Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ping Pong Shop" Hobby\Avansati, București, 13 iunie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Ipate Virgil - Avansati

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • #52
      se retrage Avramescu Bogdan - Avansati

      Comentariu


      • #53
        Se retrage Bistreanu Armand - avansati.

        Comentariu


        • #54
          Buna ziua,

          Alexe Dan, Avansati

          Comentariu


          • #55
            Se retrage de la Hobby , Anca Silagyi , București pentru ca s a in scris la Open pentru data de 20/06/2021. Multumesc mult!

            Sent from my SM-G928F using Tapatalk

            Comentariu


            • #56
              Florescu George-Hobby
              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

              Comentariu


              • #57
                salutare tuturor,
                Eduard Caranfilian, București hobby
                Multumesc

                Comentariu


                • #58
                  Inscrieri Cupa PINGPONGSHOP - Hobby (13.06.2021) ora 09:00 - 3:53:22 PM - v5.0 / cls_2021-iun

                  1. Vaireanu Danut Ionel, București, 760 - 8.45 - HW
                  2. Hodivoianu Marius, București, 819 - 7.74 - H
                  3. Ontoiu Catalin, Pitești, 824 - 7.67 - HW
                  4. Caranfilian Migo, București, 777 - 7.44 - HW
                  5. Matea Aurelian, București, 1109 - 6.99 - H
                  6. Becleanu Octavian, București, 1699 - 6.33 - H
                  7. Georgescu Robert Stefan, București, 2360 - 6.15 - H
                  8. Badescu Andrei, București, 1691 - 5.63 - H
                  9. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1069 - 4.65 - H
                  10. Neagu Vlad, Brașov, 2679 - 4.5 - H
                  11. Comsa Fulga Radu, Brașov, 6001 - 0
                  12. Fabian Claudiu, București, 6002 - 0
                  13. Parvulescu Tiberiu, București, 6004 - 0
                  14. Barbu Florin, București, 6005 - 0
                  15. Stan Ionut, București, 6006 - 0
                  16. Cretu Ionut, București, 6007 - 0
                  17. Butnarescu Alexandru, București, 6008 - 0
                  18. State Orlando, București, 6009 - 0
                  19. Wildcard...
                  20. Wildcard...
                  -----------------------------------------
                  Lista de asteptare:
                  1. Florescu George, București, 2902 - 5 - H
                  2. Caranfilian Eduard, București, 1509 - 5.04 - H

                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                  Comentariu


                  • #59
                    Dumitrescu Robert - București

                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                    Comentariu


                    • #60
                      Se retrage Melnerovici Daniel avansați
                      din motive personale

                      Comentariu


                      • #61
                        Buna seara .Pot sa n treb si eu , Wildcard pentru ce este ? Si cand se acorda , ( Pentru ce ) ? Multumesc mult! O seara placuta tuturor !

                        Sent from my SM-G928F using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de S Anca Vezi post
                          Se retrage de la Hobby , Anca Silagyi , București pentru ca s a in scris la Open pentru data de 20/06/2021. Multumesc mult!

                          Sent from my SM-G928F using Tapatalk
                          Nu cred că o persoană acceptată pe lista Hobby (nu are un istoric de jucătoare de open) să poată juca la un turneu open. Asta ar ?nsemna să sară peste 2 categorii, ceea ce nu permite Regulamentul Amatur.
                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                          FH: Butterfly - Dignics 80
                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de mihais mioveni Vezi post

                            Nu cred că o persoană acceptată pe lista Hobby (nu are un istoric de jucătoare de open) să poată juca la un turneu open. Asta ar �nsemna să sară peste 2 categorii, ceea ce nu permite Regulamentul Amatur.
                            Regulamentul permite noilor întrați să isi aleagă, la prima participare, categoria unde cred că pot face față; nu se intra cu 0 ci cu Linf a categoriei sau cu nr de puncte stabilit de organizator. Din câte observ eu, trecerea a fost făcută la cererea organizatorului. Dupa prima participare, este evident ca la urmatoarele participari, se aplica regula specificata de D-voastră.
                            Este trist ca jucatori f. buni ca D-voastră la masa de tenis, sunt superficiali (aici va dau "benefit of the doubt") in ceea ce privește regulamentul și participarea noilor întrați in Amatur.
                            Respect!
                            ....
                            Acum cred ca o sa incerc sa vizionez filmul "White hunter... heart". Parca mai era ceva între .

