Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa IHR, Târgoviște - 18.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    - Baicu Claudiu, București - A/H. Multumesc
    Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
    FH: Butterfly Tenergy 05
    BH: Butterfly Dignics 80

    Comentariu


    • #52
      Inscrieri A+H (18.09.2021) - 1:47:37 PM - v5.1 / cls_2021-sep

      1. Stoica Mihai, Mioveni, 208 - 16.91 - AW
      2. Dumitru George, Targoviște, 284 - 15.88 - A
      3. Marinescu Nelu, Targoviște, 369 - 14.76 - A
      4. Baciu Stefan, Mioveni, 405 - 14.43 - AW
      5. Patrascu Dorin, Pitești, 803 - 14.2 - A
      6. Baicu Claudiu, București, 495 - 12.94 - A
      7. Topsaneanu Valentin, Chitila, 2051 - 12.45 - A
      8. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 419 - 12.33 - A
      9. Gagiu Remus, Pitești, 1537 - 11.57 - A
      10. Badea Mihai, Targoviște, 1410 - 11.13 - A
      11. Bistreanu Armand, București, 633 - 10.97 - AW
      12. Fusca Georgian, Targoviște, 572 - 10.25 - A
      13. Apostoaiei Andrei, București, 2225 - 10.2 - A
      14. Varzaru Vivi, Videle, 1820 - 9.73 - H
      15. Minca Gabriel, Videle, 2353 - 9.23 - H
      16. Necsoiu Georgiana, Videle, 797 - 7.36 - HF
      17. Chirtoaca Ion, Ploiești, 2312 - 6.06 - H
      18. Danila Eugeniu, București, 1369 - 5.87 - HW
      19. Ontoiu Catalin, Pitești, 843 - 5.53 - HW
      20. Ionescu Adrian, Targoviște, 3629 - 5.5 - H
      21. Anghel Liviu, Ploiești, 6001 - 0


      Inscrieri E+O (18.09.2021) - 1:48:53 PM - v5.1 / cls_2021-sep

      1. Dobrin Adrian, Targoviște, 644 - 38.75 - E
      2. Secu Valeriu, București, 787 - 36.6 - E
      3. Noragiu Paul, Targoviște, 676 - 29.58 - O
      4. Trocan Nicolae, Mioveni, 54 - 29.35 - OW
      5. Darmaz Ion, Targoviște, 37 - 29.25 - OW
      6. Visan Bogdan, Targoviște, 137 - 28.63 - O
      7. Gorum Adrian, Topoloveni, 196 - 27.32 - OW
      8. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 83 - 26.8 - O
      9. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 281 - 23.44 - O
      10. Craiu Catalin, Videle, 567 - 21.5 - O
      11. Chirica Alexandru, București, 253 - 20.81 - O
      12. Manoiu Claudiu, Fieni, 569 - 19.96 - A
      13. Matei Mircea, Targoviște, 297 - 17.27 - AW
      14. Bratescu Adrian, Targoviște, 532 - 17.11 - AW
      15. Cirstea Toni, Targu Jiu, 784 - 14.61 - A
      16. Micu Cosmin, Targoviște, 3150 - 0 - A
      17. Micu Iulian, Targoviște, 6001 - 0


      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
      FH - Xiom Sigma II Pro
      BH- Xiom Sigma II Pro

      Comentariu


      • #53
        Se muta Bistreanu Armand - Buc - la Open....poate reusesc sa imi termin meciurile pana la ora 17, prin bunavointa celorlalti din grupa...
        Ma mai interesez, dar sper sa fie valabil trenul de la 17.30, daca nu, revin la A/H.

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de armani Vezi post
          Se muta Bistreanu Armand - Buc - la Open....poate reusesc sa imi termin meciurile pana la ora 17, prin bunavointa celorlalti din grupa...
          Ma mai interesez, dar sper sa fie valabil trenul de la 17.30, daca nu, revin la A/H.
          Stiu ca erau si niste masini, tin minte ca am luat eu o data dupa un turneu in Targoviște. Dar nu mai stiu exact de unde pleaca. Poate te ajuta localnicii

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de armani Vezi post
            Se muta Bistreanu Armand - Buc - la Open....poate reusesc sa imi termin meciurile pana la ora 17, prin bunavointa celorlalti din grupa...
            Ma mai interesez, dar sper sa fie valabil trenul de la 17.30, daca nu, revin la A/H.
            La intoarcere daca ai rabdare poti sa te iau eu...ca tot vin acasa. Da' iti trebuie rabdare ca eu o sa fac finala .... e deja planificata ...

