Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Iberom, Tulcea - 11/12.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Inscrieri E/O - 7/12/2020 / 3:04:43 PM - v4.1 / cls_2020-apr

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 20 - 43.42 - EL
    2. Taranu Nicusor, Tulcea, 382 - 33.88 - E
    3. Baiburi Levent, Tulcea, 133 - 33.56 - E
    4. Manea Mihaita, Tulcea, 412 - 32.63 - O
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 61 - 31.43 - OW
    6. Luca Octavian, Tulcea, 330 - 31.1 - O
    7. Evtei Vasile, Tulcea, 379 - 31.02 - O
    8. Trocaru Remus, Tulcea, 152 - 30.04 - O
    9. Gherasim Iulian, Tulcea, 89 - 29.28 - O
    10. Peiu Cosmin, Babadag, 295 - 28.05 - O
    11. Samoila Ion, Babadag, 164 - 27.76 - O
    12. Osman Metin, Tulcea, 236 - 26.74 - O
    13. Carata Catalin, Tulcea, 632 - 20.1 - OW
    14. Pancrat Cristian, Tulcea, 628 - 20.08 - O
    15. Nitu Serban, Paulesti, 263 - 19.68 - AW
    16. Bivolaru Marius, Ploiesti, 1166 - 16.57 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 TROCARU REMUS TULCEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    3 GHERASIM IULIAN TULCEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TARANU NICUSOR TULCEA
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 EVTEI VASILE TULCEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PEIU COSMIN BABADAG
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 NITU SERBAN PAULESTI
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5
    6
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BAIBURI LEVENT TULCEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 LUCA OCTAVIAN TULCEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SAMOILA ION BABADAG
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MANEA MIHAITA TULCEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 OSMAN METIN TULCEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 CARATA CATALIN TULCEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    aditech apreciază asta.

    Comentariu


    • #47
      Gr.superioara nr. 1 - E/O
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 MANEA MIHAITA TULCEA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      3 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 PEIU COSMIN BABADAG
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - E/O
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 EVTEI VASILE TULCEA
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 GHERASIM IULIAN TULCEA
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 CARATA CATALIN TULCEA
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 SAMOILA ION BABADAG
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - E/O
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 LUCA OCTAVIAN TULCEA
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2 TARANU NICUSOR TULCEA
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 TROCARU REMUS TULCEA
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      1
      4 OSMAN METIN TULCEA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - E/O
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 BAIBURI LEVENT TULCEA
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 NITU SERBAN PAULESTI
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      aditech apreciază asta.

      Comentariu


      • #48
        Eliminatorii E/O

        1. Neculai Alexandru
        -------------------- Neculai Alexandru 3-0
        8. Taranu Nicusor
        ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
        5. Evtei Vasile
        -------------------- Baiburi Levent 2-3
        4. Baiburi Levent
        -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
        3. Trocaru Remus
        -------------------- Pancrat Cristian 2-3
        6. Pancrat Cristian
        ----------------------------------- Istrate Cristian 0-3
        7. Istrate Cristian
        -------------------- Istrate Cristian 3-1
        2. Gherasim Iulian
        Ultima editare de Iulian Gherasim; 11.iul.2020, 17:52.
        aditech apreciază asta.

        Comentariu


        • #49
          Clasament E/O

          1. Neculai Alexandru - Tulcea
          2. Istrate Cristian - Bucuresti
          3 -- 4
          Baiburi Levent - Tulcea
          Pancrat Cristian - Tulcea
          5 -- 8
          Taranu Nicusor - Tulcea
          Gherasim Iulian - Tulcea
          Evtei Vasile - Tulcea
          Trocaru Remus - Tulcea
          9 -- 2v gr.sup.
          Luca Octavian - Tulcea
          10 -- 12 1v gr.sup.
          Peiu Cosmin - Babadag
          Carata Catalin - Tulcea
          Nitu Serban - Paulesti
          13 -- 0v gr.sup.
          Manea Mihaita - Tulcea
          14 -- 16 0v gr.inf.
          Samoila Ion - Babadag
          Osman Metin - Tulcea
          Bivolaru Marius - Ploiesti
          Ultima editare de Iulian Gherasim; 11.iul.2020, 17:55.
          aditech, nitu serban și marcelgiosan apreciază asta.