                            Comentariu


                            • #64
                              Atasat captura de ecran.
                              Respect,

                              Comentariu


                              • #65
                                Organizatorul poate rezerva un anumit nr de locuri pentru a permite inscrierea/invitarea unor jucatori cu performante deosebite care, din varii motive, nu s-au inscris in timp util. In acest mod turneul capata un echilibru mai bun, atractivitate si devine mai spectaculos. Sper ca aceste randuri sa va raspunda la intrebare.
                                Respect,

                                Comentariu


                                • #66
                                  Comentariul de mai sus se refera la Wildcard. Mea Culpa pentru ca nu am dat ca reply la intrebarea pusa!
                                  Baftă tuturor participantilor, "Wild... " or not!

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de Dan V Vezi post
                                    Regulamentul permite noilor întrați să isi aleagă, la prima participare, categoria unde cred că pot face față; nu se intra cu 0 ci cu Linf a categoriei sau cu nr de puncte stabilit de organizator. Din câte observ eu, trecerea a fost făcută la cererea organizatorului. Dupa prima participare, este evident ca la urmatoarele participari, se aplica regula specificata de D-voastră.
                                    Este trist ca jucatori f. buni ca D-voastră la masa de tenis, sunt superficiali (aici va dau "benefit of the doubt") in ceea ce privește regulamentul și participarea noilor întrați in Amatur.
                                    Respect!
                                    ....
                                    Acum cred ca o sa incerc sa vizionez filmul "White hunter... heart". Parca mai era ceva între .
                                    Se pare că nu ați prins sensul primelor 9 cuvinte. Dacă se înscria de la început la open, era altceva ..... Mie mi s-a părut ciudat saltul dintre LISTA HOBBY și LISTA OPEN. Cât despre superficialitate ..... numai de bine ....
                                    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                    FH: Butterfly - Dignics 80
                                    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de mihais mioveni Vezi post

                                      Se pare că nu ați prins sensul primelor 9 cuvinte. Dacă se �nscria de la �nceput la open, era altceva ..... Mie mi s-a părut ciudat saltul dintre LISTA HOBBY și LISTA OPEN. C�t despre superficialitate ..... numai de bine ....
                                      Desigur, desigur, aveti dreptate, mare dreptate, in totalitate (oare?!). Probabil primele 9 cuvinte au... fugit prea repede pentru forma mea fizica si nu... le-am prins.
                                      Inscriere ≠ PARTICIPARE. Te poți inscrie, retrage, reinscrie (cum am vazut) in termenul acordat de organizator, fara penalizare, chiar de mai multe ori in functie de circumstanțe si program si de locurile disponibile. Participarea este una singură, si pe captura de ecran (este statica, nu fuge, o prindeti repede!), eu citesc "participare" și cu ochelari (nu de cal! ) și fără.
                                      Semantica si carnea de porc ce sunt... grele la stomac, aici ma refer la mine și numai la mine (NB, care "nu prinde" sensul cuvintelor, asa cum ti spus).
                                      Respect!

                                      Voi continua vizionarea filmului "White hunter... heart".

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Retragere: Cristescu Cristian Avansati București

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Se retrage Barbu Florin-Hobby
                                          Multumesc frumos !

                                          Trimis de pe al meu SM-A750FN folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de mihais mioveni Vezi post

                                            Se pare că nu ați prins sensul primelor 9 cuvinte. Dacă se înscria de la început la open, era altceva ..... Mie mi s-a părut ciudat saltul dintre LISTA HOBBY și LISTA OPEN. Cât despre superficialitate ..... numai de bine ....
                                            In 2011 cand a jucat ultima oara in Amatur nu erau atatea categorii ... probabil s-o fi incurcat intre ele.
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de FlorinBN Vezi post

                                              In 2011 cand a jucat ultima oara in Amatur nu erau atatea categorii ... probabil s-o fi incurcat intre ele.
                                              Salut

                                              Sa inteleg ca Anca Silagyi nu poate juca la OPEN?
                                              Eu nu o cunosc personal, dar am inteles a fost o jucatoare profesionista si ca ar avea valoare de acesta categorie.
                                              Va rog sa-mi spuneti daca are voie sau nu.

                                              Multumesc
                                              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Poate juca unde doreste, dupa regulament, dar din cate stiu eu nu a fost jucatoare profesionista.
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                  Poate juca unde doreste, dupa regulament, dar din cate stiu eu nu a fost jucatoare profesionista.
                                                  OK Florin
                                                  Iti multumesc
                                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Buna seara.De ce nu se face o actualizare,sa stim cum stam in acest moment .La fiecare categorie.

                                                    Trimis de pe al meu SM-A025G folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X