            Comentariu


            • #56
              Da,sunt microbuze și au stația chiar lângă gara CFR .O să mă interesez până la ce oră e plecarea spre București!!

              Comentariu


              • #57
                Bună seara,
                Docan Cristian-București-O/E

                Comentariu


                • #58
                  Multumesc celor care au venit cu sfaturi despre microbuze..... dar eu nu calatoresc decat cu trenul, am o fobie pt. masini, microbuze etc....doar in caz de extrema necesitate le folosesc.

                  Comentariu


                  • #59
                    Botosneanu ion este înscris dar nu apare pe lista

                    Comentariu


                    • #60
                      Vă fi la următoarea actualizare!
                      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                      FH - Xiom Sigma II Pro
                      BH- Xiom Sigma II Pro

                      Comentariu


                      • #61
                        Ok multumesc

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de armani Vezi post
                          Multumesc celor care au venit cu sfaturi despre microbuze..... dar eu nu calatoresc decat cu trenul, am o fobie pt. masini, microbuze etc....doar in caz de extrema necesitate le folosesc.
                          De ziua ta ?ți fac cadou o drezină, pleci și vii când vrei... pe șine. O să-l întreci pe Cristi la număr de turnee cu ea, cred că și pe nea Gigi Stoicescu! Atât te rog doar ,să fii atent la ce vine din sens opus!
                          P.S. Mai iei și tu pe cineva că altfel nu merge, sau?

                          Comentariu


                          • #63
                            Burcea Daniel - București - A/H
                            Daniel

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de meme6513 Vezi post

                              De ziua ta ?ți fac cadou o drezină, pleci și vii când vrei... pe șine. O să-l întreci pe Cristi la număr de turnee cu ea. cred că și pe nea Gigi Stoicescu! Atât te rog doar ,să fii atent la ce vine din sens opus!
                              P.S. Mai iei și tu pe cineva că altfel nu merge, sau?
                              Multumesc, dar din pacate, aici in Buc....sunt pb mari cu locurile de parcare...poate cand ies la pensie si ma mut la Targoviște, sa depanam amintiri despre cum jucam noi tenis de masă (chiar, tenis de drezina o fi?).

                              Comentariu


                              • #65
                                Am și eu o fobie –dar este la tren. Poate că domnu’ Matei, în mărinimia sa, îmi face cadou un autoturism, de preferință un model Mercedes-Benz.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de Vicecampionu Vezi post
                                  Am și eu o fobie –dar este la tren. Poate că domnu’ Matei, în mărinimia sa, îmi face cadou un autoturism, de preferință un model Mercedes-Benz.
                                  Facem, facem dom`Silviu, cum nu, ideea e că l-am și comandat pentru domnia voastră, am anticipat dorința, m-a cam desumflat un pic furnizorul , mi-a zis că cele două rînduri de ghidoane nu-s cromate, e vreo problemă?
                                  P?nă se rezolvă, urcați-vă-n drezina lu? Armand și veniți să jucăm un tenis la nea Nae!

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de meme6513 Vezi post

                                    Facem, facem dom`Silviu, cum nu, ideea e că l-am și comandat pentru domnia voastră, am anticipat dorința, m-a cam desumflat un pic furnizorul , mi-a zis că cele două rînduri de ghidoane nu-s cromate, e vreo problemă?
                                    P?nă se rezolvă, urcați-vă-n drezina lu? Armand și veniți să jucăm un tenis la nea Nae!
                                    La grupa 4 inferioară rezultatele trecute sunt varză, am avut 3-1 cu Boboc si 3-0 cu Lungu,mi se parea mie că joc cu cine nu trebuie, adică 4 victorii, bravo!
                                    Tot ocupat cu grija fata de semeni , nu sunteti atent la lucrurile importante si IULICA a ascuns tricoul de campion ( si vine iarna ... )

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Se inscrie Gerogescu Florin, București, A/H
                                      Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
                                      FH: Butterfly Tenergy 05
                                      BH: Butterfly Dignics 80

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post

                                        La grupa 4 inferioară rezultatele trecute sunt varză, am avut 3-1 cu Boboc si 3-0 cu Lungu,mi se parea mie că joc cu cine nu trebuie, adică 4 victorii, bravo!
                                        Tot ocupat cu grija fata de semeni , nu sunteti atent la lucrurile importante si IULICA a ascuns tricoul de campion ( si vine iarna ... )
                                        Pai nea Gigi, s-a lămurit treaba, era așa cum am zis eu, iar tricoul de campion nu era asa de interes pentru mine , fiecare vede ce vrea în mișcarea asta după cum am mai vorbit! Prea mult plastic dăunează!

