Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

`Cupa Somes` - Dej, 03 iulie 2021

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A `Cupa Somes` - Dej, 03 iulie 2021

    Turneu A "Cupa Somes" - editia a X-a, Dej - 03 iulie 2021

    LOCALITATEA: Dej, str. Mărășești, nr. 20;

    CATEGORII: 4 - Elite, Open, Avansati, Hobby;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    - Open și Avansați - inscrieri intre orele 08.30 - 09.15, la 09.30 încep meciurile;
    - Elite și Hobby - inscrieri între orele 13.00 - 13.45, la ora 14.00 încep meciurile;

    SALA: CS Tenis Dej din incinta Grupului Școlar Someș;
    INDICAȚII ACCES:
    -
    -
    LOGISTICĂ: 18 mese (Tibhar, Stiga, Butterfly, Donic);

    TAXA: 35 lei
    - juniori: 20 lei
    - persoane cu dizabilități - fara taxa

    Se asigură:
    - apă minerală, cafea;
    - contra cost se poate servi gulas de fasole cu carnat, la ceaun - 12 lei/portia.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1÷4 – cupe + diplome
    - locurile 5÷8 – diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere la termen joi 01.06 ora 21,00, ultima retragere cu penalizare R2 - vineri ora 21.00
    - retragerile după termen și absențele vor fi penalizate conform regulamentului

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite 30 jucatori
    - Open 36
    - Avansati 48
    - Hobby 36
    ... ... din care cate 2 wild-card pentru fiecare categorie.

    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători – se califică 4;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2
    - Tablouri eliminatorii generate automat

    - in functie de inscrierile din prima saptamana, sistemul de joc (numar de jucatori / ore de incepere) poate fi modificat - se va anunta in timp util daca va fi cazul.

    ORGANIZATORI: CS Tenis Club Dej
    - Pop Dănuț, tel. 0748 352369;
    - Dezso Attila, tel. 0748 352369;

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Apian Florin


    Vă așteptăm!
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    IMPORTANT:

    Anexa VI - Regulament AmaTur 2021

    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției (în cazul în care organizatorul are personal calificat, testele rapide se pot face la intrarea în sală);
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri finale:

      Inscrieri Elite (03 iul - ora 14) - 21:30:57 - v5.0 / cls_2021-iul

      1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 5 - 44.88 - EM - ceaun
      2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 7 - 43.1 - EW - ceaun
      3. Galban Calin, Viseu, 35 - 41.93 - E - ceaun
      4. Craciun Calin, Oradea, 66 - 41.3 - E - ceaun
      5. Ticala Vasile Jr, Viseu, 149 - 39.99 - E - ceaun
      6. Verdet Adrian, Timisoara, 17 - 38.61 - EW
      7. Damian Alin, Campia Turzii, 148 - 38.43 - E
      8. Petrus Florin, Zalau, 14 - 37.92 - EL
      9. Mocean Dan, Cluj Napoca, 187 - 37.77 - E - ceaun
      10. Mican Nicolae, Dej, 37 - 36.76 - E
      11. Parjol Rares, Cluj Napoca, 946 - 36.18 - E
      12. Dezso Lorand, Dej, 643 - 36.1 - E
      13. Apian Florin, Bistrita, 92 - 35.89 - EW - ceaun
      14. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 70 - 35.55 - E - ceaun
      15. Rakoczi Patrick, Baia Mare, 1076 - 33.95 - E - ceaun
      16. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 371 - 33.88 - E
      17. Mitrea Silviu, Navodari, 24 - 33.64 - EW
      18. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 134 - 33.14 - E
      19. Tic Ioan, Oradea, 64 - 33.11 - E - ceaun
      20. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 89 - 33.11 - E - ceaun
      21. Miron Mihai, Cluj Napoca, 581 - 33.1 - ED - ceaun
      22. Bothazan Florin, Dej, 504 - 32.55 - EM - ceaun
      23. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 432 - 31.38 - O
      24. Ferenczy Zita, Cluj Napoca, 1188 - 30.05 - OLF - ceaun
      25. Peta Octavian, Cluj Napoca, 186 - 28.56 - OW - ceaun
      26. Chira Camelia, Baia Mare, 754 - 26.97 - OLJF - ceaun
      27. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 826 - 25.9 - O - ceaun
      28. Pop Danut, Dej, 403 - 22.68 - O - ceaun
      29. Bumbu Pavel, Razboieni, 593 - 21.05 - O
      30. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 832 - 16.58 - EMF - 7 x ceaun
      31. Suciu Cristian, Dej, 6001 - 0 - ceaun


