Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Latcu Voda" - Siret, ed. I - 25.09.2021

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa "Latcu Voda" - Siret, ed. I - 25.09.2021




    Turneu A - Cupa"Latcu Voda" - Editia a I-a, sambata 25.09.2021, loc. Siret, jud. Suceava.

    Localitatea: Siret, jud Suceava
    Data: Sâmbătă 25 septembrie 2021
    Categoriile turneului: Elite,Open, Avansati, Hobby
    Ora de incepere Elite,Avansati,Open: 08.30-09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile.
    Ora de incepere Hobby:12.30-13.30 -inscrieri 14.00-incepem

    Locația: Sala Sporturilor Siret, str.28 Noiembrie,nr 44

    https://www.google.ro/maps/place/Str...5!4d26.0572691

    La intrare in Siret dinspre Suceava se face prima la stnga,apoi,la al doilea giratoriu,dreapta pana la capat,apoi stanga circa 80 m

    Logistică: 12 mese ITTF.
    Mingi:JOOLA *** si GEWO *** plastic
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare - adultii 40 leI
    .............................-----, copiii sub 14 ani, doamnele și domnișoarele 20 lei.
    Sunt scutite de taxa persoanele cu dizabilități si eventualii participanti din Ucraina si Rep Moldova .
    Se asigură:apa,cafea ,si inca multe altele..

    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 – cupă + medalie + diplomă,
    - Locurile 5-8 – medalie + diplomă.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 24.09.2021, ora 16,00;
    - retragerile după termen si absentii vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite – 2 mese.12 jucatori - fara gr superioare,
    Avansati – 5 mese . 30 jucatori + ........ grupe inferioare,superioare,eliminatorii
    Incepatori – 5 mese;30 jucatori............:grupe inferioare,,eliminatorii
    Open- 5 mese,30 jucatori ---,gr inferioare grupe superioare, eliminatorii
    Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    Grupe inferioare – se califica primii 4;
    Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    Grupe superioare de cate 4 jucători – se califica primii 2;

    În funcție de numărul si dinamica inscrierilor este posibil ca sistemul de joc sa fie modificat de catre organizatori, de asemenea, numarul de locuri/mese alocate unei categorii poate fi modificat, acest lucru fiind anuntat din timp pe forum. Multumim pentru intelegere.
    Eveniment organizat cu sprijinul Casei de Cultura Siret reprezentata de dl director Mateiciuc Ioan
    Organizatorii au un parteneriat cu hotelul "Frontier",sunati la 0746 132 218 (dl Mateiciuc )pt rezervari
    https://www.google.ro/maps/place/Str...5!4d26.0572691

    Logistica asigurata de EMITT,care va fi prezent cu un stand bogat materiale tdm


    Organizator:

    dl IANOS VALENTIN 0745 848 225

    Tehnic
    Cozma Catalin 0744544610


    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției;
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.


    Last edited by cata_60; 01-Sep-2021, 14:16.
    of all the things i lost i miss my mind the most



    Tags: None
    Ultima editare de cata_60; 23.sep.2021, 06:29.
    CRISTI CIORTESCU, calex and 2 others like this.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    In atentia participantilor:
    Locul in cls AMATUR precum si MP ul dupa care se vor aranja grupele inferioare vor fi in conformitate cu cls SEPTEMBRIE 2021.La data de 14.09.a aparut Clasamentul Final dupa care se vor decerna titlurile de campion Amatur pe categorii,pentru a da ragaz laureatilor sa si rezolve probleme legate de participarera la T.F.
    Rezultatele acestui turneu vor aparea,in mod normal,in clasamentul lunii Octombrie