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Postat în original de klau2k Vezi post
                                          Se inscrie Gerogescu Florin, București, A/H
                                          Sf. Claudiu Botezătorul Programatorul...

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Se retrage Ontoiu Catalin (A+H), accidentat.
                                            Xiom Ice Cream AZX, Fh si Bh: XIOM omega VII Pro si Europe
                                            Yinhe Galaxy V-14 PRO , Fh si Bh: DHS Gold Arc 8;
                                            DHS Hurricane 301, Fh si Bh: DHS Gold Arc 8.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Marian Florea - O/E

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Florescu Liviu -Targoviște A/H. NOU!!!!

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Vasile Victor-Videle-A/H

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Inscrieri A+H (18.09.2021) - 8:25:52 PM - v5.1 / cls_2021-sep

                                                    1. Stoica Mihai, Mioveni, 208 - 16.91 - AW
                                                    2. Dumitru George, Targoviște, 284 - 15.88 - A
                                                    3. Marinescu Nelu, Targoviște, 369 - 14.76 - A
                                                    4. Baciu Stefan, Mioveni, 405 - 14.43 - AW
                                                    5. Patrascu Dorin, Pitești, 803 - 14.2 - A
                                                    6. Georgescu Florin, București, 1524 - 13.2 - A
                                                    7. Baicu Claudiu, București, 495 - 12.94 - A
                                                    8. Topsaneanu Valentin, Chitila, 2051 - 12.45 - A
                                                    9. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 419 - 12.33 - A
                                                    10. Gagiu Remus, Pitești, 1537 - 11.57 - A
                                                    11. Badea Mihai, Targoviște, 1410 - 11.13 - A
                                                    12. Bistreanu Armand, București, 633 - 10.97 - AW
                                                    13. Burcea Daniel, București, 1795 - 10.3 - A
                                                    14. Fusca Georgian, Targoviște, 572 - 10.25 - A
                                                    15. Apostoaiei Andrei, București, 2225 - 10.2 - A
                                                    16. Varzaru Vivi, Videle, 1820 - 9.73 - H
                                                    17. Minca Gabriel, Videle, 2353 - 9.23 - H
                                                    18. Necsoiu Georgiana, Videle, 797 - 7.36 - HF
                                                    19. Vasile Victor, Videle, 2104 - 6.88 - H
                                                    20. Chirtoaca Ion, Ploiești, 2312 - 6.06 - H
                                                    21. Danila Eugeniu, București, 1369 - 5.87 - HW
                                                    22. Botosneanu Ion, Videle, 2902 - 5.57 - H
                                                    23. Ionescu Adrian, Targoviște, 3629 - 5.5 - H
                                                    24. Anghel Liviu, Ploiești, 6001 - 0
                                                    25. Florescu Liviu, Targoviște, 6002 - 0


                                                    Inscrieri E+O (18.09.2021) - 8:26:15 PM - v5.1 / cls_2021-sep

                                                    1. Dobrin Adrian, Targoviște, 644 - 38.75 - E
                                                    2. Secu Valeriu, București, 787 - 36.6 - E
                                                    3. Noragiu Paul, Targoviște, 676 - 29.58 - O
                                                    4. Trocan Nicolae, Mioveni, 54 - 29.35 - OW
                                                    5. Darmaz Ion, Targoviște, 37 - 29.25 - OW
                                                    6. Visan Bogdan, Targoviște, 137 - 28.63 - O
                                                    7. Gorum Adrian, Topoloveni, 196 - 27.32 - OW
                                                    8. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 83 - 26.8 - O
                                                    9. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 281 - 23.44 - O
                                                    10. Craiu Catalin, Videle, 567 - 21.5 - O
                                                    11. Docan Cristian, București, 142 - 20.81 - O
                                                    12. Chirica Alexandru, București, 253 - 20.81 - O
                                                    13. Manoiu Claudiu, Fieni, 569 - 19.96 - A
                                                    14. Matei Mircea, Targoviște, 297 - 17.27 - AW
                                                    15. Bratescu Adrian, Targoviște, 532 - 17.11 - AW
                                                    16. Florea Marian, Targoviște, 1161 - 16.75 - AW
                                                    17. Cirstea Toni, Targu Jiu, 784 - 14.61 - A
                                                    18. Micu Cosmin, Targoviște, 3150 - 0 - A
                                                    19. Micu Iulian, Targoviște, 6001 - 0

                                                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                                    FH - Xiom Sigma II Pro
                                                    BH- Xiom Sigma II Pro

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X