Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Callatis 2012-Editia I - 30 iunie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Trofeul Callatis 2012-Editia I - 30 iunie 2012

    - SALA: CENTRUL SPORTIV MANGALIA (Sala de sport a Liceului Teoretic "Callatis")

    - ADRESA: str. Rozelor (La intrarea in orasul Mangalia, pe partea stanga, se afla intrarea in statiunea Saturn. Dupa ce ati intrat in statiunea Saturn, virati pe prima strada la dreapta, urmeaza o bifurcatie, urmati drumul spre dreapta, apoi, la urmatoarea bifurcatie, virati dreapta si sala se afla situata pe partea dreapta, la 200 de m).

    Sala se afla in statiunea Saturn, la o distanta de 100 m de plaja.
    - ORA: 08.30 am (ultima inscriere: 09.00; la ora 09.30 va incepe concursul )
    - SISTEMUL DE JOC:Amatori si Open, cu specificatia ca, ambele sectiuni incep dimineata la ora 09.30.
    -Validarea inscrierilor se face la ora 09.00, astfel incat turneul sa inceapa la ora 09.30.
    CONFORM PRINCIPIULUI, PRIMUL VENIT PRIMUL SERVIT, PRIORITARA VA FI ORDINEA DE INSCRIERE DE PE FORUM, IAR NUMARUL DE ORDINE DIN CLASAMENT, VA CONTA DOAR IN CONSTITUIREA GRUPELOR!!!
    La sectiunea amatori, turneul se va desfasura, in premiera la propunerea si pe raspunderea domnului Dragos Motisan, fara grupe superioare.
    Numarul total de participanti admisi este de 96 concurenti, organizati in grupe de cate 6, conform clasamentului Amatur la zi, dupa care tablou eliminatoriu de 64, pana la finalizarea acestuia.
    La sectiunea Open, in functie de numarul de participanti, sistemul de joc se va hotara la fata locului.Numarul maxim admis va fi de 48 de concurenti.
    - MESE: 20 buc. tip Joola, aprobate I.T.T.F.
    - Mingiile vor fi asigurate de organizator.
    - TAXA: 30 ron, din care se vor asigura 2 sandwich-uri consistente, 2 litri de apa minerala sau plata rece la sticle de 0,5 l, si o cafea de la Vali GTI.
    - MASA:vor fi afisate meniuri in 4 variante, la pretul de 15 ron.Doritorii pot comanda, optional, varianta de meniu la organizatori pana la ora 11.00, iar meniul va sosi la 14.00.
    - PREMII: trofee, medalii, diplome si premii speciale.
    - CAZARE: Pensiunea Wolf-Jupiter tel:0749 997919.
    http://www.plaja.ro/vila_wolf_jupiter_romania/
    Pensiunea Laura-Saturn tel:0743 337373.
    http://www.litoralulromanesc.ro/saturn_vila_laura.htm
    Cand sunati pentru rezervari, precizati:''pentru turneul de tenis''.
    - RELATII SUPLIMENTARE: 0724.281.544 si 0749.550.305 Ionel Panaite, sau 0743.335.411 Dragos Motisan (organizatori).
    - PENTRU A ASIGURA TRANSPARENTA TOTALA, INSCRIERILE SE VOR FACE NUMAI PE FORUM PANA VINERI, 29.06.2012, ora 20.00.
    - In cazul in care, dintre participantii inscrisi pe forum se retrag si raman locuri vacante, pot fi completate cu potentiali participanti care sunt la sala.
    Echipa Recycling Mat Table Tennis, ii asteapta pe toti iubitorii acestui nobil sport si spera ca si de aceasta data sa fie la inaltimea asteptarilor dumneavoastra.
    VA ASTEPTAM CU DRAG LA MALUL MARII SI VA DORIM MULT SUCCES!
    Ultima editare de Bila; 28.iun.2012, 17:06. Motiv: completari