    Inscrieri HOBBY (01.09.201 - 20:24:39 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Popescu Doru Viorel, Botosani, 969 - 9,7 - HW
    2. Cosau Toader, Targu Neamt, 1268 - 9,27 - H
    3. Stavarache Florentin, Pascani, 1128 - 8,84 - H
    4. Savina Dan, Piatra Neamt, 763 - 8,72 - H
    5. Ghitu Liviu, Onesti, 554 - 8,23 - H
    6. Vieriu Tudorel, Suceava, 3983 - 7,8 - H
    7. Aluculesa Radu, Botosani, 1264 - 7,42 - H
    8. Alboiu Robert, Botosani, 3383 - 7,15 - H
    9. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1596 - 6,86 - H
    10. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2183 - 6,3 - HJF
    11. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1298 - 6,21 - H
    12. Loghin Sergiu, Pascani, 3430 - 5,65 - H
    13. Herdes Gabriel, Putna, 3520 - 5,5 - H
    14. Arhip George, Botosani, 1168 - 5,38 - H
    15. David Maia, Prelipca, 2479 - 5,33 - HF
    16. David Robert Cristian, Varatec, 3132 - 5,3 - H
    17. Busuioc Viorel, Radauti, 3419 - 5,1 - H
    18. Rugina Adrian, Botosani, 3728 - 5 - H
    19. Lazar Viorel, Botosani, 2503 - 4 - H
    20. Aniculaesei Stefan, Suceava, 4518 - 4 - H
    21. Babiuc Nicusor Ionel, Siret, 5072 - 0 - H
    22. Tauciuc Edi, Suceava, 6003 - 0
    23. Antonesei Andrei, Botosani, 6004 - 0
    24. Seniuc Radu, Arad, 6006 - 0
    25. Bisop Paul, Siret, 6007 - 0
    26. Pelczar Robert, Siret, 6008 - 0
    27. Munteanu Gabriel, Dorohoi, 6009 - 0
    28. Gorasciuc Marius, Galanesti, 6010 - 0
    29. Corfus Catalin, Galanesti, 6011 - 0
    30. Busuioc Robert, Radauti, 6012 - 0
    31. Orban Alin, Siret, 6013 - 0


    Inscrieri Avansati (01.09.2026) - 20:02:24 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Grimaliuc Alexandru, Suceava, 871 - 19,8 - A
    2. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 847 - 19,54 - A
    3. Mita Augustin, Dorohoi, 549 - 16,99 - AW
    4. Sovea Sorin, Suceava, 580 - 16,94 - A
    5. Ianos Valentin, Suceava, 697 - 16,73 - A
    6. Ilie Aurelian, Botosani, 499 - 16,29 - A
    7. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 992 - 15,9 - A
    8. Zepciuc Marius, Granicesti, 806 - 15,83 - A
    9. Lucic Corneliu, Suceava, 523 - 15,52 - AWD
    10. Cotoara Toader, Suceava, 1359 - 14,88 - A
    11. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 665 - 14,8 - AJ
    12. Albu Constantin, Suceava, 493 - 14,26 - AW
    13. Salavastru Petru, Botosani, 357 - 14,14 - AW
    14. Bilt Catalin, Suceava, 921 - 14,14 - A
    15. Ochian Andrei, Iasi, 1999 - 13,5 - A
    16. Morosan Mihai, Granicesti, 901 - 13,21 - A
    17. Nazaret Alexandru, Bacau, 2020 - 13 - A
    18. Simionese Ovidiu, Granicesti, 829 - 12,68 - A
    19. Rusu Tudor, Suceava, 2012 - 12,4 - A
    20. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 689 - 12,35 - A
    21. Zamfirache Ioan, Botosani, 734 - 11,19 - AW
    22. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 488 - 10,18 - A
    23. Ojog Petrisor, Bacau, 816 - 9,98 - H
    24. Flutur Ghita, Granicesti, 1495 - 8,9 - H
    25. Rusu Lucian, Suceava, 2920 - 8,3 - H
    26. Paduraru Riana, Bacau, 2173 - 5,35 - HF
    27. Balan Constantin, Galanesti, 6003 - 0



