Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Ditroit, Ditrău - 18.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Grupe inferioare A/H
    1 Heja Zoltan Nagy Attila Adorjan Zoltan Cserei Gabor Benedek Zoltan
    2 Orban Alexandru Mezei Mihai Suciu Andrei Angi Zoltan Kanabe Tibor
    3 Vaszi Denes Birtalan Bence Olah Ignac Bartos Csongor Ferenczi Robert
    4 Lorincz Zoltan Birtalan Levente Ambrus Zoltan Benedek Alex Czimbalmos Gyula
    5 Gered Ferenc Ballo Szabolcs Bardocz Ferenc Mindru Marin Nagy Arpad
    6 Kis Istvan Mandru Aurel Kelemen Miklos Orban Marius Birtalan Hunor
    7 Makszem Szabolcs Boariu Timofte Danut Miklos Botond Szabo Zoltan Heja Zsolt
    8 Veress Arpad Todor Csaba Csiki Istvan Megyes Andras Illyes Elemer
    Grupe inferioare E/O
    1 Farkas Gabor Babics Tamas Kincses Jozsef Kantor Imre Zoltan Nistor Iosif
    2 Molnar Tihamer Laszlo Levente Majai Lehel Sterczer Sandor Strugar Ioan
    3 Apian Florin Dabacan Dorin Lovin Eusebiu Fancsali Kalman Fulop Laszlo
    4 Denes Ferenc Zidar Victor Gecse Alpar Szanto Lajos Darie Gabriel
    Ultima editare de hjz70; 17.iul.2020, 21:32.
    Eusebiu Lovin, GeredFerenc și sterczer sandor apreciază asta.

    Comentariu


    • #77
      Gr.inferioara nr. 1 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HEJA ZOLTAN Ditrau
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 NAGY ATTILA Suseni
      0-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 ADORJAN ZOLTAN Miercurea Ciuc
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 CSEREI GABOR Sovata
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 BENEDEK ZOLTAN Gheorgheni
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ORBAN ALEXANDRU Lugoj
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MEZEI MIHAI Sarmas
      1-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      3 SUCIU ANDREI Borsec
      0-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      3
      4 ANGI ZOLTAN Gheorgheni
      0-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      2
      5 KANABE TIBOR Miercurea Ciuc
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VASZI DENES Miercurea Ciuc
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 BIRTALAN BENCE Sovata
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 OLAH IGNAC Lazarea
      2-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      4 BARTOS CSONGOR Miercurea Ciuc
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 FERENCZI ROBERT Suseni
      1-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 LORINCZ ZOLTAN Miercurea Ciuc
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 BIRTALAN LEVENTE Sovata
      1-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      2
      3 AMBRUS ZOLTAN Miercurea Ciuc
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 BENEDEK ALEX Gheorgheni
      1-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      5 CZIMBALMOS GYULA Lazarea
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GERED FERENC Miercurea Ciuc
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 BALLO SZABOLCS Miercurea Ciuc
      2-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      3
      3 BARDOCZ FERENC Ditrau
      1-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      4 MINDRU MARIN Sarmas
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      5 NAGY ARPAD Suseni
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 KIS ISTVAN Brasov
      3-1
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 MANDRU AUREL Sarmas
      1-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      3 KELEMEN MIKLOS Miercurea Ciuc
      3-1
      1-3
      3-0
      0-3
      2
      3
      4 ORBAN MARIUS Lugoj
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      5 BIRTALAN HUNOR Sovata
      1-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MAKSZEM SZABOLCS Gheorgheni
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 BOARIU TIMOFTE DANUT Borsec
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 MIKLOS BOTOND Miercurea Ciuc
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 SZABO ZOLTAN Suseni
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 HEJA ZSOLT Ditrau
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - A/H
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VERESS ARPAD Miercurea Ciuc
      2-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 TODOR CSABA Gheorgheni
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 CSIKI ISTVAN Suseni
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 MEGYES ANDRAS Sovata
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 ILLYES ELEMER Ditrau
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Grupe superioare A/H
      1 Heja Zoltan Birtalan Bence Ambrus Zoltan Mezei Mihai
      2 Orban Alexandru Birtalan Levente Ballo Szabolcs Bartos Csongor
      3 Vaszi Denes Mindru Marin Kelemen Miklos Benedek Alex
      4 Lorincz Zoltan Mandru Aurel Miklos Botond Bardocz Ferenc
      5 Gered Ferenc Makszem Szabolcs Csiki Istvan Orban Marius
      6 Kis Istvan Veress Arpad Adorjan Zoltan Szabo Zoltan
      7 Boariu Timofte Danut Nagy Attila Suciu Andrei Megyes Andras
      8 Todor Csaba Angi Zoltan Olah Ignac Cserei Gabor
      flowmaster apreciază asta.

