Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Neveu, Videle - 31.07.2021-01.08.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Cupa Neveu, Videle - 31.07.2021-01.08.2021


    Turneu B "CUPA NEVEU", Videle - Sambata-Duminica 31.07.2021-01.08.2021

    Elite+Open Sambata
    Hobby+Avansati Duminica
    ________________________________________

    LOCALITATEA: Videle, Str. Republicii, nr. 7, Strada Republicii, Videle;
    (LICEUL VIDELE)

    Liceul Teoretic Videle pe WAZE

    CATEGORII: 4 – ELITE, OPEN, AVANSATI, HOBBY

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Hobby - Duminica 08:45 - 09:25 - validare inscrieri; la 09:30 incep meciurile
    Avansati - Duminica - 12:45- 13:25 – validare înscrieri, la 14:30 încep meciurile;
    Open - Sambata - 08:45 - 09:25 - validare inscrieri; la 09:30 incep meciurile
    Elite - Sambata - 12:45- 13:25 – validare înscrieri, la 14:30 încep meciurile;

    SALA: SALA DE SPORT LICEUL VIDELE
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 4 MESE SPONETA (UNA ESTE S7-73i)


    MINGI : ANDRO 3 STELE 40+

    SPAȚIU DE JOC: 350mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: PARCHET SALA SPORT

    FACILITĂȚI: Vestiar, grup sanitar, parcare.

    CONTRIBUŢIE JUCĂTOR: Adulți - 30 Lei, Persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - cupe + medalii + diplome;
    Locurile 2 - 4 - medalii + diplome;
    Se asigură apă - 2 litri, gustare;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere - JOI 29 IULIE, ora 21:00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - ELITE– maxim 24 participanți;
    - OPEN- maxim 24 participanti
    - AVANSATI– maxim 24 participanți;
    - HOBBY- maxim 24 participanti;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi ( locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Fără finala mică.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi ( locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Fără finala mică.

    ORGANIZATORI:
    - Craiu Catalin, tel: 0742.905.570;
    - Necsoiu Georgiana, tel: 0730.068.839

    Conform Anexei VI din Regulamentul Amatur, accesul la turneu se face doar cu una din următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției;
    - dacă jucătorul se prezintă cu testul rapid la sală, sigilat, cumpărat din farmacie (costă 25 de lei la Dr. Max), se va putea face testul la intrarea în sală;
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    Ultima editare de GeluBv; 29.iul.2021, 11:49.
    Lovetenis, iulian.vrasti și 7 alții apreciază asta.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Open - 02.08.2021 / 12:19:49 - v4.3 / cls_2021-iul
    1. Voin Doru, Bucuresti, 91 - 31,18 - O
    2. Gavrila Aurel, Bucuresti, 87 - 29,57 - OWD
    3. Craciun David Mihai, Bucuresti, 129 - 27,92 - O
    4. Istrate Cristian, Bucuresti, 30 - 27,39 - OW
    5. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 306 - 26,76 - O
    6. Campean Adrian, Bucuresti, 279 - 26,32 - OW
    7. Papacu Bejoli, Bucuresti, 230 - 25,93 - OW
    8. Ion Cristian, Bucuresti, 1983 - 22,3 - O
    9. Mocanu Adrian, Targoviste, 976 - 21,23 - O
    10. Docan Cristian, Bucuresti, 215 - 17,1 - A
    11. Craiu Catalin, Videle, 802 - 16,36 - A
    12. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 228 - 16,02 - AW
    13. Matei Mircea, Targoviste, 370 - 15,06 - AW
    14. Marinescu Nelu, Targoviste, 401 - 13,86 - A
    15. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 453 - 13,8 - A
    16. Baicu Claudiu, Bucuresti, 636 - 13,59 - A
    17. Badea Mihai, Targoviste, 1992 - 11,6 - A
    18. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 2119 - 10,5 - A
    19. Burcea Daniel , Bucuresti, 6001 - 0
    20. Popa Stefan , Bucuresti, 6002 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VOIN DORU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 ION CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    3 MOCANU ADRIAN - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
    5 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 MARINESCU NELU - Targoviste
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    3
    2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    4 MATEI MIRCEA - Targoviste
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5 POPA STEFAN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    X
    Eliminatorii Open

    1. Voin Doru
    -------------------- Voin Doru 3-0
    16. Avramescu Bogdan
    ----------------------------------- Istrate Cristian 0-3
    9. Istrate Cristian
    -------------------- Istrate Cristian 3-0
    8. Campean Adrian
    -------------------------------------------------- Istrate Cristian 3-0
    5. Papacu Bejoli
    -------------------- Papacu Bejoli 3-0
    12. Baicu Claudiu
    ----------------------------------- Dumitrache Gabriel 0-3
    13. Marinescu Nelu
    -------------------- Dumitrache Gabriel 0-3
    4. Dumitrache Gabriel
    ----------------------------------------------------------------- Gavrila Aurel 0-3
    3. Craciun David Mihai
    -------------------- Craciun David Mihai 3-0
    14. Dinu Gheorghe
    ----------------------------------- Craciun David Mihai 3-0
    11. Docan Cristian
    -------------------- Docan Cristian 3-0
    6. Mocanu Adrian
    -------------------------------------------------- Gavrila Aurel 0-3
    7. Popa Stefan
    -------------------- Craiu Catalin 0-3
    10. Craiu Catalin
    ----------------------------------- Gavrila Aurel 0-3
    15. Ion Cristian
    -------------------- Gavrila Aurel 0-3
    2. Gavrila Aurel

