat.
      Nimic din cele relatate mai sus nu imi confera vreun drept in a avea comportamente nesportive.
      Cer public scuze fata de Domnul Bejan si fata de ceilalti participanti. O fac nu pt. a evita anumite repercursiuni, ci pt. ca asa este omeneste si pt. a invata din asta.

      Comentariu


      • Postat în original de Kralizec Vezi post
        Clasament Open - Joi, 02.07.2020

        1. Pascu Razvan - Magureni
        2. Gheorghe Nicolae - București
        3 -- 4
        Istrate Cristian - București
        Popescu Eugen - București
        5 -- 8
        Bejan Alexandru - Tecuci
        Guluta Florin - București
        Balasa Ion - București
        Sursilov Constantin - București
        9 -- 16
        Bucur Mario - București
        Catana Claudiu - București
        Dramba Daniel Dumitru - București
        Marin Marian - București
        Paul Cosmin Sebastian - București
        Alexandru Marius - București
        Craciunas Bogdan - București
        Ghiurutan Razvan - București
        17 -- 19 1v gr.inf.
        Ionascu Gabriel - București
        Docan Cristian - București
        Plop Adrian - București
        20 -- 0v gr.inf.
        Mihaila George - București
        Felicitări itari Răzvane!!!
        Felicitări tuturor câștigătorilor, cinste învinșilor!
        Blade: Andro Treiber H
        Fh: Nittaku Fastarc G-1
        Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

        Comentariu


        • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post

          Felicitări itari Răzvane!!!
          Felicitări tuturor câștigătorilor, cinste învinșilor!
          Pt. adminii site-ului....
          De ce nu mai putem edita postarile? In graba pot aparea greseli de ortografie si ar trebui sa putem sa le corectam...
          La mine in telefon, in chrome nu am aceasta optiune
          Blade: Andro Treiber H
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

          Comentariu


          • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post

            Pt. adminii site-ului....
            De ce nu mai putem edita postarile? In graba pot aparea greseli de ortografie si ar trebui sa putem sa le corectam...
            La mine in telefon, in chrome nu am aceasta optiune
            Varianta nouă a forumului nu are opțiunea de editare. Dar există opțiunea Preview.
            înainte de a "scăpa porumbelul" avem posibilitatea să vedem cum arată postarea.
            Dacă vedem greșeli dăm Close Preview și corectăm, dacă totul e OK dăm Post Reply.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Se inscrie Sarbu Ionut ,avansati

              Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Se înscrie Constantin Mihaela Avansați București.

                Comentariu


                • E a 21-a. Prima pe lista de asteptare!

                  Comentariu


                  • Inscrieri Avansati - Vineri, 03.07.2020 - 03.07.2020 / 17:42:22 - v4.1 / cls_2020-apr

                    1. Dinu Gheorghe, București, 258 - 19,51 - AW
                    2. Podlovschi Bogdan, București, 766 - 18,05 - A
                    3. Baluta Silviu, București, 460 - 16,95 - AW
                    4. Bivolaru Marius, Ploiești, 1166 - 16,57 - A
                    5. Zaharia Puiu, București, 1077 - 15,83 - A
                    6. Bruma Ovidiu, Botoșani, 1181 - 15,45 - A
                    7. Constantin Eduard, București, 692 - 14,72 - A
                    8. Avramescu Bogdan, București, 446 - 13,8 - A
                    9. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 546 - 13,02 - A
                    10. Constantin Mihaela, București, 621 - 13,01 - AF
                    11. Avadanoaei Petuel, Botoșani, 1435 - 12,65 - A
                    12. Sirbu Ion, București, 755 - 10,51 - A
                    13. Ciobanu Marius, București, 861 - 8,55 - H
                    14. Dragomir Dan, București, 1654 - 7,2 - H
                    15. Matea Aurelian, București, 1126 - 6,99 - H
                    16. Alexe Dan, București, 3050 - 6,1 - H
                    17. Ienasoae Dragos, București, 2205 - 5,3 - H
                    18. Gisca Constantin, București, 3294 - 0
                    19. Octavian Nicu, București, 6001 - 0
                    20. Vaduva Laurentiu, București, 6003 - 0

                    Absente N -
                    Macelaru Eugen - București
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Grupe inferioare Avansati - Vineri, 03.07.2020
                      1 Dinu Gheorghe Avramescu Bogdan Tataru Tiberiu Alexe Dan Ienasoae Dragos
                      2 Podlovschi Bogdan Constantin Eduard Avadanoaei Petuel Matea Aurelian Gisca Constantin
                      3 Baluta Silviu Bruma Ovidiu Constantin Mihaela Dragomir Dan Octavian Nicu
                      4 Bivolaru Marius Zaharia Puiu Sirbu Ion Ciobanu Marius Vaduva Laurentiu
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Avansati - Vineri, 03.07.2020

