Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Kamarad" ed. a II-a - Piatra Neamț, 31.07.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Kamarad" ed. a II-a - Piatra Neamț, 31.07.2021

    LOCALITATE:Piatra Neamț;
    DATA: Sâmbătă 31.07.2021;
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați / Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Open și Elite - 13:30 înscrieri, 14:00 - încep meciurile
    Avansați și Hobby - 8:30 Înscrieri, 9:30 - încep meciurile

    SALA Polivalentă - Elite, Avansați, Open, Hobby
    Sala dispune de protecție contra soarelui 100%
    LOGISTICĂ: Sala Polivalentă, 12-14 mese ITTF Donic Waldner 25;
    TAXA: - 50 lei adulții,
    - 0 lei doamnele/domnișoarele și persoanle cu dizabilități;
    SE ASIGURĂ: Apă 2L, cafea, șpriț de vară, masă de prânz
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4: cupe, medalii, diplome,
    Locurile 5-8: diplome, medalii;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 30.07.2021, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPĂTORI: Sala Polivalentă, înscrieri - 08:30, start meciuri - 09:30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 10;
    - Număr maxim de participanţi:30
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4; .
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu,nu se vor juca grupe superioare
    AVANSAȚI: Sala Polivalentă, înscrieri - 08:30, start meciuri - 09:30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20, de preferat între limitele de MP 10-20;
    - Număr maxim de participanţi: 42
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu,nu se vor juca grupe superioare
    OPEN - Sala Polivalentă, înscrieri - 13:30, start meciuri - 14:00
    - Participă jucătorii cu MP mai mic de 33, au prioritate cei cu MP intre 20 si 33;
    - Număr maxim de participanţi: 24
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -.In principiu,nu se vor juca grupe superioare
    ELITE - Sala Polivalentă, înscrieri - 13:30, start meciuri - 14:00
    - Participă jucători cu MP>33;
    - Nr. maxim de participanți:12
    - In principiu,nu se vor juca grupe superioare

    În funcție de dinamica înscrierilor pot surveni modificări asupra numărului de concurenți/categorie. Vom anunța acest lucru în timp util.

    ORGANIZATOR:
    - ACS KAMARAD PIATRA NEAMȚ, Bubulac Cristi - 0740.697.281
    Organizator tehnic:

    - Heja Zsolt - 0744.457.583

    EMI TT va aduce materiale specifice tdm

    Sponsori;
    - SC EDELVAIS SRL Piatra Neamț
    - SC ROCRI TRADE SRL Piatra Neamț
    - SC ELDORADO SRL Piatra Neamț
    - SC COCHET ACCOMODATION SRL Piatra Neamț


    SALA POLIVALENTĂ PIATRA NEAMȚ


    IMPORTANT:
    Anexa VI - Regulament AmaTur 2021

    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    Ultima editare de cata_60; 20.iul.2021, 07:13.
    Adrian's, Stoicescu Gheorghe și 4 alții apreciază asta.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Inscrieri HOBBY (17.07.2021) - 17:08:03 - v5.0 / cls_2021-iul

    1. Lungu Mihai, Targoviste, 646 - 9,95 - H
    2. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 570 - 9,5 - H
    3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 724 - 9,32 - H
    4. Luca Ioan, Piatra Neamt, 991 - 8,63 - H
    5. Savina Dan, Piatra Neamt, 863 - 8,57 - H
    6. Ghitu Liviu, Onesti, 623 - 8,13 - H
    7. Lupu Dan, Pascani, 3634 - 7,6 - H
    8. Ferenczi Robert, Suseni, 1230 - 7,4 - H
    9. Munteanu Corneliu, Vaslui, 1530 - 6,9 - H
    10. Stavarache Florentin, Pascani, 1262 - 6,81 - H
    11. Galca Cristian, Iasi, 1428 - 6,57 - H
    12. Andronic Ioan, Suceava, 2390 - 5,65 - HW
    13. Moise Viorel, Braila, 942 - 5,49 - HW
    14. Lazaroff Filip, Suceava, 1883 - 5,1 - H
    15. David Maia, Prelipca, 3450 - 5 - HF
    16. Muresan Cristian, Piatra Neamt, 4366 - 5 - H
    17. Illyes Elemer, Ditrau, 1593 - 4,79 - H
    18. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1003 - 4,73 - H
    19. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 2540 - 4,7 - HJF
    20. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1498 - 4,67 - H
    21. Namuleac Ilie, Vatra Dornei, 3444 - 4,6 - HL
    22. Heja Zsolt, Ditrau, 1927 - 4,53 - H
    23. Barcan Adrian, Piatra Neamt, 3654 - 4 - H
    24. Paduraru Riana, Bacau, 2432 - 0 - HF
    25. Nazaret Alexandru, Bacau, 3122 - 0
    26. Nazaret Lucian, Bacau, 4298 - 0 - H
    27. Iorga Catalin, Piatra Neamt, 6010 - 0
    28. Leahu Ana, Suceava, 6011 - 0
    29. Vaideanu Catalina, Vatra Dornei, 6013 - 0
    30. David Robert Cristian, Varatec, 6015 - 0
    31. Craciun Sergiu, Iasi, 6017 - 0
    32. Lochin Sergiu, Pascani, 6018 - 0
    33. Iacobut Catalin, Bacau, 6019 - 0

