Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Latcu Voda" - Siret, ed. I - 25.09.2021

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa "Latcu Voda" - Siret, ed. I - 25.09.2021




    Turneu A - Cupa"Latcu Voda" - Editia a I-a, sambata 25.09.2021, loc. Siret, jud. Suceava.

    Localitatea: Siret, jud Suceava
    Data: Sâmbătă 25 septembrie 2021
    Categoriile turneului: Elite,Open, Avansati, Hobby
    Ora de incepere Elite,Avansati,Open: 08.30-09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile.
    Ora de incepere Hobby:12.30-13.30 -inscrieri 14.00-incepem

    Locația: Sala Sporturilor Siret, str.28 Noiembrie,nr 44

    https://www.google.ro/maps/place/Str...5!4d26.0572691

    La intrare in Siret dinspre Suceava se face prima la stnga,apoi,la al doilea giratoriu,dreapta pana la capat,apoi stanga circa 80 m

    Logistică: 12 mese ITTF.
    Mingi:JOOLA *** si GEWO *** plastic
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare - adultii 40 leI
    .............................-----, copiii sub 14 ani, doamnele și domnișoarele 20 lei.
    Sunt scutite de taxa persoanele cu dizabilități si eventualii participanti din Ucraina si Rep Moldova .
    Se asigură:apa,cafea ,si inca multe altele..

    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 – cupă + medalie + diplomă,
    - Locurile 5-8 – medalie + diplomă.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 24.09.2021, ora 20,00;
    - retragerile după termen si absentii vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite – 2 mese.12 jucatori - direct eliminatorii,
    Avansati – 5 mese . 30 jucatori + ........ grupe inferioare,superioare,eliminatorii
    Incepatori – 5 mese;30 jucatori............:grupe inferioare,,eliminatorii
    Open- 5 mese,30 jucatori ---,gr inferioare grupe superioare, eliminatorii
    Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    Grupe inferioare – se califica primii 4;
    Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    Grupe superioare de cate 4 jucători – se califica primii 2;

    În funcție de numărul si dinamica inscrierilor este posibil ca sistemul de joc sa fie modificat de catre organizatori, de asemenea, numarul de locuri/mese alocate unei categorii poate fi modificat, acest lucru fiind anuntat din timp pe forum. Multumim pentru intelegere.
    Eveniment organizat cu sprijinul Casei de Cultura Siret reprezentata de dl director Mateiciuc Ioan
    Organizatorii au un parteneriat cu hotelul "Frontier",sunati la 0746 132 218 (dl Mateiciuc )pt rezervari
    https://www.google.ro/maps/place/Str...5!4d26.0572691

    Logistica asigurata de EMITT,care va fi prezent cu un stand bogat materiale tdm


    Organizator:

    dl IANOS VALENTIN 0745 848 225

    Tehnic
    Cozma Catalin 0744544610


    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției;
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.


    Last edited by cata_60; 01-Sep-2021, 14:16.
    of all the things i lost i miss my mind the most



