Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Târgoviște - 05/06.06.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi


  • Comentariu


    • Felicitari Nae!
      Felicitari Robert!
      Felicitari Prahova!!!!!!

      Comentariu


      • Bine Robert !

        Comentariu


        • In prima pagină se declară că vor fi numai 20 de participanți de fiecare categorie. 2 jucători de la Hobby sunt eliminați în urma unor manevre. Pe parcurs apar grupe de 6 jucători și participanți noi. Deci ... Obrazul gros cu mișculații se ține!
          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
          FH: Butterfly - Dignics 80
          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

          Comentariu


          • Felicitări Pribeagu Sebastian si Corbu Cosmin!

            Comentariu



            • Comentariu


              • Postat în original de meme6513 Vezi post
                Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 FRATILA ROBERT - Baicoi
                3-1
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                5
                1
                2 TOTPAL MARIUS - Busteni
                1-3
                3-2
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                2
                3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                1-3
                2-3
                2-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                4 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiești
                0-3
                0-3
                3-2
                1-3
                3-2
                2
                5 TUTA RADU IONUT - Pitești
                0-3
                0-3
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                4
                6 BRATESCU ADRIAN - Targoviște
                0-3
                0-3
                0-3
                2-3
                0-3
                0
                X
                Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 TOMA FLORIN - Pitești
                3-1
                3-1
                3-0
                3-0
                3-1
                5
                1
                2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
                1-3
                2-3
                3-0
                3-0
                3-1
                3
                2
                3 BALAN MIHAI - Ploiești
                1-3
                3-2
                3-0
                3-2
                1-3
                3
                4
                4 BUCUROIU ALIN - Pitești
                0-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1-3
                1
                5 MANOIU CLAUDIU - Fieni
                0-3
                0-3
                2-3
                0-3
                1-3
                0
                6 BADEA DANIEL - Targoviște
                1-3
                1-3
                3-1
                3-1
                3-1
                3
                3
                X
                Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                2-3
                3-2
                3-1
                3-0
                3
                1
                2 CORBU MIHAI COSMIN - Pitești
                3-2
                0-3
                1-3
                3-0
                2
                4
                3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
                2-3
                3-0
                1-3
                3-1
                2
                3
                4 NORAGIU PAUL - Targoviște
                1-3
                3-1
                3-1
                3-1
                3
                2
                5 BARBATEL EDUARD - Ploiești
                0-3
                0-3
                1-3
                1-3
                0
                6 -
                X
                Gr.inferioara nr. 4 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 PRIBEAGU SEBASTIAN - Pitești
                3-0
                3-1
                2-3
                3-1
                3
                2
                2 PAVUNEV DAN - București
                0-3
                3-1
                0-3
                3-1
                2
                3
                3 CUDALBU CIPRIAN - Ploiești
                1-3
                1-3
                0-3
                0-3
                0
                4 IVAN SORIN IOAN - Targoviște
                3-2
                3-0
                3-0
                0-3
                3
                1
                5 NICULA FLORIN - Constanța
                1-3
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                4
                6 -
                X
                La grupa numărul 1 eu am pus scorurile corecte si eu trebuia sa ies pe locul 3.Domnu Grigore pe lângă ca nu a vrut să îmi dea punctul cuvenit mie desi aveam dovada video a trecut pe foaie ca m-a batut cu 3/1 desi scorul a fost 3/2,totusi eu am modificat de fata cu domnul Ivan si am pus scorurile corecte dar acum vad ca eu am iesit pe 4?Cum este posibil?

                Comentariu


                • Câteva obiecte uitate la sală...

                  Cei ce le recunosc sunt rugați să mă contacteze pentru a stabili cum pot intra în posesia lor!

                  Comentariu


                  • Postat în original de Radu23 Vezi post

                    La grupa numărul 1 eu am pus scorurile corecte si eu trebuia sa ies pe locul 3.Domnu Grigore pe lângă ca nu a vrut să îmi dea punctul cuvenit mie desi aveam dovada video a trecut pe foaie ca m-a batut cu 3/1 desi scorul a fost 3/2,totusi eu am modificat de fata cu domnul Ivan si am pus scorurile corecte dar acum vad ca eu am iesit pe 4?Cum este posibil?
                    Tot meciul a fost filmat deci pot demonstra imediat care a fost rezultatul jocului!

