Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni - 07 iulie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Suciu Gabriel-Moinesti:cu parere de rau va anunt ca nu pot sa ajung maine la concurs(urgente/serviciu).
    Mult succes atat concurentilor cat si organizatorilor!

    Comentariu


    • amator Pitești
      DRAGOS VELICESCU
      ALIN BOBIRICA
      VALERICA VLAD

      Comentariu


      • din bucuresti negria mihai amatori
        Blade:Schalager off+
        FH:nittaku hammond 2.2mm
        BH:nittaku hammond 2.2mm

        Comentariu


        • Atat la Open cat si la Amatori au inceput de 10 minute jocurile:
          Open:
          1 VALCEANU DANIEL, PARVAN RADU, CIUCA DAN, BARBU DAN, MOTISAN DRAGOS, MIHALCEA DUMITRU, CRUCERU SERGIU, BARBULESCU BOGDAN
          2 TRAISTARU MARIUS, CEACARESCU CRISTIAN, STANCIU SILVIU, GOVOREANU FLORIN, AFTENII DANIEL, TEMELIE DRAGOS, ILIE MARIAN, MIHUT DAN
          3 DUMITRA DAVID, DINCA DORINEL, BOTIRCA SORIN, STEREA VIOREL, MIHAILA NICOLAE, RADUCAN BOGDAN, MITZEA ALEXANDRU, PARVAN VALENTIN
          4 ENCIU ALEXANDRU, TOMA FLORIN, VASILIU REMUS, LAZAROIU ADRIAN, AIRIMOAIEI ANDREI, DINICESCU ION, COMAN EMIL, GRADINARU ALIN
          Amatori
          1 MIGEA CORNEL, VRANCEANU MIHAI, PREDA NICOLAE, BOGDAN DOREL, CRACIUNICA GABRIEL, BUTAN MARIUS, Vladu Valerica
          2 VLADU NICOLAE, PRESURA EUGEN, TROCAN NICOLAE, DIMA NICU, BANICA DAN, PAUN CRISTIAN, Velicescu Dragos
          3 MICU COSMIN, VLADOIU GELU, DOBA VASILE, PATRU ALIN, PANTAZE ANDREI, MOCANU MARIUS
          4 ZAVRICESCU GEORGE, MICU IULIAN, PAPACU BEJOLI, PRESURA MARIN, NICULESCU DANIEL, RUSAN VLAD
          5 MICUDA MIHAI, GRIGORE ALEXANDRU, RUSEA GHEORGHE, SUTA VALERIU, NAULEA STEFANIA, NINA MARIAN
          6 ANDONE CLAUDIU, APOSTOL CERASELA, ROSU DAN, BALAN CRISTIAN, SANDESCU FLORIN, VRANCEANU GABRIEL
          7 GORUM ADRIAN, POPA MIRCEA, IONESCU TUDOR, COSTACHE CLAUDIU, TUDOR EMIL, NAULEA GABRIELA
          8 MARIN FLORICEL, ON HO, MEDELEANU STEFAN, HOINARU MIHAI, PESCARUS AURA, HREHORET ADRIAN, MIHALACHE IONELA
          9 ANTAL DENES, TEODORESCU ANDU, BOGDAN CRISTIAN, MATEI RAZVAN, VASILE MARIUS, FILIPOIU BOGDAN, VASILACHE CIPRIAN
          10 PADURARIU COSTEL, DICA CONSTANTIN, NITU VICTOR, POENARU ADRIAN, MOGILDEA VIOREL, BUCSAN ROMEO, BOBIRICA ALIN
          11 POPESCU VALENTIN, IVAN VALENTIN, BRADUSCA CORNEL, ANDREI COSMIN, CIUCUR LAURENTIU, MOAGHEN GEORGE, MELNEROVICI DANIEL
          12 GHEORGHE NICU, ZAMFIR IONEL, STOICA MIHAI, DUCA GEORGE, GITMAN LAURENTIU, MIHAILA ROBERT, STAN CATALIN
          Ultima editare de Sorin Botirca; 07.iul.2012, 09:56.
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • Au inceput de 20 de minute superioarele ata la Amatori (16*3), cat si la Open (8*3)
            www.clubarena08.ro

            Comentariu


            • Informatii va rugam
              We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
              Aristotle



              Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

              Comentariu


              • La Open, primii 8:
                Traistaru - Parvan R
                Dumitra/Dinca - Enciu
                Sterea - Toma F
                Stanciu S - Valceanu D
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • Semifinale Open:
                  Traistaru - Dumitra
                  Sterea - Valceanu
                  Finala Traistaru - Sterea
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • 1. Sterea Viorel
                    2. Traistaru Marius
                    3-4 Dumitra David & Valceanu Daniel
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • La Amatori semifinale:
                      Craciunica G - Gitman L
                      Balan C - Hrehoret A / Vladu N
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • Comentariu


                        • cam super ok..

