Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Putnei"ed.IV -Putna (SV)-Sambata 18.09.2021

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 4 (3 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Putnei"ed.IV -Putna (SV)-Sambata 18.09.2021

    Turneu A - "Cupa Putnei" - Editia a III-a, sambata 18.09.2021, loc. Putna, jud. Suceava.

    Localitatea: Putna, jud Suceava
    Data: Sâmbătă 18 septembrie 2021
    Categoriile turneului: Elite,Open, Avansati, Începatori
    Ora de incepere Elite,Avansati,Incepatori: 08.30-09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile.
    Ora de incepere Open :12.30-13.30 -inscrieri 14.00-incepem
    Locația: Sala Sporturilor Putna, in curtea Scolii Putna


    https://www.google.com/maps/search/S...6,14z?hl=ro-RO
    Logistică: 14 mese ITTF.
    Mingi:JOOLA *** si GEWO *** plastic
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare - adultii 40 lei, copiii sub 14 ani, doamnele și domnișoarele 20 lei. Sunt scutite de taxa persoanele cu dizabilități si eventualii participanti din Ucraina si Rep Moldova .
    Se asigură:apa,cafea ,si inca multe altele..

    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 – cupă + medalie + diplomă,
    - Locurile 5-8 – medalie + diplomă.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 17.09.2021, ora 17,00;
    - retragerile după termen si absentii vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite – 2 mese.12 jucatori - direct eliminatorii,
    Avansati – 6 mese . 36 jucatori + ........ grupe inferioare,superioare,eliminatorii
    Incepatori – 6 mese;36 jucatori............:grupe inferioare,superioare,eliminatorii

    Open- 5 mese,30 jucatori ---fara grupe superioare,direct eliminatorii
    Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    Grupe inferioare – se califica primii 4;
    Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    Grupe superioare de cate 4 jucători – se califica primii 2;

    În funcție de numărul si dinamica inscrierilor este posibil ca sistemul de joc sa fie modificat de catre organizatori, de asemenea, numarul de locuri/mese alocate unei categorii poate fi modificat, acest lucru fiind anuntat din timp pe forum. Multumim pentru intelegere.

    Eveniment organizat cu sprijinul Primariei Putna si Consiliul Local Putna.

    Logistica asigurata de EMITT,care va fi prezent cu un stand bogat materiale tdm


    Organizator:

    Petrescu Claudel - 0753 693 806


    Tehnic
    Cozma Catalin 0744544610


    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției;
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    Ultima editare de cata_60; Ieri, 19:34.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Inscrieri HOBBY (01.09.201 - 08:03:45 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Gavrilei Constantin, Pascani, 2015 - 9,65 - H
    2. Stavarache Florentin, Pascani, 1128 - 8,84 - H
    3. Savina Dan, Piatra Neamt, 763 - 8,72 - H
    4. Titirig Corneliu, Gura Humorului, 2202 - 8,35 - H
    5. Vieriu Tudorel, Suceava, 3983 - 7,8 - H
    6. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 1498 - 7,07 - H
    7. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1020 - 6,92 - H
    8. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1596 - 6,86 - H
    9. Lupu Dan, Pascani, 2626 - 6,5 - H
    10. Munteanu Corneliu, Vaslui, 1438 - 6,23 - H
    11. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1298 - 6,21 - H
    12. Aparaschive Paul, Botosani, 2684 - 5,85 - H
    13. Apetroaei Mircea, Suceava, 1701 - 5,8 - H
    14. Zamcu Ciprian, Suceava, 2366 - 5,57 - H
    15. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 2143 - 5,5 - H
    16. Herdes Gabriel, Putna, 3520 - 5,5 - H
    17. Cotos Maria, Straja, 4167 - 5,5 - HF
    18. Arhip George, Botosani, 1168 - 5,38 - H
    19. David Maia, Prelipca, 2479 - 5,33 - HF
    20. David Robert Cristian, Varatec, 3132 - 5,3 - H
    21. Petrescu Vlad, Fratauti, 2578 - 5,2 - H
    22. Manasoi Vasile, Putna, 3409 - 5,2 - H
    23. Aga Dan, Putna, 4059 - 5,2 - H
    24. Andronic Ioan, Suceava, 2320 - 4,83 - HW
    25. Rauh Victor, Moldova, 2396 - 4,3 - H
    26. Aniculaesei Stefan, Suceava, 4518 - 4 - H
    27. Agrigoroaei Ioan, Iasi, 2612 - 0
    28. Gorasciuc Marius, Galanesti, 6003 - 0
    29. Corfus Catalin, Galanesti, 6004 - 0
    30. Babalean Adrian, Galanesti, 6005 - 0
    31. Tauciuc Edi, Suceava, 6006 - 0
    32. Busuioc Robert, Radauti, 6007 - 0
    33. Mosnegutu Laurentiu, Dorohoi, 6008 - 0
    34. Muntean Gabriel, Dorohoi, 6009 - 0
    35. Rohatinovici Benone, Suceava, 6010 - 0