                    Comentariu


                    • Postat în original de Radu23 Vezi post

                      La grupa numărul 1 eu am pus scorurile corecte si eu trebuia sa ies pe locul 3.Domnu Grigore pe lângă ca nu a vrut să îmi dea punctul cuvenit mie desi aveam dovada video a trecut pe foaie ca m-a batut cu 3/1 desi scorul a fost 3/2,totusi eu am modificat de fata cu domnul Ivan si am pus scorurile corecte dar acum vad ca eu am iesit pe 4?Cum este posibil?
                      Un nr.de telefon si-ti trimit foaia asa cum este ea si cum s-a inteles !

                      Comentariu


                      • Postat în original de Radu23 Vezi post

                        La grupa numărul 1 eu am pus scorurile corecte si eu trebuia sa ies pe locul 3.Domnu Grigore pe lângă ca nu a vrut să îmi dea punctul cuvenit mie desi aveam dovada video a trecut pe foaie ca m-a batut cu 3/1 desi scorul a fost 3/2,totusi eu am modificat de fata cu domnul Ivan si am pus scorurile corecte dar acum vad ca eu am iesit pe 4?Cum este posibil?
                        ... Din tastatură...
                        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                        Blade: KAZAK
                        FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                        Comentariu


                        • Buna seara!
                          Sunt mulțumit de rezultatul de astăzi, dar legat de acest turneu nu prea am un feedback pozitiv: condens de la al doilea meci din grupe, grupa mea a stat fără minge la fiecare meci sau a fost schimbată pentru ca efectiv era ovala sau era “refăcută” și ce s a zis “merge și așa”, la prețul de 30 de lei taxa, din păcate, nu s-a putut include și mingile, o sa ajungem sa venim cu ele de acasă.
                          imi pare rău ca am acest feedback, dar pe viitor cine știe. Și legat de persoana lui Grigore Alexandru și nu ca îmi este Radu (Tuta) prieten și coleg de antrenament, dar mi se pare deplasat sa te comporți ca in clasele primare (comportamental), pandemia clar ne-a schimbat pe toți, dar pe unii i-a transformat in mai mult in ce sunt de fapt. Dacă va știți cu deviații de genul de comportament... “sunt și alte activități mai potrivite pentru voi, dar nu tenisul de masa”

                          Felicitări Piteștenilor mei și tuturor câștigătorilor!

                          Comentariu


                          • Postat în original de CorbuMihai Vezi post
                            Buna seara!
                            Sunt mulțumit de rezultatul de astăzi, dar legat de acest turneu nu prea am un feedback pozitiv: condens de la al doilea meci din grupe, grupa mea a stat fără minge la fiecare meci sau a fost schimbată pentru ca efectiv era ovala sau era “refăcută” și ce s a zis “merge și așa”, la prețul de 30 de lei taxa, din păcate, nu s-a putut include și mingile, o sa ajungem sa venim cu ele de acasă.
                            imi pare rău ca am acest feedback, dar pe viitor cine știe. Și legat de persoana lui Grigore Alexandru și nu ca îmi este Radu (Tuta) prieten și coleg de antrenament, dar mi se pare deplasat sa te comporți ca in clasele primare (comportamental), pandemia clar ne-a schimbat pe toți, dar pe unii i-a transformat in mai mult in ce sunt de fapt. Dacă va știți cu deviații de genul de comportament... “sunt și alte activități mai potrivite pentru voi, dar nu tenisul de masa”

                            Felicitări Piteștenilor mei și tuturor câștigătorilor!
                            Păreri împărțite și diverse, toate demne de luat în seamă și corect, pe viitor cine știe..! Felicitări și toate cele bune!

                            Comentariu


                            • Adi, am pretenții de la tine, nu ai voie si nici dreptul să faci grupe de 6 din două motive:
                              -?n anunțul turneului sunt grupe de 4-5 participanți;
                              -Anexa 6 din regulament, spune max 5. , si asta din alte două motive:
                              -să nu se aglomereze sala (pandemia)
                              -să fie cât mai puțin condens (crește calitatea).