    Clasament Open

    1. Gavrila Aurel - Bucuresti
    2. Istrate Cristian - Bucuresti
    3 -- 4
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    5 -- 8
    Craiu Catalin - Videle
    Voin Doru - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    9 -- 16
    Ion Cristian - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Popa Stefan - Bucuresti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Matei Mircea - Targoviste
    Badea Mihai - Targoviste
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Burcea Daniel - Bucuresti

    Inscrieri Avansati - 02.08.2021 / 12:22:12 - v4.3 / cls_2021-iul

    1. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 459 - 17,67 - A
    2. Bruma Ovidiu, Botosani, 1197 - 15,45 - A
    3. Topsaneanu Valentin, Bucuresti, 2409 - 14,95 - A
    4. Baluta Silviu, Bucuresti, 406 - 14,23 - AW
    5. Tical Nicusor, Bucuresti, 1117 - 13,09 - A
    6. Barbu Daniel, Buftea, 2356 - 10,73 - A
    7. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 806 - 6,59 - HF
    8. Adrian Stan, Ciuperceni, 6004 - 0
    9. Lupu Denis Ionut, Videle, 6005 - 0
    10. Iosif Alexandru, Videle, 6007 - 0
    11. Serban Adrian, Targoviste, 6008 - 0
    12. Militaru Madalin, Bucuresti, 6009 - 0
    13. Mihai Robert, Pitesti, 6010 - 0
    14. Nitu Ionel, Tarnava, 6011 - 0
    15. Patrascu Ionel, Ploiesti, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BARBU DANIEL - Buftea
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 NECSOIU GEORGIANA - Targoviste
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 MILITARU MADALIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    5 MIHAI ROBERT - Pitesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BRUMA OVIDIU - Botosani
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TICAL NICUSOR - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 LUPU DENIS IONUT - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SERBAN ADRIAN - Targoviste
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 NITU IONEL - Tarnava
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TOPSANEANU VALENTIN - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
    2 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 ADRIAN STAN - Ciuperceni
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    4 IOSIF ALEXANDRU - Videle
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 PATRASCU IONEL - Ploiesti
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    X
    Eliminatorii Avansati

    1. Tataru Tiberiu
    -------------------- Tataru Tiberiu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Tataru Tiberiu 3-1
    9. Topsaneanu Valentin
    -------------------- Topsaneanu Valentin 3-0
    8. Nitu Ionel
    -------------------------------------------------- Tataru Tiberiu 3-0
    5. Tical Nicusor
    -------------------- Militaru Madalin 0-3
    12. Militaru Madalin
    ----------------------------------- Militaru Madalin 3-0
    13. Bye
    -------------------- Patrascu Ionel 0-3
    4. Patrascu Ionel
    ----------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 2-3
    3. Baluta Silviu
    -------------------- Baluta Silviu 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Barbu Daniel 0-3
    11. Serban Adrian
    -------------------- Barbu Daniel 0-3
    6. Barbu Daniel
    -------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 0-3
    7. Mihai Robert
    -------------------- Mihai Robert 3-0
    10. Adrian Stan
    ----------------------------------- Bruma Ovidiu 0-3
    15. Bye
    -------------------- Bruma Ovidiu 0-3
    2. Bruma Ovidiu

    Clasament Avansati

    1. Bruma Ovidiu - Botosani
    2. Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Barbu Daniel - Buftea
    Militaru Madalin - Bucuresti
    5 -- 8
    Mihai Robert - Pitesti
    Topsaneanu Valentin - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Patrascu Ionel - Ploiesti
    9 -- 12
    Serban Adrian - Targoviste
    Tical Nicusor - Bucuresti
    Adrian Stan - Ciuperceni
    Nitu Ionel - Tarnava
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Lupu Denis Ionut - Videle
    Iosif Alexandru - Videle