    Inscrieri Avansati (01.09.201 - 10:14:35 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Grimaliuc Alexandru, Suceava, 871 - 19,8 - A
    2. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 415 - 19,66 - A
    3. Ene Florin, Ploiesti, 153 - 19,46 - A
    4. Constantinica Silviu, Botosani, 923 - 17,7 - A
    5. Baciu Adrian, Pascani, 707 - 17,52 - A
    6. Mita Augustin, Dorohoi, 549 - 16,99 - AW
    7. Sovea Sorin, Suceava, 580 - 16,94 - A
    8. Lupu Cristian, Botosani, 780 - 16,83 - A
    9. Ianos Valentin, Suceava, 697 - 16,73 - A
    10. Acriva Marian, Mizil, 287 - 16,45 - A
    11. Ilie Aurelian, Botosani, 499 - 16,29 - A
    12. Plamada Iulian, Putna, 1171 - 16,03 - A
    13. Lucic Corneliu, Suceava, 523 - 15,52 - AWD
    14. Cotoara Toader, Suceava, 1359 - 14,88 - A
    15. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 665 - 14,8 - AJ
    16. Morosan Ionel, Granicesti, 587 - 14,55 - A
    17. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1914 - 14,4 - AJF
    18. Albu Constantin, Suceava, 493 - 14,26 - AW
    19. Bilt Catalin, Suceava, 921 - 14,14 - A
    20. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 2010 - 14,1 - A
    21. Aanei Cristian, Putna, 1482 - 13,67 - A
    22. Draganescu Stefan, Pascani, 1240 - 12,78 - A
    23. Grusca Narcis, Gura Humorului, 636 - 12,76 - AW
    24. Simionese Ovidiu, Granicesti, 829 - 12,68 - A
    25. Rusu Tudor, Suceava, 2012 - 12,4 - A
    26. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 689 - 12,35 - A
    27. Barabancea Lili, Iasi, 679 - 12,3 - AF
    28. Lazar Dumitru, Mizil, 304 - 12,28 - A
    29. Zamfirache Ioan, Botosani, 734 - 11,19 - AW
    30. Lita Constantin, Putna, 2309 - 10,85 - A
    31. Maxim Andrei, Iasi, 2160 - 10 - A
    32. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 894 - 5,16 - H
    33. Balan Constantin, Galanesti, 6003 - 0



    Inscrieri OPEN (01.09.2021- 21:11:56 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 4697 - 32 - OW
    2. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 573 - 31,65 - OLW
    3. Dragan Petru Ioan, Iasi, 174 - 31,26 - O
    4. Ursulean Vasile, Straja, 200 - 30,65 - O
    5. Mahu Bogdan, Pascani, 221 - 29,33 - O
    6. Morosan Marian, Suceava, 129 - 28,9 - O
    7. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 606 - 28,7 - O
    8. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 40 - 27,58 - O
    9. Munteanu Silviu, Suceava, 1006 - 24,8 - OW
    10. Fotia Iulian, Bacau, 133 - 24,61 - O
    11. Nitu Serban, Paulesti, 130 - 24,54 - OW
    12. Carpaci Alexandru, Ludus, 215 - 24,42 - OW
    13. Tanase Gabi, Suceava, 588 - 24,04 - O
    14. Ungureanu Florin, Suceava, 1518 - 23,8 - O
    15. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 1024 - 22,32 - O
    16. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 378 - 22 - O
    17. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 427 - 21,99 - OW
    18. Iacob Gabriel, Iasi, 329 - 20,61 - OW
    19. Donisan Costel, Pascani, 338 - 20,49 - OW
    20. Vieru Costica, Botosani, 366 - 20,25 - OW
    21. Sofian Corneliu, Suceava, 339 - 19,35 - AW
    22. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 488 - 10,18 - A