      Comentariu


      • #78
        Gr.superioara nr. 1 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 HEJA ZOLTAN Ditrau
        3-1
        3-0
        3-1
        3
        1
        2 BIRTALAN BENCE Sovata
        1-3
        3-1
        3-1
        2
        2
        3 AMBRUS ZOLTAN Miercurea Ciuc
        0-3
        1-3
        3-2
        1
        4 MEZEI MIHAI Sarmas
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 2 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 ORBAN ALEXANDRU Lugoj
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 BIRTALAN LEVENTE Sovata
        2-3
        2-3
        1-3
        0
        3 BALLO SZABOLCS Miercurea Ciuc
        0-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        4 BARTOS CSONGOR Miercurea Ciuc
        0-3
        3-1
        0-3
        1
        -
        Gr.superioara nr. 3 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 VASZI DENES Miercurea Ciuc
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 MINDRU MARIN Sarmas
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        3 KELEMEN MIKLOS Miercurea Ciuc
        1-3
        3-1
        3-2
        2
        2
        4 BENEDEK ALEX Gheorgheni
        0-3
        3-0
        2-3
        1
        -
        Gr.superioara nr. 4 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 LORINCZ ZOLTAN Miercurea Ciuc
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        1
        2 MANDRU AUREL Sarmas
        0-3
        3-2
        3-1
        2
        2
        3 MIKLOS BOTOND Miercurea Ciuc
        0-3
        2-3
        3-2
        1
        4 BARDOCZ FERENC Ditrau
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 GERED FERENC Miercurea Ciuc
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 MAKSZEM SZABOLCS Gheorgheni
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 CSIKI ISTVAN Suseni
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4 ORBAN MARIUS Lugoj
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        -
        Gr.superioara nr. 6 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 KIS ISTVAN Brasov
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        2 VERESS ARPAD Miercurea Ciuc
        3-2
        3-1
        3-0
        3
        1
        3 ADORJAN ZOLTAN Miercurea Ciuc
        1-3
        1-3
        3-0
        1
        4 SZABO ZOLTAN Suseni
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 7 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BOARIU TIMOFTE DANUT Borsec
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 NAGY ATTILA Suseni
        0-3
        3-0
        2-3
        1
        3 SUCIU ANDREI Borsec
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        4 MEGYES ANDRAS Sovata
        0-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        -
        Gr.superioara nr. 8 - A/H
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 TODOR CSABA Gheorgheni
        3-0
        0-3
        3-0
        2
        2
        2 ANGI ZOLTAN Gheorgheni
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        3 OLAH IGNAC Lazarea
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        1
        4 CSEREI GABOR Sovata
        0-3
        1-3
        1-3
        0
        Eliminatorii A/H

        1. Heja Zoltan
        --------------------
        16. Kelemen Miklos
        -----------------------------------
        9. Kis Istvan
        --------------------
        8. Olah Ignac
        --------------------------------------------------
        5. Gered Ferenc
        --------------------
        12. Megyes Andras
        -----------------------------------
        13. Ballo Szabolcs
        --------------------
        4. Lorincz Zoltan
        -----------------------------------------------------------------
        3. Vaszi Denes
        --------------------
        14. Birtalan Bence
        -----------------------------------
        11. Todor Csaba
        --------------------
        6. Veress Arpad
        --------------------------------------------------
        7. Boariu Timofte Danut
        --------------------
        10. Makszem Szabolcs
        -----------------------------------
        15. Mandru Aurel
        --------------------
        2. Orban Alexandru
        flowmaster apreciază asta.

        Comentariu


        • #79
          .

          Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

          sterczer sandor, denesferi și 2 alții apreciază asta.

          Comentariu


          • #80
            .

            Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #81
              .

              Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

              denesferi apreciază asta.

              Comentariu


              • #82
                Eliminatorii A/H

                1. Heja Zoltan
                -------------------- Heja Zoltan 3-1
                16. Kelemen Miklos
                ----------------------------------- Heja Zoltan 3-0
                9. Kis Istvan
                -------------------- Kis Istvan 3-0
                8. Olah Ignac
                -------------------------------------------------- Heja Zoltan 3-0
                5. Gered Ferenc
                -------------------- Gered Ferenc 3-1
                12. Megyes Andras
                ----------------------------------- Lorincz Zoltan 0-3
                13. Ballo Szabolcs
                -------------------- Lorincz Zoltan 0-3
                4. Lorincz Zoltan
                ----------------------------------------------------------------- Heja Zoltan 3-1
                3. Vaszi Denes
                -------------------- Vaszi Denes 3-0
                14. Birtalan Bence
                ----------------------------------- Vaszi Denes 3-0
                11. Todor Csaba
                -------------------- Veress Arpad 1-3
                6. Veress Arpad
                -------------------------------------------------- Vaszi Denes 3-1
                7. Boariu Timofte Danut
                -------------------- Boariu Timofte Danut 3-2
                10. Makszem Szabolcs
                ----------------------------------- Orban Alexandru 1-3
                15. Mandru Aurel
                -------------------- Orban Alexandru 1-3
                2. Orban Alexandru

