Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ploiești - Tel George Junior – 09.10.2021 -ANULAT

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • va rog o actualizare a listelor, asa cum sunt ele, daca e posibil

    Comentariu


    • Dupa actualizare facem.o campeneasca locala si gata

      Comentariu


      • Facem si o campeneasca, Iuliane, dar nu mai avem de cine r?de, ca tocmai s-a retras ăsta mic...

        Postat în original de Victor Sencu Vezi post
        Mă retrag.
        N-am nici vaccin și nici test.
        De-ale aberații timpuri.
        Veneam.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • Se retrage Catana Claudiu - Open

          Comentariu


          • In urma discutiilor avute in cursul acestei seri cu proprietarul salii Tel George Jr, din cauza restrictiilor impuse de autoritatile locale ca urmare a ratei de infectare din ce in ce mai mare a municipiului Ploiești,am decis ANULAREA acestui turneu.Ne cerem scuze tuturor celor ce v ati inscris si speram sa ne revedem cand lucrurile vor reveni cat de cat la normal.
            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
              mai vine cineva ?
              ...coaba ce sunt !

              Comentariu


              • Postat în original de ADN Vezi post
                In urma discutiilor avute in cursul acestei seri cu proprietarul salii Tel George Jr, din cauza restrictiilor impuse de autoritatile locale ca urmare a ratei de infectare din ce in ce mai mare a municipiului Ploiești,am decis ANULAREA acestui turneu.Ne cerem scuze tuturor celor ce v ati inscris si speram sa ne revedem cand lucrurile vor reveni cat de cat la normal.
                Noi știm mai bine că nu autoritățile locale au impus restricții ci noi înșine ne-am încuiat la minte, troglodiții Europei alaturi de bulgari, refuz?nd sau am?nând singura cale de a duce o viață socială aproape normală în perioada asta, iar asta neimpus de nimeni. Am dat-o in "crezuri" și "necrezuri" in vaccin, de parcă medicina e bazată pe crezuri personale. Din păcate observ că între jucătorii de tenis de masă rata de șoșocăreală e probabil mai mare decât în orice alt domeniu, noi jucătorii sabotăm fenomenul Amatur dar și proprietarii sălilor, crez?nd că dacă o facem pe vitejii atragem atenția cuiva prin vorbe precum "mai bine mort decât vaccinat" sau "gata, mă las de tenis". Nu am știut să ne bucurăm de oportunitatea imensă de a relua și continua turneele serioase după aproape doi ani de pauză, rata de infectare va scădea iar într-o lună si ceva sub 6, apoi sub 3, se vor face iar relaxări, va creste iar la 3 la 6 la 10, iar se vor impune certificate iar turneele vor lua iar pauză, tot fără nicio suspendare de la vreo autoritate locală sau națională, adică tot din lipsă de participanți.

                Numai bine.

                Comentariu


                • Postat în original de mihais mioveni Vezi post

                  Numărul de locuri ?nseamnă retragere? Grea e limba română. Despre logică ... ce să mai vorbim.
                  Va indemnam la rabdare. Organizatorii cu siguranta vor lamuri si constatarea dvs, dupa definitivarea locurilor pe fiecare categorie.
                  Apropo de limba romana, dvs emiteti o constatare si asteptati ca organizatorii sa va felicite pentru spirit de observatie?
                  Asta ar insemna sa ganditi putin inainte sa faceti referire la logica.

                  Comentariu


                  • Am un certificat, nu-i așa verde din păcate, Matei Mircea, retragere,asteptăm reguli și vremuri mai permisive, succes!

                    Comentariu


                    • Postat în original de ADN Vezi post
                      In urma discutiilor avute in cursul acestei seri cu proprietarul salii Tel George Jr, din cauza restrictiilor impuse de autoritatile locale ca urmare a ratei de infectare din ce in ce mai mare a municipiului Ploiești,am decis ANULAREA acestui turneu.Ne cerem scuze tuturor celor ce v ati inscris si speram sa ne revedem cand lucrurile vor reveni cat de cat la normal.
                      Ca să vedeți cât a durat până am dat click pentru postare!

                      Comentariu


                      • Postat în original de meme6513 Vezi post

                        Ca să vedeți cât a durat până am dat click pentru postare!
                        Da , cam mult , ce spun șefii?!!!
                        Pe unitate ordinul a fost dat la 16:30
                        Dimineața la raport

                        Comentariu


                        • De tot rahatul, hai sa ne înscriem ca sa avem ce anula.
                          Anulați le fraților pe toate și știm o treaba.

                          Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Mai aveam ceva de scris și de răspuns la câteva mesaje cu note tendențioase dar nu cred ca merita sa intram în polemica ca la asta suntem buni,peste media europeana.

                            Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                              Mă retrag.
                              N-am nici vaccin și nici test.
                              De-ale aberații timpuri.
                              Veneam.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Lulache, mi-ai făcut emisferele praf..

                              Comentariu


                              • Se retrage, Iorgoiu Constantin

                                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X