    Tags: None
    Ultima editare de cata_60; 15.sep.2021, 07:13.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Inscrieri HOBBY (01.09.2021- 01:40:34 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Popescu Doru Viorel, Botosani, 969 - 9,7 - HW
    2. Cosau Toader, Targu Neamt, 1268 - 9,27 - H
    3. Stavarache Florentin, Pascani, 1128 - 8,84 - H
    4. Savina Dan, Piatra Neamt, 763 - 8,72 - H
    5. Ghitu Liviu, Onesti, 554 - 8,23 - H
    6. Vieriu Tudorel, Suceava, 3983 - 7,8 - H
    7. Alboiu Robert, Botosani, 3383 - 7,15 - H
    8. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2183 - 6,3 - HJF
    9. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1298 - 6,21 - H
    10. Loghin Sergiu, Pascani, 3430 - 5,65 - H
    11. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 2143 - 5,5 - H
    12. Arhip George, Botosani, 1168 - 5,38 - H
    13. David Maia, Prelipca, 2479 - 5,33 - HF
    14. Jurgiu Marian, Botosani, 1826 - 5,3 - H
    15. David Robert Cristian, Varatec, 3132 - 5,3 - H
    16. Palaghianu Matei, Salcea, 4181 - 5,3 - H
    17. Zaharia David, Salcea, 4182 - 5,3 - H
    18. Fecioru Alexandru, Salcea, 4470 - 5,2 - H
    19. Mitrea Ana Maria, Salcea, 4472 - 5,2 - HF
    20. Munteanu Mihai, Plopeni, 4474 - 5,2 - H
    21. Rugina Adrian, Botosani, 3728 - 5 - H
    22. Andronic Ioan, Suceava, 2320 - 4,83 - HW
    23. Lazar Viorel, Botosani, 2503 - 4 - H
    24. Palaghianu David, Salcea, 4522 - 4 - H
    25. Babiuc Nicusor Ionel, Siret, 5072 - 0 - H
    26. Tauciuc Edi, Suceava, 6003 - 0
    27. Antonesei Andrei, Botosani, 6004 - 0
    28. Dumitriu David, Varatec, 6005 - 0

    Inscrieri Avansati (01.09.2026) - 01:40:49 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Grimaliuc Alexandru, Suceava, 871 - 19,8 - A
    2. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 415 - 19,66 - A
    3. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 847 - 19,54 - A
    4. Baciu Adrian, Pascani, 707 - 17,52 - A
    5. Mita Augustin, Dorohoi, 549 - 16,99 - AW
    6. Sovea Sorin, Suceava, 580 - 16,94 - A
    7. Lupu Cristian, Botosani, 780 - 16,83 - A
    8. Ianos Valentin, Suceava, 697 - 16,73 - A
    9. Ilie Aurelian, Botosani, 499 - 16,29 - A
    10. Plamada Iulian, Putna, 1171 - 16,03 - A
    11. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 992 - 15,9 - A
    12. Zepciuc Marius, Granicesti, 806 - 15,83 - A
    13. Lucic Corneliu, Suceava, 523 - 15,52 - AWD
    14. Cotoara Toader, Suceava, 1359 - 14,88 - A
    15. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 665 - 14,8 - AJ
    16. Istrate Ghiorghita, Suceava, 1170 - 14,7 - A
    17. Morosan Ionel, Granicesti, 587 - 14,55 - A
    18. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1914 - 14,4 - AJF
    19. Albu Constantin, Suceava, 493 - 14,26 - AW
    20. Bilt Catalin, Suceava, 921 - 14,14 - A
    21. Ochian Andrei, Iasi, 1999 - 13,5 - A
    22. Morosan Mihai, Granicesti, 901 - 13,21 - A
    23. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 888 - 12,74 - A
    24. Simionese Ovidiu, Granicesti, 829 - 12,68 - A
    25. Rusu Tudor, Suceava, 2012 - 12,4 - A
    26. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 689 - 12,35 - A
    27. Barabancea Lili, Iasi, 679 - 12,3 - AF
    28. Zamfirache Ioan, Botosani, 734 - 11,19 - AW
    29. Ojog Petrisor, Bacau, 816 - 9,98 - H
    30. Munteanu Corneliu, Vaslui, 1438 - 6,23 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Rusu Lucian, Suceava, 2920 - 8,3 - H
    2. Nazaret Alexandru, Bacau, 2020 - 13 - A
    3. Paduraru Riana, Bacau, 2173 - 5,35 - HF