                              Sunt situații în care organizatorul poate să aibă grupe mai mari de 5, dar asta se discută punctual, binențeles că se aprobă cu condiția să dispună de un nr mai mare de mese.

                              Te rog să ne spui cum de ai schimbat sistemul, lucru care nu se face.



                              SISTEMUL DE JOC:
                              - Hobby – maxim 20 participanți;
                              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                              - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                              - Tablou eliminatoriu;
                              - Fără finala mică.
                              - Avansați – maxim 20 participanți;
                              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                              - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                              - Tablou eliminatoriu;
                              - Fără finala mică.
                              - Open – maxim 20 participanți;
                              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                              - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                              - Tablou eliminatoriu;
                              - Fără finala mică.
                              - Elite – maxim 20 participanți;
                              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                              - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                              - Tablou eliminatoriu;
                              - Fără finala mică.
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                Adi, am pretenții de la tine, nu ai voie si nici dreptul să faci grupe de 6 din două motive:
                                -?n anunțul turneului sunt grupe de 4-5 participanți;
                                -Anexa 6 din regulament, spune max 5. , si asta din alte două motive:
                                -să nu se aglomereze sala (pandemia)
                                -să fie cât mai puțin condens (crește calitatea).

                                Sunt situații în care organizatorul poate să aibă grupe mai mari de 5, dar asta se discută punctual, binențeles că se aprobă cu condiția să dispună de un nr mai mare de mese.

                                Te rog să ne spui cum de ai schimbat sistemul, lucru care nu se face.



                                SISTEMUL DE JOC:
                                - Hobby – maxim 20 participanți;
                                - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                                - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                                - Tablou eliminatoriu;
                                - Fără finala mică.
                                - Avansați – maxim 20 participanți;
                                - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                                - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                                - Tablou eliminatoriu;
                                - Fără finala mică.
                                - Open – maxim 20 participanți;
                                - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                                - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                                - Tablou eliminatoriu;
                                - Fără finala mică.
                                - Elite – maxim 20 participanți;
                                - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                                - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători;
                                - Tablou eliminatoriu;
                                - Fără finala mică.
                                Salut ! Pur si simplu ...Nu am mai putut să gestionez situația...Au fost momente când si eu am " lipsit " din peisaj ! Regret situația. Pot gasi câteva justificări dar nu -si au rostul . Luati situația ca atare ...si scuzele pot fi tardive . Numai bine !

                                Comentariu


                                • Un turneu reusit,meciuri tari,fara timpi morti(turneul de Open s a terminat inainte de ora 15),gazde primitoare.Carcotasi vor fi intotdeauna-mingiile de joc au fost cele din anuntul turneului,mingi de 3 stele iar daca turneele s ar tine in sali unde nu se face condens atunci am avea probabil maxim 10 turnee intr un an.Dupa un an si ceva de pauza dpdv al turneelor Amatur ar trebui sa fim multumiti ca ne putem revedea din nou si macar o perioada sa fim mai indulgenti cu organizatorii care dupa ce ca sunt putini nici nu se inghesuie prea tare in a organiza turnee-cel putin deocamdata.Sa ne vedem sanatosi!
                                  FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                  BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                  BH:Stiga Energy Absorber

                                  Comentariu


                                  • Turneu bun! Cu de toate... Și bune, și rele... Mai mult bune... Felicitări Adi Lazaroiu și Mircea Matei pentru organizare... Felicitări Nae Avram și Robert Frățilă pentru rezultate... Să ne revedem sănătoși și cu de toate d-alea bune...
                                    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                    Blade: KAZAK
                                    FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                    Comentariu


