Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Miercurea-Ciuc, 16 iunie 2012

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A la Miercurea-Ciuc, 16 iunie 2012

    Localitatea: Miercurea-Ciuc
    Data: Sambata 16 iunie 2012
    Sala: sala de sport a scolii generale József Attila(fosta Ady Endre)
    Acces dinspre bulevardul Fratiei, in cartierul Tudor Vladimirescu,cu bune posibilitati de parcare
    Sistem de joc:
    Turneu Amatori si open cu grupe inferioare, superioare urmat de sistem eliminatoriu. capi de serie conform ultimului clasament Amatur postat.
    mese: 16 mese = 14 Butterfly Playback Rollaway+2 Sponetta
    mingi: Donic-asigurate de SC ANDRO GIR SRL
    Taxa: 25 Ron+10 Ron cotizatie Amatur(pentru cine nu o are achitata pentru anul in curs)
    Se asigura apa minerala, sanvis sau produse de patiserie, cafea.
    Material de premiere pentru locurile 1,2 si 3 la ambele turnee:
    - Cupe si diplome asigurate de Asociatia sportiva „Sportul pentru toti” din Miercurea-Ciuc
    - Materiale sportive marca Xiom, asigurate de firma SC ANDRO GIR SRL din București prin amabilitatea domnului Gelu Popescu, importator si distribuitor Xiom, Donic, Yasaka si Nittaku
    ora 08:15-9.30 confirmare inscrieri, definitivare grupe inferioare
    Ora: 9:30-inceperea meciurilor
    Inscrierea participantilor:
    - pe forum sau telefonic, pana vineri 15.06.2012 orele 22
    Organizatori: Lakatos Zsolt tel.0745313446, Sövér Levente 0747473108, Szakáli Csaba 0745144431, Pál Zoltán 0752505353
    Oferte de cazare:
    Pensiunea HarmoniaPensiunea Siesta Pensiunea Csiki PanoramaPensiunea IncognitoPensiunea JuliusHotel Flamingo
    Hotel Hunguest Feny?
    Hotel Park
    Sponzori: Asociația Sportiva „Sportul pentru toți”, Brutaria „Prima Pék”, Cofetaria „Nagymama”, Fabrica de imbuteliere a apei minerale „Mineral Quantum”, SC Andro Gir SRL.
    Firma SC ANDRO GIR SRL din București va fi prezenta cu un stand de prezentare si vanzare a materialelor sportive pentru tenis de masa, marca Xiom, Donic, Yasaka si Nittaku
    Ultima editare de laky; 14.iun.2012, 08:47.
    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
    Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

  • #2
    ma inscriu eu primul Muntean Mircea Baia Mare amatori daca imi rezolvati si o cazare de 2 persoane pentru Sambata seara ar fi super contra cost bine inteles la o pensiune din zona pe care o recomandati

    Comentariu


    • #3
      Se aranjeaza!
      Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
      Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

      Comentariu


      • #4
        Rezervat pentru inscrieri si clasament.

        Open:

        1 Roman Iulian Brasov 1
        2 Farkas Gabor Targu Mures 14
        3 Totpal Marius Busteni 43
        4 Balázs Loránt Sfantu Gheorghe 52
        5 Szász Ern? Sfantu Gheorghe 59
        6 Oprea Nicolae Brasov 70
        7 Bed? Norbert Sfantu Gheorghe 75
        8 Lörincz József Sfantu Gheorghe 76
        9 Erd?s Ferenc Miercurea-Ciuc 119
        10 Tutoveanu Razvan Brasov 122
        11 Țiganașteanu Adrian Bacau 142
        12 Pop Cornel Sfantu Gheorghe 154
        13 Kántor Imre-Zoltán Reghin 213
        14 Capusa Mogdan Bacau 223
        15 Pál Zoltán Miercurea-Ciuc 305
        16 Rus Andrei Brasov 726
        17 Demeter Hunor Odorheiu Secuiesc nou
        18 Tamás Szabolcs Odorheiu Secuiesc nou
        19 Sánduly Levente Odorheiu Secuiesc nou
        20 Biró Norbert Odorheiu Secuiesc nou
        21 Gál Levente Odorheiu Secuiesc nou


        Amatori:

