Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Back to King Pong PLUS, Oradea - 25/26.07.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Dinu Sabadas Open, Oradea

    Comentariu


    • #27
      Orban Alexandru ,lugoj,avansati
      Orban Marius,lugoj,hobby

      Comentariu


      • #28
        Craciun Calin, Oradea, Elite

        Comentariu


        • #29
          Urs Ioan Radu, Manastireni, Hobby

          Comentariu


          • #30
            Dan Daniel Oradea amatori

            Trimis de pe al meu MI MAX 3 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #31
              Demian Daniel din Arad : Open.

              Comentariu


              • #32
                La open Ardelean Raul si Daroti Florin

                Comentariu


                • #33
                  Se transfera: Dobinda Dinu - Arad - la Avansati (de la Hobby)

                  Comentariu


                  • #34
                    Se înscrie la hobby Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

                    Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #35
                      Se înscrie
                      Stoica Mihai-Hateg-avansati
                      Cobzaru Radu-Deva-avansati
                      Matei Dumitru-Deva-avansati
                      Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                      FH:Xiom Vega Japan
                      BH:Xiom Vega Europe

                      Comentariu


                      • #36
                        Se înscrie la avansați Mărginean Mihai din Luna Cluj. Multumesc

                        Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #37
                          Poate hotăr?ți, totuși, să se joace și grupe superioare. Atunci vin și eu. Dacă nu, mă retrag.

                          Comentariu


                          • #38
                            Chivaran Alin - Caransebeș, Hobby

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de mateidumitru Vezi post
                              Poate hotăr�ți, totuși, să se joace și grupe superioare. Atunci vin și eu. Dacă nu, mă retrag.
                              Nu vă retrageți, dacă doriți joc eu cu mare plăcere cu dumneavoastră extra!

                              Trimis de pe al meu MI MAX 3 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #40


                                Postat în original de D.D. Vezi post
                                Nu vă retrageți, dacă doriți joc eu cu mare plăcere cu dumneavoastră extra și jucăm și revanșa și decisiv daca doriți!


                                Trimis de pe al meu MI MAX 3 folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #41
                                  Ce mă deranjează că nu pot edita posturile ....

                                  Trimis de pe al meu MI MAX 3 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de D.D. Vezi post
                                    Nu vă retrageți, dacă doriți joc eu cu mare plăcere cu dumneavoastră extra!

                                    Trimis de pe al meu MI MAX 3 folosind Tapatalk
                                    Nu pot să rezist unei asemenea oferte. Dacă organizatorul ne lasă să jucăm extra turneu, atunci chiar vin. Mulțumesc frumos !

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de mateidumitru Vezi post

                                      Nu pot să rezist unei asemenea oferte. Dacă organizatorul ne lasă să jucăm extra turneu, atunci chiar vin. Mulțumesc frumos !
                                      Bineinteles ca va las! Ma bucur v-ati razgandit, va astept cu drag.
                                      Normal ca astept si eu sa fie "situatia normala" si sa putem folosi sistemul clasic de joc, numar de jucatori etc.
                                      Club King Pong Oradea
                                      www.kingpong.ro
                                      0359 181 232

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Moldovan Andrei, Avansati, Oradea
                                        Trip Darius, Hobby, Oradea
                                        Kovacs Levente, Avansati, Oradea
                                        Club King Pong Oradea
                                        www.kingpong.ro
                                        0359 181 232

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Loghin Florin...avansați...Brașov

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Inscrieri Elite - 2020. 07. 19. / 14:26:52 - v4.3 / cls_2020-iul

                                            1. Petrus Florin, Zalău, 26 - 43,67 - E
                                            2. Craciun Calin, Oradea, 74 - 37,4 - E