  • #2
    Rezervat pentru inscrieri.
    OPEN
    Nr Nume si prenume Localitate Loc
    1 Roman Iulian Brasov 1
    2 Valceanu Daniel Topoloveni 2
    3 Traistaru Marius Topoloveni 5
    4 Durdun George Bucuresti 6
    5 Dumitra David Targoviste 7
    6 Enciu Alexandru Slobozia 8
    7 Radu Costica Galati 11
    8 Farkas Gabor Tg.Mures 14
    9 Toma Florin Pitesti 15
    10 Dinca Dorinel Calarasi 17
    11 Orza Catalin - in locul lui Mihalcea Dumitru-in locul lui Lungu Cosmin
    12 Migea Cornel-in locul lui Philippe Lesprit- in locul lui Constantinescu Marius
    13 Fratea Aurel Constanta 23
    14 Ceacarescu Cristian Slobozia 24
    15 Parvan Radu Topoloveni 25
    16 Daneliuc Gabi Sibiu 26
    17 Corcoz Costin Focsani 30
    18 Stanciu Silviu Calarasi 31
    19 Botirca Sorin Topoloveni 35
    20 Ciuca Dan Pitesti 36
    21 Lazaroiu Adrian Targoviste 37
    22 Sterea Viorel Mangalia 38
    23 Bocaniala Norocosul- in locul lui Denes Ferenc Praid 40
    24 Bodeanu Dan Bucuresti 41
    25 Motisan Dragos Mangalia 47
    26 Airimoaiei Andrei Topoloveni 50
    27 Balauca Cornel - in locul lui Chirita Cristian Calarasi 53
    28 Pizlaru Ionel Focsani 56
    29 Ursulean Florin Straja 58
    30 Toma Iulian Braila 60
    31 Sori Iancu - -in locul lui Florescu Eleodor - in locul lui Oprea Nicolae Brasov 70
    32 Dinu Gheorghe Bucuresti-in locul lui Botezatu Onelus
    33 Nicolae Paul Bucuresti 113
    34 Sengoz Mehmet Botosani 118
    35 Staicu Adrian Galati 220
    36 Mitzea Alexandru Sibiu 244
    37 Mihaila Aurel Bucuresti 352
    38 Filimon Bogdan Bucuresti 413
    39 Maran Alin Constanta 493
    40 Duma David Topoloveni 515
    41 Cartuna Mihai Constanta 642
    42 Plaiasu Mihaela Constanta 646
    43 Pletea Antonio Constanta 655
    44 Vina Sebastian Constanta 717
    45 Dascalasu Catalin Bucuresti 773
    46 Micu Daniela Constanta 949
    47 Chirita Alexandru Constanta 1067
    48 Gradinaru Alin Sibiu NOU
    Dinu Gheorghe Bucuresti
    Mihalcea Dumitru
    Philippe Lesprit
    Migea Cornel- Sibiu - -in asteptare
    Cornel Balauca - Botosani-in asteptare
    Bocaneala Norocel - Galati - in asteptare
    Orza Catalin -Suceava 137 - in asteptare
    Florescu Eleodor Deva - in asteptare
    Sorin Iancu - in asteptare
    58 Sipos Renata - in asteptare
    57 Boaca Valentin- Bucuresti - in asteptare
    58 Popa Marius - in asteptare
    AMATORI
    Nr Nume si prenume Localitate Loc
    1 Mihalache Ionela - in locul lui Constantinovici Ciprian Liteni 61
    2 Ursulean Vasile Straja 62
    3 Nica Ionut Brasov 63
    4 Petrov Danut Bucuresti 64
    5 Pitac Ovidiu Brasov 80
    6 Coroianu Mircea Bucuresti 81
    7 Vladu Nicolae Pitesti 82
    8 Presura Eugen-Slobozia- in locul lui Zavricescu George
    9 Panaite Ionel Mangalia 89
    10 Andone Claudiu Cugir 90
    11 Balan Ionel - in locul lui Trocan Alexa -in locul lui Marin Floricel Brasov 92
    12 Ion Dumitru - in locul lui Antal Denes Brasov 93
    13 Grigore Marian - in locul lui Padurariu Costel Brasov 98
    14 Popescu Valentin Bucuresti 105
    15 Zamfir Ionel Bucuresti 108
    16 Dinicescu Ion Pitesti 110
    17 Corneanu Sorin Botosani 124
    18 Dascalasu Viorel Bucuresti 127
    19 Popa Mircea Brasov 132
    20 On Ho Bucuresti 133
    21 Cristescu Cristian Bucuresti 135
    22 Marcu Vasile Vatra Dornei 145
    23 Grigore Alexandru Campina 146
    24 Vasile Marius - in locul lui Trocan Nicolae -in locul lui Matei Dumitru Deva 149
    25 Foca Victor Plopeni PH 152
