Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Cupa Iberom, Tulcea - 11/12.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cristian Istrate
    a răspuns
    Salutare tuturor, ca de obicei atmosfera excelenta la Tulcea, multumesc pentru ospitalitate fam. Gherasim va imbratisez cu drag.
    Pe cand urmatorul turneu ?

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament A/H

    1. Zbant Mihai - Tulcea
    2. Ciocirlan Mircea - Tulcea
    3 -- 4
    Bran Florin - Tulcea
    Niculache Chirica - Tulcea
    5 -- 8
    Stoli Nicu - Tulcea
    Cofei Petre - Tulcea
    Stegaru Nicolae - Tulcea
    Rausche Valentin - Tulcea
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Fedot Valentin - Tulcea
    Peiciu Vasile - Tulcea
    11 -- 12 1v gr.sup.
    Comsa George Alexandru - Tulcea
    Enache Adrian - Tulcea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Calota Cristian - Tulcea
    Maladoi George - Tulcea
    Neacsu Alexandru - Tulcea
    Romanescu Ilie - Tulcea
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Tataru Dumitrel - Tulcea
    Basau Marian - Tulcea

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii A/H

    1. Zbant Mihai
    -------------------- Zbant Mihai 3-0
    8. Stoli Nicu
    ----------------------------------- Zbant Mihai 3-0
    5. Bran Florin
    -------------------- Bran Florin 3-0
    4. Stegaru Nicolae
    -------------------------------------------------- Zbant Mihai 3-1
    3. Niculache Chirica
    -------------------- Niculache Chirica 3-0
    6. Rausche Valentin
    ----------------------------------- Ciocirlan Mircea 0-3
    7. Cofei Petre
    -------------------- Ciocirlan Mircea 0-3
    2. Ciocirlan Mircea

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.superioara nr. 1 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ZBANT MIHAI Tulcea
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PEICIU VASILE Tulcea
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3 RAUSCHE VALENTIN Tulcea
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 NEACSU ALEXANDRU Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BRAN FLORIN Tulcea
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    2
    2 MALADOI GEORGE Tulcea
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    3 CIOCIRLAN MIRCEA Tulcea
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    4 FEDOT VALENTIN Tulcea
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ENACHE ADRIAN Tulcea
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2 STOLI NICU Tulcea
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
    3 NICULACHE CHIRICA Tulcea
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 ROMANESCU ILIE Tulcea
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 COMSA GEORGE ALEXANDRU Tulcea
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    2 STEGARU NICOLAE Tulcea
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CALOTA CRISTIAN Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 COFEI PETRE Tulcea
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Grupe superioare A/H
    1 Zbant Mihai Peiciu Vasile Rausche Valentin Neacsu Alexandru
    2 Bran Florin Maladoi George Ciocirlan Mircea Fedot Valentin
    3 Enache Adrian Stoli Nicu Niculache Chirica Romanescu Ilie
    4 Comsa George Alexandru Stegaru Nicolae Calota Cristian Cofei Petre

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ZBANT MIHAI Tulcea
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 NICULACHE CHIRICA Tulcea
    2-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    3 COFEI PETRE Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 MALADOI GEORGE Tulcea
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 NEACSU ALEXANDRU Tulcea
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BRAN FLORIN Tulcea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 STEPANOV PETRE Tulcea
    3 CALOTA CRISTIAN Tulcea
    0-3
    0-3
    0
    3
    4 STOLI NICU Tulcea
    1-3
    3-0
    1
    2
    5 SARAEV SEBASTIAN Tulcea
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 FEDOT VALENTIN Tulcea
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    2 ENACHE ADRIAN Tulcea
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 RAUSCHE VALENTIN Tulcea
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    4 BASAU MARIAN Tulcea
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 STEGARU NICOLAE Tulcea
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - A/H
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COMSA GEORGE ALEXANDRU Tulcea
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 CIOCIRLAN MIRCEA Tulcea
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 PEICIU VASILE Tulcea
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 TATARU DUMITREL Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 ROMANESCU ILIE Tulcea
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Grupe inferioare A/H
    1 Zbant Mihai Niculache Chirica Cofei Petre Maladoi George Neacsu Alexandru
    2 Bran Florin Stepanov Petre Calota Cristian Stoli Nicu Saraev Sebastian
    3 Fedot Valentin Enache Adrian Rausche Valentin Basau Marian Stegaru Nicolae
    4 Comsa George Alexandru Ciocirlan Mircea Peiciu Vasile Tataru Dumitrel Romanescu Ilie

