Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov, 25.09.2021

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Brașov, 25.09.2021



    Turneu B "Cupa de sub Tâmpa", 25.09. 2021

    LOCALITATEA:Brasov, Locația: Colegiul Tehnic Energetic Remus Răduleț




    DATA:

    Sâmbătă 25.09.2021:
    -ora 9,00 categoria Elite+ Open, 24 locuri; (Sala de sus)

    -ora 9,00 categoria Avansați+Hobby - 24 locuri (Sala de jos)

    Prezența se face cu 10-20 minute înainte de orele stabilite mai sus.


    LOGISTICĂ: 4 + 4 mese aprobate ITTF, mingi plastic*** ;
    SPAȚIU DE JOC: 250 mp sala de sus si 300 mp Sala de jos;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet, Covor PVC Sport;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei; 20 lei pentru copii, zero pentru persoanele cu dizabilități.

    Se asigură apă plată 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby, Amatori, Open, Elite: Locurile 1 cupe,medalii si diplome, 2-4 medalii si diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic (exclus SMS);
    -persoanele care își creează un cont nou sunt rugate să sune la nr de telefon 0722315757 -Gelu Vlădoiu
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 24.09.2021, ora 21,00

    - organizatorii iși rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a impiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC (pentru toate categoriile):


    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;



    IMPORTANT:
    Anexa VI - Regulament AmaTur 2021
    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) in sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării impotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h inaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h inaintea competiției - se fac teste rapide la sala contracost 25 lei,iar cu condiția ca la inscriere să specificați acest lucru pentr achiziția exactă a numărului de teste rapide din farmacie ;
    - dovada că a trecut prin boală in ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    Art. 3. Turneele se vor desfășura cu grupe de maximum 5 max 6 jucători.

    Organizatori:
    Alex Bondoc 0743 086313
    Gelu Vlădoiu 0722 315757


    Turnee (amatur.ro)
    Bubucrys and Alexandrel Bv13 like this.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00 - 25.09.2021 / 07:28:41 - v4.3 / cls_2021-sep

    1. Roman Iulian, Brasov, 75 - 50,75 - EW
    2. Daneliuc Gabi, Selimbar, 13 - 36,77 - EW
    3. Bondoc Alexandru, Brasov, 460 - 36,18 - E
    4. Hutanu Alin, Brasov, 115 - 35,85 - E
    5. Stefan Patrick, Brasov, 30 - 34,81 - E
    6. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 417 - 34,75 - EL
    7. Fratea Aurel, Constanta, 32 - 33,22 - EW
    8. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1176 - 31,6 - EMJF
    9. Vladoiu Gelu, Brasov, 67 - 30,26 - OW
    10. Padurariu Costel, Brasov, 59 - 29,69 - O
    11. Anita Dorel, Brasov, 1120 - 29,1 - O
    12. Ilie Octavian Marius, Brasov, 218 - 27,75 - O
    13. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 518 - 27,22 - O
    14. Loghin Florin, Brasov, 162 - 24,26 - O
    15. Sterczer Sandor, Sanzieni, 146 - 22,29 - O
    16. Orban Alexandru, Lugoj, 175 - 20,5 - O
    17. Popa Mircea, Brasov, 169 - 20,25 - OW
    18. Bozosan Petre, Sibiu, 182 - 20,15 - OW
    19. Croitoru Alin, Brasov, 2006 - 19,5 - A
    20. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 634 - 19,22 - A
    21. Kis Istvan, Brasov, 272 - 19,1 - AW
    22. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 313 - 15,63 - AW
    23. Mitrofan Petrica, Brasov, 965 - 14,4 - AW
    24. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 904 - 8,91 - H

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 ROMAN IULIAN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SIMON TEODORA - Sfantu Gheorghe
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 POPA MIRCEA - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 DANELIUC GABI - Selimbar
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 FRATEA AUREL - Constanta
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PADURARIU COSTEL - Brasov
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 LOGHIN FLORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
    5 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 MITROFAN PETRICA - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR - Brasov
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 ANITA DOREL - Brasov
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 CROITORU ALIN - Brasov
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 HUTANU ALIN - Brasov
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    2
    2 STEFAN PATRICK - Brasov
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    3
    4 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    3-0
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    6 KIS ISTVAN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    X