          Comentariu


          • #50

            Bv Carlane ...!

            Comentariu


            • #51

              giani73 apreciază asta.

              Comentariu


              • #52

                aditech și giani73 apreciază asta.

                Comentariu


                • #53

                  giani73 apreciază asta.

                  Comentariu


                  • #54
                    Inscrieri A/H - 12.07.2020 / 12:18:27 - v4.2 / C:\Users\hp\Desktop\xcls_2020-iul (1)

                    1. Zbant Mihai, Tulcea, 401 - 18,5 - A
                    2. Bran Florin, Tulcea, 736 - 12,99 - A
                    3. Fedot Valentin, Tulcea, 1078 - 11,7 - A
                    4. Comsa George Alexandru, Tulcea, 997 - 11,47 - A
                    5. Ciocirlan Mircea, Tulcea, 1051 - 11,38 - A
                    6. Enache Adrian, Tulcea, 1083 - 7,27 - H
                    7. Stepanov Petre, Tulcea, 1369 - 6,07 - H
                    8. Niculache Chirica, Tulcea, 2030 - 6 - H
                    9. Calota Cristian, Tulcea, 1862 - 5,7 - H
                    10. Cofei Petre, Tulcea, 1933 - 5,7 - H
                    11. Rausche Valentin, Tulcea, 1646 - 5,55 - H
                    12. Peiciu Vasile, Tulcea, 1692 - 5,4 - H
                    13. Tataru Dumitrel, Tulcea, 1509 - 4,85 - H
                    14. Basau Marian, Tulcea, 1718 - 4,8 - H
                    15. Stoli Nicu, Tulcea, 2143 - 0
                    16. Maladoi George, Tulcea, 3061 - 0
                    17. Neacsu Alexandru, Tulcea, 3315 - 0
                    18. Saraev Sebastian, Tulcea, 6001 - 0
                    19. Stegaru Nicolae, Tulcea, 6002 - 0
                    20. Romanescu Ilie, Tulcea, 6003 - 0