                          Comentariu


                          • La Amatori:
                            1. Gitman Laurentiu
                            2. Vladu Nicolae
                            3-4 Balan Cristian & Craciunica Gabriel
                            www.clubarena08.ro

                            Comentariu


                            • Felicitari castigatorilor ... in special pt dl Vladu ... la mai mare
                              Cu stima,
                              Ionut


                              Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                              FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                              BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                              Comentariu


                              • Felicitari pentru organizarea excelenta, ca de obicei, de la Topoloveni. Mi se pare o idee foarte buna limitarea numarului de jucatori, si parca lucrurile merg tot spre mai bine. Chiar am fost placut surprins ca am ajuns la ora 7 acasa. La mai multe!
                                Blade: Viscaria
                                FH: Tenergy05
                                BH: Tenergy05

                                Comentariu


                                • Frumos turneufelicitari castigatorilor .. Am mai facut si io catev surprize:d
                                  INNERFORCE ALC, TENERGY 05 -BUTTERFLY CHALENGER ATTACK

                                  Comentariu


                                  • se pare ca alin iar a avut ''noroc'' de a ajuns in eliminatorii,lasa ca poate la urmatoru nu mai iese din inferioare))))).glumesc desigur felicitari alin esti tare tata.as vrea sa imi mai cer scuze pt reactia nervoasa de la finalul meciului cu padurariu costel,am fost suparat p mn nu am vrut sa il ofensez si felicitari domnu sorin un turneu frumos .la cat mai multe am sa vin cu mare drag.
                                    lemn Donic waldner senso carbon
                                    fata fh: donic baracuda
                                    fata bh: tenergy 05

                                    Comentariu


                                    • Felicitari Sorin.Topoloveni,participantilor si invingatorilor.
                                      Foarte bune sarmalele,revenim cu placere.

                                      Comentariu


                                      • Felicitari organizatorilor. Felicitari d-lui Gitman Laurentiu cu care am jucat in inferioare. Felicitari tuturor participantilor, mai ales ca au trebuit sa lupte si cu caldura, umiditatea, condensul pe fețele paletelor. Multumesc d-lui Vali pt. poze. Sa ne intalnim sanatosi la cat mai multe concursuri. Mihai Stoica
                                        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                        FH: Butterfly - Dignics 80
                                        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                        Comentariu


                                        • Un concurs foarte bine organizat. Foarte cald. Totusi, s-a jucat tenis de masă de calitate.
                                          Pauza de masa pe malul raului a fost bestiala. Pe parcursul filmarilor nimeni nu a avut de suferit. Nu au fost efecte de durata.
                                          Apa din rau avea 30,6 grade.
                                          Felicitari si multumiri lui Sorin si echipei lui.
                                          Foarte buna ideea cu tombola Andro Gir, in sfarsit castiga cineva ceva inca de la inceputul concursului.
                                          Felicitari coechipierilor Daniel, Ionel si Vali care au confirmat panta ascencendenta.. la mai mare, si invatati-ma si pe mine cate ceva.
                                          TsE

                                          Comentariu


                                          • pe deasupra am avut si fete frumoase cred ca una mi-a furat inima).bravo cristi balan f aproape de finala da reusesti la urmatoru
                                            lemn Donic waldner senso carbon
                                            fata fh: donic baracuda
                                            fata bh: tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • Urmaresc cu emotie fiecare turneu (chiar daca o fac de la distanta in ultimele luni!) si trebuie sa remarc inca o data prestatia de exceptie a dlui Viorel S (care a castigat toate turneele la care a participat in acest an)si ,in mod aproape firesc,se naste o intrebare provocatoare:cine va fi in stare sa-l opreasca din drumul spre laurii de campion Amatur la apen???!!??? Felicitari Sorin pentru superba organizare (si desfasurare) a turneului,felicitari castigatorilor,tuturor participantilor,pentru contributia adusa in reusita acestui spectacol sportiv!
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Felicitari Sorine ! Daca spuneai de la inceput ca faci sarmale. era gasca mult mai mare
                                                Felicitari D-nu Vladu si ,,la mai mare ".
                                                Pe Laurentiu n-am de ce sa-l felicit, ca el, doar a pus iarba pe masa si meciurile s-au rezolvat de la sine

                                                Comentariu


                                                • salutari si multumiri tuturor celor care au participat la acest frumos turneu.imi pare rau ca am pierdut calificarea la open pentru un singur set......sa ne vdm cu bine la cat mai multe turneeee

                                                  Comentariu


                                                  • Si niste poze...
                                                    http://s946.photobucket.com/albums/a...eni%2007-2012/
                                                    TsE

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X