Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul Ioan Antohi, Sighetu Marmației - 18.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Husa Gelu(restul e pe buletin)...
    patraulea1980 apreciază asta.

    Comentariu


    • #32
      Anitei Marcel avansați cluj
      patraulea1980 apreciază asta.

      Comentariu


      • #33
        Din Baia Mare, Maximciuc Felix la open.
        Viscaria
        Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #34
          Se retrage Deac Valentin
          “Sometimes I win, sometimes I learn”

          Comentariu


          • #35
            Va salut! Din pacate trebuie sa ne retragem! Iliuta Adrian si Mitar Marius Tiberiu/ Sannicolau Mare se retrag ambii!turneu minunat va dorim!

            Comentariu


            • #36
              Se retrage ivascu Gavrila amatori viseu

              Comentariu


              • #37
                Stetca Leona-A+H- Campulung la Tisa.
                Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                http://www.tenismasa.ro/

                Comentariu


                • #38
                  Se retrage Anitei Marcel avansați

                  Comentariu


                  • #39
                    Postat în original de flowmaster Vezi post
                    Stetca Leona-A+H- Campulung la Tisa.
                    Ura pentru cel de-al treilea Campulung din AmaTur!
                    puiu și patraulea1980 apreciază asta.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #40
                      Inscrieri Finale
                      Inscrieri A/H - 7/17/2020 / 9:02:57 PM

                      1. Farkas Bence, Targu Mures, 558 - 19.52 - A
                      2. Husa Toader, Sapanta, 2753 - 15.5 - A
                      3. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1120 - 15.17 - A
                      4. Ivascu Cosmin, Viseu, 871 - 14.2 - A
                      5. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 640 - 13.98 - A
                      6. Siman Radu, Sighetu Marmatiei, 2978 - 13.3 - A
                      7. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1156 - 12.83 - A
                      8. Rakosi Istvan, Satu Mare, 943 - 10.2 - A
                      9. Faltisca Eugen, Viseu, 1242 - 10.1 - AW
                      10. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 819 - 9.11 - HF
                      11. Fat Nicu, Sighetu Marmatiei, 1865 - 6.5 - H
                      12. Moldovan Ioan, Viseu, 1264 - 4.99 - H
                      13. Burnar Ioan, Viseu, 1658 - 4.5 - H
                      14. Lucian Peter, Sighetu Marmatiei, 3029 - 0
                      15. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei, 3416 - 0
                      16. Tintas Pavel, Sighetu Marmatiei, 5275 - 0 - HW
                      17. Stetca Leona, Campulung la Tisa, 6002 - 0
                      18. Kosa Lorant, Campulung la Tisa, 6003 - 0

                      Inscrieri E/O - 7/17/2020 / 9:05:52 PM

                      1. Petrus Florin, Zalau, 26 - 43.67 - E
                      2. Galban Calin, Viseu, 35 - 41.75 - E
                      3. Ticala Vasile Jr, Viseu, 169 - 37.88 - E
                      4. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 893 - 37.3 - E
                      5. Ciure Alin, Baia Mare, 372 - 37.22 - E
                      6. Mal Calin, Baia Mare, 975 - 34.8 - E
                      7. Husa Gelu, Zalau, 141 - 31.64 - OD
                      8. Mal Denis, Baia Mare, 239 - 30.82 - O
                      9. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 353 - 28.01 - OW
                      10. Horotan Catalin, Baia Mare, 285 - 25.55 - O
                      11. Krisan Iuliu, Viseu, 984 - 24.35 - O
                      12. Maximciuc Felix, Baia Mare, 1049 - 23.9 - O
                      13. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 270 - 21.66 - O
                      14. Ticala Vasile, Viseu, 1448 - 15.5 - A

                      Cu o mica greseala in postul 3 Kosa Lorant e din Campulung la Tisa.
                      Ultima editare de flowmaster; 17.iul.2020, 21:27.
                      Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                      http://www.tenismasa.ro/

                      Comentariu


                      • #41
                        Andreica Daniel-open
                        “Sometimes I win, sometimes I learn”