    Inscrieri Avansati (31.07.2021) - 21:06:57 - v5.0 / cls_2021-iul

    1. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 969 - 19,83 - A
    2. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 240 - 19,16 - A
    3. Strugar Ioan, Deda, 420 - 18,67 - A
    4. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 1800 - 18,4 - A
    5. Grimaliuc Alexandru, Suceava, 1129 - 18,2 - A
    6. Popescu Radu, Arad, 438 - 17,28 - A
    7. Baciu Adrian, Pascani, 836 - 16,35 - A
    8. Lucic Corneliu, Suceava, 608 - 16,2 - AWD
    9. Rogin Florin, Piatra Neamt, 568 - 15,96 - A
    10. Simon Gheorghe, Roman, 1173 - 15,95 - A
    11. Pomirleanu Radu, Iasi, 1756 - 15,8 - A
    12. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1057 - 15,4 - AW
    13. Chiriac Petru, Roman, 1861 - 15,1 - A
    14. Albu Iulian, Comanesti, 1285 - 15,05 - AW
    15. Albu Constantin, Suceava, 549 - 15,03 - AW
    16. Ianos Valentin, Suceava, 938 - 14,86 - A
    17. Aldea Andrei, Roman, 1880 - 14,75 - A
    18. Robu Mihai, Mogosesti, 899 - 14,73 - AW
    19. Nistor Andreea, Botosani, 1031 - 14,4 - AF
    20. Cobzaru Radu, Deva, 487 - 14,37 - A
    21. Stoica Mihai, Mioveni, 280 - 13,95 - AW
    22. Mita Augustin, Dorohoi, 669 - 13,43 - AW
    23. Rusu Tudor, Suceava, 2247 - 13,4 - A
    24. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 693 - 13,24 - AW
    25. Bilt Catalin, Suceava, 1417 - 13,16 - A
    26. Roman Florin, Roman, 2012 - 13,15 - A
    27. Simon Alexandru, Roman, 1280 - 13,05 - A
    28. Orban Marius, Lugoj, 751 - 12,87 - A
    29. Sovea Sorin, Suceava, 1036 - 12,87 - A
    30. Salavastru Petru, Botosani, 365 - 12,78 - AW
    31. Antal Ionut, Targu Neamt, 1566 - 12,25 - A
    32. Todor Csaba, Gheorgheni, 479 - 12,12 - AD
    33. Cosau Toader, Targu Neamt, 1335 - 11,8 - A
    34. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 1391 - 11,8 - AF
    35. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 839 - 11,74 - A
    36. Barabancea Lili, Iasi, 855 - 11,47 - AF
    37. Grusca Narcis, Gura Humorului, 658 - 11,19 - AW
    38. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1182 - 10,68 - AW
    39. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 1956 - 10,45 - A
    40. Zamfirache Ioan, Botosani, 815 - 10,27 - AW
    41. Darie Gabriel, Comanesti, 647 - 9,88 - H
    42. Markos Sandor, Borsec, 2592 - 9,3 - H
    43. Draganescu Stefan, Pascani, 1829 - 9,2 - H
    44. Csibi Arpad, Ditrau, 1615 - 6,07 - H
    45. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 4843 - 0 - A