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Inscrieri A/H - 12.07.2020 / 12:18:27 - v4.2 / C:\Users\hp\Desktop\xcls_2020-iul (1)

    1. Zbant Mihai, Tulcea, 401 - 18,5 - A
    2. Bran Florin, Tulcea, 736 - 12,99 - A
    3. Fedot Valentin, Tulcea, 1078 - 11,7 - A
    4. Comsa George Alexandru, Tulcea, 997 - 11,47 - A
    5. Ciocirlan Mircea, Tulcea, 1051 - 11,38 - A
    6. Enache Adrian, Tulcea, 1083 - 7,27 - H
    7. Stepanov Petre, Tulcea, 1369 - 6,07 - H
    8. Niculache Chirica, Tulcea, 2030 - 6 - H
    9. Calota Cristian, Tulcea, 1862 - 5,7 - H
    10. Cofei Petre, Tulcea, 1933 - 5,7 - H
    11. Rausche Valentin, Tulcea, 1646 - 5,55 - H
    12. Peiciu Vasile, Tulcea, 1692 - 5,4 - H
    13. Tataru Dumitrel, Tulcea, 1509 - 4,85 - H
    14. Basau Marian, Tulcea, 1718 - 4,8 - H
    15. Stoli Nicu, Tulcea, 2143 - 0
    16. Maladoi George, Tulcea, 3061 - 0
    17. Neacsu Alexandru, Tulcea, 3315 - 0
    18. Saraev Sebastian, Tulcea, 6001 - 0
    19. Stegaru Nicolae, Tulcea, 6002 - 0
    20. Romanescu Ilie, Tulcea, 6003 - 0

    Absente N -
    Stepanov Petre - Tulcea
    Saraev Sebastian - Tulcea

    Lasă un comentariu:


  • remy
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • remy
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • remy
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • giani73
    a răspuns

    Bv Carlane ...!

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Clasament E/O

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Istrate Cristian - Bucuresti
    3 -- 4
    Baiburi Levent - Tulcea
    Pancrat Cristian - Tulcea
    5 -- 8
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Evtei Vasile - Tulcea
    Trocaru Remus - Tulcea
    9 -- 2v gr.sup.
    Luca Octavian - Tulcea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Peiu Cosmin - Babadag
    Carata Catalin - Tulcea
    Nitu Serban - Paulesti
    13 -- 0v gr.sup.
    Manea Mihaita - Tulcea
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Samoila Ion - Babadag
    Osman Metin - Tulcea
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 11.iul.2020, 17:55.

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Eliminatorii E/O

    1. Neculai Alexandru
    -------------------- Neculai Alexandru 3-0
    8. Taranu Nicusor
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    5. Evtei Vasile
    -------------------- Baiburi Levent 2-3
    4. Baiburi Levent
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    3. Trocaru Remus
    -------------------- Pancrat Cristian 2-3
    6. Pancrat Cristian
    ----------------------------------- Istrate Cristian 0-3
    7. Istrate Cristian
    -------------------- Istrate Cristian 3-1
    2. Gherasim Iulian
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 11.iul.2020, 17:52.

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Gr.superioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MANEA MIHAITA TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 PEIU COSMIN BABADAG
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 EVTEI VASILE TULCEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CARATA CATALIN TULCEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SAMOILA ION BABADAG
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUCA OCTAVIAN TULCEA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2 TARANU NICUSOR TULCEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 TROCARU REMUS TULCEA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    4 OSMAN METIN TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 BAIBURI LEVENT TULCEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 NITU SERBAN PAULESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    0

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X