                                            Inscrieri Open - 2020. 07. 19. / 14:31:16 - v4.3 / cls_2020-iul

                                            1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32,81 - O
                                            2. Husa Gelu, Zalău, 141 - 31,64 - OD
                                            3. Lacatis Ghita, Arad, 130 - 30,69 - O
                                            4. Ardelean Raul, Arad, 589 - 30 - O
                                            5. Sabadas Dinu, Oradea, 712 - 29,75 - O
                                            6. Popa Octavian, Oradea, 608 - 29,3 - O
                                            7. Jurescu Sorin, Timișoara, 129 - 28,83 - OW
                                            8. Hancig Mircea, Timișoara, 154 - 26,49 - O
                                            9. Demian Daniel, Arad, 654 - 25,7 - O
                                            10. Lup Silviu, Oradea, 709 - 24,93 - O
                                            11. Daroti Florin, Lipova, 244 - 24,78 - O
                                            12. Cavasdan Doru, Oradea, 859 - 24,15 - O
                                            13. Veres Adrian, Timișoara, 257 - 24 - O
                                            14. Cecan Vasile, Timișoara, 186 - 23,21 - O
                                            15. Borcsi Jozsef, Timișoara, 543 - 18,31 - A
                                            16. Cheregi Nelu, Oradea, 1174 - 14,6 - A

                                            Inscrieri Avansati - 2020. 07. 19. / 14:36:28 - v4.3 / cls_2020-iul

                                            1. Stoica Mihai, Hateg, 382 - 19,6 - A
                                            2. Farkas Bence, Targu Mureș, 558 - 19,52 - A
                                            3. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 412 - 19,45 - A
                                            4. Fekete Istvan, Arad, 329 - 19,26 - AW
                                            5. Herteg Dorinel, Arad, 522 - 19,25 - A
                                            6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 268 - 19,17 - A
                                            7. Gherman Romulus, Arad, 306 - 18,98 - A
                                            8. Orban Alexandru, Lugoj, 385 - 18,77 - A
                                            9. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 342 - 17,68 - A
                                            10. Dimeny Alex, Crasna, 904 - 15,15 - A
                                            11. Marginean Mihai, Luna CJ, 562 - 15,14 - A
                                            12. Cobzaru Radu, Deva, 552 - 14,88 - A
                                            13. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                                            14. Badiu Gavril, Rasca, 1514 - 13,8 - A
                                            15. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 568 - 13,58 - A
                                            16. Matei Dumitru, Deva, 508 - 13,34 - AW
                                            17. Boros Mihaly, Crasna, 1050 - 13,3 - A
                                            18. Andre Andrea, Oradea, 1504 - 13,3 - AF
                                            19. Dobinda Alexandru, Arad, 505 - 13,15 - AW
                                            20. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1156 - 12,83 - A
                                            21. Dan Daniel, Oradea, 1240 - 12,65 - AW
                                            22. Baltat Sebastian, Arad, 1352 - 11,55 - A
                                            23. Rakosi Istvan, Satu Mare, 943 - 10,2 - A
                                            24. Dobinda Dinu, Arad, 768 - 9,83 - H
                                            25. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 1690 - 9,8 - H
                                            26. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                                            27. Pascalau Cristian, Huedin, 1425 - 7,1 - H
                                            28. Neamț Doru, Arad, 2805 - 0 - AW

                                            Inscrieri Hobby - 2020. 07. 19. / 14:40:05 - v4.3 / cls_2020-iul

                                            1. Leric David, Lipova, 838 - 9,35 - H
                                            2. Creta Petru, Luna CJ, 755 - 8,88 - H
                                            3. Orban Marius, Lugoj, 1021 - 6,87 - H
                                            4. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 2104 - 6,8 - H
                                            5. Matei Alin, Arad, 1551 - 6,7 - H
                                            6. Herteg Doru, Arad, 1691 - 6 - HW
                                            7. Kiss Attila, Crasna, 1511 - 5,87 - H
                                            8. Birtalan Attila, Crasna, 1363 - 5,74 - H
                                            9. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 2056 - 5,28 - H
                                            10. Micoara Andrei, Lipova, 2540 - 4,7 - H
                                            11. Trip Darius, Oradea, 2243 - 0
                                            12. Urs Ioan Radu, Manasturu Romanesc, 3398 - 0
                                            Club King Pong Oradea
                                            www.kingpong.ro
                                            0359 181 232

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Pop Gabriel - Oradea - Open

                                              Sent from my SM-G985F using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Savina Dan - Hobby
                                                Piatra Neamț
                                                Mulțumim!!!
                                                Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                                fh tenergy 05
                                                bh rakza 7 soft

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Negrea Olimpiu

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Negrea Olimpiu, Otelu Roșu,Open

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X