    Inscrieri OPEN (31.07.2021) - 21:17:37 - v5.0 / cls_2021-iul

    1. Capus Giani, Galati, 116 - 32,44 - O
    2. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 44 - 31,59 - O
    3. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 26 - 30,28 - O
    4. Darmaz Ion, Targoviste, 56 - 29,71 - OW
    5. Ciortescu Cristi, Iasi, 33 - 29,48 - O
    6. Spoiala Cristinel, Focsani, 428 - 28,98 - O
    7. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 178 - 28,93 - O
    8. Grosu Alexandru, Botosani, 332 - 28,17 - O
    9. Trocan Nicolae, Mioveni, 62 - 27,99 - OW
    10. Hariuc Costica, Vaslui, 1133 - 27,85 - O
    11. Morosan Marian, Suceava, 174 - 27,48 - O
    12. Colesniuc Romeo, Botosani, 258 - 27,14 - OW
    13. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 847 - 25,98 - O
    14. Mahu Bogdan, Pascani, 399 - 25,8 - O
    15. Gagea Marian, Botosani, 497 - 24,7 - O
    16. Petrescu Claudiu, Putna, 289 - 24,57 - O
    17. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 131 - 24,13 - O
    18. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1160 - 24,03 - OW
    19. Fotia Iulian, Bacau, 194 - 23,32 - O
    20. Vieru Costica, Botosani, 426 - 23,32 - OW
    21. Dicu Vlad, Vaslui, 1061 - 22,08 - O
    22. Iordachi Adrian, Adjud, 719 - 21,5 - O
    23. Lupu Cristian, Botosani, 894 - 20,9 - O
    24. Tanase Gabi, Suceava, 612 - 20,87 - O
    25. Orban Alexandru, Lugoj, 290 - 20,13 - O
    26. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1453 - 10,3 - A
    27. Avram Gabriel, Radauti, 4495 - 0 - O


    Inscrieri ELITE (17.07.2021) - 17:09:35 - v5.0 / cls_2021-iul

    1. Albu Catalin, Pascani, 303 - 43,76 - E
    2. Albu Vlad, Iasi, 11 - 43,4 - E
    3. Cojocaru Stefan, Suceava, 122 - 42,1 - E
    4. Morosanu Vasile, Suceava, 50 - 37,3 - EW
    5. Rojnita Sebastian, Bacau, 83 - 33,82 - E
    6. Mihalescu Dinu, Timisoara, 32 - 33,76 - EW
    7. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 89 - 33,11 - E
    8. Orban Madalina, Timisoara, 1786 - 29 - EMF
    9. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 100 - 28,36 - O
    10. Ursulescu Ioan, Bacau, 159 - 27,51 - OW
    11. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 569 - 21,3 - O
    12. Tudosi Petru, Suceava, 6010 - 0
    Ultima editare de cata_60; 30.iul.2021, 20:17.
    mihais mioveni și Bubucrys apreciază asta.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Avansați :
      Borcila Alexandru
      Cosau Toader
      Tg Neamț
      Nittaku Acoustic
      FH Tenergy 05
      BH Rakza 7 soft

      Comentariu


      • #4
        Hobby
        Savina Dan
        Barcan Adrian
        Mureșan Cristian
        Piatra Neamț
        Nittaku Acoustic
        FH Tenergy 05
        BH Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          Iorga Cătălin - hobby
          Piatra Neamț
          Nittaku Acoustic
          FH Tenergy 05
          BH Rakza 7 soft

          Comentariu


          • #6
            Moise Viorel - Hobby
            Braila
            Bubucrys apreciază asta.

            Comentariu


            • #7
              Buruiana Petru - open
              Nittaku Acoustic
              FH Tenergy 05
              BH Rakza 7 soft

              Comentariu


              • #8
                Gatea Marius - open
                marius apreciază asta.
                Nittaku Acoustic
                FH Tenergy 05
                BH Rakza 7 soft

                Comentariu


                • #9
                  Rogin Florin - avansați
                  Piatra Neamț
                  Nittaku Acoustic
                  FH Tenergy 05
                  BH Rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • #10
                    Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Hobby . Mulțumesc !

                    Comentariu


                    • #11
                      Boariu T. Danut , Suciu Andrei si Markos Sandor din Borsec la avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Grosu Gheorghita - hobby
                        Tg Neamț
                        Nittaku Acoustic
                        FH Tenergy 05
                        BH Rakza 7 soft

                        Comentariu


                        • #13
                          Sovea sorin -suceava

                          Comentariu


                          • #14
                            Bustiuc Răzvan - avansați
                            Iași
                            Nittaku Acoustic
                            FH Tenergy 05
                            BH Rakza 7 soft

                            Comentariu


                            • #15
                              Cristi Ciortescu Iași Open

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X