                        1. Loc 1 Gr. 1
                        --------------------
                        16. Loc 4 Gr. 2
                        -----------------------------------
                        9. Loc 3 Gr. 4
                        --------------------
                        8. Loc 2 Gr. 3
                        --------------------------------------------------
                        5. Loc 2 Gr. 2
                        --------------------
                        12. Loc 3 Gr. 1
                        -----------------------------------
                        13. Loc 4 Gr. 3
                        --------------------
                        4. Loc 1 Gr. 4
                        -----------------------------------------------------------------
                        3. Loc 1 Gr. 3
                        --------------------
                        14. Loc 4 Gr. 4
                        -----------------------------------
                        11. Loc 3 Gr. 2
                        --------------------
                        6. Loc 2 Gr. 1
                        --------------------------------------------------
                        7. Loc 2 Gr. 4
                        --------------------
                        10. Loc 3 Gr. 3
                        -----------------------------------
                        15. Loc 4 Gr. 1
                        --------------------
                        2. Loc 1 Gr. 2
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Postat în original de Cristian Docan Vezi post

                          Buna ziua,
                          Din start recunosc ca am avut o atitudine nesportiva fata de Domnul Bejan, asta in primul rand pentru a nu mai fi nevoie de a pune in situatii neplacute pe unii participanti pentru a confirma cele relatate.
                          Zilele trecute am avut tendinta de a ma retrage din concurs, stiind ca voi fi in aceeasi grupa cu Domnul Bejan, insa bucuria reintalnirii cu oamenii din competitia Amatur a fost hotaratoare.
                          In decursul timpului petrecut la concursuri am asistat la cateva evenimente nedorite in care Domnul Bejan era actor principal. La concursul de la Cheile Gradistei de anul trecut l-am surprins pe acesta cum il ameninta pe Guluta Florin la final de meci pierdut, Guluta avandu-i alaturi pe sotie si pe copil. Acum 2 ani la București, chiar Domnul Bejan m-a rugat pe la jumatatea meciului impotriva dlui Iordache Eugen din Galați, sa arbitrez invocand un joc neregulamentar al acestuia. S-a dovedit la final ca fair play-ul si corectitudinea acestuia din urma au ramas nestirbite. La un alt meci la Giurgiu Domnul Bejan a oprit meciul cu Marian Dragos invocand ca acesta din urma are fete neregulamentare, iar organizatorul Dena nu a fost de acord cu el. Toate aceste tertipuri si discutii deplasate in timpul si dupa desfasurarea meciului sunt tactici nesportive ce genereaza tensiuni.
                          In perioada starii de urgenta impusa de pandemie in care cu totii am avut de suferit in a relationa, ma gandeam ca trebuie in viitor sa profitam si sa ne bucuram cu totii de aceste clipe frumoase oferite de acest sport prin intermediul fenomenului Amatur si ca ar fi bine sa renuntam la animozitati ieftine.
                          Cu toate acestea, am cazut in capcana si am derapat.
                          Nimic din cele relatate mai sus nu imi confera vreun drept in a avea comportamente nesportive.
                          Cer public scuze fata de Domnul Bejan si fata de ceilalti participanti. O fac nu pt. a evita anumite repercursiuni, ci pt. ca asa este omeneste si pt. a invata din asta.
                          Felicitari Cristian Docan pentru greseala asumata.Pentru mine ramai acelasi acelasi om !

