Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul Ioan Antohi, Sighetu Marmației - 18.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • flowmaster
    a răspuns






    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns





    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns


    [url=https://postimg.

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns




    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns




    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Clasament A/H

    1. Farkas Bence - Targu Mures
    2. Maran Petru - Sighetu Marmatiei
    3 -- 4
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
    5 -- 8
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Szarvas Karoly - Satu Mare
    Lucian Peter - Sighetu Marmatiei
    Siman Radu - Sighetu Marmatiei
    9 -- 16
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Kosa Lorand - Campulung la Tisa
    Stetca Leona - Campulung la Tisa
    Fat Nicu - Sighetu Marmatiei
    Faltisca Eugen - Viseu
    Husa Toader - Sapanta
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Baias Paul - Sighetu Marmatiei
    17 -- 19 0v gr.inf.
    Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
    Burnar Ioan - Viseu
    Moldovan Ioan - Viseu

    Lasă un comentariu:


  • ivascu cosmin
    a răspuns
    Un turneu super dupa atâta așteptare... Bravo Adi... La viseu te aștept ca și un prieten.... Felicitări.... Dor de Tenis...

    Lasă un comentariu:


  • Calin Galban
    a răspuns
    Scor corect 3-2 pt Ticala, nu 3-0

    Lasă un comentariu:


  • Stefy
    a răspuns
    Felicitari organizatorilor,un concurs de exceptie!!!felicitari echipei din Sighet!!!Felicitari echipei din Viseu!!!Felicitari salajenilor!!!

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Clasament E/O

    1. Ticala Vasile Jr - Viseu
    2. Petrus Florin - Zalau
    3 -- 4
    Galban Calin - Viseu
    Ciure Alin - Baia Mare
    5 -- 8
    Mal Calin - Baia Mare
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Husa Gelu - Zalau
    9 -- 12
    Ticala Vasile - Viseu
    Krisan Iuliu - Viseu
    Mal Denis - Baia Mare
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    13 -- 1v gr.inf.
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Maximciuc Felix - Baia Mare
    Andreica Daniel - Viseu

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Eliminatorii E/O

    1. Petrus Florin
    -------------------- Petrus Florin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Petrus Florin 3-0
    9. Hotico Ciprian
    -------------------- Hotico Ciprian 3-0
    8. Mal Denis
    -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-2
    5. Ciure Alin
    -------------------- Ciure Alin 3-0
    12. Ticala Vasile
    ----------------------------------- Ciure Alin 3-1
    13. Bye
    -------------------- Husa Gelu 0-3
    4. Husa Gelu
    ----------------------------------------------------------------- Ticala Vasile Jr 1-3
    3. Ticala Vasile Jr
    -------------------- Ticala Vasile Jr 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Ticala Vasile Jr 3-0
    11. Krisan Iuliu
    -------------------- Mal Calin 0-3
    6. Mal Calin
    -------------------------------------------------- Ticala Vasile Jr 3-2
    7. Lakatos Zsolt
    -------------------- Horotan Catalin 1-3
    10. Horotan Catalin
    ----------------------------------- Galban Calin 0-3
    15. Bye
    -------------------- Galban Calin 0-3
    2. Galban Calin
    Ultima editare de flowmaster; 19.iul.2020, 08:27.

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PETRUS FLORIN Zalau
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 MAL CALIN Baia Mare
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 LAKATOS ZSOLT Miercurea Ciuc
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 MAXIMCIUC FELIX Baia Mare
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5 TICALA VASILE Viseu
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GALBAN CALIN Viseu
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 CIURE ALIN Baia Mare
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 MAL DENIS Baia Mare
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    4 KRISAN IULIU Viseu
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    5 TINTAS ADRIAN Sighetu Marmatiei
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TICALA VASILE JR Viseu
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 HOTICO CIPRIAN Sighetu Marmatiei
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 HUSA GELU Zalau
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 HOROTAN CATALIN Baia Mare
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    4
    5 ANDREICA DANIEL Viseu
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Clasament

    1. Farkas Bence - Targu Mures
    2. Maran Petru - Sighetu Marmatiei
    3 -- 4
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
    5 -- 8
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Szarvas Karoly - Satu Mare
    Lucian Peter - Sighetu Marmatiei
    Siman Radu - Sighetu Marmatiei
    9 -- 16
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Kosa Lorant - Campulung La Tisa
    Stetca Leona - Campulung La Tisa
    Fat Nicu - Sighetu Marmatiei
    Faltisca Eugen - Viseu
    Husa Toader - Sapanta
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Baias Paul - Sighetu Marmatiei
    17 -- 19 0v gr.inf.
    Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
    Moldovan Ioan - Viseu
    Burnar Ioan - Viseu

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Grupe inferioare E/O
    1 Petrus Florin Mal Calin Lakatos Zsolt Maximciuc Felix Ticala Vasile
    2 Galban Calin Ciure Alin Mal Denis Krisan Iuliu Tintas Adrian
    3 Ticala Vasile Jr Hotico Ciprian Husa Gelu Horotan Catalin Andreica Daniel

    Lasă un comentariu:


  • flowmaster
    a răspuns
    Eliminatorii A+H

    1. Farkas Bence
    --------------------Farkas Bence 3-0
    16. Layis Rita
    -----------------------------------Farkas Bence 3-0
    9. Faltisca Eugen
    --------------------Rakosi Istvan 3-1
    8. Rakosi Istvan
    --------------------------------------------------Farkas Bence 3-1
    5. Drimus Mihai
    --------------------Lucian Peter 3-1
    12. Lucian Peter
    -----------------------------------Ivascu Cosmin 3-1
    13. Stetca Leona
    --------------------Ivascu Cosmin 3-2
    4. Ivascu Cosmin
    -----------------------------------------------------------------Farkas Bence 3-0
    3. Maran Petru
    --------------------Maran Petru 3-1
    14. Kosa Lorant
    -----------------------------------Maran Petru 3-1
    11. Szarvas Karoly
    --------------------Szarvas Karoly 3-1
    6. Husa Toader
    --------------------------------------------------Maran Petru 3-0
    7. Fat Nicu
    --------------------Nistor Alexandru 3-0
    10. Nistor Alexandru
    -----------------------------------Nistor Alexandru 3-1
    15. Baias Paul
    --------------------Siman Radu 3-0
    2. Siman Radu
    Ultima editare de flowmaster; 18.iul.2020, 16:02.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X