    26 Vladoiu Gelu Brasov 155
    27 Dinca Alexandru Calarasi 158
    28 Vranceanu Mihai Bucuresti 160
    29 Barbu Mircea Mangalia 161
    30 Doba Vasile Pitesti 169
    31 Medeleanu Stefan Mangalia 176
    32 Rosu Dan Brasov 179
    33 Farkas Bence Tg.Mures 207
    34 Vlase Dorin Adjud 231
    35 Popescu Adrian- in locul lui Tarau Vasile Brasov 234
    36 Lefter Costel Galati 240
    37 Matei Razvan Bucuresti 283
    38 Leolea Andrei Constanta 296
    39 Groza Florin Cluj Napoca 309
    40 Costache Claudiu Calarasi 311
    41 Gipsy King - in locul lui Suta Valeriu Curtea de Arges 314
    42 Stolearenco Igor Galati 317
    43 Ursulean Daniel Straja 323
    44 Medeleanu Radu Mangalia 338
    45 Chiurtu Viorel Mangalia 348
    46 Craciunica Gabriel Calarasi 378
    47 Mitu Manuel Galati 386
    48 Jecu Aurelian Navodari 412
    49 Nitu Victor - in locul lui Anita Dorel Brasov 427
    50 Gutu Victor Galati 431
    51 Stoica Iuri Rep.Moldova 482
    52 Nicula Dumitru Agnita 501
    53 Ilie Cristian Constanta 522
    54 Nicolae Alexandru Bucuresti 531
    55 Stoica Andrei Galati 536
    56 Corneanu Gabriel Botosani 551
    57 Constantin Ioan Eforie 555
    58 Lica George Eforie 578
    59 Sava Sinel Focsani 616
    60 Popescu Andrei Constanta 625
    61 Ion Emil Constanta 650
    62 Teodorescu Andu - in locul lui Coliba Ionut Buzau 669
    63 Chis Mihai Constanta 701
    64 Dumbrava Daniel Focsani 730
    65 Oanes Gabi Focsani 741
    66 Olaru Viorel- in locul lui Paslariu Adrian Brasov 751
    67 Vranceanu Gabriel Bucuresti 782
    68 Medeleanu Ionut Mangalia 803
    69 Gheorghe Neculai - in locul lui Iordachi Adrian - in locul lui Fratila George Buzau 806
    70 Chiriac Felician Mangalia 955
    71 Muresan Ioan Galati 967
    72 Preda Sile Focsani 1150
    73 Rusovici Pompiliu Mangalia 1186
    74 Dosoftei Traian Mangalia 1242
    75 Apostol Cerasela - in locul lui Pascu Mugurel Mangalia 1268
    76 Velula Aihan Constanta 1333
    77 Ionescu Mihai Mangalia 1354
    78 Stan Catalin Constanta 1650
    79 Giosan Marcel Galati NOU
    80 Stan Stefan- in locul lui Filip Marius Bucuresti NOU
    81 Corneliu Zainescu - in locul lui Ariton Costel Galati NOU
    82 Olteanu Valentina Calarasi NOU
    83 Vasile Gelu Iulian
    84 Paun Daniel
    85 Gheorghe Nicu
    86 Draghici Dumitru
    87 Constantin Gabriela
    88 Orbocea Liliana
    89 Biro Istvan
    90 Ghizdavescu Adrian
    91 Furtunescu Ovidiu
    92 Chetronie Liviu-Tecuci
    93 Dima Nicu-Bucuresti
    94 Papacu Beycoly -Bucuresti
    95 Patap Vladimir-Braila
    96 Tihan Silviu-Braila
    Presura Eugen-Slobozia
    Presura Marian -Slobozia
    Trocan Alexa-Mioveni
    Trocan Nicolae
    Iordachi Adrian- Adjud
    Gipsy King-Alba Iulia
    Stan Stefan - Mangalia
    Popescu Adrian-Valcanesti
    Olaru Viorel-Cocorastii Mislii
    Ion Dumitru- Cocorastii Mislii-in asteptare
    Grigore Marian- Cocorastii Mislii-in asteptare
    Apostol Cerasela-Pitesti- in asteptare
    Gheorghe Niculae - Galati - in asteptare
    Nitu Victor- Slobozia in asteptare
    Teodorescu Andu - in asteptare
    Mihalache Ionela - in asteptare
    Balan Ionel - in asteptare
    Vasile Marius - in asteptare
    Sorin Iancu - in asteptare
    117 Serban Liviu - in asteptare
    118 Roca Marian - in asteptare
    119 Dutu Constantin - in asteptare
    120 Popa Marius - in asteptare
    121 Bogdan Moraru - in asteptare
    122 Barbu Cristian- in asteptare
    Ultima editare de Bila; 29.iun.2012, 15:25. Motiv: completari