    Inscrieri Open (01.09.2025) - 19:44:19 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Grosu Alexandru, Botosani, 145 - 32,53 - O
    2. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 4697 - 32 - OW
    3. Ursulean Vasile, Straja, 200 - 30,65 - O
    4. Istrate Cristian, Bucuresti, 14 - 30,08 - OW
    5. Capusa Bogdan, Bacau, 2095 - 30 - O
    6. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 116 - 29,65 - O
    7. Mahu Bogdan, Pascani, 221 - 29,33 - O
    8. Darmaz Ion, Targoviste, 37 - 29,25 - OW
    9. Morosan Marian, Suceava, 129 - 28,9 - O
    10. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 606 - 28,7 - O
    11. Pascu Marius, Campulung Mold, 683 - 26,17 - O
    12. Braniste George, Bacau, 112 - 26,1 - O
    13. Colesniuc Romeo, Botosani, 205 - 25,14 - OW
    14. Fotia Iulian, Bacau, 133 - 24,61 - O
    15. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 975 - 24,4 - O
    16. Pancrat Cristian, Tulcea, 511 - 23,95 - O
    17. Ungureanu Florin, Suceava, 1518 - 23,8 - O
    18. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 1024 - 22,32 - O
    19. Corneanu Sorin, Botosani, 167 - 20,36 - OW
    20. Vieru Costica, Botosani, 366 - 20,25 - OW
    21. Sofian Corneliu, Suceava, 339 - 19,35 - AW



    Inscrieri ELITE (01.09.2025) - 04:38:18 - v5.1 / cls_2021-sep

    1. Ursulean Florin, Straja, 119 - 41,61 - E
    2. Sumanaru Catalin, Iasi, 27 - 41,33 - EL
    3. Cozma Catalin, Falticeni, 237 - 36,81 - EW
    4. Orban Madalina, Siret, 1026 - 36,2 - EMF
    5. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 128 - 35,45 - EW
    6. Polocoser Cristian, Suceava, 236 - 34,18 - EW
    7. Ciortescu Cristi, Iasi, 5 - 33,84 - E
    8. Gherasim Iulian, Tulcea, 63 - 31,93 - O
    9. Plamada Lucian, Iasi, 564 - 31,85 - O
    10. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 33 - 30,37 - O
    11. Petrescu Claudiu, Putna, 230 - 28,74 - O
    12. Ursan Viorel, Radauti, 1267 - 22,9 - O



    Clasament ELITE

    1. Ursulean Florin - Straja
    2. Sumanaru Catalin - Iasi
    3 -- 4
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Polocoser Cristian - Suceava
    5 -- 8
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Cozma Catalin - Falticeni
    Orban Madalina - Siret
    9 -- 2v gr.inf.
    Plamada Lucian - Iasi
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Petrescu Claudiu - Putna
    12 -- 0v gr.inf.
    Ursan Viorel - Radauti


    Clasament Open

    1. Capusa Bogdan - Bacau
    2. Braniste George - Bacau
    3 -- 4
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Borcila Alexandru - Targu Neamt
    5 -- 8
    Ursulean Vasile - Straja
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Grosu Alexandru - Botosani
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Pancrat Cristian - Tulcea
    11 -- 12 1v gr.sup.
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Fotia Iulian - Bacau
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Mahu Bogdan - Pascani
    Morosan Marian - Suceava
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    Ungureanu Florin - Suceava
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Pascu Marius - Campulung Mold
    Sofian Corneliu - Suceava
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Corneanu Sorin - Botosani
    Vieru Costica - Botosani

    Clasament Avansati

    1. Albu Constantin - Suceava
    2. Aparaschivei Bogdan - Iasi
    3 -- 4
    Boboc Cosmin - Targu Neamt
    Grimaliuc Alexandru - Suceava
    5 -- 8
    Sovea Sorin - Suceava
    Ianos Valentin - Suceava
    Mita Augustin - Dorohoi
    Ilie Aurelian - Botosani
    9 -- 10
    Cotoara Toader - Suceava
    Flutur Ghita - Granicesti
    11 -- 13 2v gr.sup.
    Lucic Corneliu - Suceava
    Bilt Catalin - Suceava
    Ojog Petrisor - Bacau
    14 -- 15 1v gr.sup.
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Salavastru Petru - Botosani
    Ochian Andrei - Iasi
    Morosan Mihai - Granicesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Rusu Tudor - Suceava
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Paduraru Riana - Bacau
    24 -- 26 0v gr.inf.
    Nazaret Alexandru - Bacau
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Rusu Lucian - Suceava