                    Absente N -
                    Stepanov Petre - Tulcea
                    Saraev Sebastian - Tulcea
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #55
                      Grupe inferioare A/H
                      1 Zbant Mihai Niculache Chirica Cofei Petre Maladoi George Neacsu Alexandru
                      2 Bran Florin Stepanov Petre Calota Cristian Stoli Nicu Saraev Sebastian
                      3 Fedot Valentin Enache Adrian Rausche Valentin Basau Marian Stegaru Nicolae
                      4 Comsa George Alexandru Ciocirlan Mircea Peiciu Vasile Tataru Dumitrel Romanescu Ilie
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #56
                        Gr.inferioara nr. 1 - A/H
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        V
                        LOC
                        1 ZBANT MIHAI Tulcea
                        3-2
                        3-0
                        3-1
                        3-1
                        4
                        1
                        2 NICULACHE CHIRICA Tulcea
                        2-3
                        3-0
                        0-3
                        3-1
                        2
                        3
                        3 COFEI PETRE Tulcea
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        4
                        4 MALADOI GEORGE Tulcea
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        2
                        5 NEACSU ALEXANDRU Tulcea
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        5
                        -
                        Gr.inferioara nr. 2 - A/H
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        V
                        LOC
                        1 BRAN FLORIN Tulcea
                        3-0
                        3-1
                        2
                        1
                        2 STEPANOV PETRE Tulcea
                        3 CALOTA CRISTIAN Tulcea
                        0-3
                        0-3
                        0
                        3
                        4 STOLI NICU Tulcea
                        1-3
                        3-0
                        1
                        2
                        5 SARAEV SEBASTIAN Tulcea
                        -
                        Gr.inferioara nr. 3 - A/H
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        V
                        LOC
                        1 FEDOT VALENTIN Tulcea
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-2
                        2
                        4
                        2 ENACHE ADRIAN Tulcea
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        1
                        3 RAUSCHE VALENTIN Tulcea
                        3-1
                        0-3
                        3-1
                        1-3
                        2
                        3
                        4 BASAU MARIAN Tulcea
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        5 STEGARU NICOLAE Tulcea
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        2
                        -
                        Gr.inferioara nr. 4 - A/H
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        V
                        LOC
                        1 COMSA GEORGE ALEXANDRU Tulcea
                        3-1
                        3-2
                        3-0
                        3-2
                        4
                        1
                        2 CIOCIRLAN MIRCEA Tulcea
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        3
                        3 PEICIU VASILE Tulcea
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        2
                        4 TATARU DUMITREL Tulcea
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        5 ROMANESCU ILIE Tulcea
                        2-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        4
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #57
                          Grupe superioare A/H
                          1 Zbant Mihai Peiciu Vasile Rausche Valentin Neacsu Alexandru
                          2 Bran Florin Maladoi George Ciocirlan Mircea Fedot Valentin
                          3 Enache Adrian Stoli Nicu Niculache Chirica Romanescu Ilie
                          4 Comsa George Alexandru Stegaru Nicolae Calota Cristian Cofei Petre
                          Iulian Gherasim și Baiburi Levent apreciază asta.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #58
                            Gr.superioara nr. 1 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 ZBANT MIHAI Tulcea
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            2 PEICIU VASILE Tulcea
                            3-2
                            0-3
                            3-0
                            2
                            3 RAUSCHE VALENTIN Tulcea
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            4 NEACSU ALEXANDRU Tulcea
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            -
                            Gr.superioara nr. 2 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 BRAN FLORIN Tulcea
                            3-2
                            3-2
                            2-3
                            2
                            2
                            2 MALADOI GEORGE Tulcea
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            3 CIOCIRLAN MIRCEA Tulcea
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            4 FEDOT VALENTIN Tulcea
                            3-2
                            3-1
                            0-3
                            2
                            -
                            Gr.superioara nr. 3 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 ENACHE ADRIAN Tulcea
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2 STOLI NICU Tulcea
                            3-1
                            1-3
                            3-1
                            2
                            2
                            3 NICULACHE CHIRICA Tulcea
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            4 ROMANESCU ILIE Tulcea
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            -
                            Gr.superioara nr. 4 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 COMSA GEORGE ALEXANDRU Tulcea
                            2-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            2 STEGARU NICOLAE Tulcea
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 CALOTA CRISTIAN Tulcea
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 COFEI PETRE Tulcea
                            3-2
                            0-3
                            3-0
                            2
                            2
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #59
                              Eliminatorii A/H

                              1. Zbant Mihai
                              -------------------- Zbant Mihai 3-0
                              8. Stoli Nicu
                              ----------------------------------- Zbant Mihai 3-0
                              5. Bran Florin
                              -------------------- Bran Florin 3-0
                              4. Stegaru Nicolae
                              -------------------------------------------------- Zbant Mihai 3-1
                              3. Niculache Chirica
                              -------------------- Niculache Chirica 3-0
                              6. Rausche Valentin
                              ----------------------------------- Ciocirlan Mircea 0-3
                              7. Cofei Petre
                              -------------------- Ciocirlan Mircea 0-3
                              2. Ciocirlan Mircea
                              nick20mks apreciază asta.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #60
                                Clasament A/H

                                1. Zbant Mihai - Tulcea
                                2. Ciocirlan Mircea - Tulcea
                                3 -- 4
                                Bran Florin - Tulcea
                                Niculache Chirica - Tulcea
                                5 -- 8
                                Stoli Nicu - Tulcea
                                Cofei Petre - Tulcea
                                Stegaru Nicolae - Tulcea
                                Rausche Valentin - Tulcea
                                9 -- 10 2v gr.sup.
                                Fedot Valentin - Tulcea
                                Peiciu Vasile - Tulcea
                                11 -- 12 1v gr.sup.
                                Comsa George Alexandru - Tulcea
                                Enache Adrian - Tulcea
                                13 -- 16 0v gr.sup.
                                Calota Cristian - Tulcea
                                Maladoi George - Tulcea
                                Neacsu Alexandru - Tulcea
                                Romanescu Ilie - Tulcea
                                17 -- 18 0v gr.inf.
                                Tataru Dumitrel - Tulcea
                                Basau Marian - Tulcea
                                nick20mks apreciază asta.
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X