                                    • Ii multumesc domnului Mircea Matei pentru ca mi-a trimis foaia si a tinut sa lamurim situatia.Eu am incercat sa fac din 3/1=>3/2 dar se pare ca domnul Lazaroiu nu a inteles si a calculat ca si cum ar fi fost 3/1,sunt sigur ca nu a fost ceva intentionat ci doar o problema de intelegere din partea dansului.Totusi gesturile facute de Grigore mi se par deplasate,la cum s-a comportat imi e greu sa cred ca a trecut din greseala 3/1 in loc de 3/2 asta si in conditiile in care pierduse si cu locul 4 din grupa si avea numai infrangeri pana la acel moment.Asta e,astia sunt oamenii cu astia defilam!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Comitetul Director Vezi post
                                        ANEXA VI
                                        ...
                                        Art. 3. Turneele se vor desfășura cu grupe de maxim 5 jucători.
                                        ...
                                        Ca urmare a încălcării art. 3 din Anexa VI a Regulamentului Amatur, organizatorii acestui turneu primesc un avertisment!

                                        Comentariu


                                        • Mulțumesc mult pentru aprecieri. Deși nu vroiam sa scriu nimic despre acel meci și acel comportament , acele "gesturi "ale mele consider ca trebuie :

                                          ?n primul rand după ce ai servit afara chiar tu ai recunoscut ca a fost afara și de asemeni eu. Faptul ca domnul Pribeagu sau alte persoane după margine li s-a părut ca a atins dar și ca nu, asta nu a ?nsemnat ca trebuia sa ti se acorde ție punctul. Chiar și asa eu am fost de acord sa repetam punctul și în cele din urma am câștigat cu 3-2. Eu deja l-am sunat pe Adi Lazaroiu sa ii confirm ca a fost 3-2 după ce am fost sincer sunat de altcineva sa îmi confirme aceste plângeri pe forum. Chiar dacă nu voi fi crezut (sincer chiar nu ma intereseaza) eu confirm ca nu am avut nici o rea intenție sa trec 3-1 . Foarte probabil datorita circului care tu l-ai făcut la final și cu domnul Pribeagu în special m-au făcut sa greșesc pe foaie. Eu sincer nici nu am crezut ca ma calificasem și ma bagasem și la un dublu. Ultimii rămași la masa cu foaia ați fost chiar tu cu Stăncescu. Ați fi putut frumos verificați încă odată și sa ma chemați sa confirm mai ales ca deja ați fost și la Mircea Matei sau Lazaroiu și i-ati prezentat. O singura atenționare era de ajuns. Eu deja l-am contactat pe Lazaroiu și i-am solicitat sa îmi treacă toate rezultatele cu 3-0 pierdute dacă e asa.
                                          Referitor acum la circul făcut de domnul Pribeagu la final când desi ai avut și tu o atitudine care lasă de dorit eu repet am fost de acord sa repet punctul:
                                          La finalul meciului după ce m-am retras pe banca domnul Pribeagu a venit revoltat către mine cu o atitudine de sărit la bătaie si deși i-am repetat de câteva ori sa se abțină acesta gata gata era sa și stârnească o bătaie. Martori sunt destui și chiar si tu ai văzut.
                                          înainte sa ii solicit lui Adi Lazaroiu filmările și sa ii fac o plângere penala domnului Pribeagu pentru acel comportament unde totul a plecat de la tine eu zic sa te mai gîndești cu astfel de declarații.
                                          Referitor la scorul trecut greșit dar repet fără rea intenție este strict greșeală ta ca nu m-ai chemat la final la organizator sa confirm asta. Mai ales ca vad ca declari ca te-ai dus și ai menționat asta .Ma rog dacă tu asa cauți sa ?ți maschezi circul făcut de tine și prietenul tău urat din partea ta.
                                          Eu pur și simplu am considerat ca trebuie repetat acel punct m-ai ales ca nu am văzut nimic, dar nici tu.
                                          Daca ai demnitatea minima măcar spune tot ce s-a întâmplat nu doar ce preferi sa ascunzi alte lucruri.