    XEliminatorii Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00

    1. Roman Iulian
    -------------------- Roman Iulian 3-0
    16. Padurariu Costel
    ----------------------------------- Roman Iulian 3-0
    9. Ilie Octavian Marius
    -------------------- Bokor Zoltan Jr 1-3
    8. Bokor Zoltan Jr
    -------------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
    5. Daneliuc Gabi
    -------------------- Daneliuc Gabi 3-0
    12. Orban Alexandru
    ----------------------------------- Daneliuc Gabi 3-0
    13. Croitoru Alin
    -------------------- Stefan Patrick 0-3
    4. Stefan Patrick
    ----------------------------------------------------------------- Roman Iulian 3-2
    3. Bondoc Alexandru
    -------------------- Bondoc Alexandru 3-0
    14. Persa Florin
    ----------------------------------- Bondoc Alexandru 3-0
    11. Loghin Florin
    -------------------- Simon Teodora 1-3
    6. Simon Teodora
    -------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    7. Hutanu Alin
    -------------------- Hutanu Alin 3-1
    10. Anita Dorel
    ----------------------------------- Hutanu Alin 3-2
    15. Vladoiu Gelu
    -------------------- Fratea Aurel 0-3
    2. Fratea Aurel


    Clasament Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Bondoc Alexandru - Brasov
    3 -- 4
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Hutanu Alin - Brasov
    5 -- 8
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Stefan Patrick - Brasov
    Fratea Aurel - Constanta
    9 -- 16
    Padurariu Costel - Brasov
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Orban Alexandru - Lugoj
    Anita Dorel - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Croitoru Alin - Brasov
    Vladoiu Gelu - Brasov
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Kis Istvan - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Bozosan Petre - Sibiu
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe



    Inscrieri Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00 - 25.09.2021 / 07:36:43 - v4.3 / cls_2021-sep

    1. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 743 - 17,5 - A
    2. Croitoru Nicusor, Brasov, 2279 - 16,4 - A
    3. Orban Marius, Lugoj, 448 - 16,26 - A
    4. Pitac Ovidiu, Brasov, 1079 - 15,85 - AW
    5. Tirlea Gheorghe, Brasov, 472 - 12,37 - A
    6. Serban Mircea, Brasov, 2529 - 12,3 - AW
    7. Babes Razvan, Brasov, 1311 - 12,07 - A
    8. Ianovici Florin, Brasov, 1340 - 11,03 - A
    9. Comsa Fulga Radu, Brasov, 2644 - 10,65 - A
    10. Saulea Bogdan, Brasov, 2029 - 10,5 - A
    11. Anghel Alexandru, Brasov, 2587 - 10,05 - A
    12. Dumitrascu Cristi, Brasov, 2282 - 8,2 - H
    13. Matsumoto Paul, Brasov, 2209 - 7,83 - H
    14. Radu Ciprian, Brasov, 1378 - 7,69 - H
    15. Stanciu Constantin, Brasov, 1233 - 6,88 - H
    16. Maftei Robert, Brasov, 2484 - 6,25 - H
    17. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1390 - 6,21 - H
    18. Neagu Vlad, Brasov, 2167 - 6 - H
    19. Cuzub Rares, Brasov, 4170 - 5,5 - H
    20. Drapac Gheorghe, Brasov, 1270 - 5,11 - H
    21. Birta Andrei, Brasov, 3518 - 4,9 - H
    22. Marchitan Marius, Brasov, 6003 - 6,7 - H
    23. Munteanu Ion, Brasov, 6004 - 0
    24. Soficaru George, Brasov, 6005 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 IANOVICI FLORIN - Brasov
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
    3 COMSA FULGA RADU - Brasov
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    2
    3
    4 MARCHITAN MARIUS - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 MAFTEI ROBERT - Brasov
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    6 SOFICARU GEORGE - Brasov
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 CROITORU NICUSOR - Brasov
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 BABES RAZVAN - Brasov
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    3
    3 SAULEA BOGDAN - Brasov
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    4
    5 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    6 MUNTEANU ION - Brasov
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SERBAN MIRCEA - Brasov
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ANGHEL ALEXANDRU - Brasov
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 RADU CIPRIAN - Brasov
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 NEAGU VLAD - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 BIRTA ANDREI - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 PITAC OVIDIU - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 CUZUB RARES - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANGHEL ALEXANDRU - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CROITORU NICUSOR - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MAFTEI ROBERT - Brasov
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 RADU CIPRIAN - Brasov
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MUNTEANU ION - Brasov
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 COMSA FULGA RADU - Brasov
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PITAC OVIDIU - Brasov
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SERBAN MIRCEA - Brasov
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BABES RAZVAN - Brasov
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    X
    Eliminatorii Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00

