Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Muscelului, Câmpulug Muscel - 18.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Matei Mircea, Targoviste, A/H
    Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

    Comentariu


    • #32
      Inscrieri E/O - 18.07.2020 / 10:16:50 - v4.3 / cls_2020-iul
      1. Govoreanu Florin, Cisnadie, 11 - 40,61 - EW
      2. Trocan Nicolae, Mioveni, 86 - 28,95 - OW
      3. Mihu Florin, Pitesti, 252 - 20,35 - OW
      4. Ciopaca Doru , Campulung Muscel, 6001 - 0

      Comentariu


      • #33
        Inscrieri H/A - 18.07.2020 / 10:17:36 - v4.3 / cls_2020-iul

        1. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 263 - 19,51 - AW
        2. Stoica Mihai, Mioveni, 286 - 19,25 - AW
        3. Curelea Petre, Lehliu Gara, 1085 - 16,63 - A
        4. Matei Mircea, Targoviste, 431 - 15,39 - AW
        5. Dumitru George, Targoviste, 388 - 15,01 - A
        6. Marinescu Nelu, Targoviste, 443 - 13,44 - A
        7. Fusca Georgian, Targoviste, 601 - 12,52 - A
        8. Baciu Stefan, Mioveni, 546 - 11,54 - AW
        9. Patrascu Dorin, Pitesti, 1014 - 9,7 - H
        10. Toader Petru, Bucuresti, 875 - 7,01 - H
        11. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 882 - 6,44 - HF
        12. Iordache Vlad, Bucuresti, 6001 - 0
        13. Folea Tiberiu , Campulung Muscel, 6002 - 0
        14. Voica Florin, Campulung Muscel, 6003 - 0
        15. Vaduva Ionut, Pitesti, 6004 - 0
        16. Negritu Adrian, Campulung Muscel, 6005 - 0
        17. Milca Dan Andrei , Curtea de Arges, 6006 - 0

        Comentariu


        • #34
          Gr.inferioara nr. 1 - E/O
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          XVX
          LOC
          1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
          1-3
          1-3
          1-3
          0
          4
          3 MIHU FLORIN - Pitesti
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          3
          4 CIOPACA DORU - Campulung Muscel
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          X


          Eliminatorii E/O

          1. Govoreanu Florin
          -------------------- Govoreanu Florin 3-0
          8. Bye
          ----------------------------------- Govoreanu Florin 3-0
          5. Bye
          -------------------- Trocan Nicolae 0-3
          4. Trocan Nicolae
          -------------------------------------------------- Govoreanu Florin 3-0
          3. Mihu Florin
          -------------------- Mihu Florin 3-0
          6. Bye
          ----------------------------------- Ciopaca Doru 1-3
          7. Bye
          -------------------- Ciopaca Doru 0-3
          2. Ciopaca Doru

          Comentariu


          • #35
            Clasament E/O

            1. Govoreanu Florin - Cisnadie
            2. Ciopaca Doru, Campulung Muscel
            3. Mihu Florin - Pitesti
            4. Trocan Nicolae - Mioveni

            Comentariu


            • #36
              Gr.inferioara nr. 1 - H/A
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              XVX
              LOC
              1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
              3-1
              3-2
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 BACIU STEFAN - Mioveni
              1-3
              3-0
              0-3
              3-0
              2
              3
              3 NECSOIU GEORGIANA - Targoviste
              2-3
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              4
              4 NEGRITU ADRIAN - Campulung Muscel
              0-3
              3-0
              2-3
              3-0
              2
              2
              5 MILCA DAN ANDREI - Curtea de Arges
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              X
              Gr.inferioara nr. 2 - H/A
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              XVX
              LOC
              1 STOICA MIHAI - Mioveni
              2-3
              3-0
              3-1
              2
              2
              2 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
              3-2
              3-0
              3-1
              3
              1
              3 TOADER PETRU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              4
              4 VADUVA IONUT - Pitesti
              1-3
              1-3
              3-1
              1
              3
              5 -
              X
              Gr.inferioara nr. 3 - H/A
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              XVX
              LOC
              1 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
              3-1
              2-3
              3-0
              2
              2
              2 MARINESCU NELU - Targoviste
              1-3
              1-3
              3-0
              1
              3
              3 PATRASCU DORIN - Pitesti
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              1
              4 VOICA FLORIN - Campulung Muscel
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              4
              5 -
              X
              Gr.inferioara nr. 4 - H/A
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              XVX
              LOC
              1 MATEI MIRCEA - Targoviste
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              3
              2 DUMITRU GEORGE - Targoviste
              3-1
              2-3
              3-0
              2
              2
              3 IORDACHE VLAD - Bucuresti
              3-2
              3-2
              3-0
              3
              1
              4 FOLEA TIBERIU - Campulung Muscel
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              4
              5 -
              X