    Inscrieri ELITE (01.09.2021- 17:33:01 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Cojocaru Stefan, Suceava, 111 - 43,1 - E
    2. Ursulean Florin, Straja, 119 - 41,61 - E
    3. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 198 - 40,94 - E
    4. Boeriu Cezara, Targu Mures, 156 - 40,02 - EMF
    5. Cozma Catalin, Falticeni, 237 - 36,81 - EW
    6. Morosanu Vasile, Suceava, 58 - 35,93 - EW
    7. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 128 - 35,45 - EW
    8. Grosu Alexandru, Botosani, 145 - 32,53 - O
    9. Petrescu Claudiu, Putna, 230 - 28,74 - O


    **** Dl Gosan Nicu are MP conform ultimelor aparitii din circuit,in 2017
    Ultima editare de cata_60; Astăzi, 09:14.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Sursilov Constantin - Bucuresti - Open

      Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

      Blade: Butterfly Primo Power Feeling
      Fh: Nittaku Fastarc G-1
      Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

      Comentariu


      • #4
        VATRA DORNEI
        Marcu Vasile-open
        Vrasmas Ilinca-incepatori
        Vaideanu Fabiana-avansati
        Palamaru Emil-avansati
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          Din Suceava: Open- Ungureanu Florin
          Avansați-Lucic Corneliu, Istrate Gheorghiță, Sofian Corneliu
          Începători- Vieriu Tudorel
          Mulțumesc!

          Comentariu


          • #6
            Nemaciuc Ovidiu, Suceava, open

            Comentariu


            • #7
              Ianoș Valentin, avansați, Suceava

              Comentariu


              • #8
                Munteanu Silviu, Suceava - OPEN
                Multumesc!

                Comentariu


                • #9
                  Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB . Avansati . Multumesc !

                  Comentariu


                  • #10
                    Herdes Gabriel și Manasoi Vasile hobby.Putna.

                    Comentariu


                    • #11
                      Borcilă Alexandru- open
                      Cosau Toader-hobby
                      Multumesc!

                      Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Acriva Marian - Mizil, Ene Florin - Ploiesti, Lazar Dumitru - Mizil la Categoria Avansati
                        Nitu Serban - Paulesti la Categoria Open
                        Multumesc!

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna dimineata. Se inscrie Barabancea Lili, Iasi, Avansati. Multumesc.

                          Comentariu


                          • #14
                            Morosanu Vasile-Suceava-elite Apetroaei Mircea-Suceava-hobby

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscrie din Suceava la categoria Avansați
                              Bilț Cătălin și Șovea Sorin
                              Vă mulțumesc!

                              Comentariu


                              • #16
                                Aldea Nelu din Fălticeni la Open.
                                Vă mulțumesc mult.
                                Blade : Butterfly Photino ST
                                Bh : Xion Yanus DF 1,5
                                Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                                Comentariu


                                • #17
                                  Rusu Tudor avansați. SUCEAVA.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Din Botosani VIERU COSTICA open!!!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cotoară Toader - Suceava- avansați

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Albu Constantin- Suceava-avansați

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Buna ziua! Se înscrie Mahu Bogdan din Pascani la open, multumesc!!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Piatra Neamț
                                            Bubulac Cristi open
                                            Savina Dan
                                            Ungureanu Adrian
                                            Hobby
                                            Mulțumim!!!
                                            Nittaku Acoustic
                                            FH Tenergy 05
                                            BH Rakza 7 soft

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Scutaru Marius, Constanta, categoria Hobby. Multumesc

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Zamfirache Ioan -avansati


                                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Zamfiroaia Sorin elite mulțumesc

                                                  Trimis de pe al meu SM-A202F folosind Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X