      Inscrieri Open (03 iul - 09.30) - 21:31:34 - v5.0 / cls_2021-iul

      1. Pop Zoltan, Dej, 520 - 32.03 - OW - ceaun
      2. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 95 - 31.9 - O
      3. Ciortescu Cristi, Iasi, 33 - 29.48 - O
      4. Lacatis Ghita, Arad, 111 - 29.33 - O - ceaun
      5. Ciobanu Daniel, Blaj, 152 - 28.64 - OW
      6. Husa Gelu, Zalau, 106 - 27.84 - OD - ceaun
      7. Miclos Andrei, Dej, 183 - 27.14 - O - ceaun
      8. Gecse Alpar, Chibed, 96 - 26.59 - O
      9. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 427 - 25.43 - O - ceaun
      10. Vass Alexander, Cluj Napoca, 762 - 24.99 - O - ceaun
      11. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 195 - 24.69 - OW - ceaun
      12. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 131 - 24.13 - O - ceaun
      13. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 1213 - 23.8 - O - ceaun
      14. Boicu Liviu, Vatra Dornei, 957 - 23 - O - ceaun
      15. Goia Alina, Cluj Napoca, 1718 - 22.7 - OF
      16. Pralea Marius Dan, Botosani, 97 - 22.15 - O - 2 x ceaun
      17. Damian Mircea, Bistrita, 298 - 21.13 - O
      18. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 381 - 20.94 - OW - ceaun
      19. Joldes Adrian, Bistrita, 557 - 20.84 - O
      20. Spaller Tiberiu, Nasaud, 476 - 20.63 - OW - ceaun
      21. Orban Alexandru, Lugoj, 290 - 20.13 - O - ceaun
      22. Marginean Mihai, Luna CJ, 493 - 19.48 - A
      23. Barbos Florin, Bistrita, 735 - 12.34 - AW
      24. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2218 - 11.2 - A - ceaun
      25. Campean Eugen, Dej, 1506 - 11.1 - A - ceaun
      26. Hada Calin, Luna CJ, 1402 - 9.1 - H
      27. Borbeiu Ciprian, Baia Mare, 2320 - 7.2 - H - ceaun

      Inscrieri Avansati (03 iul - 09.30) - 21:31:45 - v5.0 / cls_2021-iul

      1. Neamt Doru, Arad, 1353 - 19.95 - AW - ceaun
      2. Piper Petru, Luna CJ, 358 - 19.62 - ADW - 2 x ceaun
      3. Fulop Attila, Aiud, 344 - 19.22 - AW
      4. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 240 - 19.16 - A - ceaun
      5. Bal Adrian, Gherla, 657 - 18.96 - A
      6. Vass Sandor, Beclean, 470 - 18.89 - AW - ceaun
      7. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1388 - 18.7 - A - 2 x ceaun
      8. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 1800 - 18.4 - A - ceaun
      9. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 580 - 17.79 - A - ceaun
      10. Hruban Andrei, Dej, 2286 - 17.6 - A - 2 x ceaun
      11. Chiriac Marius, Botosani, 626 - 17.55 - A
      12. Tocaciu Septimiu, Beclean, 844 - 16.53 - A - ceaun
      13. Panczel Jozsef, Cluj Napoca, 1488 - 15.8 - A - ceaun
      14. Ivascu Cosmin, Viseu, 778 - 15.15 - A - ceaun
      15. Cont Cosmin, Gherla, 1384 - 15 - A
      16. Orban Marc Adrian, Turda, 865 - 14.71 - A
      17. Cobzaru Radu, Deva, 487 - 14.37 - A - ceaun
      18. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1319 - 14.2 - AD
      19. Boros Mihaly, Crasna, 1100 - 13.3 - A
      20. Bilt Catalin, Suceava, 1417 - 13.16 - A
      21. Dezso Attila, Dej, 1380 - 13.1 - AW - ceaun
      22. Orban Marius, Lugoj, 751 - 12.87 - A - ceaun
      23. Sovea Sorin, Suceava, 1036 - 12.87 - A
      24. Matei Dumitru, Deva, 467 - 12.84 - AW - ceaun
      25. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1077 - 12.83 - A - 3 x ceaun
      26. Balazs Imre Florin, Apahida, 1344 - 12.7 - A - ceaun
      27. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 745 - 12.61 - AF - ceaun
      28. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 879 - 12.24 - A
      29. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1087 - 12.19 - A - ceaun
      30. Singeorzan Traian, Nasaud, 1705 - 12.05 - A - ceaun
      31. Puia Darius, Stremt, 3138 - 12 - A - 3 x ceaun
      32. Barabancea Lili, Iasi, 855 - 11.47 - AF
      33. Zavaski Ioan, Dej, 737 - 11.39 - AW - ceaun
      34. Anton Cristian, Tulcea, 1123 - 10.45 - A - 2 x ceaun
      35. Onofrei Petru, Gherla, 1069 - 10.23 - AW - ceaun
      36. Rakosi Istvan, Satu Mare, 945 - 10.2 - A - ceaun
      37. Pascalau Cristian, Huedin, 1269 - 9.3 - H - ceaun
      38. Susman Dan, Alba Iulia, 671 - 8.62 - H
      39. Ivascu Gavrila, Viseu, 1263 - 8.55 - H - ceaun
      40. Aron Valentin, Zlatna, 967 - 8.39 - H - ceaun
      41. Kiss Attila, Crasna, 1347 - 8.39 - H
      42. Szabo Ovidiu, Dej, 2745 - 8.35 - H - ceaun
      43. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1221 - 8.21 - H - ceaun
      44. Marin Marcel, Zlatna, 1614 - 6.72 - H - ceaun
      45. Sticlet Doru, Bistrita, 1288 - 6.27 - HW
      46. Dimeny Sandor, Crasna, 6002 - 0


