Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Ditroit, Ditrău - 18.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • BIRTALAN LEVENTE
    a răspuns
    Multumim mult de organizare si turneul excelent....Cu stima ...

    Lasă un comentariu:


  • hjz70
    a răspuns
    Postat în original de Letike Vezi post
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni 0-3 3-1 3-0 3-1 3 2
    2 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc 3-0 3-1 3-2 3-1 4 1
    3 MAJAI LEHEL Sovata 1-3 1-3 1-3 3-2 1 4
    4 STERCZER SANDOR Sanzieni 0-3 2-3 3-1 3-0 2 3
    5 STRUGAR IOAN Deda 1-3 1-3 2-3 0-3 0
    rezultatul molnar -laszlo a fost 3-1 pentru MOLNAR NU 3-0 pentu LASZLO deci Molnar iera pe primul loc nu Laszlo cum apare pe forum - cund am vrut sa explic pentru d- nul HEIA mia sis sa pun masca cund vojrbesccu el - se poate asa ceva /?* DACA SE POATE VA ROG PE COMITETUL SA SUSPENDATI PE D -NUL HEJA /DE A ORGANIZA ALT TURNEU --PENTRU CA NU CRED CA ORGANIZATORUL ARE DREPTUL SA FACA ORICE CE VREA
    Stimate Domn László Levente!
    Nu am vrut să răspund jignirilor aduse asupra mea, dar am fost rugat să le scriu exact cum s-au petrecut lucrurile(erau mai mulți colegi care pot confirma lucrurile).
    După ce au terminat meciurile din grupele inferioare, am primit rezultatele grupei a II-a. Organizatorul (Héja Zoltán) a trecut rezultatele în calculator cum erau scrise de câtre jucători. Datoria lor este să scrie rezultatele după fiecare meci jucat, iar șeful de grupă să le verifice dacă au scris corect. Organizatorul (Héja Zoltán) le-a făcut grupele superioare, le-a înmânat domnului László Levente, după care a fost înjurat prietenește pentru faptul că de ce sunt trei jucători din M-Ciuc (așa a vrut calculatorul folosind codul 1342). Organizatorul (Héja Zoltán) a zis că dacă pierdea meciul cu Molnár, atunci era în altă grupă. Domnul László Levente, ca șef de grupă, s-a dus, a jucat trei meciuri fără probleme...dar când a văzut că nu s-a calificat mai departe, a făcut scandal că nu trebuia să fie în grupa respectivă...dacă se califica mai departe????....nu se știe....
    Jucătorul Molnár Tihamér nu a făcut reclamație că s-a greșit cu scrierea rezultatelor.
    Organizatorul (Héja Zoltán)

    Lasă un comentariu:


  • Eusebiu Lovin
    a răspuns
    Buna seara,
    Mulțumesc organizatorilor pentru buna organizare, implicarea continua și ospitalitatea de care au dat dovadă !

    Lasă un comentariu:


  • Letike
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni 0-3 3-1 3-0 3-1 3 2
    2 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc 3-0 3-1 3-2 3-1 4 1
    3 MAJAI LEHEL Sovata 1-3 1-3 1-3 3-2 1 4
    4 STERCZER SANDOR Sanzieni 0-3 2-3 3-1 3-0 2 3
    5 STRUGAR IOAN Deda 1-3 1-3 2-3 0-3 0

    rezultatul molnar -laszlo a fost 3-1 pentru MOLNAR NU 3-0 pentu LASZLO deci Molnar iera pe primul loc nu Laszlo cum apare pe forum - cund am vrut sa explic pentru d- nul HEIA mia sis sa pun masca cund vojrbesccu el - se poate asa ceva /?* DACA SE POATE VA ROG PE COMITETUL SA SUSPENDATI PE D -NUL HEJA /DE A ORGANIZA ALT TURNEU --PENTRU CA NU CRED CA ORGANIZATORUL ARE DREPTUL SA FACA ORICE CE VREA

    Lasă un comentariu:


  • Letike
    a răspuns
    Felitit custigotorilor d nul MOLNAR / dnul APIAN pentru locurile optinute si pe dnul Farkas -si Denesc pentru locurilor 3- dar nu pot spun si pentru organizatilor care aun gresit la anumite lucrori foarte inportante la linregistrarea scoruri adevarate -- dupa acest poate /nesemneificativ greseli au iesit niste grupe superioare necoresponzetoare - dupa care a iesit si clasamenul final -poate data viitore la care eu nu mai vin o sa fie mai atent si domnul HEJA la rezultatul corect contreaza mai mult decut graba de joc -- poate el are alta parere dupa cum am auzit deja de alti jucatori -- totdeaauna sefu are dreptate - nui asa d nul Heja ?

    Lasă un comentariu:


  • Kantor Imre-Zoltan
    a răspuns
    Felicitari organizatorilor si tuturor jucatorilor!!! A fost o bucurie enorma sa ma intalnesc dupa 5 luni cu prieteniii AMATUR!!! Se pare ca tenisul de masa nu se uita cu una cu doua, au fost meciuri foarte disputate, multe jocuri de 3-2. ( Florin Apian stie). Asteptam urmatorul turneu in zona!!!

    Lasă un comentariu:


  • Kelemen Miklós
    a răspuns
    Multumim Frumos pentru acest super turneu succes in continuara organizatorilor ne vom reintoarce cu drag cind va fi posibil

    Lasă un comentariu:


  • hjz70
    a răspuns
    Eliminatorii E/O

    1. Farkas Gabor
    -------------------- Farkas Gabor 3-0
    8. Kantor Imre Zoltan
    ----------------------------------- Molnar Tihamer 0-3
    5. Fancsali Kalman
    -------------------- Molnar Tihamer 2-3
    4. Molnar Tihamer
    -------------------------------------------------- Molnar Tihamer 3-2
    3. Apian Florin
    -------------------- Apian Florin 3-2
    6. Szanto Lajos
    ----------------------------------- Apian Florin 3-2
    7. Lovin Eusebiu
    -------------------- Denes Ferenc 0-3
    2. Denes Ferenc


    Clasament E/O

    1. Molnar Tihamer - Tarnaveni
    2. Apian Florin - Bistrita
    3 -- 4
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Denes Ferenc - Praid
    5 -- 8
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    9 -- 11 2v gr.sup.
    Zidar Victor - Reghin
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    12 -- 13 1v gr.sup.
    Gecse Alpar - Chibed
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Kincses Jozsef - Praid
    Majai Lehel - Sovata
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Strugar Ioan - Deda
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Darie Gabriel - Comanesti

    Lasă un comentariu:


  • Kis Istvan
    a răspuns
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • hjz70
    a răspuns
    Gr.superioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 FARKAS GABOR Targu Mures
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    1
    2 DABACAN DORIN Tarnaveni
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3 SZANTO LAJOS Miercurea Ciuc
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 MAJAI LEHEL Sovata
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    2 DENES FERENC Praid
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 NISTOR IOSIF Miercurea Ciuc
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 FANCSALI KALMAN Miercurea Ciuc
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 APIAN FLORIN Bistrita
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    1
    2 KANTOR IMRE ZOLTAN Reghin
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 STERCZER SANDOR Sanzieni
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4 GECSE ALPAR Chibed
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ZIDAR VICTOR Reghin
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
    3 LOVIN EUSEBIU Comanesti
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 KINCSES JOZSEF Praid
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Eliminatorii E/O

    1. Farkas Gabor
    --------------------
    8. Kantor Imre Zoltan
    -----------------------------------
    5. Fancsali Kalman
    --------------------
    4. Molnar Tihamer
    --------------------------------------------------
    3. Apian Florin
    --------------------
    6. Szanto Lajos
    -----------------------------------
    7. Lovin Eusebiu
    --------------------
    2. Denes Ferenc

    Lasă un comentariu:


  • Kis Istvan
    a răspuns
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • hjz70
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 FARKAS GABOR Targu Mures
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 BABICS TAMAS Gheorgheni
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    3 KINCSES JOZSEF Praid
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4
    4 KANTOR IMRE ZOLTAN Reghin
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 NISTOR IOSIF Miercurea Ciuc
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MOLNAR TIHAMER Tarnaveni
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 LASZLO LEVENTE Miercurea Ciuc
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 MAJAI LEHEL Sovata
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    4 STERCZER SANDOR Sanzieni
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 STRUGAR IOAN Deda
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 APIAN FLORIN Bistrita
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 DABACAN DORIN Tarnaveni
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 LOVIN EUSEBIU Comanesti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 FANCSALI KALMAN Miercurea Ciuc
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 FULOP LASZLO Targu Mures
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DENES FERENC Praid
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ZIDAR VICTOR Reghin
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 GECSE ALPAR Chibed
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 SZANTO LAJOS Miercurea Ciuc
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 DARIE GABRIEL Comanesti
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Grupe superioare E/O
    1 Farkas Gabor Dabacan Dorin Szanto Lajos Majai Lehel
    2 Laszlo Levente Denes Ferenc Nistor Iosif Fancsali Kalman
    3 Apian Florin Kantor Imre Zoltan Sterczer Sandor Gecse Alpar
    4 Zidar Victor Molnar Tihamer Lovin Eusebiu Kincses Jozsef

    Lasă un comentariu:


  • hjz70
    a răspuns
    Clasament A/H

    1. Heja Zoltan - Ditrau
    2. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Orban Alexandru - Lugoj
    5 -- 8
    Kis Istvan - Brasov
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    9 -- 16
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Birtalan Bence - Sovata
    Ballo Szabolcs - Miercurea Ciuc
    Mandru Aurel - Sarmas
    Olah Ignac - Lazarea
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Megyes Andras - Sovata
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Nagy Attila - Suseni
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Orban Marius - Lugoj
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Birtalan Levente - Sovata
    Mezei Mihai - Sarmas
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Csiki Istvan - Suseni
    Suciu Andrei - Borsec
    Mindru Marin - Sarmas
    Cserei Gabor - Sovata
    Szabo Zoltan - Suseni
    33 -- 1v gr.inf.
    Birtalan Hunor - Sovata
    34 -- 40 0v gr.inf.
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    Ferenczi Robert - Suseni
    Kanabe Tibor - Miercurea Ciuc
    Czimbalmos Gyula - Lazarea
    Nagy Arpad - Suseni
    Heja Zsolt - Ditrau
    Illyes Elemer - Ditrau

    Lasă un comentariu:


  • hjz70
    a răspuns
    Eliminatorii A/H

    1. Heja Zoltan
    -------------------- Heja Zoltan 3-1
    16. Kelemen Miklos
    ----------------------------------- Heja Zoltan 3-0
    9. Kis Istvan
    -------------------- Kis Istvan 3-0
    8. Olah Ignac
    -------------------------------------------------- Heja Zoltan 3-0
    5. Gered Ferenc
    -------------------- Gered Ferenc 3-1
    12. Megyes Andras
    ----------------------------------- Lorincz Zoltan 0-3
    13. Ballo Szabolcs
    -------------------- Lorincz Zoltan 0-3
    4. Lorincz Zoltan
    ----------------------------------------------------------------- Heja Zoltan 3-1
    3. Vaszi Denes
    -------------------- Vaszi Denes 3-0
    14. Birtalan Bence
    ----------------------------------- Vaszi Denes 3-0
    11. Todor Csaba
    -------------------- Veress Arpad 1-3
    6. Veress Arpad
    -------------------------------------------------- Vaszi Denes 3-1
    7. Boariu Timofte Danut
    -------------------- Boariu Timofte Danut 3-2
    10. Makszem Szabolcs
    ----------------------------------- Orban Alexandru 1-3
    15. Mandru Aurel
    -------------------- Orban Alexandru 1-3
    2. Orban Alexandru

    Lasă un comentariu:


  • Kis Istvan
    a răspuns
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X