    Comentariu


    • #3
      Popescu Vali si Dan Petrov amatori Bucuresti
      - - - Actualizat - - -
      Dragos nu mai este pescarus acum este delfin ca joaca la open

      Comentariu


      • #4
        Cum, nu m-ati inscris inca? Voi fi de pe 24 iunie la Mangalia, asa ca pe 30 deja pot fi considerat gazda
        Deci, sa notam:
        TOMA Iulian, Braila (poz 60 sau 61, nu mai stiu exact si nu reusesc sa gasesc pag cu clasamentul)
        - - - Actualizat - - -
        Cum, nu m-ati inscris inca? Voi fi de pe 24 iunie la Mangalia, asa ca pe 30 deja pot fi considerat gazda

        Deci, sa notam:
        TOMA Iulian, Braila (poz 60 sau 61, nu mai stiu exact si nu reusesc sa gasesc pag cu clasamentul)
        Iulian Toma

        Comentariu


        • #5
          Domnule dr. Sunteti pe locul 60 asa ca jucati la open...de acord?

          Comentariu


          • #6
            Matei Razvan - Bucuresti - amatori
            BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
            XIOM OMEGA VII PRO
            GAMBLER ZERO

            Comentariu


            • #7
              Florin Toma - Pitesti-open

              Comentariu


              • #8
                Dan Bodeanu Bucuresti OPEN.

                Comentariu


                • #9
                  din Straja:

                  Ursulean Florin-open
                  Ursulean Vasile-amator
                  Ursulean Daniel-copil amator
                  Ursulean Geta-spectator-
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    VICTOR FOCA-PLOPENI PRAHOVA-amatori
                    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                    FH - TENERGY 64
                    BH - XIOM VEGA EUROPE

                    Comentariu


                    • #11
                      Filimon bogdan open

                      Comentariu


                      • #12
                        Dinca Dorinel ,Stanciu Silviu,Chirita Cristian,Costache Claudiu -Calarasi-open,Dinca Alexandru-amatori.
                        Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 FX - 2,1 BH : Nitakku Beautry-2,0

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Tg Mures: Farkas Gabor - Open
                          Farkas Bence - Amator
                          blade:timo boll tamca 5000
                          fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                          bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                          Comentariu


                          • #14
                            o intrebare va rog, in cazul in care numarul de inscrisi depaseste numarul locurilor disponibile se va merge dupa clasament sau dupa regula primului inscris?

                            Comentariu


                            • #15
                              Lica George - amatori
                              Constantin Ioan - amatori
                              ambii din Eforie Nord
                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X