      Inscrieri Hobby (03 iul - ora 14) - 21:31:55 - v5.0 / cls_2021-iul

      1. Cristea Samuel, Bistrita, 792 - 9.86 - HJ
      2. Hruban Darius, Dej, 1997 - 9.65 - H - ceaun
      3. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1037 - 9.14 - H - ceaun
      4. Pop Dan Cristian, Dej, 798 - 8.13 - H - ceaun
      5. Curtea Lucas, Viseu, 1764 - 7.75 - HJ
      6. Curtea Daniel, Viseu, 1830 - 7.6 - HJ
      7. Damian Vasile, Nasaud, 1011 - 7.57 - H - ceaun
      8. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1374 - 7.37 - H - ceaun
      9. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1771 - 7 - H - ceaun
      10. Cristea Daniel, Bistrita, 1072 - 6.64 - H
      11. Creta Petru, Luna CJ, 749 - 6.13 - H - 2 x ceaun
      12. Birtalan Attila, Crasna, 1320 - 6.05 - H
      13. Halasz Levente, Cluj Napoca, 2551 - 6.05 - H - ceaun
      14. Bucovschi Alexandru, Sighetu Marmatiei, 4052 - 6 - H - ceaun
      15. Vidrut Ioan, Apahida, 3223 - 5.9 - H
      16. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 1647 - 5.8 - H
      17. Olea Bogdan, Gherla, 3428 - 5.7 - H - ceaun
      18. Gaciu Gabriel, Gherla, 1919 - 5.65 - H - ceaun
      19. Konti Florin, Apahida, 3250 - 5.6 - H - ceaun
      20. Cserei Stefan, Apahida, 1928 - 5.55 - H - ceaun
      21. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1974 - 5.55 - H - ceaun
      22. Burnar Ioan, Viseu, 1710 - 5.25 - H - ceaun
      23. Ivascu Stefan, Viseu, 1765 - 5.25 - H - ceaun
      24. Marin Catalin, Zlatna, 2284 - 5.1 - H - ceaun
      25. Moldovan Ioan, Viseu, 1233 - 5 - H - ceaun
      26. Varga Florin, Cluj Napoca, 1910 - 4.8 - H - ceaun
      27. Puscas Darius, Gherla, 2756 - 4.75 - H - ceaun
      28. Kis Mariana, Cluj Napoca, 4385 - 4 - HF
      29. Hada Andreea, Luna CJ, 2899 - 0 - F
      30. Hidisan Cornel, Luna CJ, 3611 - 0 - ceaun
      31. Hoha Cristian, Bistrita, 5130 - 0 - H
      32. Marincat Razvan, Viseu, 6002 - 0
      33. Badescu Silvia, Cluj Napoca, 6003 - 0 - ceaun
      34. Ciortescu Tina, Iasi, 6004 - 0
      35. Filip Ioan, Sighetu Marmatiei, 6007 - 0 - ceaun
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Mihai Uglea
        Ovidiu Tofeni
        Solyom Sandor, avansați, Cluj-Napoca.