                          Comentariu


                          • Postat în original de Cristian Docan Vezi post

                            Buna ziua,
                            Din start recunosc ca am avut o atitudine nesportiva fata de Domnul Bejan, asta in primul rand pentru a nu mai fi nevoie de a pune in situatii neplacute pe unii participanti pentru a confirma cele relatate.
                            Zilele trecute am avut tendinta de a ma retrage din concurs, stiind ca voi fi in aceeasi grupa cu Domnul Bejan, insa bucuria reintalnirii cu oamenii din competitia Amatur a fost hotaratoare.
                            In decursul timpului petrecut la concursuri am asistat la cateva evenimente nedorite in care Domnul Bejan era actor principal. La concursul de la Cheile Gradistei de anul trecut l-am surprins pe acesta cum il ameninta pe Guluta Florin la final de meci pierdut, Guluta avandu-i alaturi pe sotie si pe copil. Acum 2 ani la București, chiar Domnul Bejan m-a rugat pe la jumatatea meciului impotriva dlui Iordache Eugen din Galați, sa arbitrez invocand un joc neregulamentar al acestuia. S-a dovedit la final ca fair play-ul si corectitudinea acestuia din urma au ramas nestirbite. La un alt meci la Giurgiu Domnul Bejan a oprit meciul cu Marian Dragos invocand ca acesta din urma are fete neregulamentare, iar organizatorul Dena nu a fost de acord cu el. Toate aceste tertipuri si discutii deplasate in timpul si dupa desfasurarea meciului sunt tactici nesportive ce genereaza tensiuni.
                            In perioada starii de urgenta impusa de pandemie in care cu totii am avut de suferit in a relationa, ma gandeam ca trebuie in viitor sa profitam si sa ne bucuram cu totii de aceste clipe frumoase oferite de acest sport prin intermediul fenomenului Amatur si ca ar fi bine sa renuntam la animozitati ieftine.
                            Cu toate acestea, am cazut in capcana si am derapat.
                            Nimic din cele relatate mai sus nu imi confera vreun drept in a avea comportamente nesportive.
                            Cer public scuze fata de Domnul Bejan si fata de ceilalti participanti. O fac nu pt. a evita anumite repercursiuni, ci pt. ca asa este omeneste si pt. a invata din asta.
                            Mult scris, fara rost și pe alocuri pueril.....Se pare că ?ți uiți propriile isprăvi și nenumăratele ieșiri.. ruperi de masa ,certuri cu multa lume etc .....consultați carnețelul cand mai aduci amintiri din copilarie,și limitează te la subiectul principal, nu incerca sa te scuzi gen "Doamnaaa"...întradevăr in anumite circumstanțe sunt și eu destul de implicat și competitiv dar nu am ajuns la nivel de a jicni că la ușa cortului in toate felurile pe nimeni pentru neputință mea " serve de căcat " "fete de căcat" etc ...aici intervine educatia...si apropo altul la injuraturile care mi le-ai adresat făcând referiri la familii etc ?ți dădea și ultimi dinți jos din gura ...că și idee.... Dar am zis că ești în vârstă și nu judeci bine, in fine prefer să închei subiectul aici și aștept luarea de măsuri,pentru a anu încuraja astfel de comportamente pe viitor in sălile de joc.
                            O seara frumoasa!

                            Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Postat în original de Bejan Alexandru Vezi post
                              Mult scris, fara rost și pe alocuri pueril.....Se pare că ?ți uiți propriile isprăvi și nenumăratele ieșiri.. ruperi de masa ,certuri cu multa lume etc .....consultați carnețelul cand mai aduci amintiri din copilarie,și limitează te la subiectul principal, nu incerca sa te scuzi gen "Doamnaaa"...întradevăr in anumite circumstanțe sunt și eu destul de implicat și competitiv dar nu am ajuns la nivel de a jicni că la ușa cortului in toate felurile pe nimeni pentru neputință mea " serve de căcat " "fete de căcat" etc ...aici intervine educatia...si apropo altul la injuraturile care mi le-ai adresat făcând referiri la familii etc ?ți dădea și ultimi dinți jos din gura ...că și idee.... Dar am zis că ești în vârstă și nu judeci bine, in fine prefer să închei subiectul aici și aștept luarea de măsuri,pentru a anu încuraja astfel de comportamente pe viitor in sălile de joc.
                              O seara frumoasa!

                              Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk
                              Salutare tuturor!Omul cat traieste invata. Important e sa ne dam seama cand gresim si sa nu o mai facem.Tenisul de masa e un sport frumos. Ne adunam cu toții pentru o pasiune comuna. Hai sa dam mana cu mana. A iesit si o rima. Impacati va pentru ca e pacat. Numai bine tuturor si la cat mai multe concursuri frumoase! ✌️
                              Lemn Andro Temper Tech
                              Forehand Butterfly Rozena
                              Backhand Joola Rhyzer