                        Comentariu


                        • #42
                          Grupe inferioare A/H
                          1 Farkas Bence Drimus Mihai Faltisca Eugen Tintas Pavel Stetca Leona
                          2 Husa Toader Siman Radu Moldovan Ioan Nistor Alexandru Kosa Lorant
                          3 Maran Petru Szarvas Karoly Fat Nicu Burnar Ioan Baias Paul
                          4 Ivascu Cosmin Rakosi Istvan Layis Rita Lucian Peter
                          Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                          http://www.tenismasa.ro/

                          Comentariu


                          • #43
                            Gr.inferioara nr. 1 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 FARKAS BENCE TARGU MURES
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            4
                            1
                            2 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            3 FALTISCA EUGEN VISEU
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            3
                            4 TINTAS PAVEL SIGHETU MARMATIEI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            5 STETCA LEONA CAMPULUNG LA TISA
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4
                            6
                            -
                            Gr.inferioara nr. 2 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 HUSA TOADER SAPANTA
                            0-3
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            2 SIMAN RADU SIGHETU MARMATIEI
                            3-0
                            3-1
                            2-3
                            3-1
                            3
                            1
                            3 MOLDOVAN IOAN VISEU
                            2-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 NISTOR ALEXANDRU SIGHETU MARMATIEI
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            5 KOSA LORANT CAMPULUNG LA TISA
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            0-3
                            1
                            4
                            6
                            -
                            Gr.inferioara nr. 3 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 MARAN PETRU SIGHETU MARMATIEI
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            4
                            1
                            2 SZARVAS KAROLY SATU MARE
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            3
                            3 FAT NICU SIGHETU MARMATIEI
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            2
                            4 BURNAR IOAN VISEU
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            5 BAIAS PAUL SIGHETU MARMATIEI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            4
                            6
                            -
                            Gr.inferioara nr. 4 - A/H
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 IVASCU COSMIN VISEU
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 RAKOSI ISTVAN SATU MARE
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4
                            4 LUCIAN PETER SIGHETU MARMATIEI
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            5
                            6
                            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                            http://www.tenismasa.ro/

                            Comentariu


                            • #44
                              Eliminatorii A+H

                              1. Farkas Bence
                              --------------------Farkas Bence 3-0
                              16. Layis Rita
                              -----------------------------------Farkas Bence 3-0
                              9. Faltisca Eugen
                              --------------------Rakosi Istvan 3-1
                              8. Rakosi Istvan
                              --------------------------------------------------Farkas Bence 3-1
                              5. Drimus Mihai
                              --------------------Lucian Peter 3-1
                              12. Lucian Peter
                              -----------------------------------Ivascu Cosmin 3-1
                              13. Stetca Leona
                              --------------------Ivascu Cosmin 3-2
                              4. Ivascu Cosmin
                              -----------------------------------------------------------------Farkas Bence 3-0
                              3. Maran Petru
                              --------------------Maran Petru 3-1
                              14. Kosa Lorant
                              -----------------------------------Maran Petru 3-1
                              11. Szarvas Karoly
                              --------------------Szarvas Karoly 3-1
                              6. Husa Toader
                              --------------------------------------------------Maran Petru 3-0
                              7. Fat Nicu
                              --------------------Nistor Alexandru 3-0
                              10. Nistor Alexandru
                              -----------------------------------Nistor Alexandru 3-1
                              15. Baias Paul
                              --------------------Siman Radu 3-0
                              2. Siman Radu
                              Ultima editare de flowmaster; 18.iul.2020, 16:02.
                              Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                              http://www.tenismasa.ro/

                              Comentariu


                              • #45
                                Grupe inferioare E/O
                                1 Petrus Florin Mal Calin Lakatos Zsolt Maximciuc Felix Ticala Vasile
                                2 Galban Calin Ciure Alin Mal Denis Krisan Iuliu Tintas Adrian
                                3 Ticala Vasile Jr Hotico Ciprian Husa Gelu Horotan Catalin Andreica Daniel
                                Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                http://www.tenismasa.ro/

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X