        Comentariu


        • #5
          Se înscriu
          Gaciu Gabriel,
          Olea Bogdan,
          Puscas Darius-Gherla/Hobby și

          Onofrei Petru-Gherla/Avansați

          Comentariu


          • #6
            Ciobanu Daniel –Blaj open
            Damian Mircea-Bistrita open
            Fulop Attila –Aiud avansati
            Piper Petru –Luna avansati
            Cristea Daniel-Bistrita hobby
            Cristea Samuel –Bistrita hobby
            Damian Alin –Campia Turzii-elite .

            Comentariu


            • #7
              Elite
              Galban Calin
              Ticala Vasile jr

              Open:
              Andreica Daniel
              Krisan Iuliu
              Ticala Vasile

              Avansati:
              Ivașcu Cosmin

              Începători :
              Deac Valentin
              Guteniuc Casian
              Curta Lucas
              Curta Daniel
              Marincat Răzvan
              Moldovan Ioan
              “Sometimes I win, sometimes I learn”

              Comentariu


              • #8
                Borcilă Alexandru-Targu Neamț
                Avansati
                Multumesc!

                Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Ariciu George Cj n avansati

                  Trimis de pe al meu M2004J19C folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Petrus Florin -elite, Husa Gelu-open din Zalau si Birtalan Attila din Crasna la hobby.

                    Comentariu


                    • #11
                      Bumbu Pavel -Razboieni open

                      Comentariu


                      • #12
                        La inscriere va rog sa specificati daca doriti sa serviti masa, conform anuntului (12 lei/portie, fasole cu carnat, la ceaun)
                        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                        Rule no.2 - The ball will return on the table


                        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                        Comentariu


                        • #13
                          Rebrisorean Daniel - Avansati - Cluj-Napoca

                          Comentariu


                          • #14
                            Almajanu Sergiu , Timisoara , Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscriu Peta Octavian la Open și Toma Adrian la Open sau Elite, în funcție de categoria la care se va afla la începutul lunii următoare.

                              Comentariu


                              • #16
                                Badescu Tudor - Cluj - Avansati sau Open in functie de MP-ul afisat in 1 iulie 2021
                                Badescu Silvia -Cluj - Hobby
                                Mentionam ca dorim sa servim masa conform anuntului
                                Butterfly Timo Boll Spirit
                                FH : Dignics 09 C
                                BH : Tenergy 05 FX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Rákosi Istvan - Avansati - Satu Mare
                                  Szarvas Karoly - Avansati - Satu Máré
                                  Boros Mihály - Avansati - Crasna
                                  Kis Attila - Avansati - Crasna
                                  Birtalan Attila - Hobby - Crasna

                                  Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről

                                  Joola Aruna Off- Gewo Nexxus El Pro 48 - Gewo Nexxus El Pro 43

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se înscrie Creta Petru și Hâdă Andrea la Hobby . Mărginean Mihai la avansati. Mulțumesc

                                    Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Hada Andrea scuzati

                                      Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        se inscriu din dej
                                        pop dan cristian hoby
                                        pop danut avansati
                                        zavaski ioan avansati
                                        mihut doru avansati
                                        campean eugen avansati dezso attila avansati
                                        bothazan florin elite
                                        pop zoltan open
                                        mican nicolaie elite
                                        dezso lorand open
                                        suciu cristian open

                                        din gherla !
                                        beica florin open
                                        cont cosmin avansati
                                        din beclean
                                        vass sandor avansati

                                        din nasaud spaller tiberiu open
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          cine doreste ceaun sa se inscrie si sa specifice ca doreste !!o portie 12 lei fara taxa de concurs!! puteti si pe watap sa faceti inscrieri la tel 0748352369!! pt ceaun..
                                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Spaller Tiberiu open
                                            Burlacii Cornel hobi

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Cu ceaun pt amândoi.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Cristi Ciortescu -> Iași -> Elite

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Bună Seara.Se înscrie Lili Barabancea din Iași la avansati.Multumesc ,o seara buna.

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X