                              Comentariu


                              • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - Vineri, 03.07.2020
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 DINU GHEORGHE BUCURESTI
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2
                                2 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
                                0-3
                                3-1
                                1-3
                                3-0
                                2
                                4
                                3 TATARU TIBERIU TARGU JIU
                                3-2
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                4 ALEXE DAN BUCURESTI
                                0-3
                                3-1
                                0-3
                                3-1
                                2
                                3
                                5 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                6
                                -
                                Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - Vineri, 03.07.2020
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
                                3-0
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2
                                2 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1-3
                                1
                                4
                                3 AVADANOAEI PETUEL Botoșani
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                1
                                4 MATEA AURELIAN BUCURESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                5 GISCA CONSTANTIN BUCURESTI
                                0-3
                                3-1
                                0-3
                                3-0
                                2
                                3
                                6
                                -
                                Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - Vineri, 03.07.2020
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BALUTA SILVIU BUCURESTI
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                1
                                2 BRUMA OVIDIU Botoșani
                                1-3
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                3
                                2
                                3 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
                                0-3
                                2-3
                                3-1
                                3-1
                                2
                                3
                                4 DRAGOMIR DAN BUCURESTI
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                0
                                5 OCTAVIAN NICU BUCURESTI
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                3-2
                                1
                                4
                                6
                                -
                                Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - Vineri, 03.07.2020
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                3
                                2 ZAHARIA PUIU BUCURESTI
                                3-1
                                2-3
                                3-1
                                3-2
                                3
                                2
                                3 SIRBU ION BUCURESTI
                                3-1
                                3-2
                                3-1
                                3-1
                                4
                                1
                                4 CIOBANU MARIUS BUCURESTI
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                0
                                5 VADUVA LAURENTIU BUCURESTI
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                4
                                6
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Eliminatorii Avansati - Vineri, 03.07.2020

                                  1. Tataru Tiberiu
                                  --------------------
                                  16. Constantin Eduard
                                  -----------------------------------
                                  9. Bivolaru Marius
                                  --------------------
                                  8. Bruma Ovidiu
                                  --------------------------------------------------
                                  5. Podlovschi Bogdan
                                  --------------------
                                  12. Alexe Dan
                                  -----------------------------------
                                  13. Octavian Nicu
                                  --------------------
                                  4. Sirbu Ion
                                  -----------------------------------------------------------------
                                  3. Baluta Silviu
                                  --------------------
                                  14. Vaduva Laurentiu
                                  -----------------------------------
                                  11. Gisca Constantin
                                  --------------------
                                  6. Dinu Gheorghe
                                  --------------------------------------------------
                                  7. Zaharia Puiu
                                  --------------------
                                  10. Constantin Mihaela
                                  -----------------------------------
                                  15. Avramescu Bogdan
                                  --------------------
                                  2. Avadanoaei Petuel
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Se Retrage Popa Alexandru Iulian Buzău Elite

                                    Later edit: Retragere după termen - R2.

                                    Comentariu


                                    • Eliminatorii Avansati - Vineri, 03.07.2020

                                      1. Tataru Tiberiu
                                      -------------------- Tataru Tiberiu 3-1
                                      16. Constantin Eduard
                                      ----------------------------------- Bivolaru Marius 0-3
                                      9. Bivolaru Marius
                                      -------------------- Bivolaru Marius 3-1
                                      8. Bruma Ovidiu
                                      -------------------------------------------------- Bivolaru Marius 3-0
                                      5. Podlovschi Bogdan
                                      -------------------- Podlovschi Bogdan 3-1
                                      12. Alexe Dan
                                      ----------------------------------- Podlovschi Bogdan 3-2
                                      13. Octavian Nicu
                                      -------------------- Sirbu Ion 1-3
                                      4. Sirbu Ion
                                      ----------------------------------------------------------------- Avadanoaei Petuel 0-3
                                      3. Baluta Silviu
                                      -------------------- Baluta Silviu 3-0
                                      14. Vaduva Laurentiu
                                      ----------------------------------- Baluta Silviu 3-2
                                      11. Gisca Constantin
                                      -------------------- Dinu Gheorghe 0-3
                                      6. Dinu Gheorghe
                                      -------------------------------------------------- Avadanoaei Petuel 0-3
                                      7. Zaharia Puiu
                                      -------------------- Constantin Mihaela 2-3
                                      10. Constantin Mihaela
                                      ----------------------------------- Avadanoaei Petuel 1-3
                                      15. Avramescu Bogdan
                                      -------------------- Avadanoaei Petuel 1-3
                                      2. Avadanoaei Petuel

                                      P.S.
                                      La ultimele 3 meciuri din tablou lipsesc rezultatele. Am pus 3-0 la castigatori. Daca au fost alte rezultate dati mesaj.
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • Clasament Avansati - Vineri, 03.07.2020

                                        1. Avadanoaei Petuel - Botoșani
                                        2. Bivolaru Marius - Ploiești
                                        3 -- 4
                                        Baluta Silviu - București
                                        Podlovschi Bogdan - București
                                        5 -- 8
                                        Constantin Mihaela - București
                                        Tataru Tiberiu - Targu Jiu
                                        Dinu Gheorghe - București
                                        Sirbu Ion - București
                                        9 -- 16
                                        Avramescu Bogdan - București
                                        Bruma Ovidiu - Botoșani
                                        Vaduva Laurentiu - București
                                        Alexe Dan - București
                                        Zaharia Puiu - București
                                        Constantin Eduard - București
                                        Gisca Constantin - București
                                        Octavian Nicu - București
                                        17 -- 20 0v gr.inf.
                                        Ciobanu Marius - București
                                        Dragomir Dan - București
                                        Matea Aurelian - București
                                        Ienasoae Dragos - București
                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Inscrieri Elite - 04.07.2020 / 12:22:50 - v4.1 / cls_2020-apr