        1 Pitac Ovidiu Brașov 80
        2 Andone Claudiu Cugir 90
        3 Marin Floricel Brașov 92
        4 Antal Dénes Brașov 93
        5 Padurariu Costel Brașov 98
        6 Tipser Gabriel Sighisoara 128
        7 Grigore Alexandru Campina 146
        8 Marandici Adrian Brasov 147
        9 Nistor Iosif Siculeni 148
        10 Cocean Valer Baraolt 157
        11 Tamás Nagy Jen? Miercurea-Ciuc 163
        12 Gipsy King Alba Iulia 172
        13 Peth? Mihály Racosu de Sus 178
        14 Lakatos Zsolt Miercurea-Ciuc 185
        15 Farkas Bence Targu Mures 207
        16 Zidar Victor Reghin 215
        17 Bârsa Ioan Bacau 223
        18 Țarau Vasile Brașov 234
        19 Szakáli Csaba Miercurea-Ciuc 245
        20 Fancsali Kálmán Lunca de Sus 256
        21 Predescu Levente Siculeni 257
        22 Martz Sebastian Comanești 261
        23 Oláh Oliver Sfantu Gheorghe 262
        24 Nistor Florin Comanești 289
        25 Ionița Valentin Galați 299
        26 Uzuneanu Costica Galați 322
        27 Toncean Mircea Reghin 325
        28 Bulubașa Nicușor Comanesti 326
        29 Muntean Mircea Baia-Mare 331
        30 Roșu Gabriel Comanesti 351
        31 Biro Attila Miercurea-Ciuc 418
        32 Șerban Liviu Onești 426
        33 Anița Dorel Brașov 427
        34 Ciucur Laurențiu Sibiu 489
        35 Pui Daniel Miercurea-Ciuc 494
        36 Nicula Dumitru Agnita 501
        37 Balázs Gerg? Sfantu Gheorghe 517
        38 Corodeanu Corneliu Sfantu Gheorghe 545
        39 Ursulescu Ioan Bacau 564
        40 Dan Filip Comanesti 571
        41 Farkas Loránt Miercurea-Ciuc 573
        42 Nistor Szilárd Siculeni 576
        43 Keresztes Zoltán Gheorgheni 577
        44 Kézdi János Corund 612
        45 Orosz Attila Miercurea-Ciuc 615
        46 Imecs Attila Miercurea-Ciuc 638
        47 Sz?cs István Siculeni 648
        48 Eftimie Adrian Agnita 668
        49 Incze Levente Miercurea-Ciuc 693
        50 Nagy Magor István Micfalau 721
        51 Ujica Daniel Siculeni 766
        52 Ionel Dragoș Sfantu Gheorghe 802
        53 Györfi Szabolcs Gheorgheni 858
        54 Puiuleț Iosif Agnita 861
        55 Demeter Árpád Miercurea-Ciuc 892
        56 Bartha Huba Odorheiu Secuiesc 930
        57 Keresztes Árpád Miercurea-Ciuc 990
        58 Borbély Károly Miercurea-Ciuc 1011
        59 Nagy István Micfalau 1015
        60 Bartha Levente Attila Odorheiu Secuiesc 1138
        61 Keresztes Attila Miercurea-Ciuc 1145
        62 Karda Ervin Miercurea-Ciuc 1234
        63 Fazakas Gergely Miercurea-Ciuc 1397
        64 Sövér Levente Miercurea-Ciuc 1633
        65 Todor László Gheorgheni 1636
        66 Varga Tibor Micfalau 1737
        67 Bogács Ervin Miercurea-Ciuc 1810
        68 Cazanel Gheorghița Comanești 1817
        69 László Levente Miercurea-Ciuc 1846
        70 Szántó Ákos Miercurea-Ciuc 2203
        71 Fazakas Dávid Miercurea-Ciuc 2396
        72 Antalka Botond Micfalau nou
        73 Keresztes Attila Micfalau nou
        74 Péter Károly Miercurea-Ciuc nou
        75 Szigethi Ferenc Miercurea-Ciuc nou
        76 Timar Daniel Frumoasa nou
        77 Ambrus Antal Frumoasa nou
        78 Puja Attila Tamás Odorheiu Secuiesc nou
        79 Cigir Alex Odorheiu Secuiesc nou
        80 Kövecsi Tamás Odorheiu Secuiesc nou
        81 Sz?cs Máté Odorheiu Secuiesc nou
        82 Sandu Danut Ramnicu Sarat nou
        83 Bucur Alin Adrian Targu-Mureș nou

        Clasamentul final
        Open:
        1 Roman Iulian
        2 Bed? Norbert
        3 Erd?s Ferenc
        4 Farkas Gábor
        5 ?iganisteanu Adrian
        6 Pap Dezs? senior.(Ungaria)
        7 Capusa Bogdan
        8 Pál Zoltán
        Grupe superioare
        1 victorie
        9 Lörincz József
        0 victorii
        10 Oprea Nicolae
        11 Balázs Loránt
        12 Tamás Szabolcs
        Grupe inferioare
        3 victorii
        13 Totpal Marius
        2 victorii
        14 Szász Ern?
        15 Sánduly Levente
        16 Tutoveanu Razvan
        17 Biró Norbert
        1 victorie
        18 Demeter Hunor
        19 Rus Andrei
        0 victorii
        20 Kántor Imre-Zoltán
        21 Pop Cornel
        22 Gál Levente