              Comentariu


              • #37
                Gr.superioara nr. 1 - H/A
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                2-3
                0-3
                3-0
                1
                2 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                3-2
                1-3
                3-0
                2
                2
                3 MARINESCU NELU - Targoviste
                3-0
                3-1
                3-0
                3
                1
                4 TOADER PETRU - Bucuresti
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 2 - H/A
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
                3-0
                0-3
                3-1
                2
                2
                2 NEGRITU ADRIAN - Campulung Muscel
                0-3
                1-3
                3-0
                1
                3 MATEI MIRCEA - Targoviste
                3-0
                3-1
                3-2
                3
                1
                4 VOICA FLORIN - Campulung Muscel
                1-3
                0-3
                2-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 3 - H/A
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 PATRASCU DORIN - Pitesti
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                2 STOICA MIHAI - Mioveni
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                1
                3 BACIU STEFAN - Mioveni
                0-3
                2-3
                3-0
                1
                4 FOLEA TIBERIU - Campulung Muscel
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 4 - H/A
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 IORDACHE VLAD - Bucuresti
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                3 VADUVA IONUT - Pitesti
                0-3
                1-3
                3-0
                1
                4 NECSOIU GEORGIANA - Targoviste
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                X

                Comentariu


                • #38
                  Eliminatorii H/A

                  1. Marinescu Nelu
                  -------------------- Patrascu Dorin 2-3
                  8. Patrascu Dorin
                  ----------------------------------- Iordache Vlad 2-3
                  5. Fusca Georgian
                  -------------------- Iordache Vlad 1-3
                  4. Iordache Vlad
                  -------------------------------------------------- Stoica Mihai 1-3
                  3. Stoica Mihai
                  -------------------- Stoica Mihai 3-1
                  6. Dumitru George
                  ----------------------------------- Stoica Mihai 3-1
                  7. Curelea Petre
                  -------------------- Matei Mircea 0-3
                  2. Matei Mircea

                  Comentariu


                  • #39
                    Clasament H/A

                    1. Stoica Mihai - Mioveni
                    2. Iordache Vlad - Bucuresti
                    3 -- 4
                    Matei Mircea - Targoviste
                    Patrascu Dorin - Pitesti
                    5 -- 8
                    Dumitru George - Targoviste
                    Fusca Georgian - Targoviste
                    Curelea Petre - Lehliu Gara
                    Marinescu Nelu - Targoviste
                    9 -- 12 1v gr.sup.
                    Dinu Gheorghe - Bucuresti
                    Baciu Stefan - Mioveni
                    Vaduva Ionut - Pitesti
                    Negritu Adrian - Campulung Muscel
                    13 -- 16 0v gr.sup.
                    Toader Petru - Bucuresti
                    Necsoiu Georgiana - Targoviste
                    Folea Tiberiu - Campulung Muscel
                    Voica Florin - Campulung Muscel
                    17 -- 0v gr.inf.
                    Milca Dan Andrei - Curtea de Arges

                    Comentariu


                    • #40














                      Comentariu


                      • #41
                        Exista COVID. Mihai, vad cu stupoare ca tie chiar iti prieste ! Bravo MIHAI STOICA, Sincere felicitari !

                        Comentariu


                        • #42
                          Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                          Exista COVID. Mihai, vad cu stupoare ca tie chiar iti prieste ! Bravo MIHAI STOICA, Sincere felicitari !
                          Mulțumesc mult! După aproape 40 de ani de ”prietenie” cu radiațiile nucleare .... ce mai contează o cocomârlă .....

                          Comentariu


                          • #43
                            Felicitări Stoica Mihai pentru locul obținut!

                            Comentariu


                            • #44
                              Multumim pt poze!
                              A fost un concurs frumos!
                              Meciuri - dueluri pasionante!
                              Felicitari tuturor jucatorilor!
                              Felicitari campionului, Stoica Mihai!

                              Comentariu


                              • #45

                                Vlad Iordache
                                boboc
                                • Join Date: Jun 2020
                                • Posts: 17
                                • Location: Bucuresti
                                • Age:45
                                • Trimite mesaj

                                Share
                                #44
                                Today, 15:43
                                Multumim pt poze!
                                A fost un concurs frumos!
                                Meciuri - dueluri pasionante!
                                Felicitari tuturor jucatorilor!
                                Felicitari campionului, Stoica Mihai!Felicitari Vlad! Esti maxim! Nu stai mult la hobby/ avansati! Ai un joc extraordinar de frumos! Bravo!

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X