                                          1. Boaca Valentin, București, 888 - 45,95 - E
                                          2. Ursu Teodor, București, 453 - 42,2 - E
                                          3. Secu Valeriu, București, 1273 - 40,5 - E
                                          4. Neagoe Costin, București, 13 - 40,48 - E
                                          5. Dumitru Gheorghe, București, 69 - 39 - E
                                          6. Dinca Daniel, București, 49 - 38,4 - ED
                                          7. Pantelimon Andi, București, 243 - 35,18 - E
                                          8. Corbu Darius, Valenii de Munte, 142 - 35,05 - E
                                          9. Nicolae Alyn, București, 314 - 34,07 - E
                                          10. Boroleanu Robert, București, 282 - 28,84 - O
                                          11. Papacu Bejoli, București, 220 - 25,93 - OW
                                          12. Acatrinei Lucian Marian, București, 626 - 25,38 - O
                                          13. Vlad Maria Victoria, București, 2269 - 25,3 - OF
                                          14. Arabagiu Marius, București, 2558 - 0 - O

                                          Retrageri R2 -
                                          Popa Alexandru Iulian - Buzău
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Grupe inferioare Elite
                                            1 Boaca Valentin Dinca Daniel Pantelimon Andi Acatrinei Lucian Marian Vlad Maria Victoria
                                            2 Ursu Teodor Dumitru Gheorghe Corbu Darius Papacu Bejoli Arabagiu Marius
                                            3 Secu Valeriu Neagoe Costin Nicolae Alyn Boroleanu Robert
                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • Premiere Avansați:


                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 BOACA VALENTIN BUCURESTI
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                2 DINCA DANIEL BUCURESTI
                                                0-3
                                                2-3
                                                3-1
                                                3-1
                                                2
                                                3
                                                3 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-2
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                4 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
                                                0-3
                                                1-3
                                                2-3
                                                3-1
                                                1
                                                4
                                                5 VLAD MARIA VICTORIA BUCURESTI
                                                0-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0
                                                6
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 URSU TEODOR BUCURESTI
                                                3-2
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                2 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
                                                2-3
                                                3-0
                                                1-3
                                                0-3
                                                1
                                                3 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
                                                2-3
                                                0-3
                                                3-1
                                                3-1
                                                2
                                                2
                                                4 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
                                                1-3
                                                3-1
                                                1-3
                                                1-3
                                                1
                                                4
                                                5 ARABAGIU MARIUS BUCURESTI
                                                0-3
                                                3-0
                                                1-3
                                                3-1
                                                2
                                                3
                                                6
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 SECU VALERIU BUCURESTI
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                2
                                                2
                                                2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
                                                3-0
                                                3-2
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                3 NICOLAE ALYN BUCURESTI
                                                0-3
                                                2-3
                                                0-3
                                                0
                                                4
                                                4 BOROLEANU ROBERT BUCURESTI
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                3
                                                5
                                                6
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Eliminatorii Elite

                                                  1. Boaca Valentin
                                                  -------------------- Boaca Valentin 3-0
                                                  16. Bye
                                                  -----------------------------------
                                                  9. Boroleanu Robert
                                                  --------------------
                                                  8. Arabagiu Marius
                                                  --------------------------------------------------
                                                  5. Corbu Darius
                                                  --------------------
                                                  12. Acatrinei Lucian Marian
                                                  -----------------------------------
                                                  13. Bye
                                                  -------------------- Secu Valeriu 0-3
                                                  4. Secu Valeriu
                                                  -----------------------------------------------------------------
                                                  3. Neagoe Costin
                                                  -------------------- Neagoe Costin 3-0
                                                  14. Bye
                                                  -----------------------------------
                                                  11. Papacu Bejoli
                                                  --------------------
                                                  6. Pantelimon Andi
                                                  --------------------------------------------------
                                                  7. Dinca Daniel
                                                  --------------------
                                                  10. Nicolae Alyn
                                                  -----------------------------------
                                                  15. Bye
                                                  -------------------- Ursu Teodor 0-3
                                                  2. Ursu Teodor
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari Bogdan Podlovschi!

                                                    Be healthy and stay healthy!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X