Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Ditroit, Ditrău - 18.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Felicitari organizatorilor si tuturor jucatorilor!!! A fost o bucurie enorma sa ma intalnesc dupa 5 luni cu prieteniii AMATUR!!! Se pare ca tenisul de masa nu se uita cu una cu doua, au fost meciuri foarte disputate, multe jocuri de 3-2. ( Florin Apian stie). Asteptam urmatorul turneu in zona!!!
    GeredFerenc, Kis Istvan și 4 alții apreciază asta.

Comentariu

Felitit custigotorilor d nul MOLNAR / dnul APIAN pentru locurile optinute si pe dnul Farkas -si Denesc pentru locurilor 3- dar nu pot spun si pentru organizatilor care aun gresit la anumite lucrori foarte inportante la linregistrarea scoruri adevarate -- dupa acest poate /nesemneificativ greseli au iesit niste grupe superioare necoresponzetoare - dupa care a iesit si clasamenul final -poate data viitore la care eu nu mai vin o sa fie mai atent si domnul HEJA la rezultatul corect contreaza mai mult decut graba de joc -- poate el are alta parere dupa cum am auzit deja de alti jucatori -- totdeaauna sefu are dreptate - nui asa d nul Heja ?

Comentariu

Gr.inferioara nr. 2 - E/O
        Nume si prenume Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
        1 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni 0-3 3-1 3-0 3-1 3 2
        2 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc 3-0 3-1 3-2 3-1 4 1
        3 MAJAI LEHEL Sovata 1-3 1-3 1-3 3-2 1 4
        4 STERCZER SANDOR Sanzieni 0-3 2-3 3-1 3-0 2 3
        5 STRUGAR IOAN Deda 1-3 1-3 2-3 0-3 0

rezultatul molnar -laszlo a fost 3-1 pentru MOLNAR NU 3-0 pentu LASZLO deci Molnar iera pe primul loc nu Laszlo cum apare pe forum - cund am vrut sa explic pentru d- nul HEIA mia sis sa pun masca cund vojrbesccu el - se poate asa ceva /?* DACA SE POATE VA ROG PE COMITETUL SA SUSPENDATI PE D -NUL HEJA /DE A ORGANIZA ALT TURNEU --PENTRU CA NU CRED CA ORGANIZATORUL ARE DREPTUL SA FACA ORICE CE VREA

Comentariu

Buna seara,
          Mulțumesc organizatorilor pentru buna organizare, implicarea continua și ospitalitatea de care au dat dovadă !
          sterczer sandor și Tamas Vivien apreciază asta.

Comentariu

Postat în original de Letike Vezi post
            Gr.inferioara nr. 2 - E/O
            Nume si prenume Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
            1 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni 0-3 3-1 3-0 3-1 3 2
            2 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc 3-0 3-1 3-2 3-1 4 1
            3 MAJAI LEHEL Sovata 1-3 1-3 1-3 3-2 1 4
            4 STERCZER SANDOR Sanzieni 0-3 2-3 3-1 3-0 2 3
            5 STRUGAR IOAN Deda 1-3 1-3 2-3 0-3 0
            rezultatul molnar -laszlo a fost 3-1 pentru MOLNAR NU 3-0 pentu LASZLO deci Molnar iera pe primul loc nu Laszlo cum apare pe forum - cund am vrut sa explic pentru d- nul HEIA mia sis sa pun masca cund vojrbesccu el - se poate asa ceva /?* DACA SE POATE VA ROG PE COMITETUL SA SUSPENDATI PE D -NUL HEJA /DE A ORGANIZA ALT TURNEU --PENTRU CA NU CRED CA ORGANIZATORUL ARE DREPTUL SA FACA ORICE CE VREA
            Stimate Domn László Levente!
            Nu am vrut să răspund jignirilor aduse asupra mea, dar am fost rugat să le scriu exact cum s-au petrecut lucrurile(erau mai mulți colegi care pot confirma lucrurile).
            După ce au terminat meciurile din grupele inferioare, am primit rezultatele grupei a II-a. Organizatorul (Héja Zoltán) a trecut rezultatele în calculator cum erau scrise de câtre jucători. Datoria lor este să scrie rezultatele după fiecare meci jucat, iar șeful de grupă să le verifice dacă au scris corect. Organizatorul (Héja Zoltán) le-a făcut grupele superioare, le-a înmânat domnului László Levente, după care a fost înjurat prietenește pentru faptul că de ce sunt trei jucători din M-Ciuc (așa a vrut calculatorul folosind codul 1342). Organizatorul (Héja Zoltán) a zis că dacă pierdea meciul cu Molnár, atunci era în altă grupă. Domnul László Levente, ca șef de grupă, s-a dus, a jucat trei meciuri fără probleme...dar când a văzut că nu s-a calificat mai departe, a făcut scandal că nu trebuia să fie în grupa respectivă...dacă se califica mai departe????....nu se știe....
            Jucătorul Molnár Tihamér nu a făcut reclamație că s-a greșit cu scrierea rezultatelor.
            Organizatorul (Héja Zoltán)
            Letike apreciază asta.

Comentariu

Multumim mult de organizare si turneul excelent....Cu stima ...
              sterczer sandor apreciază asta.

Comentariu

Cine a citit topicul
              Procesare...
              X