Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Bucovina" Open+Amatori+Juniori 23. 06.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Chestia asta cu ,,HAI AI NOSTRI " ! m-a derutat total si, fiindca n-am stiut cui i se adreseaza, am lasat pe altii sa cistige trofeele .
    Dar, cel mai important lucru este ca am vizitat un tinut extraordinar si, culmea, locuit de niste oameni extraordinari.
    Bravo Dane ! Nu-mi pare rau ca am facut 1000 de km.
    Felicitari tuturor luptatorilor, mai ales lui Coroiu Andrei, care m-a invins de doua ori, dar nu a fost echitabil, fiindca eu am beneficiat de iarba iar el de tinerete . Oricum, sunt sigur ca vom mai auzi de el . A pierdut in semifinala la mustata, contra gladiatorului Vasile, care a jucat extraordinar. Bravo baieti si mosnegi !; ati fost aproape unii de altii .
    Pe curind.
    Chestia cu " Hai ai nostrii" se adreseasa tuturor prietenilor iubitori de tenis de masă! Ma bucur ca am mai inclus unul in marea gasca a noastra. Am sa va eliberez o legitimatie in acest sens! Sper ca ati petrecut zile placute in Bucovina si va reasteptam pe meleagurile noastre. La buna vedere!
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #77
      Clasamentul pe prima pagina !!!
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #78
        Postat în original de Dakiro Vezi post
        Chestia cu " Hai ai nostrii" se adreseasa tuturor prietenilor iubitori de tenis de masă! Ma bucur ca am mai inclus unul in marea gasca a noastra. Am sa va eliberez o legitimatie in acest sens! Sper ca ati petrecut zile placute in Bucovina si va reasteptam pe meleagurile noastre. La buna vedere!
        De data asta, am dus-o pe nevasta-mea la o singura manastire, in speranta ca, pe viitor, o sa vrea sa le vada si pe celelalte

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de mateidumitru Vezi post
          De data asta, am dus-o pe nevasta-mea la o singura manastire, in speranta ca, pe viitor, o sa vrea sa le vada si pe celelalte
          De retinut acest aspect,mai ai o sansa si la urmatorul turneu!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X