    1. Apopei Rares Gabriel
    -------------------- Apopei Rares Gabriel 3-1
    8. Munteanu Ion
    ----------------------------------- Apopei Rares Gabriel 3-1
    5. Radu Ciprian
    -------------------- Pitac Ovidiu 1-3
    4. Pitac Ovidiu
    -------------------------------------------------- Croitoru Nicusor 1-3
    3. Orban Marius
    -------------------- Orban Marius 3-0
    6. Tirlea Gheorghe
    ----------------------------------- Croitoru Nicusor 2-3
    7. Serban Mircea
    -------------------- Croitoru Nicusor 1-3
    2. Croitoru Nicusor

    Clasament Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00

    1. Croitoru Nicusor - Brasov
    2. Apopei Rares Gabriel - Brasov
    3 -- 4
    Orban Marius - Lugoj
    Pitac Ovidiu - Brasov
    5 -- 8
    Serban Mircea - Brasov
    Munteanu Ion - Brasov
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Radu Ciprian - Brasov
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Ianovici Florin - Brasov
    Comsa Fulga Radu - Brasov
    Stanciu Constantin - Brasov
    Maftei Robert - Brasov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Babes Razvan - Brasov
    Anghel Alexandru - Brasov
    Dumitrascu Cristi - Brasov
    Matsumoto Paul - Brasov
    17 -- 2v gr.inf.
    Cuzub Rares - Brasov
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Marchitan Marius - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Birta Andrei - Brasov
    Soficaru George - Brasov
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Saulea Bogdan - Brasov
    Neagu Vlad - Brasov
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Ultima editare de GeluBv; 26.sep.2021, 06:54.
    FlorinBN likes this.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Marius Marchitan, Brasov, Hobby


      Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Orban Alexandru, lugoj, open
        Orban marius , lugoj,avansati

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marius_b99 Vezi post
          Marius Marchitan, Brasov, Hobby


          Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
          + test antigen

          Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Hutanu Alin
            Vladoiu Gelu
            Bv
            E+O
            Aly78 likes this.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #7
              Ilie Octavian Marius, Brașov, Open
              sterczer sandor and remy like this.

              Comentariu


              • #8
                Anghel Alexandru, Brașov, Avansați
                Mulțumesc!
                Anghel Alexandru, Brașov

                Comentariu


                • #9
                  Babes Razvan, Avansati, Brasov.
                  Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Munteanu Ion. Hobby. + test rapid.

                    Comentariu


                    • #11
                      Drapac Gheorghe/Brasov/Hobby-persoana cu dizabilitati
                      Cojocaru Nicusoar/Brasov/Hobby-persoana cu dizabilitati
                      Stanciu Constantin/Brasov/Hobby

                      Comentariu


                      • #12
                        Croitoru Alin și Croitoru Nicușor, Avansați, Brașov

                        Comentariu


                        • #13
                          Toboșaru Gheorghe
                          Avansați

                          Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

                          MARIUS67 likes this.
                          Blade: Nittaku Acoustic;
                          FH: Butterfly Tenergy 05;
                          BH: Victas Stiff.

                          Comentariu


                          • #14
                            Elite:
                            Bondoc Alexandru
                            Bokor Zoltan Jr
                            Incepatori
                            Matsumoto Paul
                            Maftei Robert
                            Cuzub Rares
                            Birta Andrei
                            Soficaru George
                            Brasov
                            13 Rules

                            Comentariu


                            • #15
                              Radu Ciprian, Hobby, Brasov

                              Multumesc

                              Comentariu


                              • #16
                                Șerban Mircea - avansați

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se înscrie Apopei Rareș, Avansati

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Kis István avansat

                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Loghin Florin...E/O... Brașov
                                      MARIUS67 likes this.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Pădurariu Costel...E/O... Brașov

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Ciobanu Adrian-Brasov-open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Popa Mircea open / Bv

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ianovici Florin-Brasov-Hobby
                                              Saulea Bogdan-Brașov-Hobby - persoana cu dizabilități


                                              Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Toma Dan - Sf Gheorghe - avansați

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Buna ziua, Tirlea Gheorghe si Comsa Fulga Radu avansati si Neagu Vlad si Dumitrascu Cristi hobby toti Brasov!

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X