Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Kamarad" ed. a II-a - Piatra Neamț, 31.07.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mulțumesc frumos d-lor Heja Zoltan și Heja Zsolt pentru suportul tehnic acordat, cu respect!!!
    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
    fh tenergy 05
    bh rakza 7 soft

    Comentariu


    • Salutare tuturor Amaturistilor !

      A fost un turneu foarte frumos si echilibrat, cu oameni valoroși (fie jucători, amici, prieteni sau chiar cunoștințe noi ).
      Felicitări Cristi Bubulac si echipa Kamarazilor pentru organizare. Totul a curs frumos cu intelegere si respect. Jos pălăria!
      Pentru mine este un turneu de suflet, am câștigat două ediții consecutive la Open. A fost greu dar frumos!!!
      Sa fii sănătos Cristi si sa mai faci turnee A, .....de ce nu si un A+.

      Felicitări tuturor participanților și organizatorilor!
      Sa ne revedem sănătoși oriunde ne vom întâlni!

      Comentariu


      • Mulțumesc frumos Cristi pt aceste cuvinte frumoase asa este ai câștigat locul 1 și la prima ediție, sa fi sănătos și sa ne vedem cu toți bine la alte turnee, cu respect Bubu!!!
        Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
        fh tenergy 05
        bh rakza 7 soft

        Comentariu


        • "Cristi Ciortescu de neoprit !!!

          Felicitările si admirația mea unui prieten drag , a cărui valoare ( să nu uităm că a trebuit să-și schimbe setup-ul când era in v?rf , a muncit , a ?nfruntat c?rcoteli , a revenit , dovedind o incredibilă constanță a rezultatelor ) și , mai ales pasiune pentru tenisul de masă , sunt un etalon greu de atins ."

          Mulțumesc frumos Marius pentru aprecieri si pentru analiza ta pertinentă. Este adevarat tot ce ai scris, am muncit mult cu schimbarile de setup si de mentalitate. Da este adevarat Pasiunea pentru tenisul de masa este mai presus de greutățile ?ntâmpinate....
          Din partea mea ai tot respectul pentru ceia ce faci si ceia ce ești....UN OM DEOSEBIT! Jos pălăria!

          Sa ne revedem sănătoși Prieten Drag !

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X