                Comentariu


                • #83
                  Clasament A/H

                  1. Heja Zoltan - Ditrau
                  2. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
                  3 -- 4
                  Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
                  Orban Alexandru - Lugoj
                  5 -- 8
                  Kis Istvan - Brasov
                  Veress Arpad - Miercurea Ciuc
                  Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
                  Boariu Timofte Danut - Borsec
                  9 -- 16
                  Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
                  Birtalan Bence - Sovata
                  Ballo Szabolcs - Miercurea Ciuc
                  Mandru Aurel - Sarmas
                  Olah Ignac - Lazarea
                  Todor Csaba - Gheorgheni
                  Megyes Andras - Sovata
                  Makszem Szabolcs - Gheorgheni
                  17 -- 24 1v gr.sup.
                  Nagy Attila - Suseni
                  Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
                  Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
                  Miklos Botond - Miercurea Ciuc
                  Angi Zoltan - Gheorgheni
                  Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
                  Benedek Alex - Gheorgheni
                  Orban Marius - Lugoj
                  25 -- 32 0v gr.sup.
                  Birtalan Levente - Sovata
                  Mezei Mihai - Sarmas
                  Bardocz Ferenc - Ditrau
                  Csiki Istvan - Suseni
                  Suciu Andrei - Borsec
                  Mindru Marin - Sarmas
                  Cserei Gabor - Sovata
                  Szabo Zoltan - Suseni
                  33 -- 1v gr.inf.
                  Birtalan Hunor - Sovata
                  34 -- 40 0v gr.inf.
                  Benedek Zoltan - Gheorgheni
                  Ferenczi Robert - Suseni
                  Kanabe Tibor - Miercurea Ciuc
                  Czimbalmos Gyula - Lazarea
                  Nagy Arpad - Suseni
                  Heja Zsolt - Ditrau
                  Illyes Elemer - Ditrau
                  denesferi, flowmaster și 3 alții apreciază asta.

                  Comentariu


                  • #84
                    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    V
                    LOC
                    1 FARKAS GABOR Targu Mures
                    3-0
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    4
                    1
                    2 BABICS TAMAS Gheorgheni
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    3 KINCSES JOZSEF Praid
                    0-3
                    3-1
                    1-3
                    0-3
                    1
                    4
                    4 KANTOR IMRE ZOLTAN Reghin
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    2
                    5 NISTOR IOSIF Miercurea Ciuc
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    0-3
                    2
                    3
                    -
                    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    V
                    LOC
                    1 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    3-1
                    3
                    2
                    2 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc
                    3-0
                    3-1
                    3-2
                    3-1
                    4
                    1
                    3 MAJAI LEHEL Sovata
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    4
                    4 STERCZER SANDOR Sanzieni
                    0-3
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    3
                    5 STRUGAR IOAN Deda
                    1-3
                    1-3
                    2-3
                    0-3
                    0
                    -
                    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    V
                    LOC
                    1 APIAN FLORIN Bistrita
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    4
                    1
                    2 DABACAN DORIN Tarnaveni
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3
                    2
                    3 LOVIN EUSEBIU Comanesti
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    3
                    4 FANCSALI KALMAN Miercurea Ciuc
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4
                    5 FULOP LASZLO Targu Mures
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    -
                    Gr.inferioara nr. 4 - E/O
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    V
                    LOC
                    1 DENES FERENC Praid
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    2
                    2 ZIDAR VICTOR Reghin
                    3-2
                    3-2
                    3-1
                    3-1
                    4
                    1
                    3 GECSE ALPAR Chibed
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4
                    4 SZANTO LAJOS Miercurea Ciuc
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    3
                    5 DARIE GABRIEL Comanesti
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    Grupe superioare E/O
                    1 Farkas Gabor Dabacan Dorin Szanto Lajos Majai Lehel
                    2 Laszlo Levente Denes Ferenc Nistor Iosif Fancsali Kalman
                    3 Apian Florin Kantor Imre Zoltan Sterczer Sandor Gecse Alpar
                    4 Zidar Victor Molnar Tihamer Lovin Eusebiu Kincses Jozsef
                    flowmaster apreciază asta.

                    Comentariu


                    • #85
                      .

                      Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                      denesferi, Kelemen Miklós și 2 alții apreciază asta.