                                          Comentariu


                                          • Scuze pentru eventualele erori gramaticale am scris după telefon și sunt și la volan . Nu de alta dar sa nu se interpreteze altceva în defavoarea mea ca deja se cauta asta

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de allexut Vezi post
                                              Mulțumesc mult pentru aprecieri. Deși nu vroiam sa scriu nimic despre acel meci și acel comportament , acele "gesturi "ale mele consider ca trebuie :

                                              ?n primul rand după ce ai servit afara chiar tu ai recunoscut ca a fost afara și de asemeni eu. Faptul ca domnul Pribeagu sau alte persoane după margine li s-a părut ca a atins dar și ca nu, asta nu a ?nsemnat ca trebuia sa ti se acorde ție punctul. Chiar și asa eu am fost de acord sa repetam punctul și în cele din urma am câștigat cu 3-2. Eu deja l-am sunat pe Adi Lazaroiu sa ii confirm ca a fost 3-2 după ce am fost sincer sunat de altcineva sa îmi confirme aceste plângeri pe forum. Chiar dacă nu voi fi crezut (sincer chiar nu ma intereseaza) eu confirm ca nu am avut nici o rea intenție sa trec 3-1 . Foarte probabil datorita circului care tu l-ai făcut la final și cu domnul Pribeagu în special m-au făcut sa greșesc pe foaie. Eu sincer nici nu am crezut ca ma calificasem și ma bagasem și la un dublu. Ultimii rămași la masa cu foaia ați fost chiar tu cu Stăncescu. Ați fi putut frumos verificați încă odată și sa ma chemați sa confirm mai ales ca deja ați fost și la Mircea Matei sau Lazaroiu și i-ati prezentat. O singura atenționare era de ajuns. Eu deja l-am contactat pe Lazaroiu și i-am solicitat sa îmi treacă toate rezultatele cu 3-0 pierdute dacă e asa.
                                              Referitor acum la circul făcut de domnul Pribeagu la final când desi ai avut și tu o atitudine care lasă de dorit eu repet am fost de acord sa repet punctul:
                                              La finalul meciului după ce m-am retras pe banca domnul Pribeagu a venit revoltat către mine cu o atitudine de sărit la bătaie si deși i-am repetat de câteva ori sa se abțină acesta gata gata era sa și stârnească o bătaie. Martori sunt destui și chiar si tu ai văzut.
                                              înainte sa ii solicit lui Adi Lazaroiu filmările și sa ii fac o plângere penala domnului Pribeagu pentru acel comportament unde totul a plecat de la tine eu zic sa te mai gîndești cu astfel de declarații.
                                              Referitor la scorul trecut greșit dar repet fără rea intenție este strict greșeală ta ca nu m-ai chemat la final la organizator sa confirm asta. Mai ales ca vad ca declari ca te-ai dus și ai menționat asta .Ma rog dacă tu asa cauți sa ?ți maschezi circul făcut de tine și prietenul tău urat din partea ta.
                                              Eu pur și simplu am considerat ca trebuie repetat acel punct m-ai ales ca nu am văzut nimic, dar nici tu.
                                              Daca ai demnitatea minima măcar spune tot ce s-a întâmplat nu doar ce preferi sa ascunzi alte lucruri.
                                              Nu stiu ce vrei sa demonstrezi cu aceasta postare,toti cei prezenti pot confirma:eu am zis prima data ca si eu am vazut mingea afara si apoi ti-am spus frumos si in mod repetat sa ne uitam pe filmare,tu ai facut circ ,noi restul ti-am zis sa ne uitam pe filmare,nu ar fi existat nici cea mai mica controversa daca acceptai sa ne uitam pe video,sau crezi ca aveam pe cineva platit care in cateva secunde sa imi editeze videoclipul )) ? Cat despre domnul profesor mi se pare josnic sa te victimizezi si sa spui ca a venit cu o atitudine sa te bata,sa fim seriosi niciodata domnul profesor nu ar face asa ceva si in plus esti dublu fata de dansul,cat despre jignit eu am auzit ca tu ai fi fost acela,iar reactia despre care zici tu ca am avut-o a fost sa repet mingea dupa ce si eu si arbitru si alti oameni te-au rugat sa ne uitam pe filmare,dar tu aveai de gand sa te califici cu orice pret(vezi si intamplarea ulterioara cu foaia).