    Inscrieri Hobby - 02.08.2021 / 12:23:45 - v4.3 / cls_2021-iul

    1. Varzaru Vivi, Videle, 2596 - 8,2 - H
    2. Vasile Victor, Videle, 3226 - 7,7 - H
    3. Mitu Nicolae, Pitesti, 1178 - 6,09 - H
    4. Caranfilian Migo, Bucuresti, 755 - 5,86 - HW
    5. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 2076 - 5,04 - H
    6. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1003 - 4,73 - H
    7. Branescu Marius, Bucuresti, 4379 - 4 - H
    8. Vaduva Ionut, Pitesti, 2538 - 0
    9. Botosneanu Ion, Videle, 6001 - 0
    10. Minca Gabriel, Videle, 6002 - 0
    11. Nita Ion, Sericu, 6003 - 0
    12. Minca Liviu, Videle, 6004 - 0
    13. Olteanu Gabriel , Videle, 6005 - 0
    14. Iliuta Iustin, Videle, 6006 - 0
    15. Cristi Dragut, Videle, 6007 - 0
    16. Alin Voiculet, Videle, 6012 - 0
    17. Ceausoiu Dragos, Pitesti, 6013 - 0
    18. Tica Radu, Bucuresti, 6014 - 0
    19. Mihaila Mihai, Bucuresti, 6015 - 0
    20. Ciuca Luca Mihai, Videle, 6019 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VARZARU VIVI - Videle
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 VADUVA IONUT - Pitesti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 BOTOSNEANU ION - Videle
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 ALIN VOICULET - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MIHAILA MIHAI - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VASILE VICTOR - Videle
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BRANESCU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 NITA ION - Sericu
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 CRISTI DRAGUT - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 TICA RADU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 MITU NICOLAE - Pitesti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 MINCA GABRIEL - Videle
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 ILIUTA IUSTIN - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 CIUCA LUCA MIHAI - Videle
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 MINCA LIVIU - Videle
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 OLTEANU GABRIEL - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 CEAUSOIU DRAGOS - Pitesti
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    X
    Eliminatorii Hobby

    1. Varzaru Vivi
    -------------------- Varzaru Vivi 3-0
    16. Tica Radu
    ----------------------------------- Varzaru Vivi 3-0
    9. Ceausoiu Dragos
    -------------------- Georgescu Robert Stefan 0-3
    8. Georgescu Robert Stefan
    -------------------------------------------------- Varzaru Vivi 3-0
    5. Nita Ion
    -------------------- Nita Ion 3-1
    12. Vaduva Ionut
    ----------------------------------- Caranfilian Migo 0-3
    13. Ciuca Luca Mihai
    -------------------- Caranfilian Migo 0-3
    4. Caranfilian Migo
    ----------------------------------------------------------------- Varzaru Vivi 3-2
    3. Mitu Nicolae
    -------------------- Mitu Nicolae 3-0
    14. Stoicescu Gheorghe
    ----------------------------------- Branescu Marius 2-3
    11. Branescu Marius
    -------------------- Branescu Marius 3-2
    6. Botosneanu Ion
    -------------------------------------------------- Mihaila Mihai 0-3
    7. Minca Liviu
    -------------------- Minca Gabriel 0-3
    10. Minca Gabriel
    ----------------------------------- Mihaila Mihai 0-3
    15. Mihaila Mihai
    -------------------- Mihaila Mihai 3-2
    2. Vasile Victor

    Clasament Hobby

    1. Varzaru Vivi - Videle
    2. Mihaila Mihai - Bucuresti
    3 -- 4
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Branescu Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Minca Gabriel - Videle
    Nita Ion - Sericu
    Mitu Nicolae - Pitesti
    9 -- 16
    Tica Radu - Bucuresti
    Vasile Victor - Videle
    Ciuca Luca Mihai - Videle
    Botosneanu Ion - Videle
    Ceausoiu Dragos - Pitesti
    Minca Liviu - Videle
    Vaduva Ionut - Pitesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Olteanu Gabriel - Videle
    Iliuta Iustin - Videle
    Cristi Dragut - Videle
    Alin Voiculet - Videle

    Ultima editare de GeluBv; Ieri, 11:24.
    FlorinBN apreciază asta.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Necsoiu Georgiana - Hobby - Targoviste
      Varzaru Vivi Hobby - Videle
      Vasile Victor Hobby - Videle

      Comentariu


      • #4
        Botoseanu Ion ( Hobby - Videle ) Jucator nou
        GeorgianaN apreciază asta.

        Comentariu


        • #5
          Minca Gabriel - Videle - Hobby
          GeorgianaN apreciază asta.

          Comentariu


          • #6
            - Claudiu Baicu, Bucuresti - Open. Multumesc

            Comentariu


            • #7
              Tical Nicusor - Bucuresti - Avansati !

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de klau2k Vezi post
                - Claudiu Baicu, Bucuresti - Open. Multumesc
                forta forta

                Comentariu


                • #9
                  Bruma Ovidiu - Bucuresti - Avansati
                  Avadanoaiei Petuel - Bucuresti - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Tical Nicusor avansați
                    București

                    Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Bistreanu Armand - Buc - open.
                      O sa intarzii putin, vin cu trenul....nu agreez masina!

                      Comentariu


                      • #12
                        Nita Ion sat Sericu Hobby

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de klau2k Vezi post
                          - Claudiu Baicu, Bucuresti - Open. Multumesc
                          Imi cer scuze, de fapt vroiam sa spun AVANSATI.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de CatalinCraiu Vezi post

                            forta forta
                            Cand nu am alcool la bord sau nu sunt pe etnobotanice parca nu mi se mai pare ca joc asa de bine

                            Comentariu


                            • #15
                              Nicio problema, rectificam acolo

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X