                      Comentariu


                      • #86
                        Gr.superioara nr. 1 - E/O
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 FARKAS GABOR Targu Mures
                        3-0
                        2-3
                        3-2
                        2
                        1
                        2 DABACAN DORIN Tarnaveni
                        0-3
                        3-2
                        3-1
                        2
                        3 SZANTO LAJOS Miercurea Ciuc
                        3-2
                        2-3
                        3-1
                        2
                        2
                        4 MAJAI LEHEL Sovata
                        2-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        -
                        Gr.superioara nr. 2 - E/O
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc
                        3-2
                        3-1
                        0-3
                        2
                        2 DENES FERENC Praid
                        2-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        1
                        3 NISTOR IOSIF Miercurea Ciuc
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4 FANCSALI KALMAN Miercurea Ciuc
                        3-0
                        1-3
                        3-0
                        2
                        2
                        -
                        Gr.superioara nr. 3 - E/O
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 APIAN FLORIN Bistrita
                        3-1
                        2-3
                        3-2
                        2
                        1
                        2 KANTOR IMRE ZOLTAN Reghin
                        1-3
                        3-1
                        3-2
                        2
                        2
                        3 STERCZER SANDOR Sanzieni
                        3-2
                        1-3
                        1-3
                        1
                        4 GECSE ALPAR Chibed
                        2-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 4 - E/O
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 ZIDAR VICTOR Reghin
                        0-3
                        3-2
                        3-0
                        2
                        2 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni
                        3-0
                        2-3
                        3-1
                        2
                        1
                        3 LOVIN EUSEBIU Comanesti
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        2
                        2
                        4 KINCSES JOZSEF Praid
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        Eliminatorii E/O

                        1. Farkas Gabor
                        --------------------
                        8. Kantor Imre Zoltan
                        -----------------------------------
                        5. Fancsali Kalman
                        --------------------
                        4. Molnar Tihamer
                        --------------------------------------------------
                        3. Apian Florin
                        --------------------
                        6. Szanto Lajos
                        -----------------------------------
                        7. Lovin Eusebiu
                        --------------------
                        2. Denes Ferenc
                        flowmaster și Kelemen Miklós apreciază asta.

                        Comentariu


                        • #87
                          .

                          Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                          Lovetenis și Kelemen Miklós apreciază asta.

                          Comentariu


                          • #88
                            Eliminatorii E/O

                            1. Farkas Gabor
                            -------------------- Farkas Gabor 3-0
                            8. Kantor Imre Zoltan
                            ----------------------------------- Molnar Tihamer 0-3
                            5. Fancsali Kalman
                            -------------------- Molnar Tihamer 2-3
                            4. Molnar Tihamer
                            -------------------------------------------------- Molnar Tihamer 3-2
                            3. Apian Florin
                            -------------------- Apian Florin 3-2
                            6. Szanto Lajos
                            ----------------------------------- Apian Florin 3-2
                            7. Lovin Eusebiu
                            -------------------- Denes Ferenc 0-3
                            2. Denes Ferenc


                            Clasament E/O

                            1. Molnar Tihamer - Tarnaveni
                            2. Apian Florin - Bistrita
                            3 -- 4
                            Farkas Gabor - Targu Mures
                            Denes Ferenc - Praid
                            5 -- 8
                            Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
                            Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
                            Kantor Imre Zoltan - Reghin
                            Lovin Eusebiu - Comanesti
                            9 -- 11 2v gr.sup.
                            Zidar Victor - Reghin
                            Dabacan Dorin - Tarnaveni
                            Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
                            12 -- 13 1v gr.sup.
                            Gecse Alpar - Chibed
                            Sterczer Sandor - Sanzieni
                            14 -- 16 0v gr.sup.
                            Kincses Jozsef - Praid
                            Majai Lehel - Sovata
                            Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
                            17 -- 20 0v gr.inf.
                            Babics Tamas - Gheorgheni
                            Strugar Ioan - Deda
                            Fulop Laszlo - Targu Mures
                            Darie Gabriel - Comanesti
                            denesferi, flowmaster și 6 alții apreciază asta.

                            Comentariu


                            • #89
                              Multumim Frumos pentru acest super turneu succes in continuara organizatorilor ne vom reintoarce cu drag cind va fi posibil
                              maximillian și Tamas Vivien apreciază asta.

                              Comentariu


                              • #90
                                Felicitari organizatorilor si tuturor jucatorilor!!! A fost o bucurie enorma sa ma intalnesc dupa 5 luni cu prieteniii AMATUR!!! Se pare ca tenisul de masa nu se uita cu una cu doua, au fost meciuri foarte disputate, multe jocuri de 3-2. ( Florin Apian stie). Asteptam urmatorul turneu in zona!!!
                                GeredFerenc, Kis Istvan și 4 alții apreciază asta.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X