    Inscrieri Open (01.09.2025) - 17:24:58 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 4697 - 32 - OW
    2. Gherasim Iulian, Tulcea, 63 - 31,93 - O
    3. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 573 - 31,65 - OLW
    4. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 33 - 30,37 - O
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 14 - 30,08 - OW
    6. Capusa Bogdan, Bacau, 2095 - 30 - O
    7. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 116 - 29,65 - O
    8. Mahu Bogdan, Pascani, 221 - 29,33 - O
    9. Darmaz Ion, Targoviste, 37 - 29,25 - OW
    10. Morosan Marian, Suceava, 129 - 28,9 - O
    11. Petrescu Claudiu, Putna, 230 - 28,74 - O
    12. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 606 - 28,7 - O
    13. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 40 - 27,58 - O
    14. Pascu Marius, Campulung Mold, 683 - 26,17 - O
    15. Colesniuc Romeo, Botosani, 205 - 25,14 - OW
    16. Munteanu Silviu, Suceava, 1006 - 24,8 - OW
    17. Fotia Iulian, Bacau, 133 - 24,61 - O
    18. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 975 - 24,4 - O
    19. Tanase Gabi, Suceava, 588 - 24,04 - O
    20. Pancrat Cristian, Tulcea, 511 - 23,95 - O
    21. Ungureanu Florin, Suceava, 1518 - 23,8 - O
    22. Ursan Viorel, Radauti, 1267 - 22,9 - O
    23. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 1024 - 22,32 - O
    24. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 378 - 22 - O
    25. Vieru Costica, Botosani, 366 - 20,25 - OW
    26. Sofian Corneliu, Suceava, 339 - 19,35 - AW
    27. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 488 - 10,18 - A


    Inscrieri ELITE (01.09.2025) - 17:26:55 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Cozma Catalin, Falticeni, 237 - 36,81 - EW
    2. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 128 - 35,45 - EW
    3. Polocoser Cristian, Suceava, 236 - 34,18 - EW
    4. Grosu Alexandru, Botosani, 145 - 32,53 - O
    Ultima editare de cata_60; Ieri, 16:27.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Sovea sorin si Bilt Cătălin la avansati

      mulțumesc

      Comentariu


      • #4
        Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

        Comentariu


        • #5
          Bună seara , se înscrie la categoria open Grosu Alexandru . Mulțumesc !

          Comentariu


          • #6
            Din Suceava
            Ungureanu Florin - open
            Lucic Corneliu, Istrate Gheorghiță, Sofian Corneliu- avansați
            Vieriu Tudorel- hobby
            Mulțumesc!

            Comentariu


            • #7
              Nemaciuc Ovidiu, open ,Suceava
              Grimaliuc Alexandru, avansați, Suceava

              Comentariu


              • #8
                Polocoser Cristian-elite

                Comentariu


                • #9
                  Din Botosani, Colesniuc Romeo - open.

                  Comentariu


                  • #10
                    Zepciuc Marius. Avansati


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Ce înseamnă la categoria Elite direct eliminatorii

                      Comentariu


                      • #12
                        Cotoară Toader - Suceava- avansați

                        Comentariu


                        • #13
                          Vatra-Dornei
                          Marcu Vasile open
                          Vaideanu Fabiana-avansati
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #14
                            VRĂȘMAȘ ILINCA-Vatra Dornei hobby
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #15
                              Petrescu Claudiu open. Plamada Iulian. Avansați

                              Comentariu


                              • #16
                                Borcilă Alexandru-Târgu-Neamț
                                Categoria open

                                Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Munteanu Silvu - OPEN

                                  Multumesc!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mahu Bogdan din Pascani la open, multumesc

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      BURGHELEA Florin - Piatra Neamt - Avansati
                                      BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Albu Constantin Suceava Avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Vieru Costica din Botoșani open.

                                          Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Botoșani, Zamfirache Ioan, Ilie Aurelian și Lupu Cristian toți avansați!!

                                            Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Groșan Nicu din Piatra Neamț la open
                                              Blade Dr. NEUBAUER COMBI
                                              Forhand Yasaka 7 soft
                                              Backhand JOOLA BADMAN RELOADED

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Fotia Iulian Bc open
                                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Darmaz Ion-open-Targoviste.

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X