        Amatori:
        1 Tipser Gabriel
        2 Incze Levente
        3 Zidar Victor
        4 Grigore Alexandru
        5 Anita Dorel
        6 Tamás Nagy Jen?
        7 Peth? Mihály
        8 Biró Attila
        9 Martz Sebastian
        10 Corodeanu Corneliu
        11 Szakáli Csaba
        12 Nistor Iosif
        13 Uzuneanu Costica
        14 Marandici Adrian
        15 Rosu Gabriel
        16 Orosz Attila
        17 Nagy István
        18 Pui Daniel
        19 Bulubasa Nicusor
        20 László Levente
        21 Fazakas Gergely
        22 Nistor Florin
        23 Bârsa Ioan
        24 Nistor Szilárd
        Grupe superioare
        2 victorii
        26 Lakatos Zsolt
        27 Oláh Oliver
        1 victorie
        28 Biró István
        29 Grama Mihai
        30 Munteanu Ion
        31 Puja Attila Tamás
        32 Cocean Valer
        33 Farkas Loránt
        34 Karda Ervin
        35 Munteanu Mircea
        36 Pitac Ovidiu
        37 Andone Claudiu
        38 Filip Dan
        0 victorii
        39 Gipsy King
        40 Jozsa Péter
        41 Ionita Valentin
        42 Marin Floricel
        43 Ticu Dorin
        44 Ionel Dragos
        45 Padurariu Costel
        46 Fancsali Kálmán
        47 Demeter Árpád
        48 Toncean Mircea
        49 ?arau Vasile
        Grupe inferioare
        5 victorii
        50 Keresztes Zoltán retras
        3 victorii
        51 Ursulescu Ioan
        52 Biró Dénes
        53 Kovacs Eduard
        54 Todor László
        55 Farkas Bencze
        56 Ciucur Laurentiu
        57 Bartha Levente
        58 Nagy Magor István
        2 victorii
        59 Keresztes Attila
        60 Ujica Daniel
        61 Cigir Alex
        62 Predescu Levente
        63 Kövecsi Tamás
        64 Nicula Dumitru
        65 Cazanel Gheorghita
        66 Bartha Huba
        67 ?erban Liviu
        68 Jojiban Gheorghe
        69 Tobosaru Gheorghe
        70 Novák Csaba
        71 Sz?cs István
        1 victorie

        72 Timar Daniel
        73 Imecs Attila
        74 Sz?cs Máté
        75 Sandu Danut
        76 Puiulet Iosif
        77 Varga Tibór
        78 Barbu Vasile
        79 Simon Norbert
        0 victorii
        80 Ambrus Antal
        81 Eftimie Adrian
        82 Antalka Botond
        83 Fazakas Dávid
        84 Szántó Ákos
        85 Marian Florin retras, accidentat
        86 Györfi Szabolcs
        87 Bucur Alin Adrian
        88 Vasilache Ciprian
        89 Nicula George Dan
        90 Biró Albin
        91 Petra Ioan
        92 Kézdi János
        Ultima editare de laky; 25.iun.2012, 22:36.
        Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
        Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

        Comentariu


        • #5
          Péter Károly- nou, din Miercurea-Ciuc la amatori
          Ultima editare de laky; 05.iun.2012, 14:32.
          Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
          Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

          Comentariu


          • #6
            Din sf.gheorghe pop cornel,lorincz jozsef,balazs gergo,olah oliver
            la open szasz erno,balazs lorant

            Comentariu


            • #7
              Keresztes Attila, Nagy István 1038, Varga Tibor 1788, Antalka Botond nou- din Micfalau-Covasna si Nagy Magor István 734 din Sfântu Gheorghe, toti la amatori.
              Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
              Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

              Comentariu


              • #8
                Lakatos Zsolt, Szakali Csaba, László Levente, Demeter Árpád, Farkas Loránt din Miercurea-Ciuc si Simon Ferenc din Lunca de Sus, toti la amatori.
                Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                Comentariu


                • #9
                  Bogács Ervin din Miercurea-Ciuc la Amatori
                  Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                  Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                  Comentariu


                  • #10
                    Vlase Dorin -Adjud,amatori 311
                    TB ALC/05FX

                    Comentariu


                    • #11
                      Tamás Nagy Jen?, Karda Ervin, Pui Daniel, Incze Levente toti din Miercurea Ciuc, la amatori.
                      Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                      Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                      Comentariu


                      • #12
                        Sövér Levente, Fazakas Gergely din Miercurea Ciuc la amatori.
                        Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                        Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                        Comentariu


                        • #13
                          Pal Zoltan,Erdos Ferenc,Dombi Tihamer toti M-Ciuc la Open.
                          Szanto Akos,Fazakas David -M-Ciuc la amatori
                          Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                          Backhand> Yasaka Raksa 9
                          Forehand> Yasaka Raksa 7

                          Comentariu


                          • #14
                            Turama II cu urmatori;
                            Marin Floricel
                            Tarau Vasile
                            Antal Denes
                            Padurariu Costel
                            Anita Dorel
                            Pitac Ovidiu
                            Brasov amatori
                            Cu sectiunea open vom reveni.

                            Comentariu


                            • #15
                              Biró Attila, Orosz Attila din Miercurea-Ciuc la amatori.
                              Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                              Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X