                                              Comentariu


                                              • Un turneu foarte bine organizat cu de toate... Gazde primitoare . Felicitari organizatorilor..profesionisti adevarati in Amatur! Stima!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Radu23 Vezi post

                                                  Nu stiu ce vrei sa demonstrezi cu aceasta postare,toti cei prezenti pot confirma:eu am zis prima data ca si eu am vazut mingea afara si apoi ti-am spus frumos si in mod repetat sa ne uitam pe filmare,tu ai facut circ ,noi restul ti-am zis sa ne uitam pe filmare,nu ar fi existat nici cea mai mica controversa daca acceptai sa ne uitam pe video,sau crezi ca aveam pe cineva platit care in cateva secunde sa imi editeze videoclipul )) ? Cat despre domnul profesor mi se pare josnic sa te victimizezi si sa spui ca a venit cu o atitudine sa te bata,sa fim seriosi niciodata domnul profesor nu ar face asa ceva si in plus esti dublu fata de dansul,cat despre jignit eu am auzit ca tu ai fi fost acela,iar reactia despre care zici tu ca am avut-o a fost sa repet mingea dupa ce si eu si arbitru si alti oameni te-au rugat sa ne uitam pe filmare,dar tu aveai de gand sa te califici cu orice pret(vezi si intamplarea ulterioara cu foaia).
                                                  Deci sa inteleg ca ai fi vrut ca eu sa il lovesc pe ''domn profesor'' cand a venit la mine tocmai pentru ca sunt dublu . Nu ma mai mira nimic la tine . Nu s-a pus niciodata problema de victimizare sau teama , eu doar am vrut sa evit ceva ce s-ar fi putut intampla , mai ales ca nu am inceput eu acea provocare. Daca tu crezi ca asa se pune problema , imi pare rau ca te-am cunoscut. Cunosc destui ca tine sa stii care incearca astfel de mascari si apoi se dau raniti la final .
                                                  Eu inca consider ca am fost destul de fair play cand am fost de acord sa rejucam punctul si faptul ca ai pierdut, asa puteam sa pierd eu la fel de bine. Si venind vorba de calificare cu orice pret cine insista la final ca nici punctul nu vroia sa se rejoace eu sau tu ?
                                                  Dupa cum am zis daca Lazaroiu considera sa imi treaca toate meciurile cu 3-0 pierdute

                                                  Va rog sa inchideti acest topic ca mi-e sila la maxim sincer.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de allexut Vezi post

                                                    Deci sa inteleg ca ai fi vrut ca eu sa il lovesc pe ''domn profesor'' cand a venit la mine tocmai pentru ca sunt dublu . Nu ma mai mira nimic la tine . Nu s-a pus niciodata problema de victimizare sau teama , eu doar am vrut sa evit ceva ce s-ar fi putut intampla , mai ales ca nu am inceput eu acea provocare. Daca tu crezi ca asa se pune problema , imi pare rau ca te-am cunoscut. Cunosc destui ca tine sa stii care incearca astfel de mascari si apoi se dau raniti la final .
                                                    Eu inca consider ca am fost destul de fair play cand am fost de acord sa rejucam punctul si faptul ca ai pierdut, asa puteam sa pierd eu la fel de bine. Si venind vorba de calificare cu orice pret cine insista la final ca nici punctul nu vroia sa se rejoace eu sau tu ?
                                                    Dupa cum am zis daca Lazaroiu considera sa imi treaca toate meciurile cu 3-0 pierdute

                                                    Va rog sa inchideti acest topic ca mi-e sila la maxim sincer.
                                                    Omule, tu cred ca citești și vrei sa înțelegi ce vrei, crezi ca se ajungea aici dacă erai destul de matur sa vezi proba video dacă in oameni n ai încredere, nu vezi ca te victimizezi, domn profesor este un om prea fain și nu vreau sa se creadă altceva, eu ma mir dacă te mai suporta cineva, cred ca nici tu uneori, sfatul meu e sa începi sa fi bărbat, ca băieței sunt mulți, gîndește ca e gratis.

                                                    Imi pare rău fata de organizatori ca stam sa ne “țigănim”, sper sa se oprească aici și pe viitor sa se ia decizii corecte și nu orgolii fără sens.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X