    Clasament HOBBY

    1. Seniuc Radu - Arad
    2. Orban Alin - Siret
    3 -- 4
    David Maia - Prelipca
    Vieriu Tudorel - Suceava
    5 -- 8
    Gavriliuc Daniel - Botosani
    Aluculesa Radu - Botosani
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Stavarache Florentin - Pascani
    9 -- 16
    Rugina Adrian - Botosani
    Ghitu Liviu - Onesti
    Cosau Toader - Targu Neamt
    Herdes Gabriel - Putna
    Loghin Sergiu - Pascani
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Munteanu Gabriel - Dorohoi
    Busuioc Viorel - Radauti
    17 -- 20
    Antonesei Andrei - Botosani
    Busuioc Robert - Radauti
    Arhip George - Botosani
    Tauciuc Edi - Suceava
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Savina Dan - Piatra Neamt
    David Robert Cristian - Varatec
    23 -- 24 1v gr.inf.
    Alboiu Robert - Botosani
    Lazar Viorel - Botosani
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Aniculaesei Stefan - Suceava
    Gorasciuc Marius - Galanesti
    Corfus Catalin - Galanesti




    N
    -
    Bisop Paul-Siret
    -Pelczar Robert-Siret

    Jucatorii Grosan N si Capusa B au primit MP alocat de organizator,in concordanta cu ultimele MP uri avute la concursurile Amatur (31,6 respectiv 29,
    Ultima editare de cata_60; 25.sep.2021, 18:44.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Sovea sorin si Bilt Cătălin la avansati

      mulțumesc

      Comentariu


      • #4
        Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

        Comentariu


        • #5
          Bună seara , se înscrie la categoria open Grosu Alexandru . Mulțumesc !

          Comentariu


          • #6
            Din Suceava
            Ungureanu Florin - open
            Lucic Corneliu, Istrate Gheorghiță, Sofian Corneliu- avansați
            Vieriu Tudorel- hobby
            Mulțumesc!

            Comentariu


            • #7
              Nemaciuc Ovidiu, open ,Suceava
              Grimaliuc Alexandru, avansați, Suceava

              Comentariu


              • #8
                Polocoser Cristian-elite

                Comentariu


                • #9
                  Din Botosani, Colesniuc Romeo - open.

                  Comentariu


                  • #10
                    Zepciuc Marius. Avansati


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Ce înseamnă la categoria Elite direct eliminatorii

                      Comentariu


                      • #12
                        Cotoară Toader - Suceava- avansați

                        Comentariu


                        • #13
                          Vatra-Dornei
                          Marcu Vasile open
                          Vaideanu Fabiana-avansati
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #14
                            VRĂȘMAȘ ILINCA-Vatra Dornei hobby
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #15
                              Petrescu Claudiu open. Plamada Iulian. Avansați

                              Comentariu


                              • #16
                                Borcilă Alexandru-Târgu-Neamț
                                Categoria open

                                Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Munteanu Silvu - OPEN

                                  Multumesc!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mahu Bogdan din Pascani la open, multumesc

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      BURGHELEA Florin - Piatra Neamt - Avansati
                                      BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Albu Constantin Suceava Avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Vieru Costica din Botoșani open.

                                          Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Botoșani, Zamfirache Ioan, Ilie Aurelian și Lupu Cristian toți avansați!!

                                            Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Groșan Nicu din Piatra Neamț la open
                                              Blade Dr. NEUBAUER COMBI
                                              Forhand Yasaka 7 soft
                                              Backhand JOOLA BADMAN RELOADED

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Fotia Iulian Bc open
                                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Darmaz Ion-open-Targoviste.

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X